Keresés

Részletes keresés

praclee Creative Commons License 2004.07.14 0 0 25
jön az öreg!!Aki teheti nézze meg!
praclee Creative Commons License 2003.03.25 0 0 24
hmm..abnnál vannak sokkal jobb lemezei is.:))
Előzmény: Jimi (23)
Jimi Creative Commons License 2003.02.21 0 0 23
Nemrég kaptam 3 lemezt (Stratus, Live - Flight Time, The Traveller), igazán jók, ajánlom figyelmetekbe!
praclee Creative Commons License 2001.11.28 0 0 22
A netről mivel nincs se hangfal,se író se semmi.
Kazi??nem cd?
fagy a forum.:((
Előzmény: andry (21)
andry Creative Commons License 2001.11.27 0 0 21
Nem tudok letölteni.
Mit nem tudsz?
Nem írtam, de ezek a lemezek nekem kazin vannak. Így is érdekel?
A linket most nézem, köszi.
Előzmény: praclee (20)
praclee Creative Commons License 2001.11.27 0 0 20
Igen egí linket akartam azt amit te de nem sikerült.Nem tudok letölteni.
Viszont tudok még egy helyet.Az emucsic.com-ra rámenve billycobhamet beírva le lehet tölteni egy két cdnyit.
nem lehetsges egy cd-csere?
Előzmény: andry (19)
andry Creative Commons License 2001.11.26 0 0 19
A "csapatot" nem ismerem, aki jött hozzászólt, ahogy ez itt általában lenni szokott.
Billy Cobham lemezeim:
Best of, Observation & (1983), Warning (1985), Nordic (1996). A Paradox sajnos nincs meg.

Van egy honlapja: www.billycobham.com, onnan megtudhatsz egy-két infót.

Mp3-ban az AG-vel jó pár dalt le lehet tölteni, próbáld meg.

Egyébként ezt itt emgnézhetitek.van rajta egy kis képes zenei is
Gondolom itt egy linket akartál ajánlani, de lemaradt.

Üdv!

Előzmény: praclee (18)
praclee Creative Commons License 2001.11.26 0 0 18
Te ismered a táraságot,(gondolom én)nem tudnád összehozni?de én mág másokra is küldenék email-t ha kell.Nektek vannak tőle cd-itek?
Nekem megvan a:Best of Billy cobham,Spektrum,Paradox,Paradox The first secund,
Töbet nem tudok.Még tavasszal vagyis olyan juni környékén hallottam hogy jön.Töbet én se tudok.
Én debreceni vagyok,és nem jutnak hozám info-k.de ha esetleg hallanárok róla hogy jön feltétlen szóljatok már.

Egyébként ezt itt emgnézhetitek.van rajta egy kis képes zenei is:)
Billy Cobham

Előzmény: andry (17)
andry Creative Commons License 2001.11.24 0 0 17
Mit hallottál mikor és hol? (elvileg már tél van).
A topic mint látod nem igazán fut, úgy néz ki Billy bácsi csak néhányunk "fülügye".
A mailedet megkaptam, megpróbálhatjuk feltámasztani a topicot, de ehhez 2-en kevesek leszünk. Mindenesetre örülök, h téged is érdekel Billy Cobham.
Előzmény: praclee (16)
praclee Creative Commons License 2001.11.13 0 0 16
Úgy hallottam hogy ősszel is lessz it Cobham.Erről mit tudtok.Él még A forum??Ismeritek Cobhamet,?
jééé:))
andry Creative Commons License 2001.03.28 0 0 15
Ezt a múltkor elfelejtettem. Nekem emlék.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
andry Creative Commons License 2001.03.28 0 0 14
Szóval csápoltál. :)
Mesélj milyen számok vannak a lemezen? Gondolom van, amit nem játszott a koncerten, bár már nem emlékszem mindenre. Szintén "csak" gitár, basssz, dob, vagy van más hangszer is? Ja, és mennyi volt a Paradox?
Előzmény: csab (13)
csab Creative Commons License 2001.03.26 0 0 13
Nekem ez volt az elso Billy Cobham koncertem. Egy haverom mondta, hogy jo
O azt hiszem kint volt oktoberben es szerinte ez jobb volt.

Hangositas: En jobbra elol alltam lehet, hogy neked azert nem tunt fel mert bal oldalon
alltal.

Nekem is tetszett a bass (meg soha nem lattam ilyen felfogasban senkit jatszani ezen a
hangszeren).

Gyorsan vettem is egy lemezt a technikustol :)).

Előzmény: andry (10)
Psyche Creative Commons License 2001.03.24 0 0 12
Köszi!
Előzmény: andry (8)
Jimi Creative Commons License 2001.03.24 0 0 11
A szólólemezei közül a Spectrum címűt mindenképpen hallgassátok meg, amit meg a Mahavishnu lemezeken csinált, egyszerűen fenomenális!
andry Creative Commons License 2001.03.23 0 0 10
Na végre valaki, aki ott volt (Deák Bill bácsi mögöttünk jött be)!
Szerinten is igen-igen jó volt, végre a progresszív Billy volt hallható. A Tátraiék hangosítása egyszerűen sz@r volt (szvsz a produkció se volt valami fényes (Borlai többször is hibázott), mindenesetre nem Billy elé való. Winchesternek jó hangja van, de sokkal többet kellett volna nyújtaniuk (végére azért ők is felpörögtek), a Billyék hangosítása már jobb volt, de sokkal jobbat érdemeltek volna. Én nem vettem észre, h elment volna valamelyik oldal lehet, h az amúgy drága sörök miatt. :) Megjegyezném, h a büfé viszont egy hatalmas rablás a PeCsában. :(( Amúgy a tribün bal oldalán volunk és Billyn teljesen be voltunk indulva. Azt sajnáltam, h nem jött ki néha konferálni (októberben többször megtette), most mintha nem lett volna olyan jó kedve. Na meg még egyszer visszajöhettek volna (októberben többször megtette :), de amit produkált az király volt. És a társak is tényleg társak voltak a zenében, az a Wolfgang Schmidt nagyon jó basszer. Amúgy nem gondoltam volna, h október után ilyen hamar visszajön. Lehet, h kedveli Magyarországot? (Olvastam egy döme Dezső-interjúban, h D.D. dedikáltatta Billy Cobhannel egy japán koncertlemezét, mire ő: Tudtam, h kiadták, de még nem láttam. Ezért Magyarországra kellett jönnöm. Milyen jó barátaim vannak itt.
Amúgy tavaly októberben is voltál? Meg esetleg nem tudod ki volt a másik gitáros a Boom Boomban? Nem ismertük (fel).
Előzmény: csab (7)
andry Creative Commons License 2001.03.23 0 0 9
Ékezetek az elején lemaradtak (nehez volt az átállás), valamint foggalmam=fogalmam.
Előzmény: andry (8)
andry Creative Commons License 2001.03.23 0 0 8
Szia, 96-ban lehetett a Kongresszusi Kozpontban, en is ott voltam. Jo kis koncert volt, a Torok Adam szerintem nem kellett volna ele, akarcsak most a Boom boom.
A 96-os koncerthez van egy sztorim. Korán értünk oda a barátommal, sétáltunk a Novotelnél és a park felől benéztünk a vendéglő részbe az üvegen át. Sötét volt .ezért mionket nem lehetett látni. Látjuk, hogy egy sapkás fekete ember mintás felső részben vacsorázik. Mondom ez biztos a Billy (előzőleg foggalmam se volt, h hogy néz ki), barátom csak nevetett. Aztán a Törökék után kisétált egy sapkás fekete ember mintás felső részben. :)))
A letoltésről: Esetleg Napster vagy Audiogalaxy,segíthet, vagy www.mp3mp4.com.
Előzmény: Psyche (6)
csab Creative Commons License 2001.03.23 0 0 7
Voltam!
Igen igen jo koncert volt.

Szerintem valami gaz volt a hangositassal...
Neha eltunt a jobb oldal.

Előzmény: andry (5)
Psyche Creative Commons License 2001.03.23 0 0 6
Én 1995-ben, vagy '96-ban (nem emlékszem már pontosan) voltam Billy Cobham koncerten, és nagyon élveztem. Azóta is keresek tőle zenét. (Amim van, az már elég rossz minőségű - kazettán). Nem tudod, lehetne valahonnan letölteni?
Előzmény: andry (5)
andry Creative Commons License 2001.03.23 0 0 5
Nem gondoltam volna, h ilyen hamar visszajön, de ma-tegnap újra itt volt. Billy Cobham a PeCsában. Szvsz abszolút király volt. Csak 3-an voltak, de teljesen megtöltötték zenével a "teret". Wolfgang Schmidt volt a basszer. Kiváncsi vagyok, volt-e még valaki?
andry Creative Commons License 2000.10.17 0 0 4
Ha valaki betévedne, akit érdekel Billy bácsi:
andry Creative Commons License 2000.10.16 0 0 3
Ha már nem ír senki...
andry Creative Commons License 2000.10.12 0 0 2
3 svéd és 2 amcsi volt (1 egy csúnya fekete bácsi volt :)), nevekre nem emlékszem, a szaxist Kenneth Johnssennek hívták. A bőgős gyengébb volt a többieknél, de nekem ő is tetszett. Asszem a Pesti Estben benne van a névsor.
Előzmény: vitézlejszló (1)
vitézlejszló Creative Commons License 2000.10.12 0 0 1
ki volt a basszer, nem tudjátok? és a többi??
sztyepp Creative Commons License 2000.10.11 0 0 0
Tényleg, milyen volt? Én is ki akartam menni, csak nem volt lóvém. Állítólag visszafogottabban játszott, mint régen, a szólóknál viszont elengedte magát.
Előzmény: andry (-)
andry Creative Commons License 2000.10.11 0 0 topiknyitó
Tegnap volt Billy Cobham a PeCsában, szerintetek milyen volt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!