Keresés

Részletes keresés

BeR Creative Commons License 2000.09.27 0 0 10
Hali!

Én azt hiszem egy ügyes fantázia-termék, amivel át lehet hidalni a mi elménk által elképzelhető módon a tér átlépését idő nélkül, illetve minimális idő alatt :-)

Egyébként a Kapcsolatban 18 óra, nem percnyi zörej volt a chip-ben :-)))

Üdv!

Be
bastyaelvtars Creative Commons License 2000.09.20 0 0 6
De ha jól emlékszem, a filmben akkor magyarázták relativitással, amikor még nem tudták, hogy hogy fog működni az űrhajó. A féreglyukas működést az utolsó percig nem feltételezték, és még utána sem hitték el.
Előzmény: Törölt nick (5)
Dr. Lecter Creative Commons License 2000.09.19 0 0 4
No jó, de ha féreglyukon bújt keresztül, akkor nem alkalmazható a spec.rel.
Előzmény: Törölt nick (3)
Dr. Lecter Creative Commons License 2000.09.18 0 0 2
Miért is lenne pont fordítva?
Előzmény: Törölt nick (1)
ZR Creative Commons License 2000.09.18 0 0 0
"Pontosan mit, mikor, és hogyan csinálja?"

Kis helyes kukacok szokták a fabútorokban amikor megkopik a védőréteg..és hogy hogyan? A megfigyelések szerint Így: nyam-nyam...

Előzmény: 798081 (-)
798081 Creative Commons License 2000.09.17 0 0 topiknyitó
Üdv!

Még régebben olvastam a féreglyukról a Stephen W. Hawking által írt Az ido rövid története c. muben és egy másik könyvben, aminek most nem jut a címe az eszembe. Már akkor sem volt tiszta a dolog számomra. Most a Kapcsolat c. film kapcsán (lehet megkövezni, néha belelesek az RTLKlub musorába ha nem lát senki :)) ujra felmerültek bennem a kérdések:
Mi a féreglyuk?
Pontosan mit, mikor, és hogyan csinálja?
Hol, hogy alakul ki?
Találtunk már ilyet, vagy egyelore csak elméletben létezik?

Csak annyit tudok, hogy köze van a fekete lyukakhoz és a térido görbülethez. Talán vmi olyasmit csinál, hogy a vilegegyetem egyik részébol átrepít a másikba. Esetleg más idobe is. Nagyon gyenge vagyok a témában, nagyon megköszönném ha felhomályosítana valaki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!