Keresés

Részletes keresés

Constn Creative Commons License 2000.11.24 0 0 13
bamosz.econet.hu
Előzmény: hunneo (11)
HITMAN Creative Commons License 2000.11.24 0 0 12
A hétfői Népszabiban vannak időnként ilyen táblázatok, amelyek időszakra vonatkozóan %-ban kimutatják az alapok teljesítményét.
hunneo Creative Commons License 2000.11.24 0 0 11
Hogyan és hol lehet összehasonlítani az alapok eredményeit, tud valaki erre valami jó helyet?

Jelenlegi és múltbéli teljesítményekre lennék kiváncsi.

marxim Creative Commons License 2000.11.15 0 0 10
Nem hiszem el, hogy nincs velemenyetek a piaci tortenesekrol. Miert haldoklunk?
marxim Creative Commons License 2000.10.26 0 0 9
Na, a CIB most ujitotta meg a honlapjat, igy egyelore nem talalom rajta az aktualis allast, de az eco.hu-n ugy vettem eszre, hogy ez a mostani kis emelkedes sem segitett semmit az alapon. Mi lesz igy?
marxim Creative Commons License 2000.10.18 0 0 8
Pontosan ezzel probalom en is nyugtatni magam, de ha igy haladunk, akkor sok jot nem josolok meg hosszutavon sem.
Azt viszom nem tudhatom, hogy esetleg mikor lesz surgosen penzre szuksegem, amit elore nem tervezhetek. Most a befekteteseim 65%-a ebben az alapban van, es nem allok tul jol.

marxim

Előzmény: krz (7)
krz Creative Commons License 2000.10.18 0 0 7
belevettel a tetejebe, azota a vilag is jocskan lejjebb jott.

ket megjegyzes

a multbeli teljesitmenynek nincs elorejelzo ereje a jovobeni teljesitmenyre vonatkozoan

reszvenyalapot az ember hosszu tavra vesz, ahol hosszu tav >= ket ev

Előzmény: marxim (5)
Stanlex Creative Commons License 2000.10.17 0 0 6
Minden bizonnyal tele vannak Matávval, ezért állnak most rosszul.
Előzmény: marxim (5)
marxim Creative Commons License 2000.10.17 0 0 5
Ez volt a megteveszto, hiszen, amikor vettem, akkor ez volt az egyik legjobban futo alap. Ezert furcsalom, hogy ezekben az "inseges" napokban miert nem tud tobbet/jobbat a tobbi alapnal.

marxim

Előzmény: purplerain11 (4)
purplerain11 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 4
Szerintem a jelenlegi helyzetben a helyes magatartás, ha a tőkétek kétharmadát magyar vagy külföldi állampapíralapba teszitek a többi hagyjátok magyar vagy külföldi részvényalapban.
Azért a többi részvényalappal összehasonlítva a CIB részvényalapja tényleg nem jeleskedik.
Előzmény: Monthy (3)
Monthy Creative Commons License 2000.10.17 0 0 3
Fél éven belül szerintem lesz 9000 a Bux - így talán az alapod is feljebb megy.
Előzmény: marxim (2)
marxim Creative Commons License 2000.10.17 0 0 2
Nem tervezem, hogy reszvenyt vegyek ezek utan, orulok, hogy ha ki tudok maszni ebbol legalabb valamennyi haszonnal. De hat ugysem rovid tavra szantam a befektetest, ugy hogy van meg ideje javulni, csak az volt a meglepo, hogy az elozo idoszakokban 30% koruli hozama volt. Ami azert nem gyenge. Ha megnezed a BUX-ot, akkor _folyamatosan_ esik, amit megereznek az alapok. Egy-egy reszvennyel nagyot lehet nyerni, de ugyanakkor nagyon naprakesznek is kell lenni, erre pedig momentan nincs tul sok idom. Maradt ez, na meg a varakozas.

marxim

Előzmény: Bobojsza (1)
Bobojsza Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1
marxim!

Plíz, ha esetleg eszedbe jutna más részvényt is venni, akár egy darabot is, 36-órával elötte egy e-mailt küldjél! Ne tégy tönkre.

Köszike! :)))

Előzmény: marxim (-)
Tyb Creative Commons License 2000.10.16 0 0 0
Murphy megmondta: 0 az esélye annak, hogy részvényeken meggazdagodj...
Előzmény: marxim (-)
marxim Creative Commons License 2000.10.16 0 0 topiknyitó
Mar majd egy feleve vettem CIB reszvenyalapot, mely az addigi idoszakik szarnyalt. Azota, mondanom sem kell, hogy egyfolytaban csak bukok rajta. Meddig mehet meg ez igy? Megneztem, az osszes reszvenyalap az utobbi 180 napban kb.-25-30% hozamot "hozott". Mikor lesz ebbol valami?

marxim

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!