Keresés

Részletes keresés

KukacAV Creative Commons License 2000.10.22 0 0 10
Kedves GG!

Szép tőled, hogy válaszoltál.

És még érthető is voltál... A csomag-ügyben azóta kaptam tőletek egy telefont, két napra rá pedig a könyvet. 1szóval minden rendben :))))

GG Creative Commons License 2000.10.16 0 0 9
Kedves Péter, alias KukacAV,

Ezennel ehelyütt válaszolok neked (leveled félretettem, és mindenképpen megválaszoltam volna). Tehát, BSA-ügyben - és máskor sem - jelenti a hirdetés elfogadása azt, hogy a szerkesztőség vagy vállalatunk részben vagy egészben azonosulna a hirdető vállalat szándékával vagy politikájával, hanem azt jelenti, hogy megvonjuk magunktól azt a jogot, hogy hirdetés és hirdetés között a saját szempontjaink szerint szelektáljunk.

Elég diplomatikus voltam, de remélem, érthető... :)

A könyv-ügyben pedig: a királyi posta küldeményeink több mint 10 százalékát elveszti, vagy címzett ismeretlennel visszapasszolja :(

Üdvözöl
Gerényi Gábor
Index

KukacAV Creative Commons License 2000.10.16 0 0 8
Nem, az indexesek nem válaszoltak. Sebaj, Új Péter sem szokott - ő nyilván már akkora nagy ember, hogy nem kell válaszolnia - az indexesek is talán...
Előzmény: sz (7)
sz Creative Commons License 2000.10.15 0 0 7
Választ kaptál?
Előzmény: KukacAV (5)
KukacAV Creative Commons License 2000.10.15 0 0 6
Igazad van, bár egyszer már majdnem vettem így egy scannert :))))
Előzmény: kivi (4)
KukacAV Creative Commons License 2000.10.15 0 0 5
...na, egy kicsit ráerősítettem, küldtem egy levelet a gégékukac kezdetű levélcímmel bíró tartalomért felelős szerkesztőnek - ha mások is küldenek hasonlót, talán nem válik spiclik által pénzelt oldallá az index.hu (hű, de dühös vagyok!).

A levél hiteles (hehe) másolata:

Kedves Indexesek!

Tudom, hogy egy fecske nem csinál nyarat, mindenesetre ha még egyszer meglátok egy BSA bannert az index.hu-n, örökre bojkottálni fogom a honlapotokat, de előtte fel fogok szólítani minden ismerőst, hogy ugyanezt tegyék.

Üdvözlettel,

Horváth Péter

kivi Creative Commons License 2000.10.15 0 0 4
Egyáltalán miért olvasod a bannereket? A legprimitívebb tűzfal is ki tudja szűrni őket. Annyival kevesebbet kell letölteni.
Előzmény: KukacAV (3)
KukacAV Creative Commons License 2000.10.14 0 0 3
Mi az, hogy az Origón? Itt az Indexen is!!! (szombat este, a lap alján)

Egyrészt gusztustalan, másrészt le fogok szokni az Indexről, ha a quake-ező diákokat börtönbe juttatni akaró cégek reklámait leszek kénytelen olvasni esténként - amúgy is tele a hócipőm az Indexesekkel: először küldenek egy megrendelt TA cd-t, amiről kiderül, hogy csak windows alatt fut, aztán meg hetek óta nem küldik a Jack Herer könyvem, mert "talán elveszett útközben"...

Kicsit össze kellene szednünk magunkat, kedves Indexes kollégák!

larzen Creative Commons License 2000.10.12 0 0 2
El sem hiszem, hogy csak én akadtam ezen fenn. :(
larzen Creative Commons License 2000.10.11 0 0 1
Klikkelj és megtudod. :)) --- (burkolt reklám)
Előzmény: Hacsek (0)
Hacsek Creative Commons License 2000.10.11 0 0 0
Mi az a BSA? Juszt sem 0-zok!
Előzmény: larzen (-)
larzen Creative Commons License 2000.10.11 0 0 topiknyitó
Zsák a foltját...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!