lényegében soha. papíron 2005-ben, de abban az idényben Messi összesen 1 csoportmeccset játszott a BL-ben, nyugodtan mondhatjuk, hogy 2005-2006-tól számoljuk

Viszont azt kikeresem, mikor volt utoljára ilyen korán Messi-Ronaldo búcsú a BL-től.

Beyeler Creative Commons License 2021.03.11 0 0 21811

Nincs gond, megérdemli. Szép volt. De mindketten kiestek, úgyhogy a komplexusod félreteheted a topikban. Szurkolj jövő héten az Atalantának, és akkor teljes lesz az örömöd.

Előzmény: ave én (21810)
ave én Creative Commons License 2021.03.11 0 0 21810

az egész világ Messi góljáról beszél. még Ronaldo terpesztéséről is elvonta a figyelmet

ave én Creative Commons License 2021.03.10 0 0 21806

azért tegyük hozzá, hogy nem az ötöző csempéje jelenti az idegen pályát, hanem a közönség. márpedig Milánó mindkét fele ki tud állítani 70 ezer nézőt

Előzmény: Mx8 (21802)
Aquila 00 Creative Commons License 2021.03.10 -1 0 21805

Akiket megtartanék de Ligt, Cuadrado, Bonucci, Danilo, Dragusin, Arthur, Rabiot, Bentancur Fagioli, Chiesa

mostani, illetve a 2003-as esetről is szó van:

Szóval, ha a Lipcse nyer 3-1, 4-2, stb variációban 2 góllal, akkor a Liverpool jutna tovább "idegenben lőtt góllal", úgy hogy mindkét meccs Budapesten volt.

Mx8 Creative Commons License 2021.03.10 0 0 21802

Kockázat van, gólt tud kapni a hosszabbításban is. Csak az nem mindegy, hogy a másiknak így 120 perce volt hogy 2 gólt lőjön, miközben az első meccsen a Juvénak nem volt 120 perce erre. (Én se védem a Juvét, csak a szabályt tartom igazságtalannak)

Már maga az idegenben lőtt gól is hülyeség bizonyos szituációkban. Pl. Milan-Inter, itt nem a helyszín, hanem kb. az számít, hogy a sorsoláson mi a húzási sorrend. Lásd a 2003-as esetet, amikor a 0-0, 1-1-es meccseken a Milan csak azért jutott tovább, mert a második meccsen ő volt a "vendég", neki lett 1 idegenben lőtt gólja. Igaz mindkét meccs ugyanabban a stadionban volt. Jövőre hátha lesz egy ilyen mutatvány megint, esetleg hosszabbítással együtt.

Előzmény: Authentik10 (21796)
Aquila 00 Creative Commons License 2021.03.10 -2 0 21801

Az egy lázálom lehetett te kis Brüsszeli travi

Előzmény: dr dr prof (21800)
dr dr prof Creative Commons License 2021.03.10 0 0 21800

Én a faszomat láttam benne anyádban, majom.

Előzmény: Aquila 00 (21799)
Aquila 00 Creative Commons License 2021.03.10 -1 0 21799

Jól játszott. Benn láttam a lövését.

Előzmény: Authentik10 (21797)
ave én Creative Commons License 2021.03.10 0 0 21798

ellenkezőleg, otthon jobb kezdeni. ugyanis több idegenben lőtt gólt mindgsz tudsz még rúgni, de kevesebbet kapni már nem

Authentik10 Creative Commons License 2021.03.09 0 0 21797

Cuadrado 12 kulcspassz, 15 sikeres beadás, 32 beadási kisérlet, lehet mindhárom rekord a BL-ben.

Authentik10 Creative Commons License 2021.03.09 0 0 21796

Igy is óriási hátrány otthon kezdeni, ne játsszon már még fél órát a hazai csapat kockázat nélkül.

Előzmény: Beyeler (21794)
Beyeler Creative Commons License 2021.03.09 0 0 21795

Azért gratulálok a Portónak! 2 éve is olaszt búcsúztattak a 16 között, szóval előre, portugálok. És hátha most nem a Liverpool jön szembe, bár felettébb erős mezőny lesz a 8-ban.

Beyeler Creative Commons License 2021.03.09 0 0 21794

Nem sajnálva a Juvét, de ez a hosszabbításban is számít az idegenben lőtt gól nagyon gáz. Fordítva is ezt mondanám, még ha a Felcsút esik ki, akkor is.

Aquila 00 Creative Commons License 2021.03.09 -1 0 21793

Pirlo ezt a gecit nem kell berakni

Aquila 00 Creative Commons License 2021.03.09 -1 0 21792

A portugál maszkos örülhet továbbjutottak a honfitársak, a fizu meg a számlán.