Keresés

Részletes keresés

LeWes Creative Commons License 2006.12.31 0 0 53
Hello!
Látogatja még vki ezt a forumot mer kéne nekem egy quake3 szakértő..

Helloooooooo
unrealman Creative Commons License 2002.03.10 0 0 52
sajnalom,hogy mindenki a gagyi kveket isteniti.
idetlenek a kis csomagok amibe mindig beleakad valamelyik csunya harcos.az UNREAL TOURNAMENT a best!!!
üdv;=bt=kabos/dc
Előzmény: xyron (47)
Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2000.10.03 0 0 51
Ezt a patch-dolgot ma megpróbálom...... kösz a tippet :)
Előzmény: Törölt nick (46)
xyron Creative Commons License 2000.10.01 0 0 49
Addig, hogy magyarországi szerver, még OK:-) De sajna az ISDN pénzbe kerül ám!:-(
Előzmény: Törölt nick (48)
xyron Creative Commons License 2000.10.01 0 0 47
Hmm...110?
Ha nekem egyszer ilyen pingem lenne!
Előzmény: Törölt nick (46)
Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2000.10.01 0 0 45
Kösz a tippet, megpróbálom, az Mportálos szerverek nem jöttek be nekem sem...
De próba cseresznye!
Előzmény: Törölt nick (44)
Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2000.10.01 0 0 43
Kvékesek!
Egyébként milyen magyar szerveren szoktatok vért ontani? Mert én kipróbáltam párat, még csak be se engedett, nemhogy 'szaggatott' volna... A kvék által felajánlott szerverek működnek, és elég jól... de jó lenne hazai pályán is kipróbálni :)
Sallai Creative Commons License 2000.09.30 0 0 41
Az akkor mar sokkal jobb. Gondold csak el, ilyenkor mar esetleg tudsz railgunnal alkotni....
Előzmény: Törölt nick (40)
Sallai Creative Commons License 2000.09.26 0 0 39
Szerezz ISDNt:)
Előzmény: xyron (37)
Sallai Creative Commons License 2000.09.26 0 0 38
Szerezz be ISDNt:)
Előzmény: xyron (37)
xyron Creative Commons License 2000.09.26 0 0 37
Üdv
Modemről is lehet(én is úgy szoktam) ,de készülj fel arra, hogy az isdn-esek általában mindig nyernek. Persze ha megszokod ezt és csak a játék kedvéért játszol, akkor nagyon jó időtöltés, ha nagyon jó vagy, néha nyerhetsz is:-)
Előzmény: drotmalac (36)
drotmalac Creative Commons License 2000.09.26 0 0 36
Abszolút alma vagyok a netes kvékben úgyhogy segitsetek ki:

Mennyire gyors vonal kell hozzá?
Nem tul kicsi a sávszélesség itt?
Modemről is lehet nyomni?

xyron Creative Commons License 2000.09.25 0 0 35
Lehet hogy a patch miatt van, de régebben engem sem engedtek be sehova, mindent kipróbáltam, bütyköltem a quake-et, aztán egyszer csak csoda történt. Nem emlékszem pontosan, hogy mit csináltam, de valami olyan rémlik, hogy felraktam az 1.16-os csomagot, aztám erre az 1.17n-est(az előbb rosszul írtam, bocs), aztán a quake.exe file-t lecseréltem egy másikra, amit a neten találtam. Ezután a serverek kb. 70%-a simán beengedet és a CD-t sem kell beraknom a játékhoz(eredetileg ez volt a célom az exe lecserélésével, mert így az öcsémmel egyszerre tudtunk játszani)
Amit itt leírtam, az persze nem biztos, hogy elég, mert én még vagy ezer dolgot állítgattam, próbálgattam(rendkívüli mód bosszantott, hogy az ember megveszi a játékot ezer forintért, az meg nem akar menni:-)
Előzmény: Törölt nick (34)
xyron Creative Commons License 2000.09.25 0 0 33
drotmalac
Neked is van egy linkem: link :-)
Előzmény: drotmalac (31)
xyron Creative Commons License 2000.09.25 0 0 32
Üdv FixY
Esetleg próbáld meg itt.
Találsz pár címet eddig engem itt még mindenhová beengedtek (az 1.16-os patch-al). Sajnos mostanában sok server nem elérhető, különösen a landor.labelzero.org:27963-ast hiányolom.
Előzmény: Törölt nick (27)
drotmalac Creative Commons License 2000.09.25 0 0 31
Apropo Weapon factory...

Tudtok valami jo cimeket ahonnan le lehetne toltogetni??

drotmalac Creative Commons License 2000.09.25 0 0 30
ErniE

Kösz a supportot.Kvékk forever!!

Előzmény: ErniE (26)
drotmalac Creative Commons License 2000.09.25 0 0 29
Sedyl

Kiszeded a szavakat a számból...:))
A legbrutkóbb fegyver azonban a Rocket Launcher
azzal lehet tapétázni belekkel.

Előzmény: Sedyl (28)
Sedyl Creative Commons License 2000.09.25 0 0 28
A Railgunt némelyik pályán nagyon jól lehet használni a botok ellen . De csak azokon, ahol a botok tipikusan mindig egy helyre csoportosulnak.Itt nincs más dolgunk, csak meg kell találni a
megfelelő búvóhelyet ahonnan könnyedén le lehet szedni őket.Xaerot is nagyon könnyen lemoshatjuk a railgunnal single playerben akár hardcore-ban is (nightmare-ben még nem próbáltam). Szegény fiú idegesen rohangál a túloldalon nekünk csak egy helyben kell állni ahonnan adunk neki a railgunnal. Kb. 4-5 lövés után átugrik hozzánk, mi ugyanekkor a túloldalra, ahonnan ugyanez előről. Fontos, hogy mindig maradjunk egy helyben az egyik oldalon amíg át nem ugrik (azért a lövéseit kerüljük ki). Nem volt ritka így a 10-0-ás győzelem.

Eszméletlenül tetszik a plasmagun+quaddamage kombináció, állatul lehet vele pusztítani.Főleg
ott ahol a legfentebb említett "bottalálkozók" vannak.

ErniE Creative Commons License 2000.09.25 0 0 26
drotmalac:

Veled vagyok testvér...

ErniE

Előzmény: drotmalac (12)
drotmalac Creative Commons License 2000.09.24 0 0 25
Egyébként a felturbózatlan(no weapon fucktory) q3-ban is van mesterlövész puska:
Zoom(shift) + RailGun.:)))))
Csak sokkal nehezebb találni mert a botok kurva gyorsak, meg hát pontosabban kell célozni.
Mig az Unrealban, egy jó helyet találva Headshotokkal be lehet fejezni a játékot, a Kvékben
jó ha 3 szor találsz egymás után.

IMPRESSIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZedIzDead Creative Commons License 2000.09.23 0 0 23
Az UT-hez is van egy csomó MOD.
Bár nem lenne jó ilyen vitákba belemenni.

[ZedIzDead]

xyron Creative Commons License 2000.09.23 0 0 22
A Weapon Factory egy mod(nem tudom van-e ilyen a SoF-ban) amit ha feltelepítesz, pár dolgot alapvetően megvátoztat(tulképpen mindent, új pályák karakterek stb. Más játékoknál az ilyet kiegészítő csomagként teljes áron árulják, a Q3A-hoz pedig tonna számra jönnek ki ingyen, halottam már olyanról, hogy western környezetben régi fegyverekkel lehet írtani a rosszfiúkat) A Weapon Factory a ctf módot tökéletesíti, mégpedig úgy, hogy induláskor választasz egy karaktertipust a kilenc közül(lángszórós, tüzér, felderítő, orgyilkos, cyborg, harcos, mérnök, orvlövész, orvos) és annak speciális tulajdonságát a legjobban kihasználva próbálod segíteni a csapat munkáját. Itt már nem fejetlen rohangálásból áll a ctf, hanem jól kidolgozott csapatmunkéra épül. A ctf(Capture The Frag) játékmód azt jelenti, hogy mindkét csapatnak van egy zászlója általában egy jól védhető helyen, erődben és a cél az ellenség zászlójának megszerzése és visszavitele a saját bázisra.
Előzmény: Törölt nick (21)
xyron Creative Commons License 2000.09.23 0 0 20
Quake forever:-)
Akinek a ctf és a fejlövés nem tetszik, csak annyit mondok:
Weapon Factory

Egyébként ez az, ami miatt a Quake mindig is jobb volt, lesz: a MOD-ok.

Sallai Creative Commons License 2000.09.23 0 0 18
Ja es meg a multihoz:
Kiralyul be lehet allni, aztan fogod a mesterlovesz puskat, 8,3 as nagyitas, aztan Head shot, Head shot, Head shot,......
Az szeretm, hogy ketten mondjuk beallnak a harmadik meg megy az ellenseges zaszloert.......
Előzmény: Törölt nick (15)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.09.23 0 0 17
Nyugi, ez az UT-ben sincs máshogy, csak legfeljebb egy tapasztalt FPS-es számára (aki én NEM vagyok), talán kevésbé feltűnő. De itt is egyből tudják, hogy hova bújtál.

Ami meg a multit illeti: ti mind nagyon fasza sávszélességen nyomultok, vagy ilyen gyorsan tanultok? Én nagyon élveztem az UT-t single-ben, de a multiban annyira frusztrálnak a lag miatti problémák és halálok, hogy inkább fel is adtam. Pedig az okosok aszongyák, hogy csak más taktika kell és passz.

[ZedIzDead]

Előzmény: drotmalac (12)
Sallai Creative Commons License 2000.09.23 0 0 16
Az UT kiraly multiban
Fokapp CTFben.
Az urgek szeintem nem kicsik, bar talan kissebbek, mint az Arenaban.
Előzmény: Törölt nick (15)
Sallai Creative Commons License 2000.09.23 0 0 14
Az UTben ilyen nincs, hogy fejbelovod es el.
Amugy az, hogy kesobb lo, az azt jelenti, hogy van meg mit gyorsitani rajta....:)
Előzmény: Törölt nick (13)
drotmalac Creative Commons License 2000.09.22 0 0 12

Sedyl

A lelkemből beszélsz legény..Főleg ami a fegyvereket illeti.
Egyébként a q3 valóban hardcore-osabb mint a UT, a harmadik-negyedik szint már valóban megizzaszt, mig az Unreal-ban millióegy nehézségi fokozat közül nehéz kiválasztani a megfelelőt.

Ami azonban SZAKIT a kvékben az a Capture The Flag.
A "Space" nevü CTF pályát kerek 3 hónapja mindennap lenyomatom 2-3 szor de még mindig nem untam meg.Ilyen játék utoljára a StarCraft volt.Egyszerüen zseniális.

Azért egy dolog engem is zavar mégpedig a botok emberfeletti képességeik.
Például az hogy én benn várom a szegény ördögöt egy szobában az ajtó felett 3 méterrel
és ahogy a hapsi berohan egyből kiszúr, és kilövi a bal szemet a Railgunnal.
Ami azért egy kicsit túlzás merthát honnan a jó istenből tudta hogy én ott vagyok.Namindegy

VÉDEM A KVÉKET TÁMADJATOK.

Előzmény: Sedyl (8)
oximoron Creative Commons License 2000.09.22 0 0 11
Megvan mindkettő Unreal szédítő minőség Quake veszett hajsza nekem teccik mind a kettő :)
Előzmény: drotmalac (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!