Keresés

Részletes keresés

sz Creative Commons License 2000.09.23 0 0 8
Hülye voltam. Egyértelmű, hogy a hangkártyába kell dugni [a mikrofont :)], de sajnos ha felveszem a saját hangom, csak egy torzított, egyáltalán nem érthető szöveget kapok vissza, ami nagyon nem jó... Tudna valaki segíteni?!

confS

Előzmény: sz (7)
sz Creative Commons License 2000.09.22 0 0 7
Egy "buta" kérdésem lenne. Hova dugtad be a mikrofonodat? :) [de tényleg, komolyan...!]
Előzmény: Ati-pati (2)
sz Creative Commons License 2000.09.22 0 0 6
Nem, otthonról netezek, semmi tűzfal nincs...
Előzmény: 4ndr3w (5)
4ndr3w Creative Commons License 2000.09.22 0 0 5
Megegy cim, ami mukodik: www.mediaring.com

confS:
Nem munkahelyrol vagy sulibol netezel? Ha tuzfal mogott vagy, akkor minimalis az eselye, hogy halljanak teged.

Előzmény: sz (-)
Vajk Creative Commons License 2000.09.21 0 0 4
www.voxomat.com
(magyar szoftver!!)
HoD Creative Commons License 2000.09.21 0 0 3
Nézd meg ezt.
Itt találsz néhány lehetőséget linkelve.
Egyébként nekem a javas-ok nem működtek (neccép 4.7), de pl. a callrewards letölthető szoftveres, így imho megbízhatóbb.
Ati-pati Creative Commons License 2000.09.21 0 0 2
Kedves confS nagyon hálás vagyok neked, mert topicod hatására kipróbáltam a a go2call.com-t, és nekem nagyszerűen működött. Végre tudtam beszélni azzal az ismerősömmel, akivel hónapok óta hiába próbáltam a hasonló szolgáltatást nyújtó www.dialpad.com-on cseverészni. Nekem ott voltak olyan tapasztalataim, mint amiket Te leírtál. Próbáld ki a www.dialpad.com-ot, hátha neked pedig ott sikerül. (a kapcsolatom sebessége 33600 bps)

Ati-pati

sz Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1
;-)
Előzmény: tosh (0)
tosh Creative Commons License 2000.09.21 0 0 0
udv ;-),
na jó, NEM bírom már ezt az árvát itt nézni:
szóval én eddig nulla percet beszéltem ezeken, de ha kitalálod, akkor fel fogom használni.
sz Creative Commons License 2000.09.21 0 0 topiknyitó
Nem tudom, hogy hallottatok-e a go2call.com-rol. Elvileg ingyen lehet telefonalni Amerikaba, Kanadaba, es meg nehany helyre, csak szamitogep, internet-csatlakozas es mikrofon kell hozza. Nos, nekem van minden, csak nem akar osszejonni a dolog. En hallom oket, de ok nem hallanak engem. :) Ha valaki ismeri, es hasznalja, az segithetne egy kicsit ;-)

koszi

(udv 0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!