Keresés

Részletes keresés

GroundZero Creative Commons License 2000.10.08 0 0 7
Kedves érdeklőső, a megoldás roppant eccerű: a les, ugyebár megakadályozza, hogy az akciónak túl hamar eredménye legyen!

ami pedig a valódi választ illeti: a fociban nem az a cél, hogy egy meccsen 50 gól legyen, akinek ez tetszik, az nézzen kézilabdát, vagy kosarat. Akkor elég lenne, ha megtiltanák a kapusokat, vagy a kapu magasságát/szélességét meghárom,szoroznák, nem?

Előzmény: bundee (-)
zsuzsa Creative Commons License 2000.10.06 0 0 6
Még nem gondolkoztam a dolog szexualpszichologiai vonatkozasain :-)
Viszont a pályán állandóan hátul lenne nehány játékos azt várva mikor adnak nekik labdát és nem lenne izgalmas mezönyjáték, gondolom azért kell a les.
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.06 0 0 5

Ha kötényt adsz a férjnek, nem kell, hogy a partner lesen legyen, már is belőheted.
Előzmény: bundee (-)


caixa Creative Commons License 2000.09.29 0 0 3
Bundee, na szep, jol atnevezted a leskelodest:))))
Tipli Creative Commons License 2000.09.29 0 0 2
Ezt bizti itt akartad a HUSz-ban megnyitni? :))))))))) Mert en 0 eselyt latok arra, hogy ez itt erdekfeszito legyen :))))))
Előzmény: bundee (-)
Bárányfelhő man Creative Commons License 2000.09.29 0 0 1

Ez biztos valami HUSZ téma virágnyelven fogalmazva...

:-)))

bundee Creative Commons License 2000.09.28 0 0 0
JJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!

Keremszepen a moderatorbacsit, hogy tegye at ezt a topicot a TORZSASZTAL-ba, veletlenul a HUSZ-ba raktam - keremszepen, modi-bacsi :)))))

bundee

bundee Creative Commons License 2000.09.28 0 0 topiknyitó
Udv...

Miert van szukseg a LES szabalyra a fociban?

Hulyen fog hangozni az ok, ahonnet jon a felvetes, hogy nem kellene LES.

Szoval, haverral fifa98-ban kikapcsoltuk a LES-t, beraktuk a leggyengebb csapatot mindkettonknek, aztan elkezdtunk jatszani - hat, a 13:18-as vegeredmenyek szerintem sokkal izgalmasabba teszik a merkozeseket, mint egyebkent (jah, ha bent volt a LES, alig voltak golok!)

Szerintem sokkal izgalmasabb lenne a foci, ha nem lenne benne a les szabaly - sokkal porgossebbe valna.

bundee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!