Keresés

Részletes keresés

Mondragon Creative Commons License 2000.09.19 0 0 7
Hát, az az igazság, hogy nagyrészt kialakult a szereplőgárda, de valóban vannak még kérdőjelek. Nem tudom, hogy pontosan milyen életkorú, tapasztalatú színészekkel tudsz összehozni, de ha esetleg komoly az ajánlatod, e-mailben vegyük fel a kapcsolatot.
Előzmény: Gini (6)
Gini Creative Commons License 2000.09.19 0 0 6

Szereplők nem kellenek Mondragon? Abban tudok segíteni:-)
Előzmény: Mondragon (5)
Mondragon Creative Commons License 2000.09.19 0 0 5
Mire vagy kíváncsi? A történetről nem tudok sokat mondani, mert még vannak kérdőjelek, egyébként a II. vh. idején játszódna, kevés szereplővel, egy helyszínen (erre kellene az a bizonyos parasztház). Egyébként nyolc perc körüli hosszúságú rövidfilm lenne, celluloidra forgatva. Így röviden ennyit mondanék, de kérdezz, ha érdekelnek további részletek.
Előzmény: blackhole (4)
blackhole Creative Commons License 2000.09.18 0 0 4
Valamikor évekkel ezelőtt az Őrségben jártam egy efféle
parasztház-múzeumban, de pontosabban nem tudok
visszaemlékezni. De biztos, hogy dokumentált dolog, tehát
nem csak megláttam, hanem tudtam róla előre - valahol
biztosan utána tudsz érdeklődni (turistahülyítő információs
irodáknál, pl.).

bh.god

ui: "Mondhatnál" valamit a filmetekről...

Mondragon Creative Commons License 2000.09.17 0 0 3
Erre gondoltam én is elsőként, el is mentem terepszemlézni. Végülis, lehetőség volna rá - napi 350.000 forintért.:-( (Esetleg nincs ott valakinek ismerőse?) Persze még nem adtam fel a reményt, de ez az összeg azért elég riasztó.
Előzmény: rocher (2)
rocher Creative Commons License 2000.09.16 0 0 2
Próbáljátok meg a szentendrei Skanzenben. Ott már lassan lecseng az idény és vannak mindenféle szobák berendezve.

Ha nekem kellene filmet forgatni rögtön ott kezdeném.

Sok sikert: petra

Előzmény: Mondragon (-)
Mondragon Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1
Hát úgy látom, hogy nem a legjobb helyen érdeklődtem...
zizi Creative Commons License 2000.09.14 0 0 0
0 forint fizetségért itt sem jár 5let csak 0 parasztház :-))
Előzmény: Mondragon (-)
Mondragon Creative Commons License 2000.09.14 0 0 topiknyitó
Rövidfilmet forgatunk, és helyszínt keresünk, ahol a történet játszódhatna: egy nagyobb szobát egy parasztházban, és az sem lenne baj, ha régies berendezéssel állna rendelkezésre (a film az 1940-es években játszódik). Ami tény, az az, hogy fizetni nem nagyon tudunk érte, de az is igaz, hogy 1 nap előkészítés, 2 nap forgatási időre kellene csak.
Emellett támogatókat is keresünk, akik anyagi segítséget tudnának nyújtani a film elkészítéséhez. Ha valakinek tippje, ötlete van, írhat ide, vagy a levélcímemre.

Minden segítséget előre is köszönök!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!