Keresés

Részletes keresés

sas1 Creative Commons License 2002.06.27 0 0 234
"Székely vagyok, nem piskota"

Ma láttam pólón, egy elhízott 30-as, kelet-német könyvelő fejű csákón, vicces volt.

Előzmény: sas1 (228)
a142857 Creative Commons License 2002.05.21 0 0 233
Most én vagyok hülye vagy ez a barom gép? Hogy mindent megdupláz? De valami nem stimmel. Az o-mat csak az egyik helyre tette be. Na mindegy, ilyen is van... de mintha a felét meg kihagyta volna...
Előzmény: a142857 (232)
a142857 Creative Commons License 2002.05.21 0 0 232
Nem érted? Épp azt mondom, hogy nagy valószínűséggel azok, akik a legjobban verik magukat a magyarságuk miatt, nem is tiszta magyarok. Nem érted? Épp azt mondom, hogy nagy valószínűséggel azok, akik a legjobban verik magukat a magyarságuk miatt, nem is tiszta magyarok.
Nehgy azt hidd, hogy azt gondolom, hogy a "tiszta magyar" valami magasabbrendű árjaszerű "faj" lenne, ezt a baromságot maximum egy csurkaszintű idióta képzeli. (Népvándorlás, tatárdúlás, török átok, osztrák uralom, szovjet fennhaóság...)
Nehogy azt hidd, hogy azt gondolom, hogy a "tiszta magyar" valami magasabbrendű árjaszerű "faj" lenne, ezt a baromságot maximum egy csurkaszintű idióta képzeli. Ők terjesztenek ilyen barom jelszavakat...
Előzmény: Kötél László (231)
Kötél László Creative Commons License 2002.05.21 0 0 231
Kéretik elmagyarázni, hogy miről ismerszik meg az a "talán két százalék tiszta magyar" ?

Elég a küldetéstudat?

Előzmény: a142857 (230)
a142857 Creative Commons License 2002.05.21 0 0 230
Hőzöngő barmok!
Magyarországon talán két százalék tiszta magyar van. Ők az igazi ázsiai magyarok. Az összes többi keverék vagy csak magyar anyanyelvű "turista". Bár ha belegondolunk, akkor az a két százalék a leginkább "turista", hisz ők jöttek a legmesszebbről.
Az én értelmezésem szerint az verheti a nyálát, hogy itt van itthon, aki 5000 évre visszamenőleg ki tudja mutatni, hogy ezen a földön éltek az ősei.
A többi jobb lenne, ha nem vágna fel semmire, hanem sima mezei turistának tekintené magát nem csak e földön, hanem ebben a világban.
serpico Creative Commons License 2002.05.21 0 0 229
Az a baj a gyümölcsössel hogy fejére esett az alma. Mindig visszajön egy kis html gyakorlatra.
Az ilyen egy dolgot soha nem fog megérteni, vannak emberek akik tényleg jó emberek Almaital, tudod Te nem ezek közé tartozol.
Ne búsulj ha értenéd érdekelne hogy ezt írom.
sas1 Creative Commons License 2002.05.21 0 0 228
Szombaton Csíksomlyón egy globalizált, furanapszemüveges, szines repperruhás csákó rohant le a kilátótól és közben ezt üvöltözte: "SZÉKELY vagyok, NEM PISKOTA" vicces látvány volt.
CHemotox Creative Commons License 2001.10.17 0 0 227
egy választási topic.
geszthi Creative Commons License 2000.10.03 0 0 226
Lehet igazad van, en mar csak ilyen naiv vagyok. De legalabb mar az kiderult, hogy az egesz "Orbanciganyozas" bizonyiteka az az egyetlen kep ami lathato alabb.

Csak idegesit ez az osszjobboldali alapari bunkosag GA ellen. Mert meg ha keresztbe tett volna az Antall-kormanynak es az emiatt megbukott volna meg megertenem, de igy?
A ketszinuseggel meg mindig felhuznak, mert mi lenne forditott esetben ?
Madlnal allandoan naponta elojonne, hogy biztos besugo hiszen...; Goncz Arpad meg maga a nemzeti hos lenne mert o bortonben ult az ellenallasaert, mig a mocskos lib M. nyugaton tanult...

Előzmény: pindiy (223)
pindiy Creative Commons License 2000.10.01 0 0 225
Hát Derek 15 évnél kevesebbel egyik sem rendelkezett.........
Érdemes tán a nevüket megjegyezni.
Zólyomi vezérörnagy 56-ban a hadmüveleti csoportfönök helyettese volt, ha lyól emlékszem, Réthy János fiatal tiszt volt 56-ban, a börtönbeli éhségsztrájk szervezője, Krassó lyó barátja, Válóczy István szintén fiatal repülőmérnök tiszt volt és a nemzetörségbeli tevékenységéért kapott 15 évet, Tankó Tibor a Tűzoltó utcában volt Angyal valamelyik helyettese, Regéczy jelenleg a TIB elnöke.
Vagány társasága volt ez az öregeknek, akik láttak egyet s mást már.
Nem beszélve egy öreg vörös katonáról:::))) és pincemesterről Kéry vezérezredesről, aki 1944-ben mint a miniszter szárnysegédje a német bevonulás éjszakáján segitett eltünni majd minden veszélyeztetett embernek, aki Gosztonyi Péterrel együtt szakmailag igen sokat segitett a katonai iroda szakmai munkájában.
Irom ezt azért, mert múlik az idő és már hárman az emlitettek közül már nem élnek.
Előzmény: Derek (224)
Derek Creative Commons License 2000.10.01 0 0 224
"Cella társai közül, az 56-os katonák szolgáltak az Elnök katonai irodáján, közöttük olyan is akit a börtönbeli
ellenállásért halálra akartak itélni."

Ez volt az egyik amit nagyon nagyra ertekeltem Goncz-nel.

Előzmény: pindiy (223)
pindiy Creative Commons License 2000.10.01 0 0 223
Kedves geszthí, hagyd Almát a rögeszméivel.
Gönczöt éppen úgy átvilágitották, mint azt a törvény előírja.
Az átvilágitó bírók anyagát láttam.
A Lovas érdeklödött egy ideig utána, akinek megíratott, hogy az anyag a rendelkezésére áll és forduljon az illetékes átvilágító bíróhoz a titkosság feloldása érdekében.
Valahogy nem fordult.
Egyébként Fónaytól, Regéczyig nincs olyan 56-os vezető aki ilyet állított volna mint ez az Almuska.
Cella társai közül, az 56-os katonák szolgáltak az Elnök katonai irodáján, közöttük olyan is akit a börtönbeli ellenállásért halálra akartak itélni.
Almuska hűen a tanultakhoz, mindent megtesz az 56-osok lejáratására.
Hagyd a fenébe, ha lyól emlékszem a patkányozást a Pálfy G. kezdte, oszt nézd meg, hogy éppen mostanság miért golyozzák ki mindenünnen.
Ezekről az ugatókról elöbb utobb ugyis minden kiderül.......

Előzmény: geszthi (220)
geszthi Creative Commons License 2000.10.01 0 0 222
Mondjuk nem lepodom meg a Magyar Nemzetes Molnar Pal irasan.

Ha esetleg nem lenne benne ilyen, hogy " s vélhetoen része volt Ries István egykori miniszter halálában" mikor ez egyalataln nem bizonyitott (epp ez ellen tiltakozott ugye BT), meg az, hogy
"Bauer, aki pártállami elonyöket élvezve iskoláztathatta magát, s Nyugatra utazhatott akkor, amikor más „közönséges” közgazdászok nem hatolhattak át a vasfüggönyön," amikor MADL 1961-ben (hol volt akkor meg BT nyugaton?) amikor sokkal kemenyebb volt a rendszer mehetett nyugatra tanulni egy arva szava sincs, no ezek utan jogos lenne a kerdese:
"Föltétlenül erkölcsi kioktatásban kell részesítenie az ellenzeki politikusokat...Molnar Palnak?"

Aztan honnan bizonyosodott, be hogy dollarmilliardos (! mennyi is az eves beveteunk turizmusbol?) kar erte az orszagot az expo elmaradasa miatt? Es azt mar ne is emlitsuk, hogy ha most - a direkt alultervezett infalcio miatti tobbletbevetel es biroi dontes ellenere - erv a 4 metro ellen, hogy nincs penz ra, akkor 1996 elott a szarabb gazdasagi helyzetben ez miert nem lehetett?

Persze ha ilyen aprosagokat nem nezunk akkor meg jo is lehetne a cikk....:-(((

Előzmény: Almaital Returns (204)
geszthi Creative Commons License 2000.10.01 0 0 221
Ez am bizonyitek! Hat persze, hogy van csak epp a gonosz GA eltuntette. Semmi nyoma.
Ja ertem.

Akkor elarulom, hogy Madl ugy kerult ki 1961-ben tanulni nyugatra (ami ugye kozismert, sosem tagadott teny), hogy cserebe 2 ellenzeki illetot arult el (akik a bortonben eletuket vesztettek gyanus korulmenyek kozott), ezzel bizonyitva huseget. Bizonyitek van csak Antall, meg most Orban letiltotta a kozleset, sot meg is semmisitettek.
Felolem akkor nyugodtan csinalhatjuk ezt is.

Ami a kerdeseimet illeti, azokat te allitottad en csak sorbatettem, nem kovetkezik belole, hogy GA vegig maganzarkaban lett volna (ezt soha senki sem allitotta). Nem ezert kerdem (majd elarulom miert, ha valaszolsz). Szoval volt-e maganzarkaban illetve kivegeztek-e azt a bizonyos tanut ???

Előzmény: Almaital Returns (208)
geszthi Creative Commons License 2000.10.01 0 0 220
Ne nezz mar hulyenek jo?! A jo budos francba valaszoltal te a Goncz Arpad elleni vadaidat illeto kerdesekre!. Ne probald megint elvinni a temat, hogy a DNS dologert nagy nehezen (Piroska tobbszori felszolitasa utan) vegul csak bocsanatot kertel Mea Culpa topikban.

Szoval milyen bizonyitekok vannak, ki az allitolagos tanu GA besugosagat illetoen?!

Előzmény: Almaital Returns (211)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.10.01 0 0 219
Azt hittem megjön, de elment!

Mi? Megjött? Az? Akkor futás betétért :-)

Előzmény: wizes (218)
wizes Creative Commons License 2000.09.30 0 0 218
Szégyenlém leírni neved!
Komolyan nem tudom kóreset vagy csak úgy!
Kitapétáztad magadat!
Ejnye ..
Azt hittem megjön, de elment!
wizes WG.
Előzmény: Almaital Returns (217)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.30 0 0 217
almácskának azt izenem, hogy:
- a mazsihisz, ha ijet állított akkor van olyan lúzer, mint a bőgatyás landeszman rabbi

Ezt állította, utánanézhetsz bármelyik napilapban.

- fejleszze mán egy kicsit azt szerencsétlen szókincsét.

Minek? Egy fikanick számára elegendô a “szerencsétlen”, “seggfej”, “fasz” és “tuskó”, valamint ezek permutációja :-)

Period.

Előzmény: MGperY (213)
pindiy Creative Commons License 2000.09.30 0 0 216
Alma, mondtam már, hogy ne légy hüje.
A Göncz nem tiltott le semmit.
Egyébként persze lehet ide hazudni, de nem illik.
Előzmény: Almaital Returns (208)
wizes Creative Commons License 2000.09.30 0 0 215
Apple elveszíti a fejét és dühöng!
Vegyünk neki egy étkészletet és hagyjuk amint a falhoz veri!
AlmaitalRetuns!
Komolyan kérdem mi bánt?
Ha valaki gyufát fog, te ágyut, ha valaki szódavizes patront, robbansz?
Nem akarom fokozni!
Értelmes ember akkor hülye, ha befolyásolják!
De értelmes ember ezt nem hagyja!
.
wizes WG.
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.30 0 0 214
Provokátor, latin eredetű szó, a provocare szóból ered. Pro, elő, vocare, hívni. Próbálom előhívni a jobboldalból a jelszavakon túlmutató megmagyarázását a nemzetiességnek.
MGperY Creative Commons License 2000.09.30 0 0 213
almácskának azt izenem, hogy:

- a mazsihisz, ha ijet állított akkor van olyan lúzer, mint a bőgatyás landeszman rabbi
- fejleszze mán egy kicsit azt szerencsétlen szókincsét.

Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.30 0 0 212
Hanyagolva vagyok, Almaital nekem már nem is válaszol... :-)

Mit válaszoljak, te szerencsétlen provokátor? A hozzászólásaid téged minôsítenek, te szerencsétlen…

Period.

Előzmény: Törölt nick (210)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.30 0 0 211
Ja a 169-re legyel szives bizonyitekokkal valaszolni Almaital! Nem elfeledni mint a DNS dolgot…

Nagyon buta vagy. Több topicba is megírtam a válaszom. Magad is ellenôrizheted például a Mea Culpa topicban. Szerencsétlen tuskó… Ennyire műveletlen, primitív bunkó hogy lehet valaki?!

Period.

Előzmény: geszthi (200)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.30 0 0 210
Hanyagolva vagyok, Almaital nekem már nem is válaszol... :-)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.30 0 0 209
almácskának azt izenem, hogy
a mazsihisz nem fikál ide, kicsi

Na és? A Mazsihisz nyilatkozatát pár millióan hallották. A fórumot, ezzel szemben, pár száz embernél többen nem olvassák. Nagy különbség, te IQ-bajnok.

Szerencsétlen…

Period.

Előzmény: MGperY (207)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.30 0 0 208
Hivatalos "dokumenytyi nyet"

Van, csak gönctéglapatkány letiltotta. Vajon miért?

Marad egy szinten bortonbeli illeto.
Tehat akkor az 1 millios kerdes :
Volt-e kulonzarkaban es kivegeztek-e ezen az illeto/t?
(ha nem erted majd folytatom. Vigyazat logika szukseges a feladat megoldasahoz!)

Te szerencsétlen. Ha arra célzol, hogy hogyan ismerhették gönctéglapatkányt személyesen is, ha – legalábbis érvelésed szerint – egész idô alatt magánzárkában csücsült, akkor azt kell mondjam, láthatóan nem olvastad gönctéglapatkány egyetlen életrajzát sem…

Period.

Előzmény: geszthi (169)
MGperY Creative Commons License 2000.09.30 0 0 207
almácskának azt izenem, hogy
a mazsihisz nem fikál ide, kicsi
wizes Creative Commons License 2000.09.30 0 0 206
Má' meginn erdőben vagy!
Fenyves, tölgy, ...
Ez nem lehet igaz, hogy valakai ennyire ...
Ki sem merem mondani!
Huhh Pfuj magamnak!
Figyuzz!
Én én vagyok! semmi közöm a copydhoz!
Gyakorolj és ...
Tényleg nem értelek?
wizes WG.
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.30 0 0 205
tudod ő nyilvántartja az ijesmit :(

A MAZSIHISZ-nél emiatt nem sikoltoztál – akkor nálam miért?

Szerencsétlen…

Előzmény: MGperY (203)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!