Keresés

Részletes keresés

gyep Creative Commons License 2010.11.02 0 0 10
a nu skool örök!!!!
gyep Creative Commons License 2009.05.05 0 0 9
nuskool örök!
gyep Creative Commons License 2008.05.12 0 0 8
egy letűnt kor topicja:(nu skool meghalt..sajnos:(én még mindig imádom...
Köpcös Creative Commons License 2000.09.11 0 0 7
Szia !

Cinetripre elég egyszerű a bejutás. Az a lényege, hogy korán kell menni. Kell egy úgymond tagsági, mivel a helyet bulira nem adják ki, viszont klubnak igen. Így a belépőt tagságinak hívják. Ezt meg lehet szerezni elővételben (pl. I&I), de a helyszínen is. Elővételben olcsóbb. Ezt csak egyszer kell megvenni, utána mindig magaddal vinni, mert levágnak róla egy darabkát alkalmanként. Ha elfogy róla a belépő, adnak új tagságit ingyé. Ezenkívül persze van belépődíj is.
Célszerű 9 körül odaérni, mert akkor nem állsz sokáig sorban és lesz kabinod is. Amúgy a Pesten rendezett fedett bulik közül szerintem ez a legjobb. Tehát előre. 23-án az ősz első Cinetrippje...

Köpcös

Előzmény: magdika (6)
magdika Creative Commons License 2000.09.11 0 0 6
Udvozlet minden on es off hozzaszolonak, mint topiknyito koszonom az erdeklodest.
FreQnastY ugy tunik kozos kedvenc, en is igen csipem a muzsikajat; a Beats By Dope Demand sorozatot ismeritek? (Altalaban duplacedes kiadvanyok "Kickin" cimke alatt, eleg vegyes de hallgathato valogatas, az utobbiak fokent nuskool iranyuak.)
Kerdes:a Cinetripre hogy lehet bejutni, ha meg sosem voltam? Amit tudok a bulikrol a szerint eleg bennfentesnek tunik, de meglehetosen alulinformalt vagyok e teren (is).
Udv, mag.
Libertine Creative Commons License 2000.09.08 0 0 5
Támasszuk fel a minden ami bosszantot! Magdika megint jól kifogta velünk :-)

a libertine

Előzmény: paulinamartinez (4)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.09.08 0 0 4
szia magdika!

de rég láttalak!
emlékeztek még a nagy sikerű minden ami bosszantra???

na csak beköszöntem, elnézést hogy off voltam

üdv,
paulina

cyber.greg Creative Commons License 2000.09.08 0 0 3
Ment a rádióban a Nu Generationtól a Rescue Me, és azt mondta a műsorvez, hogy ez a műfaj a nuskool. Nos, ha tényleg az, akkor szeretem a nuskool stílust!
Fubiharapó Creative Commons License 2000.09.08 0 0 2
hát, szerintem veszít erejéből, és kezd elveszni a detroiti techno és a breakbeat forgatagában.
nekem a legjobban eddig az a revolution, vagy mittoménmilyen című freqnasty jött be.
meg az a grooverideres cucc.
Pancser Láma Creative Commons License 2000.09.08 0 0 1
borzasztóan bosszant mag, hogy állandóan keverem a topikokat...asse tom már hol áll a fejem
Előzmény: magdika (-)
Köpcös Creative Commons License 2000.09.08 0 0 0
Jé egy 0
nu skool rullah (bocs :-))

Amúgy ha minden jól megy, és sikerül a dolog a Cinetrippeseknek, akkor még összel jöhet a nagy császár Freq Nasty.. Rémélem, hogy most már elintézik időben a vízumát...

Köpcös

Előzmény: magdika (-)
magdika Creative Commons License 2000.09.08 0 0 topiknyitó
Ezennel megnyitom...
Irjatok infokat, ajanljatok lemezeket, listazzatok kedvenceiteket.
Mi ujsag az ujsuliban, kik-mik a meghatarozo tenyezok a scenaban, meg egyaltalan mi van most?

Udv mindenkinek, mag.

(na johet a nulla)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!