Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.10.01 0 0 86
Majd Tomika megoldja.
Van még két éve rá, azalatt csak kitalál valamit...
Előzmény: Székely Kecskés János (80)
kerdojel Creative Commons License 2000.10.01 0 0 85
Valasz egy eltunt hozzaszolasra:

Kedves Szekely Kecskes Janos,
a csapatgyozelmeket szvsz azert becsulik tobbre a magyarok, mert nehezebb megszerezni, raadasul altalaban a csapatsportok nepszerubbek.
Emellett szeretnek gratulalni ahhoz, hogy ismet sikerult bizonyitanod, hogy a liberalizmus mennyire ellenkezik a magyarsagtudattal. A rendes magyar ember kozossegi szellemu, tehat nem lehet liberalis. Gratulalok, hogy az olimpiat is sikerult erre a celra felhasznalni.

sotetbunkokerdojelbacsi

Ps: Te eltel az otvenes Magyarorszagan, nem emlekeztet teged a szoveged valamire?

Pirítós Creative Commons License 2000.10.01 0 0 81
János!
Ne legyé negatív! Legalább 1 napig ne!
Megmondtam, hogy 500-on lyobbak vagyunk, lyobbak is voltunk!
A vízilabdások 1xűen lelépték az oroszokat, ijen meccset évek óta nem láttam!
A kézilabdás lányok - hát mitagadást - elfáradtak, de akkor is a sportág legnagyobb sikerét érték el. Mindegyiküknek csak gratulálni lehet, nagyszerű, amit csináltak!
Hali,
Pirítós
Előzmény: Székely Kecskés János (80)
Székely Kecskés János Creative Commons License 2000.10.01 0 0 80
Ez a felszín. Néha a véletlenen múlik. Ugyanúgy lehetne hárommal több, mint kevesebb.

Az egész sport helyzete kétségbeejtő, és megoldatlan. Ez az olimpia talán arra jó, hogy elinduljon ott is valami. De az nehezebb, mint vízipolót nyerni...

jegec Creative Commons License 2000.10.01 0 0 79
+ 1 arany.
Előzmény: Székely Kecskés János (78)
Székely Kecskés János Creative Commons License 2000.10.01 0 0 78
Miben?
Előzmény: jegec (77)
jegec Creative Commons License 2000.10.01 0 0 77
Nincs jelentősége, de fejlődtünk a négy évvel ezelőtti olimpiához képest.
Előzmény: Székely Kecskés János (72)
Székely Kecskés János Creative Commons License 2000.10.01 0 0 76
Csodák pedig vannak. Néha negatívok is...
Pirítós Creative Commons License 2000.09.30 0 0 74
Rezső!
Ne lógasd az orrod, 500 méteren jobbak a magyarok, aztán már 1000 méteren is három érmet nyertünk!
Hali,
Pirítós
Előzmény: Székely Kecskés János (72)
Székely Kecskés János Creative Commons License 2000.09.30 0 0 73
JAJJJ!!!! kő, potty.
Székely Kecskés János Creative Commons License 2000.09.30 0 0 72
Azért nagy csodáknak kellene történniük az utolsó két napon, hogy ne az ötven év leggyengébb magyar olimpiája legyen a mostani.

Kifújt a régi szisztéma, a régi sportolók kiöregedtek, az új meg be sem indult. Talán nem is fog.

A Szovjetunió szétesése is hátránnyá vált. Onnan - hiába volt öt-hat kiváló versenyzőjük egy sportágban - eddig csak egy személy szerepelt. Most meg orosz, kazah, litván stb.

wizes Creative Commons License 2000.09.29 0 0 71
T. Székely Kecskés János !?
Néha nem néz magamagácskába?
Nem tuggya elfelejteni nacionalisztikus gondondolattyait?
csakúgy wizes
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.29 0 0 70
orvos mit mond?
Előzmény: jegec (68)
Székely Kecskés János Creative Commons License 2000.09.29 0 0 69
A lányok, a lányok, a lányok angyalok!
jegec Creative Commons License 2000.09.28 0 0 68
A magyarokat valami miatt mindig és mindelhol utálják. Sportban is különösen feltünő.
Ebból is látszik, hogy kiválasztott nép vagyunk.
Ezért aztán a zsidók is utálnak minket.
Hiába....a konkurencia.
Előzmény: Székely Kecskés János (66)
Székely Kecskés János Creative Commons License 2000.09.28 0 0 67
Természetessen bíró volt az a román...
Előzmény: Székely Kecskés János (66)
Székely Kecskés János Creative Commons License 2000.09.28 0 0 66
Én már tegnap éjszaka sem néztem a jugó-magyar vízilabdát. Átkapcsoltam a ZDF-re, ott nem volt kiért izgulnom. Aztán kiderült, hogy igazam van.

A világ már csak ilyen. Az ismeretlen USA birkózó legyőzte az orosz idolt, a miénk nem a törököt. Ha a magyar birkózó mögött az USA áll, győzött volna.

De néha vicces is az élet. A svédek megóvták a román birkózót Bárdosi meccsén, nehogy egy szomszéd országbeli kedvezzen neki. Szegény naiv svédek. Lehet, hogy nagyon jót tettek nekünk.

dekóder Creative Commons License 2000.09.28 0 0 65
A magyar-osztrák női kézilabda negyeddöntő fergeteges volt.
Az első félidőben hat gólos vezetés után (szokás szerint) "elhülyéskedtük", a második félidő vége felé öt vagy hat góllal is vezettek az osztrákok, de köbö 30 másodperccel a vége előtt már csak eggyel... Azután jött a csuda...
A hosszabbítás már a miénk volt.
:-)
csoreszka Creative Commons License 2000.09.28 0 0 64
Mit szóltok ehhez?
----------------------------------
Atlétika: Újabb doppingbotrány tört kiMelintét kivezették a pályárólSajnos a szerda újabb, minden eddiginél kellemetlenebb doppingüggyel indult. A kalapácsvetés világcsúcstartónoje, Michaela Melinte annak rendje és módja szerint bemelegített, majd a második selejtezocsoport tagjaként bevonult a pályára. Ott azonban már nem tudott dobókörbe lépni, mert kivezették. Az ok: o is fennakadt a doppingvizsgálaton. Mint kiderült, Melintét június 7-én a milánói versenyen tesztelték, s szervezetében nandrolont mutattak ki. De hogy lehet, akkor, hogy Melinte eljöhetett Sydneybe, s miért vonult be a pályára? A kínos ügyre Giorgio Reineri, az IAAF szóvivoje adta meg a választ. - Két nappal ezelott, szeptember 25-én értesítettük levélben a román szövetséget arról, hogy Melinte doppingtesztje pozitív eredményt hozott. Mivel ok nem intézkedtek, az utolsó pillanatban nekünk kellett lépnünk. A mintát a NOB római laboratóriumában vizsgálták, s a pozitív eredményrol szeptember 5-én tájékoztatták a nemzetközi szövetséget. Az IAAF újabb vizsgálatot kért, s ennek az eredménye érkezett meg három nappal ezelott. - Minden érdekeltet idoben tájékoztattunk - szögezte le Arne Ljungqvist, az IAAF svéd alelnöke, az orvosi bizottság elnöke. - Sajnálatos, hogy ez az eset megtörténhetett. Az IAAF képviseloi meghökkenve észlelték szerda délelott, hogy Melinte megjelent a pályán. Azonnal riasztották a rendezoket, és a segítségüket kérték. - Amikor szóltak nekünk, azonnal cselekedtünk - nyilatkozta Jayne Pearce, a rendezok szóvivoje. - Mi magunktól semmiképpen sem intézkedhettünk volna. A Mediafax hírügynökség emlékeztet arra, hogy júniusban Melinte érintett volt abban a vizsgálatban, amelyet a francia hatóságok a Párizsban élo román edzono Carmen Hodos és férje ellen folytattak, tiltott teljesítménynövelok forgalmazása vádjával. A francia rendorök a világbajnoknot és edzojét az utcán tartóztatták fel, amikor Hodosék párizsi lakásán házkutatást tartottak. A román sportolótól akkor vér-, vizelet- és hajszálmintát vettek. Ugyanebben az ügyben két román sportolót a párizsi pályaudvaron taróztattak fel, amikor el akartak utazni a francia fovárosból.A románok beperelték az IAAF-etTíz arany ide, négy ezüst oda, a s?r?n felbukkanó doppingesetek egyre kínosabban érintik a román sportközvéleményt. A súlyemelok botránya és a Raducan-ügy után a újabb pozitív eset borzolta a román olimpiai küldöttség kedélyeit. Nicolae Marasescu, a román szövetség Bukarestben tartózkodó fotitkára szerint az eset a legnagyobb aljasság, amivel életében találkozott. „Ranieri, az IAAF szóvivoje szégyentelenül hazudik - így a sportvezeto. - A szövetség csak száztizenegy nap után értesített minket, ami ellentmond minden szabálynak, hiszen a leheto leghamarabb kellett volna a tudtunkra adni a vizsgálat eredményét. Melintét abban idoszakban két további alkalommal, május 5-én és június 26-án is ellenorizték, és mindkét esetben negatív volt az eredmény, akárcsak a pályafutása alatt elvégzett további harminc teszten." Marasescu szerint az ügy mögött a sportnagyhatalmak mesterkedése áll: „Úgy t?nik, sokakat zavar, hogy Románia ilyen jól szerepel az olimpián. Hihetetlen, mi történik. Mindennek a hátterében a pénz áll, hiszen ez a gátlástalan hajsza a b?nösökért dollármilliókat hoz a laboratóriumoknak. Ne feledjük, egyetlen doppingteszt 200 dollárba kerül" - mondta a fotitkár. A Román Olimpiai Bizottság, akárcsak Andreea Raducan esetében, Mihaela Melinte ügyének tisztázása érdekében is fellebezett a döntés ellen a Nemzetközi Sport Döntobíróságnál (CAS), s beperelte az IAAF-t is.
Forrás: Nemzet Sport szeptember 28.
------------------------------
Elképesztő, hogy miközben egyre nagyobb a gáz a román csapat körül, nekik csak rágalmazásra fussa.
Tíz arany, kínai módra?

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.28 0 0 63
A rohadt életbe!!!!!! :-(((((((
Ilyen nincs.
Előzmény: Törölt nick (62)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.09.27 0 0 61
"P.s.: Nagyon remélem nem az, ami Farkasból..."
Meg a növényiből....

Bár a rádió riporter szerint jó úton halad arra felé (orvvadász) ;-)))

Előzmény: Pirítós (59)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.09.27 0 0 60
Bocsánat!

Így hejjes: GRATULÁLOK BÁRDOSI SÁNDORNAK!

A bírók meg: lásd mint lent...

Előzmény: Töfröcsó (57)
Pirítós Creative Commons License 2000.09.27 0 0 59
Hát a lyó édes anylyát a bíróknak! Lassításban is látszott, hogy megvolt a tus.:-/
Gratula a kölöknek, aki úgy megizzasztotta a 2x-es világ és 1x-es olimpiai bajnokot, hogy meg sem tudta verni rendesen.
És még csak 23 éves ez a srác!
Mi lesz ebből?!
Hali,
Pirítós

P.s.: Nagyon remélem nem az, ami Farkasból...

bubis Creative Commons License 2000.09.27 0 0 58
Szerintem is Bardosy volt a jobb! Jo volt a torok is, de nem neki kellet volna nyernie.
Előzmény: Töfröcsó (57)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.09.27 0 0 57
B+ mocskos bírók!

Bárdosy "csak 2. lett! GRATULA! 3-3 -ra vesztett...
A mocsadék finn + iráni bíró kapja be!

BÁRDOSYNAK GRATULA!

Cactus Creative Commons License 2000.09.26 0 0 56
...mer ugye "Nemcsak arra való ez a küzdelem, hogy ennek segítségével ia a kormányoldalt lehessen fikázni", hanem lehet vele a tobbit is.
Előzmény: Székely Kecskés János (48)
bubis Creative Commons License 2000.09.26 0 0 55
Koszi!
Előzmény: Pirítós (54)
Pirítós Creative Commons License 2000.09.26 0 0 54
Na lyó, úgy látom a HTML-t ma nem bírgya a rencer.
Szóval menly el az Index Sydney 2000 lapra (http://olimpia.index.hu/) és ott fölül, a Történelem linknél találsz minden olimpiáról egy-egy cikket. A 48-ról szóló cikkben ott vannak az érmesek is.
Hali,
Pirítós
Előzmény: Pirítós (53)
Pirítós Creative Commons License 2000.09.26 0 0 53
Hát ha 81 éves, akkor 36-ban még csak 17 volt, ami IMHO akkoriban nagyon fiatalnak számított ahhoz, hogy indulhasson, de Berlinben nem is volt érmes férfi tornászunk.
Aztán kimaradt 40-ben Helsinki és 44-ben London.
A következő Olimpia 1948 London - ott rendesen nyertek a férfitornászok, aranyat is, ezüstöt is, bronzot is, egyéniben is, csapatban is.
Aztán 52-ben Helsinkiben és 56-ban Melbournben tornában már megint csak a csajok arattak (de nagyon).
Menj el az
Előzmény: bubis (52)
bubis Creative Commons License 2000.09.26 0 0 52
Sziasztok!

Volt egy nagyon erdekes elmenyem a 7vegen. Pesten jartam, es vasarnap delelott a metron mellem ult egy idosebb hazaspar. En nem neztem TV-t, es nem tudtam, de ok eppen a Csollany Szilveszter gyozelmerol beszeltek. Hallomasbol itelve nagyon ertettek a temahoz. Megkerdeztem oket, hogy jol hallom-e, hogy van egy ujabb aranyermesunk, es beszedbe elgyedtunk. A kovetkezok derultek ki:

- A ferfi 81 eves, minimum a 36-os olimpian nyert ermet, es tobb hazai eredmenye is volt
- A felesege tobb olimpian is ermet nyert, volt kozte arany es ezust is
- Mindketten a torna teruleten jeleskedtek

Elegge zavadban voltam, csak ultem ott es hallgattam, meg azt is elfelejtettem megkerdezni, kikel is volt szerencsem talalkozni. Mindenkeppen utana szeretnek jarni, de hatha tudja itt is valaki.
A ferfi egyebkent nemreg adott at a Csollany Szilveszternek egy hazai ermet, es megigertette vele, hogy nyer az olimpian. :)

Udv.
Andras

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!