Keresés

Részletes keresés

Madisonovic Creative Commons License 30 perce 0 0 406111

De csodás ez a Mindigó, eddig kétszer 5 másodpercre már sikerült működnie.

peli_w Creative Commons License 1,5 órája -4 3 406110

Én mindig is szerettem a legendás, 80-as, 90-es években (is) kiemelkedően eredményes klubokat!

Örülök, hogy Okorn-nak is fontos a patinás múlt és örülök, hogy egyre több helyen (most már a bb1-es címekben) is elismerésre kerül a történelem (is)!

B0nyi Creative Commons License 2 órája 0 0 406109

Azt azert nem gondolnam, hogy Zozonak valos opcio lenne a Cibona. Meglatjuk nyaron.

Előzmény: Aurora Borealis c (406108)
Aurora Borealis c Creative Commons License 3 órája -2 4 406108

Kilépési opcióval.

Perlnek viszont nincsen benne ilyen lehetőség a 3 éves szerződésében, amiből még egy szezon van vissza. Persze nyilván van az a pénz...majd nyáron kiderül.

Előzmény: N.21 (406107)
N.21 Creative Commons License 3 órája -2 1 406107

Okornnak is volt élő. 

Előzmény: OnlyYouFKC (406106)
OnlyYouFKC Creative Commons License 3 órája -2 4 406106

Esetleg van szerződése jövőre is. 

Előzmény: N.21 (406105)
N.21 Creative Commons License 4 órája -5 0 406105

Esetleg Okorn elviszi nyáron, talán más magyarokat is. 

Előzmény: - Marky - (406101)
Mogyi! Creative Commons License 5 órája -1 1 406104

109. rész - Ez történt a 18. fordulóban

https://tripladupla.podbean.com/e/109-resz-ez-tortent-a-18-forduloban/

A 18. fordulóban a Falco zsinórban hetedjére nyerte meg a vasi El-Classicot (01:10).

A hétvége másik rangadója csak papíron volt az, a Sopron tovább menetel és nagy verést mért a DEAC-ra (09:10).

A többi meccsről rövidebben esik szó:

Szeged - ZTE (17:07)

OSE - KTE (22:08)

Alba - Pécs (23:53)

Paks - Kaposvár (24:50)

Mit várunk a 19. fordulótól? (26:32)

Házigazda: Magyar Dávid

Vendég: Déri Csaba

Hallgasd meg a legújabb epizódot és persze iratkozz fel! Elérhető Spotify-on, Apple Podcasts-en vagy bárhol, ahol podcastet hallgatsz!

Lájkolj Facebook-on, kövess Instagram-on!

Minden link egy helyen: https://linktr.ee/tripladupla

Sarq_ Creative Commons License 5 órája 0 3 406103

Vajon hálót vágni azért visszajön májusban? :))

Előzmény: - Marky - (406101)
Sarq_ Creative Commons License 5 órája 0 0 406102

Pikáns dolog, ismerve a szolnokiak és a Honvéd "baráti" viszonyát, amikor még a pestiek tényezők voltak :).

Előzmény: OmegaSM (406100)
- Marky - Creative Commons License 6 órája -5 0 406101

Fura lesz Konakovot egyedül látni a pálya szélén hátrány esetén időkérésekkor, amíg a csapat leutazik délre Okornhoz megkérdezni, hogy mi legyen a játék :)

Most kiderül tényleg, mire képes az utód. A BL-ben továbbra is sok sikert, kedden kiderül, ehhez a mezőnyhöz is elég e az állomány. Perl, ha így folytatja, jövőre újra megpróbálhatja külföldön.

OmegaSM Creative Commons License 6 órája 0 1 406100

Azt beszélik, hogy anyagilag "segíti" a csapatot. A fiát is látom az U20-ban...

Előzmény: Sarq_ (406099)
Sarq_ Creative Commons License 7 órája 0 0 406099

Nyergesnek van valami köze a Honvédhoz?

Előzmény: OmegaSM (406098)
OmegaSM Creative Commons License 7 órája 0 1 406098

Dragan Aleksics a Honvéd kispadján tűnt fel tegnap. Nem mint vezetőedző, de ott volt!! Érdekes. 

Az Ő személye nem annyira érdekel mert minden klub el tudja dönteni, hogy mit akar. Az utánpótlás viszont nagyon érdekel. Azt gondolom, hogy nagyon rossz döntés leigazolni fiatalok mellé mert eddig arról volt híres, hogy utál fiatal játékosokkal dolgozni és nem mellesleg nem is tud. Értem én, hogy Báder meg a Nyerges szereti hiszen nyert nekik Szolnokon egy aranyat, de akkor is ez egy kiemelt akadémia...  

Madisonovic Creative Commons License 7 órája 0 0 406097

Mármint a harmadikon.

Előzmény: Madisonovic (406096)
Madisonovic Creative Commons License 7 órája 0 0 406096

Fepu a negyedik helyen 178 ponttal.:)

Előzmény: Pick and Roll (406093)
kisskeki Creative Commons License 7 órája 0 0 406095

Szuper, köszi szépen a megerősítést! :)

Előzmény: Pick and Roll (406094)
Pick and Roll Creative Commons License 9 órája 0 1 406094

Az én linkem alapján is ő lehet a jó válasz. Az előtte lévők nem felnőtt meccsen produkáltak.

Előzmény: ájzéjá (406090)
Pick and Roll Creative Commons License 9 órája 0 0 406093

Még szerencse, hogy mások nem értették a kérdést :)

Ez esetben ezt találtam neked: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_basketball_players_who_have_scored_100_points_in_a_single_game

Előzmény: kisskeki (406092)
kisskeki Creative Commons License 10 órája 0 1 406092

Elnézést, jogos, rosszul diktálták le nekem a kérdést. A vége nem "mérkőzéseken", hanem "mérkőzésen". Vagyis európai 1. osztályban egy mérkőzésen egy játékos által dobott legtöbb pontról lenne szó.

Így akkor Erman Kunter lehet a jó megfejtés, akit "ájzéá" írt!

Köszönöm szépen, még időben jött! :-)

Előzmény: Pick and Roll (406089)
Withoutshadow Creative Commons License 12 órája -2 2 406091

Kálmán Laci :-)

Előzmény: kisskeki (406088)
ájzéjá Creative Commons License 13 órája 0 3 406090

Erman Kunter 153 pont

Fenerbache

Pick and Roll Creative Commons License 18 órája 0 1 406089

Mármint valaha egy játékos által összesen dobott legtöbb pont?

Szerintem ezt bajnokságonként tudod megtalálni csak, miért lenne összemosva? Hisz nem mindegy hogy az albán vagy a spanyol bajnokságban dobod a pontjaidat.

kisskeki Creative Commons License 22 órája 0 0 406088

Kedves kosárguruk! Egy kvíz kérdés:

"Ki dobta Európában a legtöbb pontot első osztályú bajnoki mérkőzéseken?"

Keresem mindenhol már legalább egy órája de csak Euroliga rekordert, meg Európa bajnokság rekordert találok...

Madisonovic Creative Commons License 23 órája 0 1 406087

Az Igokea kb. 5 perccel a vége előtt 73-62-re vezetett az Oostende ellen hazai pályán, de fél perccel a vége előtt már 78-73 a belgáknak. A győztes továbbjut a BL következő körébe.

realfan Creative Commons License 1 napja 0 1 406086

Annyi kiegészítésként, hogy a Real Madrid 15-1-es, a Barcelona 11-3-as mérleggel áll, tehát amennyiben Hangáék nyerik a vasárnap este 18:30-kor kezdődő mérkőzést, akkor azért nem lenne túlzás kijelenteni, hogy nyerik az alapszakaszt:

https://www.nemzetisport.hu/kosarlabda/ferfi-kosar-nagy-almom-megnyerni-az-euroligat-hanga-adam-2871509

(Az Euroligában egyébként a Real 15-3, a Barca 16-4, szintén az első két helyen.)

realfan Creative Commons License 1 napja 0 2 406085

"Egyrészt én nem nagyon olvastam a Falco fórumot kivéve, ahol elhatárolódtak - vagy ahogy te írod nemtetszésüket fejezték ki - volna, szóval nem tudom pontosan mire gondolsz."

Remélem megérted, hogy a Falco-szurkolók közösségét az itteni topicokat leszámítva egyáltalán nem követem. Na most pontosan azt írtam, hogy "az ide is írók elég nagy százalékban..." Tehát amit olvasok, ott - és ezt írod te is, én is - igenis megvolt a döntő többsége annak a véleménynek, hogy ezt nem kellett volna.

"Másrészt kifejezed azt, hogy ha valaki nem egyedül van a baromságával ebben az országban, akkor azzal minek foglalkozni."

Nem. Ezzel arra szerettem volna utalni, hogy az országban bárhol máshol előfordulhatott volna hasonló szituáció (és fordul is, csak nem premier plánban), ennél fogva kipécézni egyetlen klubot rasszizmus miatt (akik ráadásul - legalábbis úgy tudni - kitiltották azt az embert), hogy náluk az komoly probléma, egész egyszerűen nem lehet. Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy akkor nem kell vele foglalkozni.

"Mondjuk kutya kötelességük lett volna kiadni egy nyilatkozatot, hogy elítélik egy közösség kigúnyolását."

Ez szerintem ennél bonyolultabb. Egyfelől leginkább a körmendieket szerették volna kigúnyolni (mondjuk ez szerintem nem igazán sikerült és nekem erőltetettnek is tűnik, de ez saját vélemény), mivel a táborok a drapikkal egymásnak üzennek. Másfelől a molinón nincs trágárság, megbélyegzés stb... Harmadrészt ha a klub kiad egy ilyen közleményt, akkor onnantól nagyjából 10-szer annyian tudnak erről, mint most, ezt meg gondolom a vezetőségetek el szeretné kerülni (megértem, hogy ennek nem örülsz, de ilyen a világ). 

Ráadásul a társadalmi érzékenység és a PC-őrület között egyelőre - legalábbis nálunk - nagyon vékony a vonal. Ugyanis például, ha a Falco kiad egy nyilatkozatot, hogy a körmendiek és a szivárványosok összemosása sértő és kirekesztő és jaj de sajnáljuk az utóbbiakat az egy lapon említésért, akkor utána a Bebes visszakézből írhatna, hogy miért írja a Gyuri bácsi, hogy körmendinek lenni rossz, hogy merészeli.

És akkor az ország lelki állapotát, valamint a precedens nélküliséget még nem is említettem.

A fentiekben semmilyen politikai beállítottság nincs, ez egyszerűen a történet és a környezetünk helyzetrajza.

Előzmény: Aurora Borealis c (406081)
Withoutshadow Creative Commons License 1 napja -14 7 406084

Nem hittem, hogy ilyet írok egyszer, de szinte már szurkolok a magadfajta körmendiekért, hogy egy megyei rangadó után végre a csapatuk győzelmével büszkélkedjenek és ne azzal kelljen terelni a szitut, hogy a gonosz bírók már megint, vagy bezzeg a szurkolást mi nyertük.

Nagyon unalmas már.

Előzmény: ementálib (406067)
pfffffffff Creative Commons License 2 napja 0 1 406083

Pár hete volt egy BLF - Százhalombatta u18. 200 pont különbség volt, és az egyik srác 113 pontot dobott a meccsen 😂

Előzmény: caseyjones (406072)
peli_w Creative Commons License 2 napja -3 3 406082

Bevallom, utólag már én is bánom, hogy ezt megíram.

Na nem azért, mert nem látom problémásnak és azt gondolnám, mint egyesek, hogy a b***zás olyan fene vicces, hanem azért, mert ennek itt sok eredménye úgysem lesz, így értelmetlen belekezdeni.

Ezért olyat teszek, amit ebben a fórumban nem szokás: elismerem, hogy nem kellett volna ebbe belekezdeni.

Maradok a kosárlabdánál, annál is lehetőség szerint tárgyilagosan, a személyeskedést, trollkodást, politikát meg meghagyom azoknak, akik abban sokkal erősebbek. Ma is született jónéhány erős hozzászólás.

MTE

Előzmény: realfan (406078)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!