Keresés

Részletes keresés

GroundZero Creative Commons License 2001.12.15 0 0 36
Nem, még nincs meg.

Pesten tudunk találkozni? Mert megtekinteni - SZIGORÚAN MEGTEKINTENI, NEM ÁTMÁSOLNI, SZERESSÜK A BSA-T!!! - szívesen kölcsönadom pár napra.
Na, persze nincs módomban ellenőrizni, hogy nem másolod-e le, de ha megígéred, nekem az elég :)))
És, persze, én sem fogom átiratni az Invaderst :)))

Dobj egy emilt talákozás ügyben, OK?

Gr0

Előzmény: bitbill (35)
bitbill Creative Commons License 2001.12.03 0 0 35
Részemrol mega -gratula!!
A továbbiakban rám is gondolhacc :)
Foleg, ha még nem szerezted meg a Stupid Invaders -t... :)
Előzmény: GroundZero (34)
GroundZero Creative Commons License 2001.12.03 0 0 34
Csak annyit akartam mondani a topik népes közönségénak - azaz magamnak :( - hogy itt a kezemben a játék. Megjött, és egészben. Halleluja.

Gr0

GroundZero Creative Commons License 2001.11.12 0 0 33
Barátaim az úrban!

Megvan a játék!!!

Bár lehet, hogy most kiabáltam el... a helyzet a köv:

Ráleltem egy eladó pldányra Svédországban. Megegyeztem a tulajjal - kemény 28 dolcsim bánja, de sebaj - és holnap adja postára. Fizetnem csak a megérkezés után kell.

Drukkoljatok!!!

Ha megjött, írok!

Gr0

GroundZero Creative Commons License 2001.09.19 0 0 32
De ezexerint nem :(((

Gr0

GroundZero Creative Commons License 2001.06.29 0 0 31
Gondoltam, azóta valaki esetleg...

Gr0

GroundZero Creative Commons License 2001.06.05 0 0 30
Itt vagyok én, bocsi, mostanában sok dolgom volt, és láttam, hogy a topik sajna nem mozdul.

Bittbull saki, nálam sajna semmi, mindössze egy cikket kaptam a játékról, egy 97-es újságból. Edea szaki sajna elérhetetlen.

Nálad?

Gr0

Előzmény: bitbill (29)
bitbill Creative Commons License 2001.04.21 0 0 29
Na és te hol vagy?
Tudnám értékelni, ha életjeleket is adnál...
Előzmény: GroundZero (27)
GroundZero Creative Commons License 2001.04.03 0 0 28
Lásd előbbi beszólásomat :)

Gro

GroundZero Creative Commons License 2001.03.30 0 0 27
Vagytok még?

Gro

GroundZero Creative Commons License 2001.03.26 0 0 26
Gondolom, már sejted a választ: elutazom én, ne te gyere - hová is kéne pontosan mennem?

Nem hiszek neked? Email megy ezügyben.

Szal még nem adtam fel a dolgot :)

Gro

Bitbill: OK.

Gro

Előzmény: Edea (25)
Edea Creative Commons License 2001.03.26 0 0 25
Látom, Gro, nem hiszel nekem. Minden esetre nem hiszem, hogy annyit fizetnél érte, amennyiért hajlandó lennék fölöslegesen a megfelelo két város bármelyikébe elutazni. Fölöslegesen, mert mondom, hogy nem tudnád mire használni.
Előzmény: GroundZero (20)
bitbill Creative Commons License 2001.03.23 0 0 24
Sajna ebbol is csak a screenshotokat láttam anno valamelyik újságban és csorgattam a nyálamat :((
A Gösser nem az én stilusom, ha már sör inkább Amstel vagy Guiness :))
Én sem adtam fel és ha esetleg összefutnék a játékkal értesítek téged is, cserébe én is ezt kérném toled...
Előzmény: GroundZero (23)
GroundZero Creative Commons License 2001.03.23 0 0 23
Köszi az infot. Csekkolom a játékot.

De ezexerint te is ismerted a Dementiát. Automatice átirányítanám neked a Flytól nyet Gösseremet, ha tudnál segíteni a becserkészésében!!! Ha végigolvastad az eddigieket, láthatod, hogy MINDENRE képes vagyok :)))))

Gro

Előzmény: bitbill (22)
bitbill Creative Commons License 2001.03.22 0 0 22
Az utóbbi hetekben jelent meg a Stupid Invaders c. kalandjáték -szerűség, amely egyedül a hangulatában emlékeztet a Dementia -ra. A kimondott kaland része elég egyszerű (egy -két gonoszabb dolgot leszámítva :), de olyan jó poénok vannak benne, hogy bűn kihagyni...
Pár hónapon belül garantáltan le fog menni az ára 5K pénz alá, akkor viszont már megéri megvenni. Amúgy 4 cdn terpeszkedik (ha valaki backupra gondol).
Bővebb leírás screenshot -okkal a márciusi PcGuruban.
Előzmény: Törölt nick (10)
GroundZero Creative Commons License 2001.03.22 0 0 20
Hmmm... Valami nekem itten azt súgja, hogy nem akarod nekem eladni a használhatatlan játékot sem... De te tudod. Pedig én még így is adtam volna pénzt érte, használhatatlanul. Talán nem is keveset. Kivételes szálak fűzhetnek ehhez az öt koronghoz, mert 10 emberből 9 és fél még örülne is, hogy egy beismerten használhatatlan játékért még pénzt is kap, de én is vagy úgy pár játékommal, mint te ezzel. Pölö a Sanitariumomtól semmi pénzért nem szabadulnék meg.
De ezexerint legalább télleg jó játék lehetett ez.

Kár.

Gro

Uccsó próba: és ha adok helyette ugyanolyan színű szép korongokat is, amik még működnek is? Ha akarod, saját kezűleg karcolok bele sormintákat is!

Gro

Edea Creative Commons License 2001.03.22 0 0 19
Elteszem emlékbe. Egy piros, egy kék, egy zöld, egy lila és egy narancssárga műanyag korong szép sormintákkal telekarcolva. Nem használható.
Előzmény: GroundZero (18)
GroundZero Creative Commons License 2001.03.22 0 0 18
És, ha engem akkor is érdekelne? Mit szándékozol tenni vele?

Gro

Előzmény: Edea (16)
GroundZero Creative Commons License 2001.03.22 0 0 17
Fly: igen, voltam ott, de nem volt időm xszáz vbeszólásból bogarászni, gondoltam, rövidítek...

Gro

Előzmény: Törölt nick (15)
Edea Creative Commons License 2001.03.22 0 0 16
A hugicám tönkretette. Azt sem tudom, hogy mikor, mert legalább két éve felé sem néztem (mármint a játéknak). Azt már elismerte, hogy ő volt, de hogy mikor és miért, azt nem hajlandó elárulni. Szóval menthetetlen.
Előzmény: GroundZero (14)
GroundZero Creative Commons License 2001.03.21 0 0 14
Köszi, a Gössert mondjuk nagyon szeretem :)))

Amúgy tegnap felfedeztem még néhány fajta játékot, van utánpótlás!

Viszont- bár kezdünk nagyon offok lenni - én meg a Fly!-ról kérdeznáélek - gondolván, hogy erről a játékról kaptad a nicked. Kacérkodom vele, csak:
- nem jáccottam még szimulátorral soha
- nem tudok repülőt vezetni :)))
- Nem csúcskategóriás a gépem.

Érdemes megvennem???

Gro

Edea, ne felejts el, még nem tettem le a játékról, atól, hogy baj van vele, nem biztos, hogy storno a dolog!!! mi a baj vele?

Gro

GroundZero Creative Commons License 2001.03.20 0 0 12
Ó, ne!!!

Basszus, pedig már beleéltem magam :(((( Kár.

Mi történt a lemezekkel? Biztos, hogy menthetetlenek?

Amúgy az emilemben az volt, hogy részemről okés az adásvétel, ha hajlandó vagy eladni, megveszem. Szal azért még beszélnünk kéne!

Fly: Én azért láttam ígéretes játékokat!

Nomad Soul (most ebbe kezdek majd bele)
RAMA (nekem nagyon bejött, Arthur C. Clarke Rama II. c. scifije alapján íródótt játék)
Zork
Liath
The Time Machine (sajna elég drága még)
Atlantis II.

Ezeket láttam mostanában, általában az alacsonyabb árkategóriában (3-6000 pénz). Mind kapható pölö kedvenc Westend Multimédiámban, az említett árakon. Van valami inkák között jáccódó is. Az első kettő megvan.

Gro

Előzmény: Edea (11)
Edea Creative Commons License 2001.03.19 0 0 11
Gro, baj van. Nem az a baj, hogy nem tudom elérni az intermail-t, ezért nem láttam a válaszodat, amire ezért nem tudok válaszolni, és ezt sem tudom levélben elküldeni. A baj az, hogy az üzlet mindenképpen meghiusul. Az öt szép szines lemeznek annyi, azokat már senki sem fogja rendeltetésüknek megfeleloen használni. Ha érdekel, hogy mi történt velük, elmondhatom, bár ez téged (és engem) biztosan nem vigasztal. Ne haragudj, hogy hamis reményeket tápláltam, de én sem tudtam, hogy az történt, ami. Bocs.
Előzmény: GroundZero (9)
GroundZero Creative Commons License 2001.03.09 0 0 9
Edea, téged a gondviselés vezérelt erre, emil ment - kettő is, in fact.

Gro

Előzmény: Edea (8)
Edea Creative Commons License 2001.03.08 0 0 8
A Dementia átlag feletti, tele ökörségekkel, persze emiatt leírás nélkül lehetetlen végigvinni. Egy baja van: 5 CD-n van és sokat kell lemezt cserélgetni. (Nekem megvan, még valahol a kézikönyv is...)
Előzmény: GroundZero (7)
GroundZero Creative Commons License 2001.03.07 0 0 7
Nézd, a játékot NEM ISMEREM, tehát nemtom, hogy jó-e, mindenesetre izgalmasnak ígérkezett a dobozszöveg alapján. Azm, hogy ennyire nem simerik, nem feltétlenül azért van, mert nem jó - hisz ezt csak akkor tudhatnák mások, ha megvették volna - hanem inkább annak, hogy nem volt nagyon előtérben. én is mindössze egyetlen helyen láttam, a TESCOban, és ott az ember elvből nem vesz játékot, de máshol sehol sem. tehát valszín nem nagyon ismerik a játékot.

Gro

Előzmény: Törölt nick (6)
GroundZero Creative Commons License 2001.03.05 0 0 5
Szasztok,
a játékot még mindig keresem :(((

Gro

GroundZero Creative Commons License 2001.01.27 0 0 4
Köszi, bár kicsit késve néztem be ide (kicsit...).
És szerinted - vagy bárki szerint - ilyenkor mi a teendő?

A kopasz Gro

Előzmény: Hancu (3)
Hancu Creative Commons License 2000.12.19 0 0 3
A Telstar adta ki még valamikor '97 végén, de ők azóta már felszámolták a játékkiadói tevékenységüket...
Előzmény: GroundZero (2)
GroundZero Creative Commons License 2000.12.19 0 0 2
Szasztok, tennék még egy kísérletet, hátha ez is úgy befullad, mint az első.
Szal, keresem, de eszeveszettül ezt a Dementia nevű játékot. amikor még láttam a boltokban, akkor hihetetlen kopasz fejjel nem néztem meg, mely cég gyártja. A hálón meg ilyen címmel meg sem próbáltam rákeresni, nem akartam 677 774 521 találat között bogarászni :)))

Szal, aki bármi infoval tud szolgálni, az legyen szíves jelentkezzen itt, nagyon sokat tudna segíteni!

előre is köszi!

Gro

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!