Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.18 0 0 489
Már száz éve is haltak meg sportolók edzések vagy mérkőzések közben, mert nem bírta a szervezetük

A halállista: miért állt meg más sportolók szíve?




Lilian Creative Commons License 2008.07.15 0 0 488

Most is...

 

ÉG VELED KOLO!!! Köszönünk mindent... :(

Előzmény: Lilian (487)
Lilian Creative Commons License 2001.08.28 0 0 487
Csak Opaljevet, Dittmert és Doktort nem. Fáj a szívem Koloért:(((
Előzmény: hkatica (486)
hkatica Creative Commons License 2001.08.27 0 0 486
Köszi minden kajak-kenusnak, hogy ismét legyőzték a világot! :))
hkatica
Előzmény: Kola (485)
Kola Creative Commons License 2001.08.21 0 0 485
Hasonló képeknek örülnék Poznanból is:)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Héra Creative Commons License 2001.08.14 0 0 484
Sziasztok!
Ki tud segíteni?
A Váci úton Bp.-n van egy vizi bolt, kajak-kenu, vagy hasonló, annak a telefonszámára lenne sürgősen szükségem!
Légysz, légyszi, légyszi!!!!!
Michael Ellis Creative Commons License 2001.01.22 0 0 483
Dékány Kinga nem hagyta abba, sőt visszakéredzkedett Fábiánné Rozsnyói Katalinhoz és most a többi lánnyal ott edz.
Előzmény: kishülye (476)
kiddo Creative Commons License 2001.01.05 0 0 482
Legjobbak a kajak-kenusok :)))
Van honlapjuk is mkksz.hu
jfly Creative Commons License 2001.01.04 0 0 481
Sziasztok!

Boldog új és sikeres Évet minden kajakosnak kenusnak és minden topiclátogatónak!

üdv: jfly

Lilian Creative Commons License 2000.12.22 0 0 480
Talán azt is megemlíthetnénk, hogy:

2000-ben az Év sportolója választáson a 2. legjobb férfi sportoló: Kolonics Gyuri!!!!!!

Kataca Creative Commons License 2000.12.21 0 0 479
Gála a Komjádiban, olimpiai bajnokokkal

Mindenki játszik a sydneyi aranyérmesek közül - tájékoztatta az MTI-t Kemény Dénes, a vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya, aki együttesével az egésznapos pénteki pólógála csúcstalálkozójára készül.

A Budapesti Vízilabda Szövetség pénteki, egésznapos show-ja a Komjádi-uszodában a magyar, a jugoszláv, a szlovén és a szlovák gyerekválogatottak (a felső korhatár: 14 év) tornájával kezdődik délelőtt 9-kor.

Délután 17.30-kor lesz az első "bulimeccs" a női válogatott és egy olyan vegyescsapat között, amelyben színészek, zenészek és olimpiai bajnok kajak-kenusok kapnak helyet.

A folytatásban is egymást követik a szórakoztatónak ígérkező események, s 21 órakor kezdődik a sydneyi aranycsapat derbije Európa legjobb klubcsapata, a Nis-Naftagas Becej ellen. Az egyesületi kötődésnek megfelelően két olimpiai bajnok; Molnár Tamás és Biros Péter 2-2 negyedet játszik a válogatott, s a vendégek színeiben.

A pólógálára a belépés ingyenes.

Előzmény: Kataca (478)
Kataca Creative Commons License 2000.12.21 0 0 478
bar nem kajak-kenu, de biztos sokakat erdekel, az utobbi idoben ugyis ilyesmibe hajlott a topik: holnap (dec.22.) vizilabda-gala lesz a Komjadiban olimpiai bajnok polosaink reszvetelevel
OTT A HELYÜNK A LELÁTÓN!!!
jfly Creative Commons License 2000.12.04 0 0 477
Igen, hallottam már róla, viszont vele kapcsolatban nem hallottam semmiféle infot, szóval én ez ügyben nem tudok segíteni.

üdv: jfly

Előzmény: kishülye (476)
kishülye Creative Commons License 2000.12.01 0 0 476
Lehet,hogy hülye vagyok, és szeretném,ha 1 okos ember segítene.
Valszeg hallottatok már Dékány Kingáról (kajak), és én
bizonytalan forrásokból úgy értesültem, hogy befejezte pályafutását,
mert nem került ki az Olimpiára.

Igaz ez?

jfly Creative Commons License 2000.11.27 0 0 475
Nem tudom, én még nem próbálkoztam versenykajakkal, de van egy ismerősöm a TF-en, aki mondta, hogy nem egy egyszerű dolog beszállni, és bent is maradni a kajakban. A kenu szerintem még gázosabb lehet, bár én ehhez nem értek....

üdv: jfly

Előzmény: srlt (474)
srlt Creative Commons License 2000.11.27 0 0 474
Részben szakmai szemmel....de főként nagyon nagyon izgulva!
Szegeden példul bőrig áztunk,dagonyáztunk a sárban....... egy franciaországi utat hagytam félbe, hogy ott lehessek a többiekkel és drukkoljunk a magyar csapatnak!
Azt a csodálatos hangulatot ami ott volt soha nem felejtem el!!

Szerintem a versenykajakba szállás és evezés csupán szokás kérdése....én mini kajakban kezdtem ami jóval szélesebb, jobban fekszi a vizet de tura kajakban soha nem ültem. Azóta sem......
De a borulás nem feltétlenül a kezdők sajátja............már jó pár éve kajakoztam amikor egy Csepelre történő leevezés során kis csapatunk hatalmas hullámok közé kavarodott a Margit-híd alatt a pesti oldala felé eső 1-2 pillér között...........szép számban süllyedtünk el és borultunk be......a Parlament előtti lépcsőre vergődtünk ki és próbáltuk kiöntögetni a hajókat .... iszonyat hideg volt és hatalmas hajó forgalom, így igen "haragos" volt a Duna. Megoldottuk a kérdést....a vizi rendőrök a motorosukban pedig jót röhögtek rajtunk! És ezzel teljesítették is kötelességüket...gondolom.....

Hát ennyi....

Előzmény: jfly (470)
Kataca Creative Commons License 2000.11.20 0 0 473
koran reggel fel9kor bulibol jonni? azt azert ketlem
Előzmény: Törölt nick (472)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.18 0 0 472
Én is néztem, jó laza volt. Biztos valami buliról jött.
Előzmény: Kataca (465)
Kataca Creative Commons License 2000.11.16 0 0 471
Egyszer volt szerencsem versenykajakban ulni, annyira nem veszes (en nem borultam) pedig keresztben jottem a megaradt Tiszan Szegednel. Akivel csereltem, az legalabb haromszor borult, mire azt mondtam, na majd en.
Előzmény: jfly (470)
jfly Creative Commons License 2000.11.16 0 0 470
Akkor te szakmai szemmel nézted az Olimpiát:))))
Tényleg olyan gázos beszállni egy versenykajakba?
Mert nekem eddig csak túrakajakhoz volt szerencsém, és ugye azért a kettő között van némi különbség:)))))))))

üdv: jfly

Előzmény: srlt (469)
srlt Creative Commons License 2000.11.16 0 0 469
Szijasztok!!

Csak azért szólok hozzá, hogy gyarapodjatok!!
Én is kajakoztam 5 évig, de valahogy úgy alakult, hogy elsodrodtam a víztől....bár a régi társaság többé kevésbé megmaradt. Bár ez most öléggé Off volt.
A lényeg, hogy végig izgultam Sidneyt, ahogy anno Barcelonat vagy Szöult....és a kajakosokban, kenusokban soha nem csalódtam! :)))

Hát ennyi.....
Bocs, hogy belekotyogtam!

jfly Creative Commons License 2000.11.14 0 0 468
így van:) Nagy arc a fiú:)))
Előzmény: Kataca (467)
Kataca Creative Commons License 2000.11.14 0 0 467
mint mindig :)
Előzmény: jfly (466)
jfly Creative Commons License 2000.11.14 0 0 466
Jaja, pont elcsíptem a suliba menet:)) Jó fej volt nagyon:)))))

üdv: jfly

Előzmény: Kataca (465)
Kataca Creative Commons License 2000.11.14 0 0 465
nezte valaki ma reggel a Reggelit az RTL Klubon? Pulai Imrenek ma van a szulinapja :)
hkatica Creative Commons License 2000.11.09 0 0 464
Most mar en sem ertem. Mindenkitol elnezest!!! :) Storno!!!
Előzmény: Vimes (463)
Vimes Creative Commons License 2000.11.08 0 0 463
Lehet, hogy tul szoke vagyok, de ezt a hozzaszolast nem ertem.........
Előzmény: hkatica (461)
Kataca Creative Commons License 2000.11.08 0 0 462
Az semmi, amit idelinkelt Kataca

mi a semmi?

Előzmény: hkatica (461)
hkatica Creative Commons License 2000.11.07 0 0 461
Hali!

Az semmi, amit idelinkelt Kataca. Es kulonben is off! (Bocs Kataca, de ez az igazsag! :) )
Hanem azon a honlapon van egy "on" cikk a kajak-kenusok unnepleserol (okt. 31.) Egyebkent nem annyira erdekes, mert egyfolytaban csak unneplik a sportoloinkat, tehat semmi extra. Csak gondoltam ideirom, mert kell valamit irni a topicba, hogy eletben maradjon. :))
Ha Kataca elarulja, hogy mikent lehet ide belinkelni, akkor szivesen...
Vagy kerjuk meg egyutt, hogy linkelje be, ha raer. :)

Sok szeretet
hkatica

Kataca Creative Commons License 2000.11.07 0 0 460
Turi György lesz Kovács Ági edzője

Na, ehhez mit szoltok?
Raadasul Agi meg egy evig itthon marad, nem januarban hanem csak osszel megy Amerikaba .

Előzmény: Kataca (456)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!