Keresés

Részletes keresés

oszibá Creative Commons License 2005.04.24 0 0 6
igen, de hol van?
Előzmény: ZöPö (0)
Matkovits Creative Commons License 2000.09.19 0 0 5
Péterkém Aranyom!
Nagyon remek ember vagy, de inkább nem adom össze a -Mijót veled. Egy Einsteint, egy Churcillt meg egy Therneszt összeadva veled + a(-)Mijót=
No látod...
Azt a koktélt olivával és az Ilus ajánlatával összeadva...
Ihaj!!!
Előzmény: ZöPö (4)
ZöPö Creative Commons License 2000.09.19 0 0 4
A "Megáll az idő"-t a Gothár Péter már megrendezte, nem is rosszul. Ne vegyük el a kenyerét! :-))

Lám, nem vagyunk egyformák. A Mijó francot kíván beléd, én meg egy koktélt, olivával, ahogy illik. Na, ezt add össze! :-DDDDDD

Előzmény: Matkovits (3)
Matkovits Creative Commons License 2000.09.18 0 0 3
Péterkém, köszönöm a gratulációt.
Az óra megállására a lányom két verzióval, én egy pofonnal álltam elő.
Szerinte:
a/ Tőled még az óra is kiakad.
b/ Tőled még az idő is megáll.
Egyébként meg lelőtted a Mijót, mert ő akart velem kapcsolatban topicot nyitni "Franc a Matkovitsba" címmel.
Kornél
Előzmény: ZöPö (0)
ZöPö Creative Commons License 2000.09.14 0 0 2
Közben kijavították Indexék a dátum-scriptet, már a sarokban is 14-e van. Netán Kornél felébredt? :-))))

A jelzést vettem, frankón elfelejtettem amúgy, úgyhogy köszönöm! :-)

Előzmény: Mijo (1)
Mijo Creative Commons License 2000.09.14 0 0 1

Ennek te dumálhatsz Péter, hétfonél elobb hírét sem hallod, próbál befészkelodni az átok a kunbajaiak bizalmába, lehet hogy még polgármester is lesz belole ebben a csendes határmenti faluban !?

Ha belegondolunk, rá is fér a Kornélra egy kis nyugalom végre, most hogy rohamosan közeledik a nyugdíjazás ideje ....:))!

Péterem, mi lesz a Széll Péterrel közös zsúrotokkal, nagy a csend körülötte !?

Mijo

Előzmény: ZöPö (0)
ZöPö Creative Commons License 2000.09.14 0 0 0
ĺ Isten éltessen, Kornél! J
ZöPö Creative Commons License 2000.09.14 0 0 topiknyitó
Nem tudom, észrevettétek-e, hogy a beírásom pillanatában a jobb felső sarokban mág mindig ez áll: 2000. szeptember 13. szerda - Kornél. Internet idő: @680

Nomármost, én erre csak egyetlen logikus és elképzelhető magyarázatot tudok: Kornél prolongálta a neve napját!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!