Keresés

Részletes keresés

andresz Creative Commons License 2002.06.07 0 0 84

Lombard Haladás???


Nagy változások lesznek a Haladásnál, többek között a sok évtizedes zöld-fehér színen is módosítani akar az új vezetés. A brazilok egy részétől megszabadulnának, helyükbe Lombard FC-s játékosok jönnének. A szurkolóknak ez már most nem tetszik, nekem sem...


A cikk:

Új arcok, új színek a Haladásnál


Ez van...


szaki2 Creative Commons License 2001.12.11 0 0 83
A topik cime onmagaban rohejes ! Essetek ki !
Előzmény: temporio_matest_victi (82)
temporio_matest_victi Creative Commons License 2001.12.11 0 0 82
A legutóbbi Haladás-ZTE összefoglalója a B-közép magasságából.
A képen egy kissé megbotozott egerszegi szurkoló látszik :)

Zöld majmok és fradicsicskák



Előzmény: S oliver (80)
temporio_matest_victi Creative Commons License 2001.12.11 0 0 81
Zöld majmok és fradicsicskák

Hátha most sikerül!


Előzmény: Norbi_ (74)
S oliver Creative Commons License 2001.08.17 0 0 80
Hajrá Hali!!!
Hajrá vidék!
mit akartok pestiek!
2000000-an vagyzok és egy forduloba az 5 meccsen van össz 10000
ez egy nagy semmi
büszkék lehettek!
msrj Creative Commons License 2001.08.16 0 0 79
yyyyyyyyy
jasu Creative Commons License 2000.10.28 0 0 77
Valamikor a nyolcvanas évek elején,jobbszélső volt, és ha jól emlékszem egy Dobány nevű palit emlegetett a múltkor.
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.27 0 0 76
jasu!
Mikor játszott Szombathelyen?
A Halinál játszott?
jasu Creative Commons License 2000.10.27 0 0 75
Ez a DINO(szaurusz) egyre szimpatikusabb, csak ne lenne olyan buzi olasz neve.
Van egy csapattársam a kispályán,HEGYI Iminek hívják, valamikor Szombathelyen focizott, szerinte akkor jók voltak.
De már nem azok vannak csapatok akik eltünnek a süllyesztőben Pl Stadler,Gázszer,Békéscsaba,Győr,Ujpest......
Csak a FRADI ÖRÖK!!!!!!!!!!!!!!
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.27 0 0 74
Dinoköcsög!
A te csapatod mikor lesz NB1-es?
Békéscsaba hol van? A sülyesztöben!
Ahol te is ott vagy!
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.27 0 0 72
Üdv!
szaki2 ez az ti már tuti nem juttok ki nemzetközi porondra! :) Azér még a 2:0-al szopogasd az ujjad MAJOM!:)
jasu ! te is mehetsz a szakiddal mutterodba Maki!
HAJRÁ HALI!
BaLee Creative Commons License 2000.10.27 0 0 71
Újra ránkszabadult a pest kultúrfölény!
De lehet, hogy jövőre én is fagyi szurkoló lehetek, ennek több előnyét is látom:
- a fradi szív (néha 3, néha 5 góllal)
- nem kell félni a kieséstől, mert ha a béka segge alatt van a csapat (mint most) akkor is benntartják, mert a fagyi nem eshet ki
- mehetek Ute - ftc rangadókra és szétverhetem a lilák stadionját, ha leszopatják a csapatomat (mint a kupában)
- ilyen bölcs és okos szurkolótárdaim lesznek, mint szaki (akinek csak addig fontos a kupa, amíg ki nem senek belőle)
- nem lesznek a csapatomnak anyagi gondjai, mert a parasztkirály eltartja a parasztjait (itt van ez a 40 milliós átutalás, és a többi AMI NEM DERÜL KI)
- szidhatom én is a vidékieket és majd azt fogom hinni, hogy ettől nagyobb ember leszek
- ingyen ehetek pár étteremben, esetleg még kölcsönautót és bérlakást is kapok, ha szurkolok nekik
- egy hatalmas divatszurkoló tábor tagja lennék
Na még alszok rá egyet.

Hajrá HALADÁS!!!

jasu Creative Commons License 2000.10.27 0 0 70
Az a nagy helyzet, hogy a FRADI meccsére az emberek bekepcsolják a tévéjüket, a haladásra meg nem kíváncsi senki. Ezt a hirdetők is tudják.
Nézzétek a dolog jó oldalát! Az NB II.-ben talán pontokat is gyűjthettek, esetleg néha győztök is,
ha pedig kibővítik az NB I. létszámát 48-ra, simán benne lehettek!
Liver Creative Commons License 2000.10.27 0 0 69
Bár én nem a pesti szurkolókat szídtam, azért a reagálásod méltó a lakhelyedhez...
Előzmény: szaki2 (68)
szaki2 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 68
Mocskos a kurva anyucikad !
Előzmény: Liver (67)
Liver Creative Commons License 2000.10.27 0 0 67
Azért rohadt kiváncsi lennék, hogyha az olyan szenny csapatoknak mint a ftc nem lenne állami támogatása, hol állnának. Retkes szemét fővárosi csapatok persze, hogy sosem esnek ki, mert nekik mindig minden a megfelelő időben és helyen jön össze. A fővárosi csapatoknak azért van pénzük, mert a tv az esetek 80%-ban olyan meccset közvetít, ami vagy pesten van, vagy pesti csapat játszik. A hirdető meg nyílván ott hirdet, ahol van tv közvetítés. De hiába kesergünk, ez még nagyon sokáig így marad, a köcsög pestiek meg verhetik a nyálukat.
MOCSKOS BUDAPEST!!!
Előzmény: szaki2 (66)
szaki2 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 66
Kit erdekel a magyar kupa, csak nem gondoljatok komolyan, hogy meg fogjatok nyerni ;
Ti kis masodosztalyu tanyasiak. Keszuljetek inkabb a marcali ellen.
Előzmény: BaLee (60)
Illepetroso Creative Commons License 2000.10.25 0 0 65
Az egesz NAGY MAGYAR szarhazi futball parade egy egeszen nyilvanvalo FUTBALLMAFFIA kezeben van. Sot, futballmaffiacska. Mert csoro, mert bena, mert gyoker, mert ertelmetlen, mert kisstilu, mert egeszen egyszeruen undorito. Azert annak orulok, hogy Puskas Ocsi nem kapott infartust es benmaradt a REAL KISPEST, Hanacsek pedig nyugodtan leszalhat a Keletiben a vonatrol es meg segbe is rakjak a fovarosi focidrukkerek (kb 20000 ember). Ez a NAGY ADAG FOS BAJNOKSAG KIVALO MINDENFELE SOPREDEK CSURHENEK SZORAKOZAST NYUJATANI, SZERINTEM VERJEK CSAK NYUGODTAN HALOMRA EGYMAST. EZ A MAGYAR FOCI ELET: BUNKO EMBEREK SZORAKOZTATASA, BUNKO MODON.
Latvanyosan es modszeresen kicsinaltak a Halit. A keleti oldalon kegyelembol, vagy lelkiismeretbol van egy Debreceni csapat. Faszom fovarosban ot csapat nehany tucatnyi sopredek szorakoztatasara (lasd nezok szamarol keszult kimutatasok es vesd ossze a latvannyal), Dunantulon hat csapat (Miert nem lesz inkabb Dunantul es Bp bajnoksag kulon, legalabb nem kell utaztani a Şnagy csapatokatŞ es talan nem faradnak el nehany szaz kilometertol). Matav Sopron? A MAtav nagy ceg, nehez bokan rugni. Raba Eto? A Raba mar majdhogynem nemzeti szimbolum. HAladas? Csoro kis kft kezeben. ZTE? A hus mereg. Pecs? Kispalya. Lombard? Urbanyi az allami gepezet embere. VIDI? LEgalabb kozel van Pesthez. Bunaujvaros? Szaktakintelyek. Eleg is lesz ennyi. NA MENJETEK A PICSABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

THE END

okidli Creative Commons License 2000.10.25 0 0 64
csak utánad!
Előzmény: jasu (63)
jasu Creative Commons License 2000.10.25 0 0 63
Menjetek a picsába az NB II.-be.
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.25 0 0 62
Gratulálok és csak most tudtad meg a nevem?:)
Hü bazze te aztán okos ember vagy:)
Lehet hogy te vagy a buzi mivel mindig a nevemet emlited!!!
BaLee Creative Commons License 2000.10.25 0 0 60
JAJJ szegény kispest, csak nem kiestek a kupából... Na meg a fagyi is...
Ejjnye, ejjnye...

Bye bye
Majd jövőre.

Norbi_ Creative Commons License 2000.10.25 0 0 59
Hehe:)
Kis köcsög Dino megint nyitva van a számtek terem?:)
HALI23 Creative Commons License 2000.10.25 0 0 57
Szakikám csak nem kiestetek!
Jé meg a Kispest is?!
Hajrá HALI!
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.25 0 0 56
szaki2!
Másodosztályu csapat simán vert benneteket:)
BaLee Creative Commons License 2000.10.25 0 0 55
szakival ebben kiegyezhetünk, mivel inkább mi sem vitatkozunk másodosztályú emberekkel...
rosbi Creative Commons License 2000.10.25 0 0 54
ez aztán az észérv :-)))
szerintem ezzel meggyőzted őket...
Előzmény: szaki2 (53)
szaki2 Creative Commons License 2000.10.25 0 0 53
Na jo, masodosztalyuakkal felesleges tovabb vitatkozni.
DoC Creative Commons License 2000.10.25 0 0 52
1. Sportszerűtlen volt a Honvéd.
TÉNY
2. Nem vagyok benne biztos, de mintha a gól előtti sportszerűtlenséget egy másik, ugyanolyan sportszerűtlenség előzte volna meg, szintén a Honvéd részéről.
EZ IS TÉNY, DE AKKOR NEKÜNK KELLETT VOLNA SZABADOT RÚGNI.
3. Ebből már akkor tanulniuk kellett volna........
AZT HISZEM, HOGY FUTBALLMECCSRE MENTEK A FIÚK, NEM PANKRÁCIÓRA. HANACSEK IS TANULHATOTT VOLNA BELŐLE, HA MÁR ITT TARTUNK. FŐLEG, HOGY Ő AZ ELSŐ SZÁMÚ FIFA BÍRÓNK. :-(
4. Az első gól után még volt 50 perc a fordításra.
A GÓL SZERINTEM A JELZETT HOSSZABBÍTÁS UTÁN ESETT, DE NEM AZ ÓRÁMMAL VOLTAM ELFOGLALVA, TEHÁT NEM BIZTOS.
5. Nem kellett volna idáig jutni, hogy egy meccs döntsön a bennmaradásról.
EBBEN TÖKÉLETESEN IGAZAD VAN, SAJNOS EGY DILETTÁNS EDZŐ TÚL SOKÁIG HÚZTA A KISPADUNKON.
6. Vitán felül ti és a Nyír vagytok a leggyengébbek, megérdemlitek, így igazságos.
EZ NEM ANNYIRA EGYÉRTELMŰ, HISZEN A KISPEST ELLEN JÁTSZOTTUNK KIESÉSI RANGADÓT, ÉS AZ FTC IS VOLT VESZÉLYES ZÓNÁBAN.
7. Keszei nyilatkozta, hogy a szünetben érezte, hogy a fiúk feladták! A SZÜNETBEN!!!!!!
TALÁN MERT ÉREZTÉK, HOGY 12 EMBER ELLEN NEM LEHET GYŐZNI. ÉS MIVEL PL. A BRAZILOK ELLENI SZABÁLYTALANSÁGOK MEGTORLATLANOK MARADTAK.
8. A 3-4-5-6-7-es pontok alapján egy amatőr, kiesésre predesztinált csapat a tiétek.
KÉRDÉS AZ, HOGY KI PREDESZTINÁLTA KIESÉSRE A HALADÁST. NEKEM UGYAN VAN TIPPEM, DE EZ MÁR PÁRSZOR MÁSTÓL IS ELHANGZOTT.
9. Lehet bizonyítani és hamar visszakerülni!
IGEN, VALÓSZÍNŰLEG MÁR A NYÍRSÉG ELLENI MECCS IS EZT FOGJA SZOLGÁLNI.

EZEKEN FELÜL CSAK 2 KÉRDÉSEM VAN. MIÉRT JÓ AZ MLSZ-NEK, HOGY BUDAPESTI UTCÁK-TEREK BAJNOKSÁGGÁ "VARÁZSOLJA" AZ NB1-ET?
ÉS MELYIK EURÓPAI ORSZÁGBAN VAN 5 FŐVÁROSI CSAPAT A LEGMAGASABB OSZTÁLYBAN?

HAJRÁ HALI!

ÜDV:

DOC

Előzmény: Uteresz Arpad (48)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.24 0 0 51
Árpi!
Pedig ezek a tények! Lehet hogy ovodás jellegü! Ez mind igyvan ahogy leirtam!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!