Keresés

Részletes keresés

Bajót Creative Commons License 2007.03.28 0 0 12

Ezzekkel szemben Bicskei a következő tétmeccsen(2001.03.24.M.o.-Litvánia 1-1)ezt a csapatot küldte pályára:

Király-Korsós Gy.,Sebők V.,Juhár-Fehér Cs.,Miriuta.,Dárdai,Illés,Hamar(Egressy 46.)-Fehér M.(Dombi 64.),Horváth F.

Ma viszont Moldovát vernünk kell,akárhogy is állunk fel.

Cida Creative Commons License 2000.10.13 0 0 11
Naná !! Amúgy ezzel kapcsolatban eszembe jutott egy régi anekdota. A Fradinak volt egy szurkolói ankétja még valamikor a 70-es évek végén, és az aktuális edző, Lakat Károly hallgatta éppen valamelyik drukker "ideális tizenegyét", majd így szólt: "Ez valóban egy verhetetlen tizenegy, merthogy így föl nem fogunk állni soha, az biztos !!!"
Előzmény: Mayer (8)
daze Creative Commons License 2000.10.13 0 0 10
+ még csere: Mátyus, Gera, Bagoly, Lengyel
Előzmény: daze (9)
daze Creative Commons License 2000.10.13 0 0 9
Király - Bodnár, Sebők, Salamon, Kiss - Dárdai, Bukrán, Hamar - Lisztes - Fehér M, Horváth

cs: Rabóczky, Radoki, Vincze, Fehér Cs., Tököli, Pomper

kb, de ez változó

biancoblu Creative Commons License 2000.10.13 0 0 7
Az én csapatom:

Király - Bodnár, Sebők, Kuttor, Kiss Gy. - Dárdai, Halmai, Lisztes - Illés - Fehér, Horváth

Cserék: Babos, Fehér Cs., Juhár, Madar, Ferenczi, Hrutka, Tököli

Cida Creative Commons License 2000.10.13 0 0 6
Bocs, két helyen.
Cida Creative Commons License 2000.10.13 0 0 5
Főnök úr, mire begépeltem a csapatomat, most látom, hogy megelőztél, de ami a poén, a csapatod egyetlen helyen tér el az általam ideálisnak mondottól ! Ezt hívják telepátiának :-)))))))))))
Cida Creative Commons License 2000.10.13 0 0 4
Az én válogatottam:

Király - Bodnár-Sebők-Éger-Kiss Gy. - Vincze O.-Dárdai, Lisztes, Fehér Cs. - Horváth-Fehér

Cserék: Babos, Salamon, Lendvai, Rósa, Tököli

Nem értem, hogy a Vincze Ottóval mi van, ő megoldás lenne a bal oldalon, Rósa szerintem addig nem lesz jó, míg itthon edződik.

Szerintem ez egy bombaerős válogatott lenne, ha mindenki a maximumot hozná !!!!!!!!!!!!!!!!!!

mash Creative Commons License 2000.10.13 0 0 2
Az én csapatom :

Király - Bodnár, Sebők, Salamon, Kiss Gy. - Fehér Cs., Lisztes, Urbán(Lila Isten kedvéért!!!), Rósa - Horváth F., Fehér M.

CS: Babos, Korsós Gy. , Hrutka, Gera(még erősödnie kell), Tököli, Ferenczi, Kabát, Illés, és egy letisztult Földvári(most kicsit túl agressziv és sokat szabálytalankodik ebből kifolyolag!!!!)

Előzmény: G. Peti (-)
msrj Creative Commons License 2000.10.13 0 0 1
Nekem tetszik a csapatod, de én Illést nem tenném kezdőbe,és Mátyust a kispad közelébe sem engedném.A csatársor jó, de szerintem a Tököli Attila is megérdemelné, hogy ne a cserepadon üldögéljen.Azt hiszem, hogy ez elég bonyolult helyzet.Még jó, hogy nem én vagyok a szövetségi kapitány.Miért nem lehet három csatárunk egyszerre?
Előzmény: G. Peti (-)
Garnett Creative Commons License 2000.10.13 0 0 0
Biztos, hogy Miriutát játszatnám, Mátyust, Kórsóst, Hamart és Illést a csapat közelébe sem engedném. Na meg persze Egressyt sem. Nevetséges volt az amit eddig művelt a válogatottban. Elég ha csak a liechensteini meccsre gondolunk. Bodnárt és Gerát biztos beraknám még a csapatba. Cserekapusnak biztos, hogy Milintét jelölném. Babos és Sáfár teljesítménye nem volt az igazi, amikor őket vették számításba.
G. Peti Creative Commons License 2000.10.13 0 0 topiknyitó
Hogyan állítanád össze a válogatott kezdőcsapatát, ha te lennél a kapitány?

Az én csapatom (csak egészséges játékossok):

Király - Bodnár, Sebők, Salamon, Kiss Gy. - Fehér Cs., Lisztes, Illés, Rósa - Horváth F., Fehér M.

CS: Babos, Korsós Gy. Mátyus, Gera, Lengyel, Tököli, Ferenczi

Várom a ti csapataitokat is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!