Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.02 0 0 44
Eddig (ugy, hogy nem is jartam komolyan utana) 5 Jimmy topikot szamoltam ossze az index-en.
ALLJATOK MAR LE, bazmeg!
sztyepp Creative Commons License 2001.01.02 0 0 43
Jimmy nem énekel több John Lennont. Mongyuk elég lett volna ha kap egy kiadós hangszálgyulladást, valami maradandót, de csak olyat, hogy ne fertőzze tovább a közízlést, nem kellett volna meghalnia.
zsombi Creative Commons License 2001.01.02 0 0 42
Mostmár tudom mi a két művész életútjában a közös. Megvan a kapcsolódási pont.
"Bumm a fejbe, halott vagy haver..."
mud Creative Commons License 2000.10.08 0 0 41
Nem, a bufonak, de asszem valami topikos atfolyasra utaltam, amikor neved hangzott. El.
Bocs, de most meg mar nem jut eszembe, valami mas topikban utaltal a kiralyra, valszeg...

mudeye
Victim of Alzheimer

Előzmény: paulinamartinez (37)
MarlaS Creative Commons License 2000.10.07 0 0 40
nem láttam még jimmy műsort, de a bemutatóban én is hallottam azt az ominózus queent, és határozottan állíthatom, hogy kalótya volt az a javából, ami azért is kínos, mert biz' playbackről ment, szóval már eleve így nyávogta fel a szalagra, másrészt meg (állítólag) éveket töltött az államokban, lényeg ami a lényeg ; kitüntetett helyen áll a halál-listámon.
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.07 0 0 39
vagyis nem nemszereti, hanem már nem annyira. azért ez különbség! :)
Előzmény: paulinamartinez (38)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.07 0 0 38
de azért ne emlegessük együtt jimmyt és uhrint.
habár a mester kap egy minusz pontot, mert régebben jimmy rajongó volt. de mostmár nem szereti, mert szerinte elrontotta a lagzi lajcsi.
érdekes ....
paulinamartinez Creative Commons License 2000.10.07 0 0 37
ez nekem szólt?

lina

Előzmény: mud (32)
CoolWitch Creative Commons License 2000.10.07 0 0 36
Na és azt tudtátok, hogy az uglypeople.com-on, szeptembe 2.-án a világ legrondább embere is volt?? Nem csak egy arc a sok közül, hanem az ugly-of-the-day címet is elkönyvelhette. CSAK ÍGY TOVÁBB JIMMY!!

Arra meg, hogy a fiai büszkék hogy ilyen jól néz ki....hát....ha megnézzük a fiacskáit, elég sok hasonlóság van köztük, lassan ők is benevezhetnek az ugly people-on. Főleg a kis "vasgyúró" a 4 éves kissrác. Én amúgy egy nyári Story Magazinban láttam félmztelenül pózolni, ezzel a szöveggel.

bufo Creative Commons License 2000.10.06 0 0 35
Isten őrizz, Dzs. Imre a szívem csücske, mi lenne velünk a mosolya nélkül.
Előzmény: mud (34)
mud Creative Commons License 2000.10.06 0 0 34
te bufo....nerontsdel!
Amugy vissza a harmadik nagyon gyermeteg volt...
Előzmény: bufo (33)
bufo Creative Commons License 2000.10.05 0 0 33
Jaja, reméljük lesz még sok szép topicod (Pataki Sarastro áriát énekelt, A Dupla Kávé Paganinit adott elő, Jakupcsek Gabi verset szavalt, estébé)
Előzmény: mud (32)
mud Creative Commons License 2000.10.05 0 0 32
Háááát,
egy pár napi tavollet utan enyhe orgazmussal konstatáltam, hogy a kultura egyik legszebb topikjat inditottam...
Igazad van, lina...de azert mellbe Vágó volt.
Előzmény: bufo (31)
bufo Creative Commons License 2000.10.05 0 0 31
A Mindenki másképp csinálja stílusos és ironikus is lenne egyszersmind.
Előzmény: nana (29)
Dr.Jones Creative Commons License 2000.10.04 0 0 30
Ez csak vicc volt - legalább is remélem.
Dr.J.
Előzmény: nana (29)
nana Creative Commons License 2000.10.04 0 0 29
...nna arra kiváncsi lennék,amikor a "Mester" LGT-t ad elo....:-)))))
Előzmény: Dr.Jones (25)
Dr.Jones Creative Commons License 2000.10.04 0 0 28
Én a rám eső 1,5 lemezről boldogan lemondok.
Dr.Jones
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.03 0 0 27
statisztikailag minden magyar háztartásban van kb. 1.5 dzsimi lemez => 6 millió eladptt példány ...
bufo Creative Commons License 2000.10.03 0 0 26
Mondjuk így érdekesebb lett volna: Jimmy tegnap John Lennont reggelizett... majd megtörölte a száját, eltette a pisztolyát, és úgy döntött, papírkorona kuka, ő már népszerűbb, mint Jézus.
Dr.Jones Creative Commons License 2000.10.03 0 0 25
Hogy Zámbó Jimmy hangja hogyan /v/iszonyul Freddy Mercury hangjához, az lehet egyéni ízlés/ízléstelenség kérdése. De a két személy egyénisége és tehetsége mérföldekre van egymástól - természetesen a Queen egykori énekesének javára. És egyébként is - Ha valaki imádja Z.J.-t és a dalait, hát hallgassa CD-n, rádióban, tévében. De honnan veszi a bátorságot, hogy nála sokkal tehetségesebb énekeseket utánoz.
Emberek - mi ez a péntek esti ízlés fertő. ZJ. Queen t és Lennont ad elő, Pataki cigánydalokat, még megérjük, hogy Uhrin Benedek Loksi számokat ad elő egyetlen zongora kíséretével.
Dr.Jones
Előzmény: tejfigura (21)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.10.03 0 0 24
Jajj na, azér ennyire ne vaduljunk már el...röhögni lehet rajta, utálni is lehet, de a jogát csak ne vonjuk már kétségbe. Te hogy jössz plul ahhoz, hogy dudorászd az én imádott kedvencem nótáját a fürdőszobában, vagy fütyörészd az utcán? Blaszfémia! :-)
Mindenki daloljon amit akar, oszt legfeljebb nem vesszük meg a lemezét vagy odébbkapcsolunk, mint ahogy ti tettétek.

[ZedIzDead]

hc Creative Commons License 2000.10.03 0 0 23
Tejfigura:
Te ennyire elvakult Jimmy-fan vagy, vagy csak egyszerűen nincs elég bátorságod az öngyilkossághoz? :-)

hc

heady Creative Commons License 2000.10.03 0 0 22
Tejfigura kedves,
Hogy melyiküknek jó/jobb a hangja, abba ne menjünk bele, nem győznénk meg egymást :-) De ha a stílust, fellépést, színpadi mozgást, karizmát, magával ragadó előadásmódot, vagy Uram bocsá' művészi értéket nézzük, azért a Queen mégis csak más kategória!
Előzmény: tejfigura (21)
tejfigura Creative Commons License 2000.10.03 0 0 21
jobb volt, mint az eredeti. neki legalább jó a hangja.
Előzmény: heady (20)
heady Creative Commons License 2000.10.03 0 0 20
A számból vetted ki a szót, ugyanezt akartam. Hogy jön ez a kis ...... ahhoz, hogy el merje énekelni azt a dalt, amelyet egy zseniális együttes utánozhatatlan énekesétől hallhattunk????

Felháborító!!!

Előzmény: Dr.Jones (5)
Babaloo Creative Commons License 2000.10.03 0 0 19
Karaoki versenyeken mindig bejön.
Előzmény: leos carax cornelius (18)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.10.03 0 0 18
:D
Előzmény: Babaloo (17)
Babaloo Creative Commons License 2000.10.03 0 0 17
Egy szál gyufa is elveszti fejét
Mely könnyelműen lángra gyúl
Egy szál gyufa is játsza az eszét
A példából ő sem tanul...

Ez tényleg zseniális.

Előzmény: leos carax cornelius (16)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.10.03 0 0 16
A barom Koos

Na álljon meg a menet, ezt a csodálatos előadót nem szidni, mer balhé lössz!

egy szál gyufa is elveszti fejét
ha pam pam papam lángra gyúl
egy pam pam papam, pam pa pam pa pam
ha pam pam papam, pam papam

zseniális szám SZVSZ.

Előzmény: mud (-)
zsosz Creative Commons License 2000.10.03 0 0 15
tuggyatok, az a furcsa, hogy jimmy haverunk hogy a fenebe kerul a _kultura_ asztalra? :)

zsosz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!