Keresés

Részletes keresés

Juditka Creative Commons License 2000.09.29 0 0 57
Gondolom, a roppant sok élettapasztalat lehet az okája neki:-)
Előzmény: Chino-San (56)
Chino-San Creative Commons License 2000.09.29 0 0 56
Azér nagyon lyoo, hogy te kérdőjelek nélkül is érted, hogy én kérdezek! (c:§

Chino/dekoncentrált

Előzmény: Juditka (55)
Juditka Creative Commons License 2000.09.29 0 0 55
Átmentünk biza és még kívántunk is. Az enyém teljesült:-)) Apit megkérdezem este...

A komboloy az a gyöngyös-cucc, amivel játszanak a görög pasik. (csörög, pörög, stb) A meandervonalas pedig gyuru (nemesfémbol) Egyiket sem kell feltétlenül meginni.
Mit nem adnék én most egy Gyrosért... Mostanában csak a Dionysosban szoktunk vígasztalódni, bár legutóbb kissé kritikán aluli volt a kiszolg8-(

Előzmény: Chino-San (54)
Chino-San Creative Commons License 2000.09.29 0 0 54
Húúúúú a 7forrás az tényleg lyoooo. Átmentetek az alagúton a tóhoz.

Nálunk az egyik srác elégé tér- meg mindenféle iszonyos, úgyhogy alig mert átmenni rajta.
Úgyhogy átmentünk mi, a felderítők, asztán jöttek a többijek.

Mijaza "komboloy" meg "meandervonalas"? Ezek valami alkoholos dolgok, vagy én aluttam megin keveset?

Előzmény: Juditka (52)
Juditka Creative Commons License 2000.09.29 0 0 53
Kedves Spenót,

Nem rossz a SPINAKOpita sem:-)))

Előzmény: Spenót (51)
Juditka Creative Commons License 2000.09.29 0 0 52
Igen, jártunk a pillangóknál, de nem jártuk be az egészet, mert sajna nem volt annyi ido. Voltunk a Hét forrásnál is, az is nagyon szépséges. Most akár fel is sorolhatnám az összes helyet, mert minden fantasztikus arrafelé. Stégnában találtunk egy nagyon édes kis tavernát, a neve Dimitri tavernája. Alig volt túrista, semmi zsúfoltság. Sajnos nem idén voltunk, hanem tavaly nászutazni. A párom kapott egy komboloy-t, én pedig egy meandervonalast a kisujjamra:-) Most ezeket nézegetjük, meg a közel 400 fotót.
Előzmény: Chino-San (50)
Spenót Creative Commons License 2000.09.29 0 0 51
Korfu RULEZ !!! :)
Előzmény: Juditka (47)
Chino-San Creative Commons License 2000.09.29 0 0 50
Chino alkoholost nem isz.

A Nyártól szok részegülni.

Pillangók völgyében jártatok? Az egy nagyon szép rész.

Előzmény: Juditka (49)
Juditka Creative Commons License 2000.09.29 0 0 49
Falirakiban, a Kouziban. Ott nagyon fincsi. Bár Görögországban inkább frappézni kell, mint fagyizni. Elorecsomagoltról jut eszembe: náluk még lehet kapni Bounty jégkrémet, amit nálunk csak egy nyáron lehetett több évvel ezelott. Szerintem az a legtutibb jégkrém.

Gyros-nyam-nyam-nyam. Tök érdekes, hogy ahány ház, annyi szokás. Van olyan hely is, ahol még sült krumpli is van benne.

Chino-San
Ouzo-t csípod?

Előzmény: Chino-San (48)
Chino-San Creative Commons License 2000.09.29 0 0 48
És hol.

Két éve mit nem találtunk jót. Csak az előrecsomagolt jégkrémek ízlettek.

Viszont a Gyros nagyon lyoo volt.

És a tengerbe ott szerelmesedtem bele!!!

Előzmény: Juditka (47)
Juditka Creative Commons License 2000.09.29 0 0 47
Gondolom, az is nagyon izgalmas történet lehet:-) Üzenem az összes horvátországi fagyi-imádónak: Rodoszon is nagyon fincsi ám!
Előzmény: vapiti (46)
vapiti Creative Commons License 2000.09.29 0 0 46
Szerintem a Hunter biztosan elmeséli, amikor a Fuvaros Pesta barátjával Rodoszon belebotlott a genygszterekbe.
Előzmény: Juditka (45)
Juditka Creative Commons License 2000.09.29 0 0 45
Akkor javaslok egy forró kávét a bagó mellé. Beszélgessetek velem Rodoszróóóóóóóóól!
Előzmény: vapiti (44)
vapiti Creative Commons License 2000.09.29 0 0 44
Ne már! Fázom.
Előzmény: Night Hunter (43)
Night Hunter Creative Commons License 2000.09.28 0 0 43
Érzem is.
Majd ablakot nyitok.
Előzmény: vapiti (42)
vapiti Creative Commons License 2000.09.28 0 0 42
Na nehogy már szó érje a házelejét! Még olvasás előtt jelzem, hogy ide vagyok bagózva.
Előzmény: Night Hunter (41)
Night Hunter Creative Commons License 2000.09.28 0 0 41
Olyan ó veletek beszélgetni, hogy csuda, ezé mostan mesélek még egy történetet, ez most teljesen a szexualizáláson lesz vele a hangsúly.

Ez akkor kezdődött, mikor a Fuvaros Pestával találtunk egy újságot, mibe belé volt írva : Pesten nagy a szmog.
Ennek igen megörültünk, mert mindketten szeretjük a jó gombás ételeket, és mivel falánk tudós emberek valánk (ez a rím csak úgy idegyütt, a fene sem hívta), világos volt számunkra, hogy eztet az új gombafajtát meg kell kóstolnunk.
El is indultunk gyalog. Alig jutottunk ki falunk határába, mikor erős szomjúság vett rajtunk erőt. Rájövénk ám, hogy nagy izgalnumkba csak picinység rúgtunk be a kocsmába, és most honvágy marcangol. Én nem szóltam, mert mégiscsak férfi volnék, így kackiásan, új
gumicsizmámban, amit még csak alig maszatolt össze a szomszéd disznajának ganéja, és kílsejének szaga még messze lemarad belsejének bukéjától. Na egy szó mint százkettő, hát én nem szólok.
Megyünk is még pár métert.
- Te Pest-a! - Mondom kiszáradt torokkal, és intek mellé elhalóan kezemmel.
- Az e már Pest? - Kérdé vissza - Hát te tudod Hunter kóma. De ha már itt vagyunk, hol vannak a gombákok?
- Itt is van egy - mondom, mert valóban találtam is rengeteget. Ezek ilyen érdekes gombák voltak. Átlátszóak, meg mindenféle minta volt rajtuk, hogy spritye, meg fantya, meg coca-cola.
Na ezeket összeszedtük, aztán gyújtottunk tüzet, és megsütöttük mind. (Kivéve a coca-colásat, mert aztat a nevéből is kikövetkeztettük, hogy az a malacoknak való étek.) Nem sok levet eresztettek ezek az új gombák, de ilyen jó ropogósra üsszesültek. Na eztet megettük
hirtelen.

Ezen az estén volt az a szexuálizós kalandom a kórházban.

Night Hunter Creative Commons License 2000.09.27 0 0 40
Hát itten nem beszéget már senki, csak én, micsoda népség!
Night Hunter Creative Commons License 2000.09.22 0 0 39
Akkor ha már ilyen jól elbeszélgetünk, akkor elmondom nektek harmadik, egyben legfélelmetesebb genygszteres kalandomat.

Ez pedig megesett azon a napon, mikor ilyen furcsa főkötős lyányok jöttek be a faluba, hogy kicsik vótak, aztán a szemük is olyan furcsán vágva volt, és kattogtatták a félelmetesen szikrázó gépeiket, meg mondták "konicsivá". Mondom én is nekik, hogy itten a faluban ilyen nevű kutya nincs, tehát bizonyára tévedésben tetszenek lenni. Mert tuggyátok ám én ilyen udvarias ember vagyok, aki azt is tudja ám, ha béfújtad orrod egy zsebkendőbe, legközelebb a másikfelébe fúdd, mert különben az orrod lesz taknyos, nem a kezed. Most meglepődtetek ugye?
Na ahogy szálingóznak be ezek a népek, hát látom ám, hogy Fuvaros Pesta cimborám, kinek akkora púp van a hátán, hogy már teljesen túlzásba is vitte, hajtja befele cudar bikáját a rétről.
Gondoltam lovagias ember volnék, hát csak arrébblökdösöm ezeket a külhoni lyányokat, mert még kárt tesznek a bikában. De tett nem követé gondolatomat, mivel ahogy lendületet vevék, hát a nadrágom, amit egy jóravaló madzaggal erősítettem derekamra beleakad a kapuvasba, és szép szolídan, hatalmas reccsenéssel leszakadt az ülepemről.
Ekkor az idegen parasztlyányok elkezdenek kacarásznyi, és csattogtatni felém a villámló gépeikkel. Több sem kellett Pesta bikájának, mert nagyon begerjedt a hatalmas zenebonára, és elkezdett istentelenül bőgni.
Épp csak annyi időm maradt, hogy még idejében visszaugrok a kapun, Pestát is magammal rántva, már döhüdik is meg a bika, és lökdösi felfele ezeket a furcsa szántóvető parasztokat.
A nagy lökdösődésben ezek meg visongva szaladgálnak az utcán, én meg nagyon megharagudok ekkor Pestára, mert széket nem akar nekem kihozni ez a gaz, pedig ő kényelmesen elhelyezkedik a kerítés mellet, és onnan próbálja visszalökdösni a kerítésen átmásznyi próbáló futkosó jobbágyokat, mint Dugovics Tífusz egri védő a törököket. Most megint jól meglepődhettetek, milyen műveltségről adok itten számot.

Na mikor ezek az esetek történtek, hát aznap délután éltem át legborzalmasabb genygszteres kalandom.
Erről ennyit. He.

Spenót Creative Commons License 2000.09.22 0 0 38
:)))

Szerintem nem vagyok sikeres, de mindegy...

Előzmény: kiseszter (37)
kiseszter Creative Commons License 2000.09.22 0 0 37
Pedig akkor most megérthettem volna, hogy miért vagy oly sikeres a nők körében! :-)))
Spenót Creative Commons License 2000.09.22 0 0 36
Szia Kiseszter !
Orulok Neked! Regen lattalak irni.
Nem az enyem :))))
Tecccccett ? Dohosa azt mondta, hogy ujra meghallgatja :))))

P.

Előzmény: kiseszter (35)
kiseszter Creative Commons License 2000.09.22 0 0 35
Hűha!
Ez a te üzenetrögzítőd Spenót?
Spenót Creative Commons License 2000.09.22 0 0 34
Probaljatok ki, aztan majd megbeszeljuk :)))))
Előzmény: Spenót (33)
Spenót Creative Commons License 2000.09.22 0 0 33
:))))

Ezt amailt kaptam:

>.....a hangpostáson elhelyezett kimenő üzenetek világából......a tulaj
>ismeretlen, de mindenképpp innovatív szellem !!
>
>
>1. Hívd fel a 30/9-888-888 (WESTEL HANGPOSTÁS-t)
>2. Várd meg míg kéri, hogy add meg a telefonszámát annak akinek üzenetet
>akarsz küldeni
>3. Üsd be a 2464-320 telefonszámot, amin hangrögzítő jelentkezik
>4. a poén az ami a hangrögzítőn van
>

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.22 0 0 32
Szia Másikvadász! :))

Látom formában vagy. Jól vagy? Gondoltam megnézlek, de látom minden ok. :))

Osztán a mi lett 11 után? Hagytál az emberfajzatnak pálinkát sebfertőtlenítésre?

Előzmény: Night Hunter (31)
Night Hunter Creative Commons License 2000.09.22 0 0 31
Vót nekem ám egy másik jó gennyszteres történetem, amit beszámolok ide :

Az történt pediglen úgy, hogy a fővadászúrral, hajnalban, lehetett vagy 10 óra, kivonultunk vadászatra.
Jó is vót, mert tarisznyánkban vittünk szíverősítőként egy-egy jóféle házipályinkát. Megvallom én csak ezé tartottam vele, mert nékem amúgy kedvem nincsen megvadult őzgidákat, meg vérszomjas nyulakat meglőni, méginkább, bűzös tetemüket cepelni hazafelé.
Na ahogy ottan ülünk kint a lesen, hát a fővadászúr aszongya hoztam ám én neked is puskát, mert a tiedet hallom elittad a múlt héten.
Hát az így is vót rendjén, viszont erősen megsértődtem, ezen a feltételezésin, mert a puska árát, már egy hónapja elittam. Na ahogy
megfogám a puskát, csövénél ahogy kell, merthát én mindig így ütök vele, mert ekkor nagyot lehet lendíteni rajta, ami verekedéskor kifejezetten előnyös. Hát a fővadász úr, ekkor nagyon megijedé, oszt kikapja kezembő', pedig már meg is köptem a csövit, hogy ne csúszkáljon a markomba.
Aszongya: eztet így fogd, a tuskójánál, mert így lehet vele megmérgezni az állatokat. Oszt kezembe adja pontosan fordítva, mint ahogy fogám. Na de így hogyan fogom kupánvágni vele a nyulat? - gondoltam, de nem szótam, mert okos ember híribe állok, és hát lehet, hogy a
tudomány már ennyit fejlődött azóta, mióta legutolsónak itt tivornyáztam a lesen. Na erről eszembe is jutott, hogy voltaképp mi végett is vagyok itt. Elkezdtem nyitogatni a butykost, aztán ittam befele tartalmát. Sokáig nem tartott. Na gondoltam, ez a spermahajder meg még ki
sem bontotta az övét, hát mikó' megyünk akkor még hazafele?
Vágyakozással néztem a tarisznyája felé, hogy hátha ad ám egy kortyintást belűle.
El is értette gondolatomat, oszt mondja.
- Új gatya van rajtam érzed-e?
Hát érezni éreztem, mert csak kicsinység volt szarszaga. Hát itten mást kell próbálni.
- Ott ugrik kifele a nyúl az erdűből! - kiáltám, aztán megfogám tarisznyáját, ahogy ott ülénk a magaslesen. Nagyot is ugrik ez a vadászmén, mert tuggya, hogy minden másodperc számít ilyenkor. De ahogy még ültében erősen tartám tarisznyáját, hát a pántja elszakad a nagy
ugrálásban, aztat a tarisznya nálam marad, de a hirtelen nagyon nagy lendülettől (mert a tarisznyaszíj visszatartásától néki a szokásosnál nagyobb erővel kellett ugranija) , ez a borjú, meg esik lefele a magaslesről.
Nem is történt nagy baj, mert a butykos épen maradt a tarisznyába. Gyorsan kiittam, aztán a várakozást meguntam fenn, mert nem mászik felfele ez a beste teremtmény, hát akkor lemásztam én.
Ahogy elnézem a földön hát még lélegzik, úgyhogy nagy baj nem lehet vele.
Megkérdezem :
- Megyünk-e má' haza, mert erősen elunám már a vadászatot?
Azt mondja : - Hunter jó cimbora, eridjé má' fel vissza, aztán hozd le a pályinkát a butykosombúl, mert most nagyon rája (tudjátok ez a tengeri szerzet) vagyok szorulva.
- Hát gondútam azt már bajosan iszod meg, meg nem is hinném, hogy rászorult volna, mert ha rászorul, akkor nem esik le, hanem fennmarad a kezeim közt.
- Eltörött. - mondám, mert nem vagyok a magyarázatok híve. - de mostmá' induljunk haza, mert a szájam is ki van száradva, meg lábaim is elnehezültek ezen az egész napos vadászaton.
Na még délelőtt 11-re hazaértünk, azé' olyan késűn, mert hát sürün pihengetett ez az emberfajzat.
Ezen a napon láttam másodszor gennysztereket a faluban.
Most csak ennyit a második, szörnyű genygszteres kalandumró'. He.

Spenót Creative Commons License 2000.09.22 0 0 30
A sunit azert bantotta, mert egy oreg buvar mondta neki, hogy attol elojonnek a halak. Folaldoztuk szegenyt a tudomany oltaran.
/nem is ellenkezett/

En is gyujtottem sokmindent, de csak ket sunvaz elte tul az utazast. /egy fiu es egy lany, de nem foglalkoznak egymassal/
Kagylot nem hoztam, mert nem talaltam igazan szepet. Talaltam egy tokjo csigat. Abban viszont lakott egy rak es ijedtemben visszadobtam. :)

A jetski azert jo mert:
- eszmeletlen gyorsan lehet vele menni.
- keves gyakorlas utan olyan kunsztokat lehet vele csinalni, hogy ketteall az ember fule. /pl. tudtam olyat porogni, hogy aztan egy kicsti hatrafel ment es utana totalgaz es ugras a hullamokon/
+ egy malac erv. Velem meg lany ekkorakat nem sikoltozott mint az, akit vittem magammal a jetskin :)))))

P.

Előzmény: Chino-San (29)
Chino-San Creative Commons License 2000.09.22 0 0 29
Mér bántotta a sünit???? (Szemem elé ne kerüjjön az illető! )c:§)

Hoztam haza egy csomó kincset a tengerből. Vannak olyan gyönyörű rózsaszínes kagylóim, hogy csak na.
Meg süni vázak is. Van egy majdnem tenyérnyi is. Csak az egy picikét törött.

Miért jó a jetski? (Nem gúnyolódásból kérdezm.)

Előzmény: Spenót (28)
Spenót Creative Commons License 2000.09.22 0 0 28
Sajnalom a fuledet... :) Nem kirohoglek csak erdekes lehet, amikor suketen telefonalsz - engem a seregbol azert szereltek le ido elott, mert megsuketultem egy kicsit a loveszeten. Ket hetig infuziot kaptam es mar kezdtem hallani, de azt mondtak, hogy nem kell nekik suket radios. :))))

En is buvarkodtam, de az csak buvarkodas light volt /pipa nelkul/. Az egyik srac viszont ki volt kepezve a szomszedja altal. Kes is volt nala es szetvagott vele egy sunit. /Isten nyugosztalja (a sunit)/ Akkora kavarodas lett 2 percen belul hal ugyben, hogy csak na. Minden hal azt a sunit akarta megenni. Olyan halak jottek, hogy meg olyat a Spektrumon se lattam. Szep volt.
Buvarkodas is rulez, de a Jetski rulezebb :)

P.

Előzmény: Chino-San (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!