Keresés

Részletes keresés

std74769 Creative Commons License 2000.10.13 0 0 3
köszönöm a hozzászólásokat, de azért itt nem csak arról lenne szó, hogy unalmas, hanem arról is, hogy szemét, meg semmire se jó, meg ilyenek. mert
lehetne beszélni az átverésekről is-
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.12 0 0 2
Előzmény: std74769 (-)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.10.12 0 0 1
A piazza reggel nyolc elött kimondottan unalmas........
cuda Creative Commons License 2000.10.12 0 0 0
Mostmar tud0m ki nez ilyen 0ldalakat...
Előzmény: std74769 (-)
std74769 Creative Commons License 2000.10.11 0 0 topiknyitó
Hello mindenkinek!

Szerintem ez érdekes téma, mert sokat szörföl az ember, előbb-utóbb holt unalmas lesz minden- Először, ugye az xxx oldalakkal leszünk tele (én férfi vagyok és a lányokat szeretem), aztán a tudományos, aztán az információs oldalakkal. Vagy csak szeretnénk valami mást csinálni?

Mindegy, ilyen hangulatban, éppen amikor már találomra kezd az ember bepötyögni mindenféle címeket, hátha valami jót talál. Ez már az unalom, mondom - és írom is, angolul: http://www.boring.com. Ugye, mire gondolhatnék, mint arra, hogy ez egy jó kis unaloműző kis oldal, tele vicces dolgokról az unalomról - mert olyan cinikusak néha az amcsik, ahogy ezt előadják, nem? Southpark is ilyen.

de hát ha már az interneten vagytok és megnézitek a hivatkozást, rájöttök, ez NEM ÍGY van. Ez szerintem a világ egyik legunalmasabb oldala. (tudom, létezik valahol egy ilyen oldal, amelyen a hasonló oldalak vannak felsorolva, sőt sorrendbe rakva, de ez több annál, ez maga a csalódás). Főleg a kis karikatúra a bal alsó fertályon. Na, aki ezt rajzolta, nagy humorzsák lehet.

Szóval, szerintetek melyik oldalak ilyenek még, miért ilyenek, és ki olvassa őket???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!