Keresés

Részletes keresés

mergez Creative Commons License 2009.02.20 0 0 43
Aki szeretné látni azt a helyet, ahol forgatták a filmet, nem is kell olyan messzire mennie. A hely: Vizinada falu, Horvátországban az Isztriai félsziget közepén.
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.17 0 0 42
Nagyszerű film, zseniális színészek, kiváló magyar szinkron. Kiadhatnák már dvd-n végre!
pampalini Creative Commons License 2000.10.11 0 0 41
Halihoo!

Csodabogár - Kelly amikor nézegetik a takokat:
-Van még más titkos fegyver is?
...
-Vannak saját töltényeink is. Festék van benne. Ha kilövünk egyet-egyet, nagyon szép ábrákat kapunk, az ellenség meg a frászt.

Kelly - Malligan párbeszéd:
-Nyugodj meg Malligan! Egy javaslatot akarok tenni!
-Egy javaslatot? Ocsmányság amit akarsz vagy csak törvénytelen?

Az olasz srác (nem emlékszem, hogy hogy hívják):
-Te Malligan! Bazi Joe nyűgös egy kicsit, jó lenne ha levonulnál a térképről, de addig se mutatkozz...

Moriarti, Cermont tövében:
-Egyszer már a fene tudja hol megtámadtak minket a tigrisek. Tudjátok mit jelent az? Úgy meg voltunk támadva, hogy...

Bazi Joe - Német alezredes
-Uraim figyelmeztetem önöket, hogy a német hadsereg ellentámadásra készül!
-NEm érdekel engem a német hadsereg van elég bajunk nélkülük is. Jobbra Patton tábornok, balra az angol hadsereg... és a tetejébe még esik is. Csak azt a jót lehet elmondani, hogy saját légierőnk azért nem bombáz minket hülyére, mert esőben nem tud felszállni.

Egyébként most szedem le a napsterről a film zenéjét. Akinek kell az leszedheti a www.tar.hu/bimbula/music/kelly.bim címről. A kiterjesztést át kell írni mp3-ra... Kb délben lesz fenn teljesen.

Most csak ennyi...

leos carax cornelius Creative Commons License 2000.10.10 0 0 39
A Piszkos tizenkettő azér mégiscsak jobb.
sztyepp Creative Commons License 2000.10.10 0 0 38
KILROY WAS HERE.

:-))

Előzmény: Kilroy (37)
Kilroy Creative Commons License 2000.10.10 0 0 37
Igen, én is valahogy így ismerem a történetet.

Kilroy

Előzmény: hirzel (35)
Juditka Creative Commons License 2000.10.10 0 0 36
-De ha nem lesz ott a híd?
-Ó jaj, Ne bombázz negatív hullámokkal már kora reggel. Gondold erosen, hogy ott lesz a híd és akkor biztosan ott lesz. Ez egy álomszép vasútihíd, ami biztosan ott lesz, OK?
-OK fonök...
Előzmény: hirzel (35)
hirzel Creative Commons License 2000.10.10 0 0 35
Hai!

Legjobb tudomásom szerint eredetileg Kilroy egy amerikai tengerész volt, aki élelmiszerszállító halyón melózott a 2. vh alatt Amerika és a Brit szigetek között, ő írta több kikötői épület falára a következőt: "Kilroy was here" - itt járt Kilroy. 2. vh-s filmfelvételeken láttam amerikai 2.5 tonnás teherautó oldalán ugyanezt a felíratot. Többen átvették a szokást, felteszem volt, aki a saját, volt, aki Kilroy nevével. Nem tudom, de lehet, hogy az "UP YOURS BABY'" felirat már a film kitalációja.
Az a gáz, hogy baromi régen látam utoljára (videója nem lehet mindenkinek) és nem tudok idézgetni, de pozitív hullámaitokat szívesen vettem. Az egyik legszórakoztatóbb 2. vh-s film - talán még a Belmondo-s francia hasonló, csak ott kevesebet lőnek.

Lee

Előzmény: szega (34)
szega Creative Commons License 2000.10.09 0 0 34
A felirat szerintem ez: UP YOURS, BABY! KILROY
Egy Kilroy nevű amerikai katona (létező személy) tényleg mindenhová, ahol megfordult odapingálta azt a kis rajzot.
Előzmény: Kham (30)
Kham Creative Commons License 2000.10.06 0 0 33
A nyeremény pedig hogy el látogathatsz erre a helyre http://www.wavplace.com/moviek.htm és a K betű alatt letölthetsz néhány wav file-t a filmből. (Egy évvel ezelőtt sokkal több file volt ezen a helyen, köztük a főcímzenével is de már nincsenek fenn sajnos)
Előzmény: Kham (32)
Kham Creative Commons License 2000.10.06 0 0 32
egyetlen versenyzőként, igen:)

Előzmény: Juditka (31)
Juditka Creative Commons License 2000.10.06 0 0 31
Akkor fifty-fifty! Én meg a feliratot csesztem el:-)
De ugye én voltam a legközelebb a helyes megoldáshoz?
Előzmény: Kham (30)
Kham Creative Commons License 2000.10.06 0 0 30
Up Yours, Kilroy!

de az idézetet azt jól elcsesztem tényleg:(

Előzmény: Juditka (28)
Juditka Creative Commons License 2000.10.06 0 1 29
-Halló!
-Vau vau vau!
-Ne marháskodj velem, te töketlen. Halljam, mit akarsz!
-Itt vagyok egy kis kávézóban, 10 mérfölddel délre Mezüriétol (?) és szeretnék valamit kérni toled.
-Mezürié? Hogy a fenében volnál ott? A térképem szerint még el sem foglaltuk Mezüriét.
-Igen, én is úgy tudom, de borzasztó kedves mindenki. Szóval meg vagyok akadva, kéne egy 60 láb hosszú híd pajtás.
-Hogy a fenében verjek 60 láb hosszú hidat 10 mérfölddel a németek háta mögött?
-Pajtás, én örömet akarok neked szerezni, te meg rámzúdítod a problémáidat. Egyébként akkora itt a kupleráj, hogy senki sem tudja, hol a német vonal, hol a miénk. Én is simán jöttem idáig és el kell jussunk egy bankba, ahol 16 millió várja, hogy magunkhoz vegyük. Benne vagy?
-Te kölyök, csak nem vittek vissza a gumicellába?
-Hé Bel Ami, annyit kértelek már, hogy hagyd ezt a tetves rohadt buta viccet, de te mindig elmondod ezt a a tetves rohadt buta viccet. Ha nem akarsz, ne légy benne, nem is hagyom, hogy légy, nincs szükségem rád. 60 láb hidat szerezni igazán nem ügy, ne is haragudj. Ugye.
Juditka Creative Commons License 2000.10.06 0 0 28
Up to yours.
Előzmény: Kham (27)
Kham Creative Commons License 2000.10.06 0 0 27
-VauVau.
-Mi van fiú? Kiengedtek a futkósóból?
-Annyiszor kértelek hogy ne süssd el ezt az ócska viccet és te mindig elsütöd ezt az ócska viccet.

Találos kérdés: Mi van kíirva a film végén a falra? (angolul persze, mert azt mindnki tudja hogy magyarul azt mondják A tiedbe bébi!

Előzmény: Jake Maroc (24)
Tyb Creative Commons License 2000.10.06 0 0 26
"Nem a mi dolgunk, hogy tartsuk az állásokat! Mi csak megkeressük, amit tartani kell, és megmondjuk, milyen a helyzet. Hát ha érdekel, én megmondhatom, milyen a helyzet. Rohadt, hideg, nedves és lő a nehéztüzérség!"

"...és a saját istenverte légierőnk is csak azért nem bombáz hülyére minket, mert esőben nem tud felszállni!"

szega Creative Commons License 2000.10.06 0 0 25
"Jól lehet veled beszélgetni..." :-)))))
Jake Maroc Creative Commons License 2000.10.05 0 0 24
Vauuuhuuuu. Ilyen kutyát is tudok utánozni.
Kham Creative Commons License 2000.10.05 0 0 23
Majd később megiszom mert most vörösbort iszok, és sajtot eszek, gyűjtöm a pozitív sugarakat. A többiek meg dolgoznak a tankon, de nem segítek nekik, mert csak vezetni tudom, de hogy mitől megy arról fogalmam sincsen.
Előzmény: Juditka (22)
Juditka Creative Commons License 2000.10.05 0 0 22
Kham, amiért ezt idebiggyesztetted, ezért megérdemelsz egy virtuális whiskeyt: Nesze, idd le magad, drágaságom! (Kufár)
Előzmény: Kham (21)
Kham Creative Commons License 2000.10.05 0 0 21
Namijez?

Yesterday she thanked me
For oilin' that front door
This morning when she wakes
She won't be thankful anymore
She'll never know how much I cared
Just that I couldn't stay
And I'll never know the reason
Why I always run away

Chorus:
Burning bridges one by one
What I'm doin' can't be undone
And I'm always hoping someday
I'm gonna stop this runnin' around
But every time the chance comes up
Another bridge goes down

Last night we talked of old times
Families and home towns
She wondered if we'd both agree
On where we'd settle down
And I told her that we'd cross that bridge
Whenever it arrived
Now through the flames I see her
Standin' on the other side

Repeat Chorus:

Like ashes on the water
I drift away in sorrow
Knowing that the day
My lesson's finally learned
I'll be standing at a river
Staring out across tomorrow
And the bridge I need to get there
Will be a bridge that I have burned

Repeat Chorus:

Another bridge goes down

szega Creative Commons License 2000.10.05 0 0 20
Csodabogár meg akarja mutatni az aranyrudat az embereinek, mire Kufár kissé gyanakodva:
-Persze, vigyed, csak el ne felejtsd, hogy hol találtad!
szega Creative Commons License 2000.10.05 0 0 19
"Felfejlődünk ék alakzatba, én leszek a csúcs!" (Csodabogár)
sztyepp Creative Commons License 2000.10.05 0 0 18
Mer a Kufár először rosszul számol. Egyébként Kufár a legnagyobb király. Rajta röhögtem a legtöbbet. :-))
Előzmény: sztyepp (17)
sztyepp Creative Commons License 2000.10.05 0 0 17
Az az 1,6 millió 16 millió nem? :-))
Előzmény: Juditka (14)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.10.05 0 0 16
Imádom, hogy el kell pusztítani egy várost, és a csávó felhúzza a vekkert, hogy pontos legyen a tűz, csörög, kábán felemeli a telefont, beleordít, hogy TŰZ, és alszik tovább, a város meg el van pusztítva.
DECKARD Creative Commons License 2000.10.05 0 0 15
Ezer éve szeretném megszerezni a zenéjét (CD, bakelit, MP3, jöhet). Ha valakinek megvan, ne tartóztassa meg magát...
Előzmény: Juditka (14)
Juditka Creative Commons License 2000.10.05 0 0 14
Akkor még egy Csodabogár:
Szerepünk legfobb vonásának a védekezojelleget tartjuk, s míg seregeink rohamosan nyomulnak elore és társaink hullanak, hogy hosök lehessenek, mi tartalékban tartjuk magunkat akkorra, ha a németek ellentámadást indítanak, amely Párizst, sot netán-tán New York-ot is fenyegeti. Akkor bevetjük magunkat és megállítjuk oket. Deee, 1,6 millió dollárért mis is lehetünk hosök 3 napig.

Kufár:
Tizennégyezer rúd az annyi mint szupergyönyör.

Egyébként marha jók a magyarhangok is! (Helyei László, Bodrogi, Inke)

DECKARD Creative Commons License 2000.10.05 0 0 13
Egy New York-inak mint te, a hős olyan mint egy szuperszendvics: két Tigris közt egy Sherman. (Csodabogár)
Előzmény: leos carax cornelius (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!