Keresés

Részletes keresés

Nibiru Creative Commons License 2000.10.19 0 0 4
A hiba a UPC-ben keresendő.
A UPC direct előfizetők ugyanezzel a problémával küszködnek.
Szar a műholdas transzponder amit bérelnek.
Én a Matávkábelnél vagyok, ahol szintén szar az HBO, de nem a digitális transzpionder hibája miatt, mert ők földi átjátszókkal dolgoznak, hanem egészen egyszerűen azért, mert kijelentették, hogy ennél jobb nem lehet, mert ez az előírás, nehogy a kedves ügyfél "kikódolja" az HBO-t, ugyanis egy bizonyos jelszint felett állítólag átjön a kód is.
Ez ölég nagy pofátlanság két rugóért, nem ez a véleményetek?
Ennyi pénzért egy zajos gyenge adást produkálni - röhej. Gondolkozom, hogy a fogyasztóvédelemhez kellene fordulni.
Előzmény: Dr. GSM (-)
outbreak Creative Commons License 2000.10.09 0 0 3
Na most észrevettem az HBO-nál is a problémát. Az lesz a vége, hogy mindenhol előjön. Na annak nem örülnék. Üdv:
ouTBreak alias Jockey Ewing
outbreak Creative Commons License 2000.10.09 0 0 2
Én egyelőre nem tapasztaltam tsak a Z+ nál. De most nem Pesten vagyok. Ott van tsak UPC előfizetésem. De itt(kisváros, 16000 lakos) nemtom milyen szolgáltató van. Nem UPC az biztos. Inkább ilyen garázscég.
ouTBreak alias Jockey Ewing
Előzmény: Dr. GSM (1)
Dr. GSM Creative Commons License 2000.10.09 0 0 1
HBO, Z+, Spektrum, egy kutya CEU, mindegyik szar nálam is.

UPC-nél vagyok.

Előzmény: outbreak (0)
outbreak Creative Commons License 2000.10.09 0 0 0
Én ugyanezt a problémát a Z+ nál vettem észre. Melyik szolgáltatónál vagy? Kb. 3 hete észlelem ezeket a gondokat. Üdv:
ouTBreak alias Jockey Ewing
Előzmény: Dr. GSM (-)
Dr. GSM Creative Commons License 2000.10.09 0 0 topiknyitó
Nem tudom észre vettétek-e, de az HBO lassan kezd hasonlítani egy gyengébb minőségű MPEG szexfilmre.De azt legalább élvezni lehet!!! Egyre nagyobb, és egyre sűrűbb kozkák jelennek meg a képen. Ezért fizetek? Ti észrevettétek ezt? Nem lehet valami panaszt emelni? Ez már nem mozicsatorna, hanem InternetTV. Nem is beszélek a videóra felvett filmek minőségéről...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!