Keresés

Részletes keresés

csuge Creative Commons License 2000.10.11 0 0 2
Gyerekek én egyre inkább nem értem Órsós papának miért jó a tözsdét íly mértékben semmibe venni. Ha valaki tudja a választ szóljon.
Ami mostanság történik az ugyanis nagymértékben neki köszönhető. Hosszabb távon pedig neki sem jó, ha a tőzsde végleg elrákosodik. NA csá
CyS Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1
Nekem egy kicsit konkretabb, ezzel osszefuggo keresem lenne: segitsetek ertelmezni a az alabbi hir utolso mondatat!

"A Chase Manhattan bank elemzoi szerint a Moody's hitelminosítotol várható jobb magyar osztályzat nem fogja befolyásolni Magyarorszag külföldi adósságának piaci árfolyamát. A felminősítés erosíteni fogja a kormány önbizalmát, vagyis hozzájárulhat a költségvetési szigor lazításához.
Az amerikai befektetési pénzintézet csütörtökön kiadott elemzése szerint a magyar adósság minosítésének várható javítása még jobban meglazítja a költekezés fékjeit jövore. Ennek jeleit mutatja a 2001-es költségvetési terv.
A Chase Manhattan erre tekintettel megismételte javaslatát:a befektetok igyekezzenek csökkenteni kötvényeik futamidejét a magyar piacon.

Miert is kell nekik csokkenteni? Nem ertek hozza es szeretnem megerteni. Kosz,

CyS

kifli Creative Commons License 2000.09.20 0 0 0
nekem 0 válaszom van
csuge Creative Commons License 2000.09.19 0 0 topiknyitó
Miért teszi tönkre Ovi a tőzsdét, ?
ha van erre válaszotok please ne kiméljetek.

Egy biztos, a BUX addig fog bukni amig Ovi nem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!