Keresés

Részletes keresés

rash Creative Commons License 2000.10.19 0 0 45
Volt más megodlása a mondatomnak? Már ha tudatom veled, hogy nem vagyok leszbi!:))))))
rash Creative Commons License 2000.10.19 0 0 43
Nem Temesvári, nem Navratilova, hanem én!:))) Márhogy így értettem!!!:)
Az utódok közt is vannak szépek, de a teniszező nők nagy korszaka már lejárt:)))))))))))
Előzmény: Törölt nick (42)
rash Creative Commons License 2000.10.13 0 0 41
Igen, azt már én is megfigyeltem. Azért az ex-teniszes csajok sem rosszak:)))
Előzmény: Törölt nick (40)
rash Creative Commons License 2000.10.12 0 0 39
Hát,akkor ne haragudj a félreértésért:))))

És, a hercegnőkkel mi a helyzet? Akkor mondjuk neked nem épp a medence az ideális vadásztereped:)))))

Előzmény: Törölt nick (38)
rash Creative Commons License 2000.10.12 0 0 37
Hogyne lehetne! Azt ne mondjátok, hogy veletek még sose történt meg, hogy a herceg két perc alatt békává vált. Na, ennek az ellentétes folyamata a félből teljes kerek egész... És ez is megesik. Csak kétségtelenül ritkább...:))))
Előzmény: Törölt nick (36)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.11 0 0 34
ja, strigulázom őket, jól :)))

aztán egyszer csak felébredek, és bilibe lóg a kezem...:(

Előzmény: Törölt nick (32)
rash Creative Commons License 2000.10.11 0 0 33
Az nálam olyan, hogy van olyan pasi, akinek meg se kell szólalnia, hogy jólegyen nálam, csak néz, azt kész is... (Ez az 1 egész). A fél az meg az olyan, akinek bizonyítani kell:))) Tehát olyan, aki, ha jó fejnek bizonyul, akkor bejön, ha nem, hát akkor nem...
-- A jófejség persze mindenképpen számít, csak az 1. típusról azt már ránézésre megállapítom... (Aztán lehet nagyokat csalódni:))))
Előzmény: Törölt nick (32)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.10 0 0 31
huh. ti miről beszéltek?
én alegutolsó hozzászólásom óta nem értek semmit, szal lécci világosítsatok fel!!!!

köszi,
pau, aki egy kicsit sötét néha :))))

rash Creative Commons License 2000.10.10 0 0 30
Kataca kedves, ezt eccer már félig-meddig tisztáztuk, és nem vagyok egy feledékeny fajta. Úgyhogy nem is kérdezek rá. Viszont: neked igazad van.:) (Részben)
Előzmény: Kataca (29)
Kataca Creative Commons License 2000.10.10 0 0 29
rakerdezhetsz, de nem biztos hogy eltalalod :)
Előzmény: rash (28)
rash Creative Commons License 2000.10.10 0 0 28
Rákérdezhetek?:))))
Előzmény: Kataca (27)
Kataca Creative Commons License 2000.10.10 0 0 27
mily kulonos, nalam is csak egy-masfel jonne be, vagy meg annyi se :)

nohat, hova fajult a vilag ...

Előzmény: rash (26)
rash Creative Commons License 2000.10.10 0 0 26
Igen-igen, paulinánkat olvasva az a megdöbbentő érzés uralkodik el rajtam, hogy borzasztó egy válogatós lány vagyok. Nekem az egészből csak 1 jönne be igazán, meg még 1 úgy félig-meddig. Csak ezt most nem illik ám leírni, mert jelenleg mind ugyanolyan NAGYnak számítanak. És ez így helyes!!

Előzmény: Törölt nick (25)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.09 0 0 24
:))))))))

de azért köztük is van olyan akit nem válogatnék ki....

Előzmény: Törölt nick (23)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.09 0 0 22
igazad van ildy!
rajmi is jöhet :))))
Előzmény: Bekka (20)
nuwanda Creative Commons License 2000.10.09 0 0 21
Boldog névnapot Kemény Dénesnek! Köszönjük Neki (is)! Szép volt!
Bekka Creative Commons License 2000.10.09 0 0 20
Oké, az átlagéletkor 25 körül van, Barnabi az átlag, Rajmi is átlag. És a többiek?
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.08 0 0 19
köszi ildy7!
nagyon rendi vagy!!!

a barnának meg üzenem, hogy 25 év még nem sok. pont ideális hozzám :)))

Előzmény: ildy7 (18)
ildy7 Creative Commons License 2000.10.07 0 0 18
Itt a cikk:

Igen jeles dátum ,,lendítette tovább" az ünneplésbe hovatovább belefáradó vízilabda-válogatott tagjait. Péntek elvileg lyukas nap volt a hivatalos menetrend szerint - csütörtökön a Hajógyári-sziget Dokk nevű műintézménye várta Sydney olimpikonjait, szombaton a fennállásának harmadik évfordulóját ünneplő TV2 partijára hivatalosak a fiúk -, csakhogy az űrt sikerült egy zsúrral kitölteni.

Steinmetz Barnabás ugyanis épp október 6-án ünnepelte 25. születésnapját. Az olimpián a vártnál is sokkal megbízhatóbban játszó hátvéd - aki számtalan remek szereléssel és öt góllal járult hozzá a varázslatos összkép kialakulásához - nem bánja, hogy a bajnoki cím ünneplésének ,,mellékeseményévé" vált a negyedszázados évforduló.

A jeles nap programja amúgy igen feszesre sikerült, miután a csapat délután nagyszabású fotózáson vett részt. Ellentmondásosak a vélemények arról, hogy kinek az ötlete volt, egy viszont tény: a válogatott tagjai szeretnének szurkolóik falára kerülni, naptár alakjában. Ezért pózoltak péntek délután a blende előtt, arról ugyanakkor még nincs döntés, a 13 bajnok hogy oszlik szét 12 hónapra. ,,Egy páros felvétel biztos lesz, de lehet, hogy több is. Fő, hogy először készüljenek el a képek, utána majd eldöntjük, ki hová kerül" - közölte a kalendáriumkészítést karban tartó balkezes, Varga Zsolt, aki pénteken szintén belépett a ,,tetováltak" táborába.

Vele ellentétben Steinmetz nem hajlandó szurkálásra vinni a bőrét. ,,Én a hajamat festettem be aranyszínűre, mint a nyáron Nápolyban, legyen elég ennyi" - közölte az ünnepelt, akinek ,,Barnaságát" igen egzotikusan egészíti ki a világító hajkorona.

A jeles évforduló megülését amúgy este a Kálvin téri Irish Pubban ejtette meg a csapattársakkal, jóllehet azt valamennyien elismerik, kezd egy kicsit fárasztóvá válni az
ünnepségsorozat. ,,Sokat nem aludtunk eddig" - szögezte le Barna, majd arra a kérdésre, hogy milyen ,,dupla ünnepeltnek" lenni, kissé fáradt hangon kijelentette:,,Érzem, hogy rohamosan öregszem. Huszonöt év. Ez már kor, nem?"

Ha ő mondja. Mindazonáltal az az érzésünk: sokan cserélnének ezekkel az aggastyánokkal.

Előzmény: paulinamartinez (17)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.07 0 0 17
naptárt?
mikor? hol?
én most akarom!!! :)))

steinmetz szőkén?
huh.
a baj csak az, hogy még tuti így is be fog jönni....:))))

Előzmény: ildy7 (16)
ildy7 Creative Commons License 2000.10.07 0 0 16
A Szines Sport irta a mai számban, hogy naptárat adnak ki a vizilabdás fiúk, biztos szépek lesznek benne :-) Ja, meg Steinmetz Barna kiszőkitette a haját :-O
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.06 0 0 15
én azért nem sajnálom annyira. :)
Előzmény: rash (13)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.06 0 0 14
hát lehecc is :)))))))))))))))))))
Előzmény: Bekka (12)
rash Creative Commons License 2000.10.06 0 0 13
Hölgyeim? Nem kezd ez egy kicsit túlzásba fordulni??? Kezdem egészen sajnálni szegény srácot!

Előzmény: Bekka (12)
Bekka Creative Commons License 2000.10.05 0 0 12
Kedves "Pólácska"
Nadjon, de nadjon irigy vagyok. (c:§
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.04 0 0 11
igen, KÁSA A KIRÁLY!
ÉN, PAULINA pedig a KIRÁLYNÉ!!!!
Előzmény: Bekka (9)
nivella Creative Commons License 2000.10.04 0 0 10
egy jó kezdés megkönnyítheti a meccset.fantasztikus volt az indítás,és a folytatás sem volt csúnya.
kedves csapattagok!azért lehetett volna "izgalmasabb" a mérkőzés.el volt a közönség kissé kényeztetve.túl jók voltatok.legközelebb hadd izgulhassuk végig az utolsó másodperceket,hisz láttuk több alkalommal az olimpián,hogy minden lehetséges.
Kedves csapattagok!Voltaképpen fel lehet azt dolgozni,hogy TI VAGYTOK A LEGJOBBAK A VILÁGON???????
Bekka Creative Commons License 2000.10.04 0 0 9
Kásás Tomika a király!
cicavirag Creative Commons License 2000.10.03 0 0 8
Passz. de remélem, többször is! Jó lenne, ha a királyi tv kiadna 1 videót az összes magyar arany, ezüst+bronzérmes eseményről, kompletten, eredményhirdetés + himnusz + érintettek nyilatkozatai. Lehetne hűvös téli estéken szívet melengetően elérzékenyülni.

Nagy királyság volt ez a pólósuli, amit a döntőben produkáltak a srácok!

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.02 0 0 7
Szintén 3x ,de én nem sírtam(csak picit könnyezett a szemem:)).A meccset mikor ismétlik meg ?
Előzmény: cicavirag (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!