Keresés

Részletes keresés

G. Peti Creative Commons License 2001.06.07 0 0 44
Én Bicskei helyében már rég Kiss Györgyöt szerepeltetném a balhátvéd posztján. Egész tavasszal egyenletesen jó teljesítményt nyújt, sőt védő létére még gólokat is lő néha. (igaz Mátyus is).
__Tibi Creative Commons License 2001.06.06 0 0 43
Ma is játszik Mátyus Janika, mi meg csak imádkozhatunk...
Gedal Creative Commons License 2001.06.04 0 0 42

Ugyan már, Jani az Isten!:-))

Azért jó, hogy játszik, mert már mindkét (jó nagy részben) gólt miatta kaptuk, de meghozta a szerencsénket, így a többi (10-15) helyzetet az ellenfél sikeresen elb@szta.
Jani a Szerencse fia!!

Előzmény: __Tibi (41)
__Tibi Creative Commons License 2001.06.04 0 0 41
Na ez az egyetlen doolg ami számít neki, hogy szakadna rá egy mázsa szar...
Előzmény: Aljechin (40)
Aljechin Creative Commons License 2001.06.04 0 0 40
Pénzt
__Tibi Creative Commons License 2001.06.04 0 0 39
Még mindig él a kérdés, sőt egyre inkább felmerül.
Nem egyedüli, akinek a biztos helye érthetetlen.
Gejza21 Creative Commons License 2000.11.13 0 0 38
Na, igen, van benne valami, hogy nem egy tündérlelkű kisasszony, de azért reménykedek, hogy előbb-utóbb lehiggad! Szerintem össze fogja szedni magát, és nagyon hasznos csapattag lesz! Abban, hogy elveszti a fejét, a következő dolog is bejátszhat: mivel elég keményen játszik, biztosan kap törlesztéseket is, amit persze el kellene tudnia viselni, de nem könnyű!
Hajrá, Jani!! Hajrá, magyarok!!
Előzmény: rosbi (36)
rosbi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 36
Én örülök, hogy jól játszik a Cottbusban. A válogatottban sem lenne ellene semmi kifogásom, mert a mi válogatottunk szintjén jó játékos (legalábbis ezen a poszton nincs jobb...). Az egyetlen gondom vele az, hogy rettenetesen durva, agresszív, hamar elszáll az agya. Ez persze egy határig nemhogy hátrány, hanem kimondottan előnyös is lehet, de Jani túllépte már nemegyszer ezt a határt. Ez az oka annak, hogy sokan nem igazán kedvelik. Az olaszok elleni meccsen szerintem pl. a NS is erősen lepontozta. Ha képes lenne visszafogni magát, és "profiként" viselkedni az ilyen nehezen kontrollálható helyzetekben is, bizonyára a szurkolók is jobban figyelnének arra, mi az, amit jól csinál, és nem csak a hibáit hoznák fel állandóan.
Előzmény: Gejza21 (35)
Gejza21 Creative Commons License 2000.11.13 0 0 35
Bizony, még a végén formába lendül!
A francba, mi! Ennek sokan nem örülnek itt, ha jól értem!
Csak hogy mindenkiben tudatosuljon, a Jani még mindig messze a legjobb magyar balhátvéd, ezt tudja Berci bácsikánk is, és nem a helyére, hanem mögé keres embert! Az oké, hogy nem volt csúcsformában az utóbbi időben, de ne felejtsük el, hogy ilyen Hamar-szintű emberek játszanak előtte, szóval neki nehezebb dolga van, mint a jobb oldalon játszóknak!
Aki ballábas játékost keres, nézze meg a Fradiban... Már többen vannak, mint a jobblábasok...
:)))

Mindegy, nyerünk ismét!!

Előzmény: rosbi (34)
rosbi Creative Commons License 2000.11.12 0 0 34
Ma meg gólt rúgott!!!!
Red Squad Creative Commons License 2000.11.11 0 0 33
Srácok, jól láttam, hogy Jani kimaradt???
Egressy viszont tegnap nagyon villogott...ez már csak megér egy behívást, hisz ballábas, az meg ugye hiánycikk..
prefect Creative Commons License 2000.10.17 0 0 32
A franc megette...
Mátyusnak volt egy jó fejese a BM ellen, most biztosan játszani fog a következő válogatott meccsen...
msrj Creative Commons License 2000.10.13 0 0 31
A riporterek gyöngye szerintem a Vitár Robi.Az Eurosporton összefoglalók voltak, következett a litván-magyar meccs. Azt mondja a Robi " biztosan csak a gólokat mutatják, de az is szép lehet ".
Mit kellene mutogatni, a kihagyott tizenegyest?
Vagy netán arra célzott, hogy a litvánok gólja is szép volt, mert egy magyar hozta össze?

Nekem speciel az a hat gól igenis szép volt, és nem csak lehet, hanem biztos.

robi25 Creative Commons License 2000.10.13 0 0 30
részemről 17-es
röpladbda-fellegvár
talán egy edzésen voltam...
Előzmény: szúró (29)
szúró Creative Commons License 2000.10.13 0 0 29
Elvégre a 14-es a magyar foci fellegvára. Itt vagyok bizonyítékként én. :-)
Előzmény: robi25 (28)
robi25 Creative Commons License 2000.10.13 0 0 28
Mátyustól gyorsan eljutottunk a 14-es suliig....:)))))
Előzmény: szúró (27)
szúró Creative Commons License 2000.10.13 0 0 27
Így van!
Egyébként tényleg 25. Egy évvel járt felettem a 14-esbe.
Előzmény: robi25 (26)
robi25 Creative Commons License 2000.10.13 0 0 26
Nem mindegy????????????,
Kiss Gyurit a válogatottba!!!
Előzmény: Törölt nick (25)
Red Squad Creative Commons License 2000.10.12 0 0 24
Ne is mondja le, mert tudod ki jönne helyette balszélre?
Hát persze, hogy Egressy Gabi!! Az se baj, hogy nincs csapata, mert gyengébb nem lehet, mint volt. Ja és e tekintetben minden magyar ember hálás lehet az MTK-nak, hisz legalább fél évre lejegelték nekünk Gabikát.

Még valaki nagyon formán kívül volt tegnap, mégpedig a Jenő. Ilyen iszonyatos hülyeségeket,
(Lisztes "kőkeményen" belőtt szöglete, amit lazán, nekifutás nélkül nyesett be, Fehér "remek" beadása, ami az üresen álló csatárok helyett 3 litván felé ment)
üres frázisokat ("jól kellene ma szerepelnünk, hogy a későbbiekben egy jó eredmény elérésére legyen esélyünk), meg hasonlókat máskor 2-3 meccsen hoz össze. Vagy csak nekem tűnt fel élriporterünk tündöklése?

Előzmény: Gabo_d (22)
Cida Creative Commons License 2000.10.12 0 0 23
Biztos igazad van, én a Dunaferr honlapján néztem, hogy '78-as születésű. Hajrá Dunaferr !!!
Előzmény: Törölt nick (20)
Gabo_d Creative Commons License 2000.10.12 0 0 22
Red Squad nagyon raerzett a legegetobb problemara.Neve:Hamar "alibi" Istvan.
Utana persze Matyust is felulvizsgalnam.Forman kivul van nagyon.

Igazabol azont tul,hogy betegre idegeskedtem magam Hamar jatekan,rajottem,hogy nem szabad ot bantani.A Bicskei hibaja,hogy nem veszi eszre,hogy nem erintkezik a labdaval,elore semmi,hatra semmi,egybol szabadul a lasztitol.Nem varhatjuk tole,hogy alljon Berci ba ele,es mondja le a valogatottsagot.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Red Squad Creative Commons License 2000.10.12 0 0 21
De ha már nem tud, mit csináljon szegény?
Mégsem rúghat fel mindenkit...
..meg könyökölni se lehet állandóan
Előzmény: huszabi (19)
huszabi Creative Commons License 2000.10.12 0 0 19
Ne harcoljon,focizzon!!
Előzmény: Red Squad (16)
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.12 0 0 18
Nekem is feltűnt az ns feletébb érdekes értékelése.Valóban,Mátyuska hozta össze az a litvánok első gólját az idei vb-selejtezőkön...-Először rosszul helyezkedett,aztán meg közbeavatkozás nélkül csodálta a litván játékos szólóját.
Red Squad Creative Commons License 2000.10.12 0 0 17
Kiss György, csak hogy én is korrekt legyek.
Előzmény: Red Squad (16)
Red Squad Creative Commons License 2000.10.12 0 0 16
"MÁTYUS JÁNOS érdemei az első gólban elévülhetetlenek, később is harcosan, jól futballozott."

(Nemzeti Sport)

Ne haragudjatok, de mi a gond az NS-sel? Teljesen korrekt. Talán nem voltak Mátyusnak elévülhetetlen érdemei az első góljukban?
Amúgy részemről is Kis György, esetleg Szamosi.
És Hamar mit keres a csapatban?

Előzmény: Cida (15)
Cida Creative Commons License 2000.10.12 0 0 15
Ja, és még csak annyit, hogy aZ NS tudósítója vajon milyen meccset nézett, mielőtt a Mátyus érdemjegyét kikalkulálta volna ????????? (Ezt most a tudósítónak írom) TE SZÁNALMAS KIS BUZI !!!!!!!!!!!!! HA VAN VALAMI, AMIT ÚGY ÁLTALÁBAN NAGYON NEHEZEN VISELNEK AZ EMBEREK, AZ AZ, AMIKOR SZEMTŐL SZEMBE CSŐHÜLYÉNEK NÉZIK A SZURKOLÓT, ÉS MEGMAGYARÁZZÁK NEKI, HOGY PL. JELEN ESETBEN A MÁTYUS TULAJDONKÉPPEN A MÉRKŐZÉS LEGJOBBJA VOLT !!! MÉGIS MILYEN MEGFONTOLÁSBÓL DÖNTÖTTÉL ÚGY, HOGY MÉG CSAK MEG SEM EMLÍTED, HOGY TELJESEN NYILVÁNVALÓAN KAPTUNK RÓLA EGY GÓLT, + AZ EGÉSZ MECCSEN HELYEZKEDÉSI GONDOKKAL KÜSZKÖDÖTT, LASSÚ VOLT STB. HA NEM TUDOD FÉLRETENNI AZ ELFOGULTSÁGODAT, HAGYJ FEL A SZAKMÁVAL !

Alábbi soraim nem Mátyus ellen íródtak, azzal együtt tartom, hogy váltani kéne a posztján.

msrj Creative Commons License 2000.10.12 0 0 14
Nem kellene levelet írni a Bicskeinek, hogy pihentesse egy kicsit?
Cida Creative Commons License 2000.10.12 0 0 13
Csak ismételni tudom magam: Kiss Gyuri hónapok óta tanári módon játszik a balhátvéd posztján. Nem igaz, hogy ezt pont a BB nem látja !!! Hajrá Gyuri, eljött a te időd ! Nem azt mondom, hogy a Mátyust örökre tegyék ki a keretből, de hát most teljesen formán kívül van, míg Kiss bombaformában játszik. Remélem a macedónok ellen lehetőséget kap, már nagyon megérdemelné. Hosszú időn keresztül megoldást jelenthetne, hiszen még csak 22 éves !!!
szaki2 Creative Commons License 2000.10.12 0 0 11
Keller 35 evesen nem olyan oreg. A hatvedek meg 35-40 evesen is szoba johetnek, nem a kor szamit, hanem az, hogy mit tudnak. Vincze Pilut se artana behivni ujra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!