Keresés

Részletes keresés

Mivagyunka... Creative Commons License 8 órája 0 0 411023

igényesség, sorry...

Előzmény: Mivagyunka... (411022)
Mivagyunka... Creative Commons License 8 órája 0 0 411022

Szakmai igényeség a felsőfokon. :-(

Előzmény: Nane72 (411021)
Nane72 Creative Commons License 8 órája 0 2 411021

Szakportál: Horváth zoltám Emléktorna és kb. 10 órája fent van.

Madisonovic Creative Commons License 19 órája 0 2 411020

Benke meg 8 ponttal debütált Franciaországban. A dobásai nem estek (3/9), de volt 7 lepattanója is 19 perc alatt és simán nyertek.

Előzmény: Pick and Roll (411019)
Pick and Roll Creative Commons License 19 órája 0 2 411019

Filipovitynak is 14 pontja van 1 félidő alatt, és a csapata vezet.

Itt lehet nézni: https://www.youtube.com/watch?v=luYJ3sflk2I

Madisonovic Creative Commons License 20 órája 0 1 411018

Kendrick Perry egy laza 14 pontos első félidővel kezdte meg a spanyolországi karrierjét.

ptbbtb Creative Commons License 1 napja 0 0 411017

Pontszámítás: https://www.championsleague.basketball/21-22/access-list-principles

Csapatok rangsora: https://www.championsleague.basketball/21-22/club-ranking

Országok rangsora: https://www.championsleague.basketball/21-22/country-ranking

A covidos szezon miatt szvsz változni fognak a dolgok, akár az is lehet, amit előttem 61159 is ír, hogy a Europe Cup szereplés is számítani fog.

Előzmény: szhely11 (411015)
61159 Creative Commons License 1 napja 0 1 411016

Akkor is süvegelhet,mikor majd jövőre esetleg már bele fog számítani a Europe Cup is a nemzetközi rangsorolásba a félbeszakadt covidos év után. A BL-rendszer alapján rögtön az előző 3 év eredményeivel. Elég inkompetensnek kell lenni,aki ezt a versenyhátrányt erénynek tünteti fel.

Előzmény: szhely11 (411013)
szhely11 Creative Commons License 1 napja -1 1 411015

Akkor meg mondja le mindenki a faszba :)

Milyen linken találhatók ezek a dolgok meg? Köszi előre is

Előzmény: ptbbtb (411014)
ptbbtb Creative Commons License 2 napja 0 0 411014

A bajnokságok besorolásáról írtam, abban a rangsorban a nyolcadik a magyar első osztály. Előre lépni megszerzett pontokkal lehet, pl jó szerepléssel és igen, attól lesz jobb helye a magyar bajnokságból kvalifikálóknak. Az, hogy a magyar második éppen főtáblás vagy selejtezős, talán csak az a fele a politika.

Egy kis játék a számokkal: ahhoz, hogy a jelenlegi meglévő 57 szerzett pontot (3 éves ablakokat néznek) megtartsuk, a Falconak 33 pontot kellene idén szereznie (17 pont fog kiesni és a csapatok által szerzett pontok átlagát kell számolni, amit a Körmend 1-gyel gyarapított idén), amihez a legjobb 8 közé kellene jutni legalább. Azt már csak én teszem hozzá, hogy a magyar bajnokság jobban profitált volna A pont rendszerben, ha a Körmend is lemondta volna a nemzetközi szereplést :D

Előzmény: szhely11 (411013)
szhely11 Creative Commons License 2 napja -4 5 411013

Igen, mert van valamilyen bajnokság besorolás is, tehát mondjuk hiába döntős bármelyik csapat a nemzetközi kupában, attól még nem lesz jobb helye a magyar bajnokságnak...

Azért az, hogy Feribácsi képletesen megsüvegelte a nemzetköziben nem induló csapatokat, miközben 4-5 légióst játszat mindenki az typischungarisch :)

Előzmény: ptbbtb (411011)
csege Creative Commons License 2 napja 0 0 411012
Előzmény: luipotter (411010)
ptbbtb Creative Commons License 2 napja 0 0 411011

Nem (csak) ezen múlik. (Mint mondjuk az UEFA-nál) Pl az olaszok mögöttünk szerepelnek mégis 2 főtáblás csapatuk van, a görögök is mögöttünk 3 hellyel. De, hogy számszerű legyek a jövő évi főtáblás hely szinte garantált, az elmúlt 2 évben szerzett pontok alapján. Egy második hely a selejtezőkben az már inkább politika és függvénye a jelentkező csapatok számának.

Előzmény: szhely11 (411009)
luipotter Creative Commons License 2 napja 0 0 411010

Az Ase honlapon vagy a bb1-en jók a meccsidőpontok?

Az Alba, a Kaposvár meg a Sopron elleni helyes időpont érdekelne!

Köszi! 😁

Előzmény: vaidoo (410899)
szhely11 Creative Commons License 2 napja -1 1 411009

Van reális esélye a BL helyek elbukásának ha ne adj Isten a Falco 4. hely a csoportban ill a Körmend sem jut tovább a csoportból?

Előzmény: 61159 (411007)
realfan Creative Commons License 2 napja 0 0 411008

Szeptember 21. lett belőle - megoldotta. :)

Előzmény: realfan (409949)
61159 Creative Commons License 2 napja 0 0 411007

1 pont az első kör,2 a második,4 a harmadik.

Előzmény: szhely11 (411003)
Sarq_ Creative Commons License 2 napja 0 1 411006

Itt megnézhető a teljes meccs:

https://www.youtube.com/watch?v=pi3wr1XhzOA

Előzmény: Madisonovic (411005)
Madisonovic Creative Commons License 2 napja 0 5 411005

Filipovity 26 ponttal kezdte az idényt. A Szkopjét verték hússzal.

mögb Creative Commons License 2 napja 0 3 411004

sajnos ez egy kilátástalan f.s volt

Előzmény: ementálib (411002)
szhely11 Creative Commons License 2 napja -2 2 411003

Sajnálom a kiesést, bár nem tudom van-e különbség bármilyen koefficiensben (ha van ilyen a Fibánál egyáltalán), pontokban abban, hogy most vagy 2 meccs múlva estek ki

Remélem a Fiba Europe Cupban sikerül a csoportból továbbjutni, mert a Falconak simán kinéz egy 4. hely a csoportban és nem lenne jó elbukni sok-sok év eredményeit egy rosszabb évvel, mert az látható, hogy a selejtezőből a BL-be jutni majdnem lehetetlen feladat és sok évre visszaeshetünk a 2010 előtti szintekre...

ementálib Creative Commons License 2 napja -2 1 411002

Hát ezt a második félidőt konkrétan rossz volt nézni. Szünetig én izgulásnak,kapkodásnak tudtam tudtam be,de fordulás után nettó siralom.
Kurva kellemetlen és a félidei kommentem is meglehetősen rosszul öregedett. Meg lesz ez magyarázva nyilván hogy szezon eleji forma,új csapat új minden,sok utazás blabla.(biztos ezek a szlovákokra nem vonatkoztak haha)Tudjuk.

A tótok kiültettek egy légióst,három meccsre való büntetőt ajándékoztak,és így nem volt maccsunk sem.

A Krka elleni meccs minden optimizmusát sikerült kilúgozni,és durvára nem érdekel -már bocsánat- hogy mit játszott a falco meg az alba az oberwartal…(igen mert volt olyan aki az alapján tett minket bármilyen polcra is,jézusom:((

nem tudom melyik csapat hogyan épül meg ki milyen lesz,de tőlünk egyenlőre senki ne izzadja át a kispárnát amíg a kezdő egyes homályt dob hármasból,ziccerből(!) majd kifocizza a labdát(és ez így három támadásban egymás után ahogy leírtam)

ha űrkosárlabda meg warriors doboszázalék ellen kikaptunk volna tisztességeses játékkal semmi rosszat nem szólnék,ugyanakkor a mai akkor is egy kalap szar lett volna ha behúzzuk valahogy.

Van mit átgondolni.

A szurkolók előtt le minden kalappal,bravó srácok!

peli_w Creative Commons License 2 napja 0 0 411001

Egy pillanatig nem volt esélyünk, a Léva 15 kihagyott büntivel nyert nagyon simán. Ma nagyon rosszul néztünk ki, irányító játék nem volt, ennél csak sokkal jobb jöhet.

Előzmény: A Matróz (410999)
A Matróz Creative Commons License 3 napja 0 0 411000

*szívás

Előzmény: A Matróz (410999)
A Matróz Creative Commons License 3 napja 0 4 410999

Kiváncsi vagyok a Körmendre, nagy szíves ez így, hogy az amúgy is topfavorit Malaga a rendező. Az első kör kötelező, szerintem a finn is meglesz az MTE-nek, utána pedig bízni kell, hogy a tét is nyomja a spanyolokat.

caseyjones Creative Commons License 3 napja 0 0 410998
Mivagyunka... Creative Commons License 3 napja 0 0 410997

Jóvanazúgy! :-D

Előzmény: Basketballada (410996)
Basketballada Creative Commons License 3 napja -8 6 410996

Talán akár a szerző, akár valaki más átnézhette volna az írást, mielőtt közzétették a szakportálon az Egis Körmend BL selejtezőjével kapcsolatban.

Lenne mit javítani rajta, csak pár észrevétel:

„a Bajnokok Ligája-selejtezőt”

Miért a kötőjel? Láttam én is máshol is, de szerintem indokolatlan. De ez a legkisebb baj.

„a Mogyórósy Szilárd emléktornát”

Mogyorósy Szilárd…

„sokan nem tudta teljes kerettel készülni?”

+k, ugyebár.

„a Bajnokok Ligája-selejtezőtornáján”

Itt sem érzem indokoltnak a kötőjelet.

„Rengeteg kémény munkával töltött nap van a hátunk mögött”

Igen, nagyon sok kéményt épített a csapat a felkészülési szakaszban.

„ott pedig 2-1-re is vezettek…”

Miért? Mennyire vezettek még a döntőben?

Talán ez volt a szándék: „ott pedig 2-1-re már vezettek is”

„Legrosszabb esetben is a FIBA Euro Cupban fog indulni a Körmend”

Ilyen sorozat nem létezik…

A többi már szőrszálhasogatás lenne, ennyi is épp elég.

HDO Creative Commons License 4 napja -1 0 410995

Én azért remélem, hogy a 13/14-re taksált helyezésnél előrébb végzünk. Az eddigi (általad is nem mérvadónak számító) felkészülési meccseken megvertük a Kecsót, Kaposvárt, egy szlovén A csoportos csapatot. Szolnokon úgy kaptunk ki negyvennel, hogy leginkább a fiatalok játszottak. 
Két meccsen láthattuk a csapatot, ott úgy tűnt, hogy nagyon rendben van a csapategység. A magyar mag vékony, itt Rujáktól és Illéstől mindenképp kell egy stabil teljesítmény. Utóbbi érdekes, mert mielőtt Pécsre ment volna, Oroszlányon hozott egy elfogadható kiegészítő átlagot. Pécsett az első pár meccs után kapott egy légióst a posztjára, leszűkültek a percei, meg a teljesítménye is. Visszatérve meg  eddig minimum azt hozza, mint korábban. Meglátjuk. A légióból Barnjak, Krestinin, Calloway nagyon jónak tűnik.

Előzmény: ilutomi88 (410988)
csege Creative Commons License 4 napja 0 1 410994
Előzmény: litván80 (410993)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!