Keresés

Részletes keresés

kiszti Creative Commons License 2000.10.13 0 0 5
Szerintem nem nagyon értené meg egymást Csurka és Milo(feltéve,hogy ti Milo néven Milosevicsot emlegetitek),éppen azért,mert mindkettő "nacionalista"(ahogy te írtad).Lenne egy nagyon kényes pontja a beszélgetésüknek,mégpedig a Vajdaság.Ugye Csurka szeretné megszerezni,de hiába magyar terület az,Milo nem adná!
Előzmény: moga (2)
Dokikám Creative Commons License 2000.10.12 0 0 4
Szerinted baj a globalizáció- és Amerika-ellenesség? Szerintem ez is tök normális.

Ugyanúgy, mint az, hogy valaki családi cégnél szeret dolgozni, nem multinál.

Előzmény: moga (2)
moga Creative Commons License 2000.10.06 0 0 2
Dokikám!
Azért szvsz. nincsenek egymástól ideológiailag olyan nagyon távol. Szerintem hamarabb megértené egymást Csurka és milo, mint Csurka és Clinton. (hogy ne magyar liberális politikust irjak)

Mindekettő erősen nacionalista, globalizáció-, ezen belül amerika ellenes, és mindketten elég gyakran használják a szociális demogógiát céljaik eléréséhez.
Ezenkívül mindkettőnek jólfejlett politikai ellenségképe van. (akkor amikor a politikában maximum ellenfelek vannak ...)

moga

Előzmény: Dokikám (-)
Dokikám Creative Commons License 2000.10.06 0 0 1
Hát igen, elég sok topic-címet össze lehetne vonni ezen az alapon, sőt még lehetne adaptálni a hitgyülis topicokból is.
Előzmény: iudex (0)
iudex Creative Commons License 2000.10.06 0 0 0
Itt is vagyok: 0. Ja, média? Akkor: 0000000000000000000000000000000000 und so weiter, und so weiter... :))
Előzmény: Dokikám (-)
Dokikám Creative Commons License 2000.10.06 0 0 topiknyitó
Aki felületesen olvassa a híreket, azt hiheti: a MIÉP támogatja milot.

Holott csak arról van szó, hogy a forradalomról, valamint az amik szerepéről más a véleményük. Milora úgy tekintenek, mint bármely más magyar párt.

Aki nem szereti az ezúttal is "pártatlan" magyar médiát, jöhet nullázni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!