Keresés

Részletes keresés

voiture Creative Commons License 2000.10.30 0 0 24
az anyázásért bocs, kicsit elragadott a hév, nem akarsz te rosszat, érzem, dehát egyet csak nem kell értenem veled...
Előzmény: Törölt nick (22)
voiture Creative Commons License 2000.10.30 0 0 23
bagojj:

1. szerintem meg a te anyád

2. berezelés? kedvesem nem innen tudta meg, amit leírtam, hanem jóval korábban TŐLEM

3. tegezlek, tehát nem lehetek ön(ö)ző

Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.30 0 0 22
Namivan, vazze, berezeltél? Füled, farkad, stb.? Ez nem volt szép.

Nórici: Nem szeretek ilyet írkálni, de ha jót akarsz, akkor gyorsan lépsz. Nézd, ahogy látom, Neked ez így marhára nem jó, és valóban, úgy néz ki, hogy csak idő kérdése, mikor és miért. Voiture nem túl határozott, és önzőnek is tűnik, szóval, hát nem tudom...adott pillanatban jóleső elhessegetése a döntésnek az, hogy ha a szívedre hallgatsz, de mindig azt bánod meg később, hogy nem az eszedet követted.

Előzmény: voiture (21)


voiture Creative Commons License 2000.10.29 0 0 21
MINDENKI:

ezennel press DEL e webhelyen, befejezem, mert belépett kedvesem és nem lehet eképpen véleményem szenvtelen elmesélnem, vele megbeszéltem, veletek remélem szerencse lészen s ne nehezteljetek, mert leteszem ecsetem mellyel esetleges képzelgéseket féléber érzések néven festettem elétek...

vége

/ Kedvesem:

egyet érts meg: veled leszek és nem mert egyéb fehércselédet szereznem képtelenség lenne. Ember elméje (enyém jelen esetben) tele esetlenséggel s ebben értelmet ne keress. Ez lennék, vess meg, de mégsem, szebb ez: eképpen szeress,
s szeretlek én téged (teljes mértékkel, melyre e sekélyes lélek képes) /

--végleg befejeztem--eff, én beszéltem--

Előzmény: LeNoir (20)
LeNoir Creative Commons License 2000.10.28 0 0 20
"Játszunk szerepjátékot, ti mit tennétek ebben a helyzetben?"

Kedvesen megsimogatnám kedvesem arcát, és közölném vele, hogy egyszerűen és lazán hülye.

Egy dolog a karma beteljesítése, és egy másik dolog bizonyos intuíciókat, vagy emóciókat azzal magyarázni, hogy ez a karma.

voiture:

Izléstelen dolog a kedvesedet csak "addig megtartani, amíg be nem üt a NAGY SZERELEM".
Még szemetebb dolog kétségek közt érlelni, miszerint "rendben, szeretlek téged, de csak addig, amíg nem találok valaki mást, aki teljessé teszi a karmámat".

Itt kaparnád a falat, ha fordított helyzet lenne, és mi persze próbálnánk vígasztalni, hogy milyen agyament is a párod... de hát itt fordított a helyzet...

Egy kis intermezzo:

Mintegy két hónapja csodálatos álmom volt, egy számomra ismeretlen lánnyal végigálmodtam egy egész nap történetét, így utólag visszagondolva boldog kapcsolatban élhettünk... gyönyörű volt...
Másnap felkeltem, és boldog volt az egész napom.
Két héttel később sétáltam az Andrássy úton és egy szép zöld szemű, szőke, rövid hajú babaarcú lány megállított és tüzet kért tőlem. Szinte hipnotizálva éreztem magam, mosolyogtam, aztán továbbmentem.
Boldog volt a napom ismét.
Abban a pilanatban, hogy otthon állomra hajtottam a fejem, villámként hasított belém a felismerés: Ő volt az akiről álmodtam! Ezért tűnt ismerősnek, és ezért gondolkodtam egész nap azon, honnan van ez a Deja vu érzés...
Nem tudtam azon az ájszakán aludni, másnap felkeltem és irtó szar napom volt...
És lehet hogy ott volt a lehetőség, hogy az álom valósággá váljon...
Akkor én most elvesztettem a karmám beteljesítőjét? Nem hiszem...

Az ilyen álmok, vagy féléber állapotok talán csak egy lehetséges jövőt vetítenek ki elénk... vagy még azt sem...

Mindenesetre kaptam két megmagyarázhatatlanul boldog és felszabadult napot ettől a kedves ismeretlentől. Hálás vagyok érte...

"Wake up Neo..." - Wake up voiture!
Álmodozni jó - álmokban élni betegség... kelj fel!

Baráti üdvözlettel:

LeNoir
Fekete Arkangyal

Nórici Creative Commons License 2000.10.28 0 0 19
"hülye voltál mondom magamnak,majd ha ez elmúlik,
csak múlna már el,nem is én vagyok ez már,
csak szerettem volna,ha velem is van ilyen,
és most benne vagyok,sosem volt sűrűbb homály"

Most lesz csak igazán érdekes ez a topic,hogy én,az "áldozat" is közbeszólok.

Hogy fair vagy nem,
így fenntartani egy kapcsolatot,azt nem tudom.
Hogy szerelmes vagyok-e belé vagy nem? Néha úgy érzem,néha nem.(most épp nem érzek semmit)

Én már rég nem álmodom a hercegről fehér lovon.
ő még mindig a mesebeli hercegkisasszonyt várja.

Kedves voiture,ha neked az a karmád,hogy asoha nem látott hölgyet keresd,akkor én csak véletlenül csúsztam a képbe? Nekem mindegy,hogy karma,vagy felsőbb szellemi körökben jártas barát,de ennek a kapcsolatnak nem lesz így jó vége.És van egy olyan sanda gyanúm,hogy majd én húzom a rövidebbet.de mikor?
Figyelem emberek! Tegye fel akezét aki szereti az érzelmi bizonytalanságot! :-))))))

Kíváncsi vagyok,ti mit tennétek,ha akedvesetek kerek-perec kijelentené,hogy nem szerelmes belétek,de "depressziós" lenne,ha fél óráig nem kapna csókókat és ölelést.

A szívem hozzá húz,az eszem pedig minnél távolabb akar tőle tartani.Még nem választottam...

Őszintén szólva fogalmam sincs,hogy mit tegyek.

Drága V.!
szívből kívánom,hogy találd meg az igazit.De ha lehet minél előbb,mert akkor talán én is ki tudok majd kecmeregni ebből a "homályból",ami csak egyre sűrüsödik.

Remélem mindenki megbocsájt,hogy ennyire összefüggéstelenül írtam.

Játszunk szerepjátékot, ti mit tennétek ebben ahelyzetben?

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.26 0 0 18
Akkor főjetek csak a levetekben...nem értem ezt, de tulajdonképp nem is kell.
Előzmény: voiture (16)
Tavaszcsillag Creative Commons License 2000.10.26 0 0 17
Naakkor lecsekkolom a málékat:-)
Előzmény: voiture (12)
voiture Creative Commons License 2000.10.22 0 0 16
Egyrészről igazad van, de ő nem fogadná el, hogy azért szakítok vele, mert majd lehet, hogy jön valaki és akkor milyen rossz lenne neki, ha még együtt lennénk... És (neki is) igaza lenne. Ráadásul ezt én sem szeretném. Ő azt mondja, erről ráér akkor beszélni, ha tényleg megjeleni a soha nem látott...
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.22 0 0 15
Én tovább gondolnám azt, hogy miért nincs salamoni döntés, meg hogy kinek mi rossz.
Véleményem szerint, tapasztalataim alapján az "együtt járás" egy olyan folyamat, ami során kiderül, hogy abból lesz-e szerelem, avagy nem, meg még sokminden más is. Adott a Ti helyzetetek, ahol véleményed szerint a lány szerelmes beléd (azért írom így, mert Te sem úgy fogalmaztál, hogy abban egészen biztos lehetsz, mindenesetre úgy néz ki a dolog), Te viszont nem, hanem "csak úgy" jó Neked. Ami nyilván több a semminél. De hamár ennyire biztos vagy ebben, akkor jól gondold meg, mi a jobb, ha hagyod őt tévhitben, avagy ha véget vetsz ennek. Később, ha esetleg rátalálsz arra a sosem látott lányra, akkor kevésbé fog fájni neki? Egy frászt, jobban. Mert minden egyes perccel, amit úgy töltesz el mellette, hogy gyakorlatilag becsapod, azzal mélyíted azt az érzést, ami fájni fog neki, ha mégis elhagyod. Mert ha nem vagy szerelmes belé, akkor nem lesz ami visszatartson egy erősebb csábításkor. Az, hogy Neked így most "jobb híján" jó, az egy dolog, önzőn nem szabad döntened, mert az nehezen védhető meg, mégpedig leginkább akkor, amikor mégis fájdalmat okozol és a tükörbe nézel. Mert nem szabad a saját önzésed miatt nagyobb fájdalmat okozni, mint ami elkerülhetetlen.
Előzmény: voiture (10)
voiture Creative Commons License 2000.10.22 0 0 14
3 dolog miatt tetszhet a "törzstagnőknek" a topic:
- mert ők is keresik, csak férfiban (fiúban, úrban vagy ki tudja, esetleg hölgyben)
- mert arra gondolnak, hátha ők azok
- mert ismerősen cseng nekik a cím

Amúgy az egy kicsit rosszul esik, hogy qrva hosszan és iszonyú humántőke-ráfordítással megpróbáltam válaszolni a korábban feltett kérdésekre, pedig ezeket a dolgokat még magammal/-ban sem tisztáztam igazán, és fáradozásaimat még csak egy "hm" jellegű válaszreakció sem koronázta.
Ne, légyszi ne írjatok most be, hogy "hm"....
Ziccert nem illik dobni, próbálkozzatok ...-ossal.

Na bef, de majd még írok, mert készülőben van vmi a házam (váram) táján.

tsá

anteus Creative Commons License 2000.10.20 0 0 13
Azért feltűnő, hogy erre a topikcímre a HUSZ aktív hölgytagjai (Caixa, Goldeneye, Libuci stb) mind legott idecsődültek. Lám-lám, kell ide a romantika, úgyám :-))
voiture Creative Commons License 2000.10.18 0 0 12
hello Csillag,

asszem írok Neked egy mailt. Nem szép dolog prájvetbe menni, de annyira offtopic, amire zsöndölök, hogy nem illene ide. És most mindezt magyarul, mert nem lehetek ilyen veszternizált neologista: Nem szép dolog kirekeszteni embertársainkat egy beszélgetésből, de annyira nem kapcs a témához stb. Isten óvja a királyt

Előzmény: Tavaszcsillag (11)
Tavaszcsillag Creative Commons License 2000.10.17 0 0 11
Hűűű
Ez teccik,,,
Találd meg!
Cs
voiture Creative Commons License 2000.10.14 0 0 10
Sziasztok,

nem szép dolog, hogy indítok egy topikot, ráadásul személyes problémáimat taglalandó és kivonom magam a forgalomból, de kicsit rumlis hetem volt és bár többször benéztem, nem voltam szalon/válaszképes állapotban.

Alant igyekszem tehát pótolni a tényálladékbeli hiányosságokat.

Goldeneye:

hogy fiktív nőt "keresünk"-e, azt nem tudom megmondani. Létezését inkább remélem, mint sejtem.
A Neuroticot minden jóérzésű ember szereti, aki ismeri. Örülök, hogy te is "közénk" tartozol :-)

Libuci:

asszem a karmát nem lehet megváltoztatni, inkább "le kell dolgozni"
Azon vagyok. Gondolom Te is, bár lehet, hogy már végeztél és segítőként vagy jelen a 3D-ben (ok, legyen nD) De az is lehet, hogy mindez nem létezik és 42.
Az mp3-asítással van egy kis gond, mert hiába töltöttem le mostmár kb. 10 különféle encodert, nem akarnak együttműködni ostoba gépemmel és muzeális cdromommal. Azért nem adom fel, ha elkészültem, "publikálom."

Bagojj és Libuci:

A barátnőmmel szemben tényleg nem ez a legfainabb (vagy fairebb) eljárás, de itt nem létezik salamoni döntés...
Ha szakítunk, neki azért rossz, mert szerelmes és szeretne velem lenni, nekem azért rossz, mert szeretem és jó vele (nem testileg értem, ha azért lennék csak vele a szerelme ellenében, annak igen-igen kihasználás-szaga lenne.)

Ha nem ő életem szerelme, gyanítom, én sem lehetek neki az, mert - azt hiszem - az kölcsönös egymásra találást feltételez.

Ígyhát együttlétünk nem "mézesmadzag", meg "ló-szamár kényszerhelyettesítés" Azért vagyunk együtt, mert jó.
Korrektebbnek tartom, ha elmondom neki, mit érzek/gondolok, mintha egyszer, amikor "beüt a krach", vonnám meg a vállam, hogy sorry.

Bagojj:

A "tudományokról" és "okos barátaimról" alkotott véleményeddel nem merek vitatkozni :-)

Nem GJ az egyetlen és kizárólagos jelölt, ha valakibe beleszerelmesedem, nem fog közénk állni, hogy pl. december 1-én született.

Az álmok hordozhatnak jeleket és amíg nem tudom megszűrni, mi "jel" és mi nem az, marad a próbálkozás. Nem hiszem, hogy minden álom igaz lenne, ez már csak az álmok természetéből is fakad (ezen megközelítést bővebben ld. W. Charon: Az ember két élete) Lehet, hogy tökértelmetlen a keresés ezen módja, de alapja elméletileg nem TELJESEN kizárható, így marad az empíria, vagyis próbálkozom.

Realdoko:

"Ne nullázz, hacsak nincs valami jó ötleted a poénra!" - ezt a te egyik hozzászólásodban olvastam

Sörhastáncosnő:

No.
Nem értem. Ha csak a topic címét olvastad, belefér, hogy Jani legyen a soha nem látott hölgy, hiszen valóban nem sok Jani nevű lány szaladgál az utcán, elképzelhető, hogy még tényleg senki sem látta őt. De a monogram egyezősége és a vezetéknév azonossága arra enged következtetni, hogy beleolvastál a topik korábbi hozzászólásaiba is. Ebből viszont egyértelműen, horribile dictu determinisztikusan ki kellett volna derülnie számodra, hogy Janid nőnemű. Jani pedig nő nem lehet, nő pedig nem lehet Jani, akárhogy járom körbe az állítást. Ha Jani mégis nő, akkor transzvesztita/hermafrodita stb., de én - ne tarts fasisztának - fentieket nem veszem nőszámba.
Vagyis egy lehetőség maradt, tudnod kellett, hogy megjegyzésed nem szolgálja konstrukítve lelki problémáim megoldását.
Akkor meg pontosan miért is írtál? Hogy élvezzem (élvezzük) szellemi fricskád? Vagy csak a közléskényszer tört utat magának remegő kezeden keresztül? Vagy hallatni szeretnéd a hangodat, és csak azt akarod, hogy végre felfigyeljen rád valaki... Szeretnél róla beszélni?

Előzmény: sörhastáncosnő (9)
sörhastáncosnő Creative Commons License 2000.10.11 0 0 9
Ismerek egy Gondos Janit.
Jóképű és neurotikus.
És hosszú a karma.
No?
Előzmény: realdoko (8)
realdoko Creative Commons License 2000.10.11 0 0 8
Ismerek egy Gordos Jutkát (férjezett, két gyerek).
Kell?
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.10 0 0 7
Ha a abrátnőd az, akit "csak úgy" szeretsz, de nem vagy belé szerelmes, akkro lehet próbálkozni megmagyarázni neki...amikor épp szakítasz vele, mert máshogy nem fair. Ellenben nem biztos, hogy meg fogja érteni, helyesebben meg akarja majd érteni ("Menjen a francba, kihajít, aztán még ideologizál!"). Ha viszont belé vagy szerelmes, akkor felesleges, ellenben mi a francért keresed azt a GJ nevű lányt? ;)
Az ilyen mindenféle "tudományokban" jártas barátok pedig csak teletömik a fejed marhasággal, és a végzeted az lesz, hogy magad is elhiszed azt. Pl.: találkozol egy tündéri teremtéssel, szemvillódzások, miegyéb, és amikor kiböki a nevét, miszerint mondjuk Mariann (tetszőleges, nem J-vel kezdődő), akkor nálda huss ("Nem ő az!"), és dobva van a lány? Így valóban beteljesül az a bigyó. Szóval, örülj, hogy szépeket álmodsz, meg érdekeseket is, de ne hagyd magad általuk vezérelni. _Utána_ majd lehet jókat röhögni azon, hogy tényleg összejöttél egy GJ nevű lánnyal, aki ekkor és ekkor született, de igazából le kellene ezt tojni, széles ívben.
Előzmény: voiture (2)
libuci Creative Commons License 2000.10.10 0 0 6
Szia Voiture,
épp most konstatáltam, hogy eltűnt a Neurotic kazettám.
Miután nekem is abszolút kedvenc, alig várom, hogy leszedhessem.

"Viszont egy kedves és spirituálisan nálam jóval magasabb szinten lavírozó
embertársam szerint az én karmám pont e lelki társ keresése és meg nem találása."

Szívesen segítenék, de ezek szerint a karmádat kéne előszöris megváltoztatni:-)))

Sok sikert a Neurotic felrakáshoz, Juli megtalálásához, (ha meglátod, úgyis megismered),
és a karmád beteljesüléséhez. A barátnődet, szegény,t meg szvsz ne fáraszd ezzel.
l

Előzmény: voiture (4)
GoldenEye Creative Commons License 2000.10.10 0 0 5
Elolvastam. Az sem segít. Most ez egy álom nő vagy egy igazi? Vagy ez csak egy fun topic itt, ahol fiktív nőket keresünk?
Én nő vagyok, Rák vagyok és a valódi keresztnevem J-vel kezdődik? Na ez, már majdnem jó, nem?:) A vezetéknév meg a pontos születési dátum nem stimmel. Sajna.:)

Ja, és annak idején imádtam a Neuroticot.:) Majd érdekel a topic.:)

Előzmény: voiture (4)
voiture Creative Commons License 2000.10.10 0 0 4
"A szombatomat nem adom neki,
csak ha nincs jobb programom
Éjfélig várt az ablakomnál,
valahogy megtudta, hogy hol lakom
Mióta velem jár,
kirúgták az oviból
Nem érdekli semmi,
csak én és a Rock'N'Roll"

Mivel meg sikerült szereznem mind a 16 általam ismert Neurotic számot cd-n, szinte kifogástalan minőségben (a stúdiófelvételek elkészültekor - ~20 évvel ezelőtt - használt hanghordozóról készült a cd,) felrakom őket a netre a köz javára mp3-ban pár héten belül...

Ha készen lesz, nyitok neki egy topikot a webcímmel.

Olvasd el a legelső bejegyzést, az talán fényt derít a kérdésedre, miről is van szó.

Előzmény: GoldenEye (3)
GoldenEye Creative Commons License 2000.10.10 0 0 3
Imádtam a topic címét.:)))

A lényegét egyelőre nem értem.:)

voiture Creative Commons License 2000.10.10 0 0 2
Köszönöm, hogy megpróbáltok segíteni.
23 éves vagyok és mint ilyen, még annyira idealista, hogy reménykedem, talán meg is találom, akit keresek.

A monogramot először tulajdonképpen nem álmomban, hanem féléber állapotban láttam meg (nevezhetném meditációnak, de ez azt a téves benyomást keltheti, hogy akár csak a legalacsonyabb szinten is beavatást nyertem...) A dátum is ekkor merült fel, mint megismerkedésünk időpontja.
Elkezdett járni az agyam, milyen női nevek tartozhatnak a GJ kezdőbetűkhöz.

Az álom később jött, amelyben megtudtam, az időpont születésnapot jelöl, és beugrott egy lehetséges névkombináció is: Gondos Juli.

Lehet, hogy teljesen fölösleges mindezt leírnom, hiszen ha karmikusan össze kell találkoznunk, azt nemhogy elősegíteni, hanem megkerülni nem tudom. Viszont egy kedves és spirituálisan nálam jóval magasabb szinten lavírozó embertársam szerint az én karmám pont e lelki társ keresése és meg nem találása.

Sok nagyon jó ember vesz körül, de szeretni és igazán szerelmesnek lenni nem ugyanaz. Megmagyarázhatja ezt az ember a barátnőjének?

Előzmény: caixa (1)
caixa Creative Commons License 2000.10.09 0 0 1
A BelügyMinisztériumban biztos van egy lakcím nyilvántartó:))

Csak nem mindegy, melyik évben született GJ:)))
Ha mondjuk 1986 utan , akkor az egyelőre bűncselekmény:)))))

Ha pedig mondjuk 1970 előtt, az meg picit talán idős lesz neked:)))

Tehát, máris leszűkítettük, 1970 és 1986 között született GJkre:))
És magyarul beszélt? Mert ha nem, az csepp a tengerben:))

Július 16, az Rák jegyű, ha jól tudom. Keress szépen rá először is a megfelelő topicra:))

FRODO Creative Commons License 2000.10.09 0 0 0
Én ismerek ugyan egy GJ monogrammú lányt, de arról sajnos 0 infóm van, hogy mikor született.
Esetleg megkérdezzem? Év is kell?
Te melyikben?
:)))
Előzmény: voiture (-)
voiture Creative Commons License 2000.10.09 0 0 topiknyitó
"a soha nem látott hölgyet keresem
néha egzaltáltan és hevesen
igazán nem értik csak kevesen
de azt hiszem én már értem
szeretem,
tetszik nekem"

álmomban GJ volt a monogramja és július 16-án született

ismeritek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!