Keresés

Részletes keresés

dexter16 Creative Commons License 2002.07.30 0 0 13
Az nekem is kéne(akár milyen régi)
BatMAN Creative Commons License 2002.07.28 0 0 12
Tudom, hogy kibaszott régi játék de nem tudja valaki, hogy honnan tudnám letölteni a Splat Pack-t a Carmageddon 1-hez?
greg5 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 11
Nem tudom nézted e az 1 kiegészitojét de esküszöm 1 sima v1 es kártyával sokkal szebb és látványosabb mint a 2. Eloször is nincs semmi illúzióromboló épületépülés a távolban, meg úgy 1ébként is nagyon tutin néz ki.
Nézd meg ha teheted ;)
Előzmény: Rad (9)
Mayan Creative Commons License 2000.10.27 0 0 10
Miutan ezt ilyen jol kitargyaltuk, nem tudna valaki segiteni nekem? Nem hiszem hogy meg senki nem tart itt!
Rad Creative Commons License 2000.10.26 0 0 9
Menjetek mar :)

Egyedul Greg5 tudja mi a jo...

Az elso resz volt egyedul aminek megvolt a feelingje... iszonyu jo volt multiplayerben... a legjobb autos jatek. Foleg a Sudden Death, a Fox, es a "fogocska". :)

A 2 ahhoz kepest sehol sincs, bar tenyleg szebb, de az auto iranyitasa sokkal gyengebb lett :(

A 2000-t meg nem lattam, de ha minden jol megy ma megnezem... bar felek megint csalodnom kell majd. A demo nem igazan tetszett...

ui.: Angus, te itt? :-))) Hat ezt nem hittem volna, hogy neked tetszik egy ilyen jatek... Plane nem a torjukosszeamasikat tipusu resze (amit en spec utalok :)... Mostanaban ritkan latlak CSEn :( sajalom :( hianyzik a huje ankuuul dumad...

Előzmény: dzsó (8)
dzsó Creative Commons License 2000.10.25 0 0 8
Neem, az első csúnya volt. :)
Előzmény: greg5 (7)
greg5 Creative Commons License 2000.10.25 0 0 7
Inkább az elso nem? :) Azon belul is a splat pack.
Előzmény: dzsó (6)
dzsó Creative Commons License 2000.10.25 0 0 6
Egyetértek. Tényleg nem rossz játék, de akkor is a második a csúcs.
Mayan Creative Commons License 2000.10.25 0 0 5
Ha esetleg valaki mar eljutott eddig, akkor segithetne. Hogy a fenebe kell kinyirni a Police State hatodik kuldeteseben a rendorfonokot? Mar mindennel probalkoztam, de a legjobb, amit elertem, az 78% volt. Neten meg nem talalok leirast.

Egyebkent nem rossz a jatek, de nekem annak idejen a Carma2 jobban tetszett.

Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.11 0 0 4
Sziasztok!!!

Hát,sajnos nekem csalódnom kellet.Számomra a játék unalmas,gyér.Lehet,hogy bennem van a hiba,de számomra felesleges volt ennyit várni!Kár.
Üdv:Pedro 14

outbreak Creative Commons License 2000.10.02 0 0 3
Hi all!!!

Nagyon cool a game. Szerintem sokkal jobbra sikerült, mint az eddigi részei. Megyek is jáccani. Üdv all:
ouTBreak alias Jockey Ewing

Angus Creative Commons License 2000.09.22 0 0 2
Üdv!

Nekem a pályalépő kód kéne. Egyszerűen gyűlölöm az ügyességi részeket és nem vagyok hajlandó időre sétakocsikázni ellenfelek nélkül!

Angus

Attiska Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1
Hali!

Ha valaki nem tudná, itt a blood patch:

http://www.megagames.com/cracks/gc.htm

radai rosseb Creative Commons License 2000.09.15 0 0 0
csak csend és nullaszag :)
Előzmény: Attiska (-)
Attiska Creative Commons License 2000.09.15 0 0 topiknyitó
Hali!

Játszik valaki a full verzióval? Szerintem egész jó, csak nekem sajna az angol zombie verzió van meg, és igy nem az igazi. :( Nincs valamerre a neten blood patch?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!