Elvtárs, zárt területen jársz! Belépési engedélyért a Központi Bizottsághoz folyamodhatsz, ha a káderlapodat leadod a személyzeti osztály iketagfelveteli@index.hu címén. Ha szerencsés vagy, bölcs döntéséről értesít a Párt. Ha nem, akkor az Államvédelem.
Eftársak, az Önök "hova álljak" dilemmája megmosolyogtat minket. Pedig Önök lennének itt a tapasztalt rókák, vagy mi.
Az eszmének kell csak megmaradni, söt annak sem. Csak a hatalomnak.
Mi pionyírkák helyezkedünk. Gyüjtjük az adatokat. Mindkét félröl. Bármikor készek vagyunk bármelyiküket feláldozni a mozgalom érdekében. Élesítjük a jégcsákányt. Várunk. Aztán amikor valamelyik gyöz, mink is gyözedelmesen melléje állunk. Ha meg aztán mégis a másik kerekedne felül, egyszerüen csak elhatárolódunk korábbi önmagunktól, bünbaknak megtesszük a takarítónöt, oszt leszünk éppn olyan jó kommunisták, mint liberalista bankárok.
(Ezt még a bajor eevtársaktól tanultam a nyáron, miközben reggelente a jégert emelgettük az alsó ajakunkhoz...)
Tub et.!
Elnézést a tegnapi korai megfáradásért, de eltschábított egy üveg jégbe hűtött Stolichnaya, amit sikeresen meg is fojtottunk a Gárdistákkal.
Ma esmét friss vagyok, már bennem van a hajnali két feles, úgyhogy a mutatóujjam se remeg már, amikor az egér et. gombjait nyomogatom. Ma reggeli, kissé kései érkezésem oka az, hogy a szokásosnál egy kicsit hosszabban elbeszélgettem az egyik antiszociális munkással a helyi lokálban, melynek során sűrű bazmegezés közepette megbeszéltük az élet dolgait. (Még mielőtt kimoderálnának: az obszcén kifejezés használata itt nem öncélú, csupán a helyzet leírásának hitelességét szolgálja...)
Hákovács et-ra szavazok.
Teljesen magamtól, hiszen az önálló gondolkodás híve vagyok. Hákovács etnak nincsen is alternatívája. Olyan egyéniség, amilyen minden ezer évben csak eccer születik. (Bár, egyszer se...)
Én természetesen Hákovács elvtársat követem. Vesszenek a bankárok, éljen a Pártegység! Az elvtársnő nyilván szabadon dönthet. Persze a szabad döntés következménye lehet az említett körülmény tartós elvesztése is ...
Ha némi útmutatást adna a tartótiszt et, a szavazás irányát illetően...
Tudja, nem szeretnék én is csapatépítő tréning jutalomban részesülni.
Szóval, mit gondolok, ki mellé kéne állni?
Jöjjön fel az eftás a mikrotoronyba, itt várjuk a Gorjunov mellett, kvázi provokatíve. Betárazott heveder szükségeltetik. Földes László elvtárs szelleme velünk van!
Asszem az a régi szabad népes szokás még megmaradt, hogy az "olvasói leveleket" a szerkesztőség legalacsonyabb rangba lévő beosztottjai írják (ez meg is láccik rajtuk). Ezexerint azonban nem a nép hangulatáról van szó, hanem Párthatározatról. Új szelek fújnak a Pusstán? Frakcióznak az eftásak? Hákovács eftás a nyelvbotlás után belső frontot is nyit? Azt hiszem, elvtársak, el kellene döntenünk, kinek a pártjára állunk a belő viszály közepette. Szavazzon mindenki, a végeredmény beállását követően, nemes hagyományainkból fakadóan Főtitkár elvtárs hatalmi szóval döntést hoz majd.
A mai pártlap olvasói oldalán több olyan hozzászólás is szerepel, mely Medgyesi-209 fővezérünket érdemei elismerése mellett bár, de quasi lemondásra szólítja fel.
Tudom, hogy fontos a látszatpluralizmus még a pártlapban is elvtársak, de ami sok az sok!
Javaslom a pártlap teljes gárdáját (na jó pár jó elvtársunkat kivéve) csapatépítő tréninggel jutalmazni a karácsonyi szünetben mondjuk Novaja Zemján.
Én megyek, úgyhogy ma le is lépek -engedelmükkel- déltájban, mert oda is kell érni valamikor.
No, azért a sok tragédia közepette gondoljunk egy kicsit arra, hogy csak ezt a napot kell túlélni, aztán lesz tüzijáték meg ihaj-csuhaj.
Szívderítönek álljon itt a 20-ai elmaradt rendezvény logója. Igen, igen jól láttyák, népünk nagy barátja, kedves szomszédunk, Románia színeivel hirdetünk. Minö véletlen, hogy a Vörös Város színei is éppen ezek! Ebböl is lácc, hogy az állami ünnepek nálunk mostantól csak Budapestnek, vagy csak Romániának szólnak. A néhány vacak kis zöld csillag mellé, amit a nácibagázs megtévesztésére raktunk fel, nézzék, milyen helyes kis vörösöket tettünk! Még nem ötágúak, de már majdnem... És ez a grafika! Ugye, ugye, a színvonal, a design, a szakértelem, az ÖTLET! És ugye milyen jó a szöveg? Milyen távlatokat átfogó, múltat-jövöt egyaránt átívelö mondat! Csak semmi Szt. István meg magyarság meg nemzet! Haj, és ugye Önök is csak az Országim...Kormányzati Kommunikációs Iroda reklámjait láttyák a tévében? Ugye, ugye! Milyen jó itt élni...
Dühös Bika et-at is letiltották??! Tűrhetetlen, valaki utazik a külügyéremre.
Javasolnám, hogy a különböző PB-k állítsanak fel szabadcsapatokat, és egyenként "vadásszuk le" a FidesznáciOrbánnyikhaj moderákokat (ahogyan azt Tasnádi gengszterevics et javasolta). Ami sok, az sokk.
Hüp, hüp, hüp....Ó jaj, ó jaj....
MEGHALT SANYA NÉNE!
Élete virágában hagyott itt minket ez a kedves, szelíd, közelgö esküvöjére készülö menyasszony. Éppen kelengyéjét szedegette, éppen a sztálinorgonát csomagolta, amikor lecsapott rá a fehérterror ökle. Mártírhalált halt. Mozgalmunk soha sem felejti Öt. Szobrát közvetlenül Osztyapenkó eftárs szobra mellé állíccsuk majd fel., sírhelye Stirlitz eftárs és Thor pörölye eftárs pantheonjában lesz. Temetésén 21 ágyúlövéssel temetünk árkot.
De a moderatúra nemcsak olyan virágzó bimbókat öl, mint Sanya néne volt. Újszülött csecsemöket is, mint p0lm0derator.
Eftársak!
Nyugtassanak meg, hogy nem türjük tovább a fidesznáci csürhe megnyilvánulásait, s ma mindegyikünk jelen lesz a Szabaccság téren elhárítás céljából, hogy holnap már együtt ünnepelhessük a pobjedát.
Hú, vazz... Akarom mondani jó reggelt, elvtársak, nagyot suhintott a kasza tegnap délután, kár hogy korán itt kellett hagynom a fórumot. Tatanka eftásnő sitten, ezexerint elmebetegekre nem lehet diagnózis felállítani, Sándor néni elmeszelve (mongyuk megdolgozott érte), ki lesz a következő?
Na mind1, felhívom az eftásak figyelmét, hogy aki mostanáig nem zsírozta le a szolgálati Makarovot, jó lesz ha belehúz, este hirig lesz. Remélem, az összes indexkommunista ott áll majd a barikádokon!
Ezek csak az utolsó simítások az esti bevetés előtt, de mégis milyen jó ilyen apróságokat végiggondolni.
Látta az elvtárs is Salgó elvtárs kéjes arcát, ahogy végigsimította a kezét a kádár-kolbászon? Majd azt a kisgyerekes izgalmat, amikor a sisakot a fejére húzta?
Mondom én, hogy megtaláltuk a megfelelő embert a főrendőri posztra!