Keresés

Részletes keresés

Kataca Creative Commons License 2000.09.30 0 0 7
ilyen butákok az amcsik?
mi sem birjuk rendes idoben nezni az idoeltolodas miatt, oszt megis nezzuk .. pedig ok nyerik a rakas aranyermet, s nekik szolt mar vagy 50szer a himnusz
Előzmény: üVegpohár (6)
üVegpohár Creative Commons License 2000.09.30 0 0 6
Bob Costas nekem szimpi, ő legalább kitudja mondani a magyar neveket...

"mindent kb ot percenkent reklam" - igen de azok a reklámok kb másfél percesek és nem is maradsz le semmiről

"egy nap kesessel adnak le mindent" - az azért van mert ha élőbe menne akkor senki nem tudná nézni az időeltolodás miatt

"botrany amit az NBC muvel" - az NBC még sosem adott le ilyen teljes olimpia közvetitést mint most 2000-ben
3 csatornát lefoglalnak (1 broadcast és 2 cable) + az online-on is megtudod nézni a dolgokat

ez eddig még ok
nekem azzal van a gondom hogy minden érmet az amcsik visznek és már egymillioszor eljátszották az amerikai himnuszt

:)

Willie Creative Commons License 2000.09.28 0 0 5
Arrol nem is beszelve, hogy egy nap kesessel adnak le mindent kb ot percenkent reklam es raadasul a Bob Kostas hulye szoveget is hallgatni kell. Szoval botrany amit az NBC muvel. Az ameriakiak is utaljak.
Egyebkent ugy tudom, hogy szigoruan tilos barmilyen videoanyagot kozzetenni a neten az olimpiarol. Mintha pont itt az indexen olvastam volna rola.
Willie
Előzmény: KisCica (-)
andry Creative Commons License 2000.09.27 0 0 4
Szóval csak azt akartam mondani, h
a Duna TV lapja használható. Próba cseresznye.
andry Creative Commons License 2000.09.27 0 0 3
Én is csak a
marta kurucz Creative Commons License 2000.09.26 0 0 2
Sziasztok,

nekünk sem sikerült letölteni videot egyik tvtársaság honlapjáról sem, ezért marad a Petőfi rádió, elég jól közvetítenek, izgulhatunk a munka pedig addig áll!

Hajrák Erdei, Hajrá kajakosok-kenusok!!! És hajrá vizilabdás magyarjaink!!!

Előzmény: istvan_b (1)
istvan_b Creative Commons License 2000.09.25 0 0 1
Hat, itt Ausztraliaban is kb ez a helyzet. Szinte csak az ausztralokat mutatjak, egy TV adon egesz nap csak az olimpia megy, de itt a munkahelyemen csak a radio nyujt megoldast. En a Duna TV honlapjarol toltom le minden nap a Sport Preceket (naponta ketszer) RealVideo-ban. A Petofi radioval nem tudom mi van, mert elerhetetlen.... mintha eltunt volna.
Előzmény: KisCica (-)
GarneTT Creative Commons License 2000.09.22 0 0 0
nézd meg az MTV honlapját! bár nemtom, onnan milyen gyors... meg, hogy egyátalán megy-e
Előzmény: KisCica (-)
KisCica Creative Commons License 2000.09.21 0 0 topiknyitó
Valaki talalt esetleg valami elo es/vagy archive video anyagot a neten? Itt Texasban nagyon szar a musor, es a Magyarokat alig mutatjak, valami jobbra vagyom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!