Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2007.01.15 0 0 208

Nem egyedüli a társaságban, aki a civil, munkavállalói szférában éhenhalna, érthető, hogy 10 turulkarommal kapaszkodik.

Csakhát sokak szenvednek miatta... is.

Előzmény: bryxol (206)
joy Creative Commons License 2007.01.15 0 0 207

Jééé.

Selber Geschenk von Deutsch Für Thomas.

Előzmény: wizes (205)
bryxol Creative Commons License 2006.12.16 0 0 206
Ennek a duplanevű jóembernek, ha nem is csupán saját elhatározását hanem kevés számú kebelbarátai őszinte és jószándékú tanácsait követve , messzire el kellett volna kerülnie a politikának, mint megélhetési szférának még a környékét is. Ennyi rossz emberi és politikusi tulajdonság egy személyben történő felhalmozódása olyannyira alkalmatlanná teszi bármiféle pártbéli vagy közéleti szerep betöltésére, hogy az általa gerjesztett sikertelenség még azokat is veszélyezteti akik csak átmeneti időre kénytelenek vele egy jól szellőztetett tágasabb helység közös levegőjét szívni. Amint a mellékelt példa is mutassa.
wizes Creative Commons License 2006.12.16 0 0 205

Aszem ez a topik újra aktuális, mert megest megköszönteék neki: őlég volt belőle.

A fideszéknél is rühellik?

Vajon mire tartja az alcsuti mégis maga mellett?

Valszin valamit naon tud Tompika !

 

Berakom a szöveget mert egy idő után fizetőssé válik, nem hozzáférhető.

 

http://www.hirszerzo.hu/cikk.php?id=25189

 

Deutsch-Für Tamás hányattatásai saját kerületében - 7. rész A megszűnés határára jutott a VII. kerületi Fidesz-frakció

Gavra Gábor 2006. december 16. 16:04

 

A rendszerváltás óta példa nélkül álló módon a megszűnés határára jutott a VII. kerületi képviselő-testület Fidesz-frakciója, miután Lendvai Béla képviselő a pénteki testületi ülésen bejelentette: elhagyja a Deutsch-Für Tamás kerületi Fidesz-elnök vezette négyfős képviselőcsoportot.

A fideszes képviselők számának háromra csökkenése annak fényében igazán érdekes, hogy Fidesz-KDNP színekben eredetileg tízen jutottak a testületbe az október elsejei önkormányzati választáson. Ám közülük hatan alig néhány nappal a választás után úgy döntöttek: nem a Deutsch-Für Tamás vezette Fidesz-, hanem inkább a Kecskés Gusztáv volt polgármester-jelölt vezetésével létrejött KDNP-frakcióban töltik a következő négy évet.

A kereszténydemokrata frakció megalakulása után a Magyar Nemzetben Deutsch-Für Tamás egyenesen Kecskés Gusztáv választókerületi elnöki tisztségének jövőjét kérdőjelezte meg, személyes előnyökön alapuló mutyipolitikával és az MSZP-vel kötött háttéralkuval vádolva a kerületi kereszténydemokratákat.

 

Az idén nem ez volt az első eset, amikor a Fidesz egykori főkommunikátorának, Orbán Viktor pártelnök jelenlegi kabinetfőnökének meggyűlt a baja a kerületi jobboldallal.

 

Nem jár egyedül

 

Júniusban a kerületi Fidesz-alapszervezet tagsága szavazta le az általa összeállított és a kerületi elnökség többsége által sem támogatott önkormányzati kompenzációs listát (annak második helyén a saját jövőjét kerületi erős emberként biztosítani igyekvő Deutsch-Für Tamással).

 

A leszavazott kerületi elnök pozícióját ekkor a fővárosi Fidesz-vezérkar mentette meg, ám a kerületi elnök megpróbáltatásai még nem értek véget: augusztusban a kerületi Fidesz-elnökség tagjainak fele visszalépett az önkormányzati képviselő-jelöltségtől; majd októberben a Fidesz-KDNP színekben a testületbe jutott politikusok 60 százaléka hagyta faképnél Deutsch-Fürt, és alakított külön KDNP-frakciót.

 

A kereszténydemokraták ráadásul – mint arról beszámoltunk – mindaddig betöltik a Fidesznek járó maradék bizottsági helyeket is, ameddig a helyek elosztásával elégedetlen Fidesz-frakció nem vesz részt a bizottsági munkában.

 

Agónia

 

Nem kizárt azonban, hogy hamarosan a Fidesz-frakcióról mint olyanról is csak múlt időben beszélhetünk; ugyanis a képviselő-testület pénteki ülésén egy újabb fideszes, ezúttal a 15 éves párttagsággal rendelkező Lendvai Béla jelentette be, hogy a jövőben független képviselőként politizál.

 

Lendvai a Hírszerző kérdésére elmondta: a kerületi Fidesz-szervezeten belül dúló belharcok "felőrölték", arra a kérdésünkre azonban kitérő választ adott, hogy döntése összefügg-e a kerületi elnök személyével. Az azonban kétségkívül "bántotta", amikor a kerületi képviselő-jelölti helyek elosztásakor egy vezető fideszes pártfunkcionrius III/III-as múlttal vádolta meg őt.

Turulkoma Creative Commons License 2002.11.23 0 0 204
Köszönjük Tompika. 31 % a FIDESZ támogatottsága
Előzmény: joy (202)
turulkovics Creative Commons License 2002.11.18 0 0 203
sikerült. Pedig oda volt betonozva a sikerhez
Előzmény: joy (202)
joy Creative Commons License 2000.10.13 0 0 202
Téved a zÚr!
Ormányfönk személyes sugallatával vezérelte a yáté kosok lábát és labdáyát, az az 1 gól az ajjas leninfijjúg imáccságának a büne, mer a cccp-ért álljtatoskottak!!
Előzmény: Erlkönig (200)
joy Creative Commons License 2000.10.13 0 0 201
Nana!
Le ne írja senki az öltözöi dícséreteket, mert azonnal kimoderálják az egész topicot!
Előzmény: Törölt nick (196)
Erlkönig Creative Commons License 2000.10.12 0 0 200
Uggyan kérem!

A rúgott hat gólunk még Kuncze belügyminiszter úr áldozatkészségének eredménye, aki a szájától vonta meg a falatot, csakhogy a saját pénzén elutazhasson Atlantába, hogy személyes jelenléte varázsával buzdítsa további győzelmekre hős sportolóinkat!

A kapott gól viszont a jelenlegi mocskos kormány aknamunkájának a következménye, akik pereputtyostól utaztak az adófizetőktől kizsarolt fillérekből Sidneybe, csak azért, hogy szegény, éhező, agyonhajszolt sportolóink eredményeinek fényében villoghassanak!

Az Orbán még a kajakdöntőket is elhalaszttatta!

Monnnyon leee!

Előzmény: Ne bizz senkiben (199)
Ne bizz senkiben Creative Commons License 2000.10.11 0 0 199
Köszönjük Sportminiszter Úr, hogy a csapatunk Kaunasban 2-0-ra vezet! Allah növessze nagyra a szakáladat!
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.11 0 0 198
Nem tisztelettel emlegetik szerintem... :-)
Előzmény: wizes (197)
wizes Creative Commons License 2000.10.11 0 0 197
Azé' má' nehogy csak a kajakosok emlegessék tisztelettel DT. nevét!
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.11 0 0 196
Hoppá Piroska! Végre valami, amihez én is hozzá tudok szólni! :-))
Egy jó haverom evezős. Ha gondolod, megkérdezem, mit beszélgetnek az öltözőben. :-))
De talán elég annyi, ha azt mondom, hogy amikor említettem Neki, hogy van egy ilyen topic, felkapta a fejét, és ezt kérdezte: " A Deutsch Tamást szidják benne?! Na, akkor már megyek is oda!" :-))
Egyébként most lett Nete, majd biztos ír ide nemsokára.
Mindenesetre az a véleményem, hogy nincs túl jóban Tamással. :-))
Na, üdv!
Előzmény: Törölt nick (195)
speaker Creative Commons License 2000.10.11 0 0 194
de aranyérmet kevesebbet és most sokkal több résztvevője volt az Olimpiának, ami ügye hatványozottan rontja esélyeinket.
Előzmény: Jó estét (193)
Jó estét Creative Commons License 2000.10.11 0 0 193
biztos jó siokat tett a dajcs azért hogy ez a nyolc arany összejöjjön, de e szerint a logika szerint a négy éve még sokkal jobb vezetés volt, mert akkor több pontot és érmet szereztünk! Érdekes gondolkodásmód...
joy Creative Commons License 2000.10.11 0 0 192
Hát, igen!
Akiknek nincsenek normális vitaérveik, azok mindjárt elkezdenek vak gyülölettel átkozódni.
Egyszerüen ignorálni kell öket, mert nincs értelme szót (bötüt) pazarolni rájuk, színvonaluk a szájukból potyogó sz..ban van!
banya Creative Commons License 2000.10.08 0 0 191
speaker!

Látom, hozod a szokott formád! :))))))) Komolyan mondom, olyan jókat röhögök rajtad. Komolyan venni úgy sem lehet!

Előzmény: speaker (190)
speaker Creative Commons License 2000.10.08 0 0 190
És a Kuncze sportminiszter volt? Meg szabadságot vett ki? Most csak az a bajotok, hogy nem mehetett Kuncze Ausztráliába, hogy megszorítsa az ávós Vajda Tibor kezét hogy elvtársi együttérzését kifejezze.
Előzmény: PuPu (178)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.08 0 0 188
Akkor figyelmeztesed erre Kuncze Gábort, hogy nem illik hazudni, hogy Ö a saját pénzén volt Atlantában. Oké.
Előzmény: PuPu (187)
PuPu Creative Commons License 2000.10.08 0 0 187
Figyelj ide, Nagyonbuta!
lehet, hogy én vagyok a Vörös Rém személyesen, - apám Sztálin, anyám Rosa Luxemburg volt, - én végeztem ki a cári családot, és 56-ban olyan sortüzet lőttem, mint hajdan az Aurora, - de ez nem változtat semmit azon, hogy nem illik valótlanságot állítanod, - és erre fentiektől függetlenül akár én is felhívhatom a figyelmed.
Felszedhetnél valahol egy kis vitakulturát, - így csak égni jársz ide.
Vagy te egy mazochista?
:O)))
Előzmény: Törölt nick (186)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.08 0 0 186
Kedves PuPu. Maradjál meg annak a kommunista öskövületnek, aki már csak felejt és nem tanul. Hidd el, hogy jobban jársz ha kicsit sétálsz, gondolkodsz - ha nehezedre is esik -.
Most már vége a szocializmusnak, amelyben felnöttél amelyben tanultál, ha tanultál, melyet még visszsirsz, amelyben még elhitted a munkásosztály forradalmi szerepét.
Most demokrácia van és Te is kinyithatod a szád, csak az a baj, hogy nem gondolat jön ki rajta, hanem moslék.
Maradj meg annak a kedves önmagába bezárkozott kommunistának aki nem csinál semmit de ezzel is többet tesz mintha gondolkodna.
Előzmény: PuPu (185)
PuPu Creative Commons License 2000.10.08 0 0 185
Schön...
És most próbálj meg a másik végeden sz*rni, - így azért útban lehet a nyelved...
:O)))
Előzmény: Törölt nick (181)
Wernesgrüner Creative Commons License 2000.10.08 0 0 184
Én csak egy szegény, hátrányíos helyzetű, fejlődésben visszamaradt sörmárka vagyok... Grácia árva fejemnek...
Előzmény: zizi (183)
zizi Creative Commons License 2000.10.08 0 0 183
kedves sörmárka :-))
neked más információid vannak ? :-)))
Előzmény: Wernesgrüner (172)
Carella Creative Commons License 2000.10.08 0 0 182
Isteni volt tegnap esni Tompi beszéde az Olimpikonok előtt. Nyolcszor mondta, hogy "sírni lehetett volna".
Köszönöm Tompi!
És úgy féltem, hogy kifütyülik.
Mert korábban azt tapasztaltam, hogy amitől félek, az bekövetkezik. Most nem így történt. Sajnos. Egyszerűen senki nem figyelt oda a jelenlévők közül, csak én. Persze ez talán még rosszabb mint egy olyan fütty, amit Antall kapott Barcelona után. Tompi unalomba fulladt.
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.08 0 0 181
PuPu válasz erre | adatok | e-mail 2000-10-08 14:11:47 (178)

Nos, - Kuncze a saját pénzén volt kint.
Kuncze a saját pénzeden ment ki, ha nem tudnád.
Egyébként pedig szarok a Kunczéra,meg rád is.
Előzmény: PuPu (178)
Erlkönig Creative Commons License 2000.10.08 0 0 180
Pum-pum!

Ezt a hazugságot mikó únjátok mán meg terjeszteni?
És főleg egy topicban 5ször!

Inkább igyá egy sört!

Előzmény: PuPu (178)
blasted Creative Commons License 2000.10.08 0 0 179
ok.
Előzmény: Törölt nick (177)
PuPu Creative Commons License 2000.10.08 0 0 178
Nos, - Kuncze a saját pénzén volt kint.
persze te azt hiszel, amit akarsz...
Nagyon fáj?
És mitől bukott vezető a Békesi?
:O)))
Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.08 0 0 177
A Ti szeretetetekre nem is vagyok kiváncsi és nem esne jól, mert nem lenne öszinte.
Előzmény: blasted (176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!