olimpico@freemail.hu-ra irjon akit erdekel es felveszem vele a kapcsolatot

Előzmény: Miklaci89 (632)
Trilon Creative Commons License 2023.08.13 0 0 634

Sziasztok!

A Vendégszektor magazin 17. számát keresem, ez az egy hiányzik csak. Akinek van, kérem jelezze! Ez a fórum az utolsó mentsváram már...

Azt gondolom Creative Commons License 2023.08.03 0 0 633

Nálam eladóvá vált kb 30 darab 3 Félidő magazin.

990 FT/db

Ha érdekes még akkor írj rám a kodlampa kukac freemail.hu címen.

Miklaci89 Creative Commons License 2023.07.20 0 0 632

Sziasztok! Lehet, hogy már lehetetlen küldetés... Akinek lenne eladó 3 félidő szívesen vásárolnék tőle! Köszönöm előre is!

Colos11111182 Creative Commons License 2023.04.26 0 0 631

Utolsókból érdekelnének a régiek,harmadik képsor félidőkből

Előzmény: conti (623)
Törölt nick Creative Commons License 2022.12.16 0 0 630

Van 6db eladó Vendégszektor magazinom (6.,10.,11.,14.,15.,16. szám),ha valakit érdekel.

saabee Creative Commons License 2022.09.13 0 0 629

Hátha...

Keresem: 1., 2., 14., 19. számokat.

nemertekafocihoz Creative Commons License 2021.12.17 0 0 628

Akkor már beszállok én is, nekem meg a Vendégszektor első számai kellenének, amiket már nem lehet berendelni. Valaki esetleg?

vito1899 Creative Commons License 2021.12.17 0 0 627

sziasztok

én a harmadik félidő legelső és a nyolcadik számát keresem, ezek még fekete-fehérek voltak

valakinek megvannak esetleg?

vito1899 Creative Commons License 2021.12.17 0 0 626

írtam mail-t

Előzmény: BpAlexa (625)
BpAlexa Creative Commons License 2021.12.17 0 0 625

Szia! Nekem vannak, ha még aktuális a keresés.

Előzmény: Szongcen Galpo (624)
Szongcen Galpo Creative Commons License 2021.05.30 0 0 624

Helló!

Megvannak még az újságok?

conti Creative Commons License 2020.11.17 0 0 623

Hátha valakit még érdekel:)

Eladó 60 különböző szám, összesen 70 db (némelyik duplán van meg) egyben 25000 Ft-ért

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.05 0 0 622

5 db 3. Félidő eladó.

43. - IV. évf. 10. szám 1998. október

44. - IV. évf. 11. szám 1998. november

79. - VIII. évf. 3. szám 2002. április (CD-melléklettel)

1, 2, 13, 14, 15, 16, 17, 33-34 számait

Illetve van Superitfo és To My Kibice magazinjaim is, akit az olasz és a lengyel szurkolói élet érdekel :)

e-mail: csavar84@gmail.com

technicsIV Creative Commons License 2009.02.08 0 0 620

udv, a 3. felido osszes szamat keresem ,egyben megvetelre , ha van valakinek hagyjon uzit

soproni Creative Commons License 2003.11.03 0 0 619
Te szegény...mond a címed! Küldök egy kis soproni bort! :)
Előzmény: der Budapester (618)
der Budapester Creative Commons License 2003.11.03 0 0 618
Csak azért mert mindig amikor találkozunk részeg vagyok?? :)
Egyébként sz@rul vagyok, több mint 1 hete nem ittam...

Tisztelt 3.Félidö !
Megtelt a postafiókotok, állandóan visszajönnek a mailek, így ide teszem be a beszámolót, remélem, így is eljut hozzátok !

Dinamo Zagreb - Hajduk Split (2:1), 2002. december 1.

Régóta terveztük a horvát derby megtekintését, most végre összejött. A hajnali órákban Wiener Neustadtban találkoztunk osztrák barátainkkal, innen öt eseménytelen óra után már Zágrábban is voltunk. A városban rövid kódorgás után viszonylag egyszerüen megtaláltuk a stadiont, némi meglepetésre a VIP-parkolóba is beengedtek. Már 3 órával a meccs kezdete elött kint lógott minden drapéria, és páran már kórusban énekeltek is. A beléptetés gyors én nagyvonalú volt, mindannyian a pályára kerültünk, így remekül tudtunk fényképezni.
A mérközés elején a klubhimnusz kíséretére fantasztikus sálazást láthattunk a zágrábi Bad Blue Boys-tól, de mint kiderült, ez még csak a kezdet volt. A stadionban mintegy 30.000 nézö lehetett, ebböl kb. 2500 spliti vendégszurkoló. Ök az elsö félidöben csalódást okoztak, mindössze zágrábi relikviák égetésével voltak elfoglalva. A BBB azonban fantasztikus introt mutatott be, rengeteg tüz és füst gyulladt be, senkit sem zavart, hogy 5 perccel késöbb kezdödött a meccs. A tüzoltók és rendezök jól - és minden túlreagálás nélkül - végezték dolgukat, ettöl függetlenül osztrák fotóstársamat fejbetalálták egy görögtüzzel, némileg megégett.
A mérközés jó iramú, hajtós volt, azonban az elsö félidöben nem született gól. A félidöben néhányan a pályára másztak, öket nyugodtan elvezették. A második félidö elején némi látványelemek mellett a spliti Torcida gyújtott tüzeket (állítólag 200 db-ot), ez is nagyon szólt. Még el sem oszlott a füst, máris gólt szerzett a Dinamo, majd rögtön még egyet. Innentöl kezdve folyamatosan lángolt a lelátó, azonban szépíteni tudott a Hajduk, majd még egyet rúgott gyorsan, amit a bíró nem adott meg. Maradt a 2:1-es végeredmény, így a splitiek már csak a székeket tudták összetörni és beszórni a pályára. A Dinamo szurkolói tombolva ünnepeltek, mi pedig egy jó meccsel és 400-500 görögtüz (!) látványával a fejünkkel már úton is voltunk hazafelé.

Gilicze László, Sopron

Gili Laci Creative Commons License 2002.11.29 0 0 612
Sopronban megvan már.
Az egyik fotómat duplán tették be ..::))) pedig annyira nem is jó a kép.
Előzmény: NB2 (611)
NB2 Creative Commons License 2002.11.29 0 0 611
Nálatok már van? Eszméletlen mennyit késik megint:-(
G. Peti Creative Commons License 2002.10.25 0 0 609
Bajnokság megnyerése után ugyanúgy le lehet tépni róluk vajon minden ruhadarabot?:)
Előzmény: Törölt nick (604)
gguszti Creative Commons License 2002.10.25 0 0 607
Ez a buzizás miért jött rád ma este? :)
Előzmény: Törölt nick (606)
gguszti Creative Commons License 2002.10.24 0 0 605
Fujj, pedofil!!!

Én is láttam már női meccset, az Újpest-Fradi előtt volt Renova-Femina. Nem mondom, voltak fenomenális megmozdulások :)), mindenesetre érdekes volt.

Előzmény: Törölt nick (602)
G. Peti Creative Commons License 2002.10.24 0 0 603
A baj az volt, hogy mivel potyogtak a gólok, már nem is volt túlzott gólöröm!:)
G. Peti Creative Commons License 2002.10.24 0 0 601
Mindenképpen el kell egyszer menned egyre!
Egyrészt esztétikailag sem rossz látvány, másrészt meg hatalmasakat lehet röhögni. Bár ez még a női foci kezdetén volt, azóta biztos már sokat javultak. De az észt kapust nem fogom elfelejteni soha!:) Amúgy 9-0 lett ide!:)
Előzmény: Törölt nick (599)
G. Peti Creative Commons License 2002.10.24 0 0 598
Előszöris végre-valahára egy válogatott meccset szeretnék látni, ugyanis az kimaradt eddig az életemből. Kivéve egy U18-as női meccs!:)
Előzmény: Törölt nick (597)