Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.18 0 0 103
Már száz éve is haltak meg sportolók edzések vagy mérkőzések közben, mert nem bírta a szervezetük

A halállista: miért állt meg más sportolók szíve?

jfly Creative Commons License 2000.10.10 0 0 101
Ákos, ha olvasod még ezt a topicot...

Leadtam a drótot a mamámnak, csak azt kérdezte hogy kezdetnek nem rossz-e, ha a papámat próbálja felemelgetni (cirka 105 kg):))))))) Mondta, hogy majd folyamatos tájékoztatást ad:)))))))))))

Ami a szilikonmelleket illeti...nézzétek a jó oldalát is a dolgoknak. Szilikonmellekkel tuti, hogy nem fogtok belefulladni a vízbe:)))))))))))))

Kolo még valami!

A Pulai Imrével egy egyesületben kenuzol? Ha igen, légyszives kérdezd már meg tőle, hogy ilyen szép kosaras termettel miért nem jött kosarazni?:)))) (Bár azt hiszem ezzel a kenu dologgal sokkal jobban járt:))))))

üdvözlet: jfly

Előzmény: Vereckei Ákos (43)
jfly Creative Commons License 2000.10.10 0 0 100
Kolo, ha még olvasod ezt a topicot....
Azt hiszem igazad van....tényleg jobb üldözőnek, mind üldözöttnek lenni. Ez azt hiszem a kosárlabdára is alkalmazható igaz?:))

Előzmény: Kolonics György (31)
jfly Creative Commons License 2000.10.10 0 0 99
Fiam, te nagyon nagy antisportmen lehetsz...javaslom próbáld ki a 100 méteres malomkörzést, biztos jót tenne neked...
Ja, és még valami...a fikázós topic nem erre van...

Előzmény: pain (97)
Lilian Creative Commons License 2000.10.10 0 0 98
Drága pain!

Te mit (tömeg)sportolsz?

Előzmény: pain (97)
pain Creative Commons License 2000.10.10 0 0 97
Kit érdekelnek az olimpikonok???? A vizcsapból is ez folyik, már nagyon uncsi...hány bőrt akarunk még lehúzni Atlantáról, vagy hol is volt most az olimpia????

Nekem senki ne jöjjön azzal, hogy ilyen kicsi ország és ekkora nagy eredmények...azt a valag pénzt amibe az országnak ez került fordítanák inkább tömegsportra..............LE AZ ÉLSPORTTAL!!!

Lilian Creative Commons License 2000.10.10 0 0 96
Segítség!!!!!

jfly írta ezt: "A mamám kezébe akadt a Cosmo egyik száma, a tesóm barátnője révén amiben Ti, srácok le vagytok nagyon művészien fényképezve."
Feltétlenül látnom kell ezeket a képeket! Nem tudná valaki idetenni?

dzsungelnyuszi Creative Commons License 2000.10.10 0 0 95
Így lecsúszni valamiről!!!!!!! Mentségemre legyen mondva, hogy délben tértem először magamhoz, addig dolgoztam :-(
Node, minthogy alább olvastam, hogy még szándékoztok benézni: hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy a magam egyéni és frappáns módján ;-) gratuláljak a két olimpikonnak. Ákos, Kolo: Gyönyörű volt!!!! :-)))))))

Én nem mehetek Hollandia????? Ültem már kajakban, ha ez előfeltétel és kifffejjjjezzzetten gyűllllölllöm a lájtdrogokat! :-)

erdély Creative Commons License 2000.10.10 0 0 94
Mi is köszönjük a lehetőséget, remélve még találkozunk velük, netán más topicokban.
Előzmény: Takács Viktor (93)
Takács Viktor Creative Commons License 2000.10.10 0 0 93
Köszönjük a kérdéseket, a fiúk leléptek, de azt ígérték, benéznek még a topicba. Délután olvasható lesz majd az interjú szerkesztett változata, természetesen fényképekkel!
hkatica Creative Commons License 2000.10.10 0 0 92
Hali Akos!

Na, ha ezt otthonrol el tudod olvasni, akkor az azt jelenti, hogy megtanultal elni a "forum" adta lehetosegekkel!!!
Kivancsi vagyok, hogy mennyire eltek majd a weimpi altal felajanlott ingyenes hollandiai szallasajanlattal!!! :)))
Na, sok szeretet: hkatica

Előzmény: Vereckei Ákos (85)
weimpi Creative Commons License 2000.10.10 0 0 91
Meg egyszer kosz az aranyakat, es azt az erzest amit adtatok! Tenyleg nincs szo arra mekkora teljesitmenyt nyujtott az egesz csapat.
Hollandia persze teljesen komoly volt!
mjoy Creative Commons License 2000.10.10 0 0 90
S a szövetség bólint egy-egy jelentkező szponzorra???Valahogy furcsa ez,mert szükség lenne a támogatásra...De nem nagyon akarok belemenni,nehogy megüssétek a bokátokat :-O
Sunbird Creative Commons License 2000.10.10 0 0 89
Erről jut eszembe, nálunk miért nincsen evezés?
Ok, láttam azt a két srácot a kettesben, de ha kajak-kenuban ilyen jók vagyunk akkor talán az evezésben is elérhetnénk jó eredményeket nem?
Előzmény: Vereckei Ákos (69)
Kolonics György Creative Commons License 2000.10.10 0 0 88
Csak az az enyém, amit az egyéni szponzoraimtól kapok . A szövetségi kell a nemzetközi versenyekre és azegyesületi meg a hazaiakra és az egyesület fentartására.
Előzmény: mjoy (83)
Vereckei Ákos Creative Commons License 2000.10.10 0 0 87
Még egy utolsó üzenet:

Szevasz Dani,

kerék kuka, remélem, még iszunk egyet ;-)

Előzmény: A mecseki Rém (84)
keddkata Creative Commons License 2000.10.10 0 0 86
Hello Gyuri és Ákos!
Gratulálok Nektek! Gyönöyrű volt, amit csináltatok! Csak az volt a gáz, hogy a hülye időjárás miatt nem tudtalak megnézni benneteket élőben. Azt hallottam, hogy még egy motorcsónak is beborult a vízbe, akkora szél volt... De úgy tűnik annyira jól jött ki ez nektek, hogy akár a következő olimpián is lehetne ilyen szélvihart gyártani. Esetleg bevethető lenne Athénban a Big Wind amely a Pusztaszőlősi gázkitörésnél is jó szolgálatot tett (az mán más kérdés, hogy osztán nem jött ösze a szakembereknek az elfojtás). De tényleg? Mi lehet az oka, hogy a magyaroknak jött be leginkább a szél? A Duna?
Hello
Kata
Vereckei Ákos Creative Commons License 2000.10.10 0 0 85
Erdély: Igazából ha nem kajakozom, igyekszem kerülni a sportot, mert azért elég töményen találkozom vele. Egyébként neked is Csepelt is tudnánk ajánlani, de csak ha jó idő van.

Weimpi: kösz az ajánlatot, élünk majd vele.

Köszönök minden kérdést, mennem kell sajnos. Remélem, be tudok nézni otthonról még a topicban [kérek majd segítséget hozzá].

Előzmény: erdély (67)
A mecseki Rém Creative Commons License 2000.10.10 0 0 84
Szeva Akos!

A kerekcsere utan meg egy orat kerestem a kutyat a dzungelben. A telcsim meg tiszta szolo.
Egyebkent kiraly volt minden. Koszi a fuvart.

Dani

mjoy Creative Commons License 2000.10.10 0 0 83
Komkrétan arra gondoltam,hogy a szöv.-nek mennyi lenne elegendő.De azzal kapcsolatban sem vagyok képben,hogy milyen arányban oszlik el a pénz,ha pl. téged veszünk.Mert van,amit a szöv. ad,van amit az egy. és van,amit a szponzor.Milyen arányokban oszlik ez meg,kb. viszonyszámokat tudsz mondani?Más kérdés:Van-e olyan személy,akinek/akiknek nagy jövőt jósóltok?
Vereckei Ákos Creative Commons License 2000.10.10 0 0 82
Egyáltalán nem. Egyesben nyerni, teljesen más, mint négyesben.
Előzmény: Jay-X (62)
Vereckei Ákos Creative Commons License 2000.10.10 0 0 81
Az a helyzet a szponzorokkal, hogy a szövetség teljesen ellehetetlenít bennünket, mert minden felületet magának tart fent. Ezért is nehéz szponzort találni, jelentkező van bőven.

Kint a pályán, a verseny után a sátorban volt tévé. A vízilabdát néztük, de ott nem volt semmi izgalom, nagyon sima meccs volt.

Előzmény: mjoy (52)
hkatica Creative Commons License 2000.10.10 0 0 80
Tenyleg ellenorzom a Weimpit!!
Eloszoris: van itt fekete is, nemcsak szokek!!!
Tenyleg lenne kulon szobatok! Es tenyleg szivesen latnank benneteket. A Coffieshop-ok non-stop uzemelnek, dehat minket ugye ez nem erdekel.
Ja, es nagyon jol tudunk fozni, imadnatok!!!!
Szegeny Weimpi, ha lesz uj hajoja, mar nem csak 150-ig tudja majd verni a Storczot!! ;)))
Előzmény: weimpi (73)
Vereckei Ákos Creative Commons License 2000.10.10 0 0 79
Ezen nem gondolkoztam közben. Igazából nem tudtam, hogy hányadik lettem.
Előzmény: hkatica (51)
Vereckei Ákos Creative Commons License 2000.10.10 0 0 78
Liwowski kizárása tényleg abszurd volt.

Ez Knüt hétvégéje volt, de úgy látszik, a barátnője sínylette meg,Brünnenek nem sikerült aranyat nyerni.

Előzmény: weimpi (44)
Kolonics György Creative Commons License 2000.10.10 0 0 77
Szeretünk minden sportot, a lelátón pedig csak egyszerű szurkoló vagyok.
Előzmény: erdély (67)
Tóth Mariann Creative Commons License 2000.10.10 0 0 76
Köszönöm Ákos, hogy válaszoltál!
Pihenés lesz a nagy megmérettetés után? És hol?
Természetesen ott leszek a szegedi "bulin", az előzőn is ott voltam. Kár, hogy délelőtt szakadt az eső, de Te akkor is csúcs voltál.
erdély Creative Commons License 2000.10.10 0 0 75
Jelenleg Budapesten élek, azért kérdeztem. Erdélyben tényleg nehéz jó helyet találni, tele van hegyi vizekkel a vidék.
Előzmény: Vereckei Ákos (64)
Jay-X Creative Commons License 2000.10.10 0 0 74
Most mennem kell, de további sok sikert!!!!!
weimpi Creative Commons License 2000.10.10 0 0 73
Kosz Akos!
Legalabb tudok ujitani egy KAPE hajot (merthigy nem azert adom am el mert feladtam).
Kosz az uzenetet is, a problema csak az, hogy nem vagyok otthon, hanem hollandiaban tanulok, de a Marton (urban) Zolinak, meg a Bubunak teljes a felhatalmazasa a hajommal kapcsolatban. Azt hiszem a Bubu most nem lesz otthon 25 napig, de a Zoli elerheto. Ha nem tudod a telefonszamat, akkor kesobb el tudom kuldeni e-mailen. Az enyem weimperj@freemail.hu
Es megegyszer kosz. Egyebkent borzaszto almom volt ma ejjel. Azt almodtam, hogy a hajom megsertodott es elkezdett szetmalni, mielott eladtam volna. Persze annyira nem szar. egy csepeli amerikai (piros-kek)
Megegyszer koszi!
Figyu, ha ki akarnatok jonni Hollandiaba, akkor hkaticaval szivesen latunk benneteket, kulon szobatok lesz. Na nem a drogok miatt... Egyebkent a lanyok itt nagyon csinosak, szokek es teltek ha erted mire gondolok... De ezt nekem nem szabd mondani, hkatica ellenoriz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!