Keresés

Részletes keresés

winemaster Creative Commons License 2004.05.06 0 0 28
Nőn összeveszni nem tul férfias dolog, ha akarja vigye, ill. ha akar menjen, nézz magadba miért kell egy másik neki inkább..
Előzmény: Vonós (22)
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.05.05 0 0 27
A barátod önmagadért szeret, míg a párod azért, mert szereted, mert általad lesz több, más.
kicsi virág Creative Commons License 2004.05.05 0 0 26
sziasztok!
felkeltette az érdeklődésemet a topic címe, mivel pár hőnapja hasonló élményben volt részem, csak épp fordított felállásban. A barátnőm beleszeretett egy férfibe, akit korábban én szerettem. Mivel a legjobb barátnőm az illető, együtt is laktunk, mindent tudott a kapcsolatról, érzelmekről. Gyakran jártunk hármasban szórakozni. Fontos a történetben, hogy az illető férfivel soha nem "jártam" hivatalosan, azt mondanám viszonyunk volt, aminek vége is lett, mielőtt a barátnőmmel összejöttek volna. Persze én még egy ideig keseregtem. Aztán egyszer csak a barátnőm elhívott vacsorázni és elmondta, hogy találkozott az illetővel és rájöttek, hogy szeretik egymást. Nem ért váratlanul, tudjátok, a női megérzések...A barátnőm lélegzetvisszafojtva várta a reakciómat. Én egy pillanatig sem haboztam azt mondani, hogy áldásom rátok és ezt szívemből kívántam. Aznap hajnalig beszélgettünk és nemhogy összevesztünk volna, de még szorosabb lett a barátság. Ők azóta együtt élnek, nagy-nagy boldogságban és öröm látni őket. Én pedig találtam valakit, akire talán egész életmben vágytam. A tanulság szerintem az őszinteség. Mindig tisztelni és becsülni fogom ezért (is).


Mikulas Creative Commons License 2000.11.07 0 0 25
Még érdekel?
Előzmény: Vonós (24)
Vonós Creative Commons License 2000.10.11 0 0 24
Mikulás.
Most nem a nőről van szó, vagy a csalódásról. Arról, hogy a két rivális történetesen két (jó)barát. Egyébként kíváncsi vagy a Te sztoridra is. Úgyhogy írd le légyszives, várom.
Adios!
Előzmény: Mikulas (23)
Mikulas Creative Commons License 2000.10.10 0 0 23
Hajtás pajtás, utána meg ugyis dönt a nő. Lehet, hogy valamelyikőtök szóba se jöhet nála. Onnan egyszerű a dolog.

Voltam már hasonló szituban, és én húztam a rövidebbet... :-(
Mint később megtudtam, nem volt olyan nagy katasztrófa.

Vonós Creative Commons License 2000.10.10 0 0 22

Sziasztok feleim !
OFF: Bocsi, hogy ilyen későn irok ismét, de rengeteg dolgom van mostanában...
Most csak gyorsan átfuttottam, de igyekszek véleményt formálni.
Így a végére egy picit eltértünk a témától, de igy is tanulságos a topic.
Mi van akkor, ha két barát szemel ki egy lányt ( pénzfeldobás, sorshúzás, és kő-papír-olló elvetve )?
Én ugyanis ilyen szituba kerültem.
A haver nője nálam is tabu, de ha MÉG nem a nője...
Egyébként tudjátok: A szomszéd fűje mindig zöldebb !!!

Mikulas Creative Commons License 2000.10.09 0 0 21
Aháá! ;-)))))
Más barátnőjét lökdösni? Illetlenség. :-)))))
Kalapács Creative Commons License 2000.10.09 0 0 20
Nem.
Miután össze-vissza lökdöstem hátulról, kénytelen volt megkapaszkodni valamiben;-)
Előzmény: Mikulas (19)
Mikulas Creative Commons License 2000.10.09 0 0 19
Ohh... Bizonyára :-)))))
Könyökölt=kitette szellőzni a rókát?
Előzmény: Kalapács (18)
Kalapács Creative Commons License 2000.10.08 0 0 18
Ez igaz, a mi barátságunkat sem lehet józannak nevezni.
A haverom ronda és öreg, én szép vagyok és fiatal.
Előzmény: BCruiser (17)
BCruiser Creative Commons License 2000.10.07 0 0 17
érdekes téma... szerintem a józan barátságokban az ilyen elő sem fordul. Maximum elmehet odáig, hogy odamegyek az illetőhöz és megkérdezem meghivhatom-e a volt barátnőjét, vagy kiszemeltjét...vagy épp a barátnőjét.
ez a tiszta ügy szerintem
bc.
Kalapács Creative Commons License 2000.10.06 0 0 16
Egyszer a legjobb barátom rámtörte az fürdőszoba ajtót, miközben az nője a csapban könyökölt.
Akkor le akart szúrni, de azóta ahányszor eszünkbe jut a sztori, mindig sírunk a röhögéstől:-))

Fel a fejjel!

Mikulas Creative Commons License 2000.10.06 0 0 15
"Viszont rengeteg olyan mondatot hallok, hogy: "Ha nem szállsz le a csajról, kiverem a fogadat. ÉN JÁROK VELE !!! "

Hát az ilyan "riválisra" nagy ívben tojok... Ha megüt sem fog jobban tetszeni a lánynak. Ha mégis, akkor meg nekem nem kell a lány.

Bocs.

Mikulas Creative Commons License 2000.10.06 0 0 14
Üdv!
Ugyan a szerelem vak, de valahogy szerintem az ember IGAZI barátaihoz való kötődése erősebb mint a vakság (nem mint a szerelem).
A csaj majd dönt, de váltogatni nem korrekt.
A barátságba az is beletartozik, hogy korrekt a "verseny", és nincsenek övön aluli, vagy igazi ütések.
Másrészt meg vakság ide-vagy oda, a barátaim szokták tudni kinek udvarlok, és onnantól a csaj OFF nekik (és önként csinálják).

Van egy jó haverom (még nem igazi barát), akivel kerültem ilyen szituba, a vége az lett, hogy egymást túllicitálva nyomtuk a jobbnál jobb poénokat, az egész társaság megelégedésére. Abban az évben (nyári táborról van szó) ő "nyert", köv. évben én. Semmi harag, tisztességes versengés. Úgyse mi döntöttünk...
Amikor kettesben beszélgettünk a sráccal, akkor meg rendesen elbeszélgettünk a csajról (is), kinek mi tetszik, stb.

Tamás Creative Commons License 2000.10.06 0 0 13
Összeveszni nő miatt hülyeség.

Na ja. Ennél csak az a nagyobb hülyeség, ha valaki egy haveri vagy baráti kapcsolatot feláldoz a másik nője miatt - merthogy meg akarja szerezni azt.

Na ilyenkor ne mondja senki a fenti mondatot. Az összeveszés ilyenkor ugyanis nem a nő miatt van, hanem azért, mert a harmadik személy mocsok módon, szarva mindenre, megpróbál elrontani valamit, elvenni valamit, stb.

És ezért nem LEHET, hanem KELL összeveszni, mert meg kell védened azt, ami a tiéd, különben soha nem lesz becsületed sem a "haver" sem a saját szemedben.

csokko Creative Commons License 2000.10.05 0 0 12
Szia Vonós!

Hát röviden szeretném kivesézni a témát akkor: NEM!
Ha hosszan akkor saját példa: van egy nagyon jó haverom. Mindig félszavakból megértjük egymást... Namármost egyedi barátságunk odáig kiterjed, hogy ha egy nő mindkettőnknek OK lenne akkor vagy dobódna vagy keresnénk hozzá mégegyet, hasonló kvalitásokkal és szépen megosztoznánk rajta.
24-25 évesek vagyunk= még képesek vagyunk a farkunk után szaladni, de arra nem lennénk képesek amit te mondtál.
Nem tudjnátok hasonlóképpen megoldani?
Mondjuk a történtek után elég nehézkes lenne.....
:))

sok sikert!

csokko.

Jaccso Creative Commons License 2000.10.05 0 0 11
Sziasztok!

Saját tapasztalatom nincs a témával kapcsolatban, de 2 köztvetlen haverom járt így. 8év ált. iskola 4év gimn. + padtársak voltak. Szóval sejthetitek. És persz jött egy nő. Egymást váltották a csajnál, sőt még átfedések is voltak!. 4 váltás volt kb 1.5 év alatt, a közbeeső időszak alatt történtek érdekes dolgok... Telefonon zaklatta 1ik a másikat, kerülték egymást stb. A vége az lett hogy egyikőjüknek megjött az esze, és elküldte a nőt, aki már 5ödjére akart váltani. Jelenleg is az 1ik sráccal jár a csaj, de a 2 barát újra barát. Elfelejtették. De azért nem lettem volna 1ikőjük helyébe sem azalatt a másfél év alatt.

dalkiel Creative Commons License 2000.10.05 0 0 10
Igaz eltértem a tárgytól!
Nos: ez a haveros dolog nagyon nehéz kérdés!
mert ha nem küzdesz meg érte akkor elveszted a lányt!EZ tuti!Ha megküzdesz érte,akkor meg a haverodat veszted el,esetleg mást is....!
Szóval:olyan lányt keress,akit az emberek nem tartanak vmi szépnek,s nem nagyon kedvelnek!
Igaz egy kis kellemetlenség/négyzeteltérés adódhat!Pl.mért jársz azzal a csajjal,meg stb.
Én a legtöbbször a haveromra hagyom a dolgot!
Én olyan lányt keresek,akit más nem keres!Nem tudom érted-e Zolee?Tedd te is ezt,s meglepő dolgot tapasztalsz!Ez csak egy zöldfülü tanácsa,de nekem ezek a meglátásaim!
szia Zolee!
Bubu!
dalkiel Creative Commons License 2000.10.05 0 0 9
Szia Zolee!
Figyu! Tudom nem adsz a szavamra,mert tudom,hogy egyszer mindenkivel előfordul egyszer,de az a legjobb,ha minél tovább halogatod a dolgot!
A LÉNYEG:A szerelem vak!Soha senki nem tudja mit hoz a holnap!Az egyik pillanatban szeret, a másikban pedig már összevesztek,mert hogy neki már más tettszik!Manapsaág már nagyon nehéz jó partnert találni(ÉN MÁR CSAK TUDOM :)))).
Viszont a flörtöléssel meg semmire se mész!
akkor hol itt az igazság?Ez rejtély marad örökre!
Ne itélj el valakit azért mert rosszul döntött!
Sajna bele kell törődni!Pedig úgy érzi az ember,hogy a lány nála jobb embert úgyse talál,s tessék a másik nap már mással van!UNDORÍTÓ IGAZ?
Csak sajnos az ember érző lélek!És ez mindenkinek fáj,ha egyszer bekövetkezik!KÖSZI Zolee,hogy meghallgattál!
Bubu!
Előzmény: Vonós (-)
hufu Creative Commons License 2000.10.05 0 0 8
de a tudat nem zavar, hogy ezzel is meg a haverjával is.
Előzmény: avens (7)
avens Creative Commons License 2000.10.04 0 0 7
a férfiak lojalításáról:
van egy barátom, több mint 10 éve ismerjük egymást, nagyon kedvelem, még vonzónak is tartom, mégse szerttem bele soha.
Ez a fiatalember időről-időre próbálkozik, udvarolgat, régi játék ez már közöttünk, (alig egy éve egyszer le is vett a lábamról, egy csodálatos éjszakát töltöttünk el, de baráti kapcsolatunkon mit sem változtatott) Szóval a fiú csábít, de egyetlen egy szabályt mindig betart:
azonnal visszavonulót fúj, ha olyan pasi van mellettem akit ismer, ill megkedvel. Mert onnantól kezdve én a "haver nője vagyok" és mint olyan tabú. És én ezt imádom benne, nagyon tisztelem érte.

Megjegyzés: azért azt tudni kell hozzá, hogy nem szerelmes belém, a csábítások a testi közös örömök lehetséges céljával zajlanak. Vagyis most épp nem zajlanak, mert kedvesemmel haverok ugye...:)

avens

CyberShock Creative Commons License 2000.10.04 0 0 6
Addig tart, amig osszenem jossz valaki massal. Akkor mar total szerelmesvagy, es hulyesegnek tunik a multbeli veszekedes. Olyankor mar megint csak fontosabb a baratsag. Szoval lehet emiatt veszekedni nagyon durvan, de orok harag nem alakulki felteve, hogy tenyleg jo baratokrol beszelunk.

Valami olyasmi az alapja, hogy az ember mindig az eppen aktualis "egyetlen igazi"-t akarja, es a multbeli dolgok nem igazan erdekesek. Persze ehhez elobb tul kell lepni valahogy a tortenteken, es ez valoban nem konnyu dolog.

Annyi talan azert maradt bennem a mai napig, hogy nem hagynam kettesben a baratnommel.. ki tudja :)

Előzmény: hufu (2)
hufu Creative Commons License 2000.10.04 0 0 5
Ja azt kifelejtettem, hogy lehettem volna ilyen helyzetben többször is, de elképzelhetetlennek tartom, hogy a barátom barátjával. Nem tudnék többet a másik szemébe nézni. Mindig csodálkoztam azokon a lányokon akik ezt meg tudják tenni.
De nekem az is fura, hogy a fiúkat ez egyáltalán nem zavarja?
Előzmény: kicsicsillag (3)
hufu Creative Commons License 2000.10.04 0 0 4
Hát kis csillag ez igen, te tényleg jól írsz. a gondolataid, mintha a sajátom lenne, csak nekem nem volt kedvem ennyit írni
Előzmény: kicsicsillag (3)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.10.04 0 0 3
ad 1 még soha nem voltam ilyen helyzetben!
ad 2 értelmes, felelösségteljes nöszemély soha nem kezd két sráccal uabból a haveri körböl, már elöre eldönti, hogy kit választ. ha mégsem akkor valami fennforgás van és szvsz mindkét srácnak messzire el kell küldenie - és nincs veszekedés
3. ha utólag pártol át a leányzó akkor iszonyú bonyolult a dolog de értelmes lány csak irtó megfontoltan tesz ilyet és biztosra megy... és segít így úgy megoldani a problémát. ha nem kicsapongás esete forog fenn akkor megint ellküldés van és nincs veszekedés.

Szerintem egyébként nö miatt veszekedni semmilyen szituban nem kell. Vagy meg lehet beszélni a dolgot vagy nem, vagy a kapcsolat megy rá vagy a barátság... vagy minden megoldódik... de összeveszni?!?!

Gondolom ebben se sok volt az értelem:o)
Csak ez ollan kérdés volt amit az én szerényképességü nöi agyam fel nem foghat....

hufu Creative Commons License 2000.10.04 0 0 2
és semmi nem maradt vissza bennetek a veszekedésekből?
Előzmény: CyberShock (1)
CyberShock Creative Commons License 2000.10.04 0 0 1
Ilyen esetben amugyis altalaban az dont, akire a ket rivalis(no vagy ferfi) hajt.

Nekem egyszer volt ilyen esetem, akkor jol osszevesztem a haverommal, es sokaig nemis beszeltunk egymassal. Aztan valahogy megis kibekultunk, es azota megint nagyon jo baratok vagyunk (6-7 eve tortent). A csaj meg mar seholsincs :) Ugyhogy kerdeses, hogy megertee vagy sem. Minden esetre abszolute emberi dolog ilyenen veszekedni szerintem.

Előzmény: hufu (0)
hufu Creative Commons License 2000.10.04 0 0 0
Szerintem nincs az a párkapcsolat amiért érdemes felrúgni egy barátságot.
Barátságot nem haverságot
Előzmény: Vonós (-)
Vonós Creative Commons License 2000.10.04 0 0 topiknyitó

Kíváncsi vagyok, Ti hogy vagytok ezzel a dologgal?
Ha a rivális egy ismeretlen személy, akkor OK a dolog. De mi van akkor, ha
a másik udvarló történetesen barátotok, ismerősötök, stb...
Persze lányok véleményére és sztorijára is kíváncsi vagyok.

Velem is történt ilyen, egy lány miatt "küzdöttünk" az egyik legjobb haverommal.
Ha hármasban jöttünk össze, akkor mindig hízelgő mosoly volt az arcunkon, de igyekeztünk
kiütni a másikat a nyerergből. Azután néha leültünk a sráccal kettesben sörözni, és megdumáltuk a világ dolgait, meg persze a lány dolgait is...
Másnap ő felhívta a hölgyeményt, én levelet írtam neki, ő angolozni ment hozzá, én elvittem bulizni...
Egyszer sem vesztünk össze a lányon, de mindent megtettünk érte.
Viszont rengeteg olyan mondatot hallok, hogy: "Ha nem szállsz le a csajról, kiverem a fogadat. ÉN JÁROK VELE !!! "
Miért van ez?
Megéri a többéves barátságot felrúgni egy kétes kapcsolat miatt?
Erre lennék kíváncsi, írjatok!

OFF:
Még nem túl rég kezdtem el a topic-okat olvasni, ezért ha egy régebbi foglalkozott a témával, nézzétek el nekem. Köszi.

Vonós

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!