Keresés

Részletes keresés

digicsab Creative Commons License 2001.04.23 0 0 13
Az alabb leirt, "kikapcsol, regi setup visszajon"
nekem is elofordult, sot "akkuapolas" eseten igen gyakori az uj elfelejtese, s a regi visszallitasa. Ezen felul sokszori lefagyi, keszulekpeldanytol FUGGETLENUL, amikor csak aksi remove segit, es SIM error is gyakran elofordult. A linkelt (Pc + kabel + telefon ) sincs minden rendben. Shit ez egesz, ugy ahogy van. A Siemens egy impo-tens sz@r, még normalis szervize sincs. Szv frissites 5 perc, Nekik majdnem 2 het.
trancsiloz Creative Commons License 2000.11.06 0 0 12
Kösz, norbika. Azt fogom tenni.
Közben a másik c35-ös topikot is végigolvastam, szóval akár meg is spórolhattam volna a kérdést, viszont a személyre szóló válasz mindig jobb :)
Előzmény: norbika (11)
norbika Creative Commons License 2000.11.06 0 0 11
trancsiloz
Vidd be a Pannon/Westel képviselethez (célszerű megyeivel próbálkozni), ott amíg garis ingyen cserélnek benne SW-t. A te problémád nem biztos hogy emiatt van, elképzelhető a kontakthiba is, de a szervízben ezt úgyis tudják.
Előzmény: trancsiloz (10)
trancsiloz Creative Commons License 2000.11.06 0 0 10
Teljesen új vagyok a mobilos témákban, van viszont egy c35-öm immár két hónapja, kb. A múlt héten csinált egy olyat, hogy önálló életre kelvén kikapcsolt, majd bekapcsolás után vettem észre, hogy minden korábbi beállításom elveszett (pl: csengőhang, egyáltalán hangok; korábban már törölt figyelmeztetők ismét megjelentek stb). Ez is lehet szoftverhiba, vagy valami egészen más?
GroundZero Creative Commons License 2000.11.05 0 0 9
Ühüm, ilyesmire gondoltam. Be vele oda, ahol vetted, updatelik.
Amúgy állítólag a c35ösre a legfrisseb verziószám 14...

Gro

Előzmény: a n y w a y (8)
a n y w a y Creative Commons License 2000.10.26 0 0 8
az enyém _pont tegnap_ fagyott le. már ha annak számít, hogy nem reagált semmire, nem tudtam kikapcsolni a bill. zárat stb.. -> aksi, kártya ki, be, ment. 5-ös sw, és 2 hónapos a kicsike.
Z-M-an Creative Commons License 2000.10.26 0 0 7
Kedves C35, M35 tulajdonosok!

Nem szeretném szétoffolni ezt a topicot mindenféle c35-ös infoval, ezért

nyitottam egy C35-ös topicot

ahová mindenféle info bekerülhet. Tessék oda is ellátogatni! :-)

Előzmény: norbika (6)
norbika Creative Commons License 2000.10.26 0 0 6
hoppá mit írtam! Ofcoz nem 126 nap, hanem 16... bocsi...
Előzmény: norbika (5)
norbika Creative Commons License 2000.10.26 0 0 5
Én is úgy gondoltam, hogy a két SW ugyanaz kell hogy legyen, de nem. Hallottál már 10-nél kisebb verziószámú M35-ről vagy 5-nél nagyobb C35-ről? Persze lehet, hogy csak parasztvakítás az egész, és a 13-as SW ugyanaz mint az 5-ös csak átírták a számot, hogy ne legyen olyan feltűnő... :) Ez elég logikusnak hangzana, mivel a HW ugyanaz. Esetleg az is lehet, hogy a C35-öt már nem gyártják (??) csak az M35-öt, ezért van a C-ben a régi SW. Szóval ezen már én is gondolkodtam, de nem találtam kis semmi értelmeset. Lehet hogy megkérdezem a Siemens-től, ha már nagyon b@ssza a csőröm. Egyébként a telefonom nem kifejezetten őskori lelet, 126 napos (amikor megláttam, hogy mennyire levitték az árát, rohantam megvenni :D)
Előzmény: Z-M-an (4)
Z-M-an Creative Commons License 2000.10.26 0 0 4
Szia Norbika!

Én úgy tudom, hogy a c35 és az m35 szoftvere ugyanaz, az S35-be tettek mást (diktafon, hangtárcsázás).

A c35 és m35 csak a külsőben ill. súlyban különbözik, mindkét telcsihez folyamatosan adják ki az új szoftververziókat, hogy az esetleges hibákat javítsák.

Mikori a telcsid?

Előzmény: norbika (3)
norbika Creative Commons License 2000.10.26 0 0 3
Z-M-an
Itt is van élet! :)
Te nem az M35-ről beszélsz? Úgy tudom, azoknak van ilyen érdekes SW verziószáma, hogy 10 meg 13. Az én C35-öm SW-je 5-ös, és ennél újabbról még nem hallottam. Persze a dolog azért érdekes, mert elméletileg a két telefon csak a csomagolásban (meg az antennában) különbözik, így nem értem a SW különbséget.
Előzmény: Z-M-an (2)
Z-M-an Creative Commons License 2000.10.26 0 0 2
Ugy hallottam, a regebbiekben voltak bug-ok, de a 10-es szoftververzio felett mar nincs gond.
Nekem nem fagy, nem kapcsol ki, v13 van benne.

A tiedet ugy tudod ellenorizni, ha *#06# nyomsz, majd a baloldali funkciogombot nyomod, ekkor irja ki a verziot.

Előzmény: GroundZero (-)
GroundZero Creative Commons License 2000.10.04 0 0 1
Nézd, utánakérdeztem ölég alaposan, de igazából nem sokat tudtak mondani, "újdonság ez még errefelé". Rosszat senkitől sem hallottam róla, max jót...

Előzmény: kenguru (0)
kenguru Creative Commons License 2000.10.04 0 0 0
Bárcsak nullát adtál volna érte!
Eygébként nézd meg a milyen mobiltelefont vegyek topicot!
GroundZero Creative Commons License 2000.10.04 0 0 topiknyitó
Szasztok.
Nemrég tettem szert egy Siemens c35i-re (Pannon). Ma azt hallottam, hogy állítólag szoftverhibás, néha lefagy, stb...
tud valaki erről valamit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!