Keresés

Részletes keresés

zfazek Creative Commons License 2014.04.09 0 0 21098

Elkelt.

Előzmény: zfazek (21088)
Elm Creative Commons License 2014.04.04 0 0 21097

Miert gondoljak ugy? Mert tobben neveznek, ha lehet bolyozni, vagy mert tobben fernek el a palyan?

A profikat akkor is ellenorizni kell, igy aztan rohadtul nem lesz egyszeru, plane ha keverednek (ellentetben az ITU VB-vel, ahol az elit es az age group nem versenyzett egyutt)...

Előzmény: moskitos (21094)
moskitos Creative Commons License 2014.04.03 0 0 21094

A fö elgondolas az egészben hogy mivel ezek a versenyekre a szabad helyek perceken vagy napokon belül elkelnek,igy ugy gondoljak hogy ezaltal növelhetik az indulok létszamat (3000 fölé) igy még több bevételre tehetnek szert.

Azért vannak olyan versenyek ahol nem sokra mennek az indulok ezzel a valtoztatassal (Pl. Lanzarote)

A gyengén uszo profik elég szép kis mezönyt fognak magukkal huzni!

 

A 2015-ös IRONMAN 70.3-as VB amit Zell am See-nek itéltek, igy azok akik a IM 70.3 Budapest-i versenyen indulnak lehetöséget kapnak egy elérhetö tavolsagu VB-n valo részvételre!!(Clearwater, Las Vegas....)

Elm Creative Commons License 2014.04.03 0 0 21093

Ezt direkte előre bejelentették? Ennek meg mi értelme? Biztosan van egy csomó más szabály is, amit alapesetben nem nagyon ellenőriznek, de ha kiderül, akkor büntetik. Most akkor ezzel a bejelentéssel kifejezetten arra céloznának, hogy nem is büntetik, akkor se, ha mégis láthatóan bolyozik valaki (ami ugye továbbra is tilos önmagában), vagy azért büntethetik, csak célzott/rendszeres ellenőrzés nem lesz majd a pályán?

 

Ez olyan, mintha bejelentenék, hogy 130 felett menni továbbra is tilos az autópályán, de nem fogják ellenőrizni, mert nincs rá keret mondjuk. Ilyenkor mi lenne?

 

Ha nem jelentek be semmit, nem mondanak semmit, csak a 100 pályafeügyelő helyett 1 lesz a pályán, akkor se történik semmi extra, az eredemény nagyjából ugyanaz lenne talán : a többség betartaná, ahogy eddig, aki csalni akar, nem tartja be, ahogy eddig...

Előzmény: moskitos (21091)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2014.04.02 0 0 21092

Íme, a sportszerűtlenség melegágya. Ha nem akarják ellenőrizni, meg kéne engedni.

Előzmény: moskitos (21091)
moskitos Creative Commons License 2014.04.02 0 0 21091

Bolyozos IRONMAN a WTC-töl!!!

2015-töl a WTC többek között költségmegfontolasbol, nem kivanja ellenörizni a kerékparozas alatt  az AGE Group-os versenyzöket , hogy betartjak a nem bolyozos versenyszabalyzatot. ( a bolyozast tovabbra sem engedélyezik de nem fogjak ellenörizni)

 

Tibor1975 Creative Commons License 2014.03.22 0 0 21090

A Bikeart Kiss János Alt. u. 26 alatti boltjában is van lehetőséged megnézni és kipróbálni triatlonruhákat.

Előzmény: Törölt nick (21078)
F1DO Creative Commons License 2014.03.20 0 0 21089

Érdemes lehet megkérdezni őket: http://www.triatline.hu/

Előzmény: zsuga (21080)
zfazek Creative Commons License 2014.03.18 0 0 21088

[IRONMAN 70.3 BUDAPEST]

 

Sérülés miatt egy 100 EURO-s nevezés ajándékkártya 20 000 Ft-ért eladó. Érdeklődni magánban.

 

Zoli

Marcellus Creative Commons License 2014.03.04 0 0 21087
Ha triatlonos ruha, akkor az Orca-t abszolút tudom ajánlani. Most a Bike Art üzletében női-férfi versenyruhák 5000 forintért vannak akciózva!
Elm Creative Commons License 2014.02.22 0 0 21086

Érten, köszi. Reméljük, így marad idénre is.

Előzmény: zsuga (21085)
zsuga Creative Commons License 2014.02.22 0 0 21085

Igen, ez kicsit zavaros kérdés:

Tavaly minden versenyre igaz volt (Nagyatádra is), hogy napi licenszt vagy éves engedélyt kellett kiváltani annak aki az OB eredménylistára fel akart kerülni. Ennek feltétele orvosi igazolás megszerzése (éves engedélynél sportorvos, napi engedélynél helyi vizsgálat biztosított volt Nagyatádon is). Ha OB nem izgat, szerintem saját felelősségre (ezt nevezésnél alá is írtad) veszel részt orvosi vizsgálat nélkül. Tavaly erre konkrétan az extrememan.hu oldalon rákérdezett valaki, de választ nem kapott. Én éves engedélyt szereztem be, mert az orvosi vizsgálatot fontosnak tartottam és több felkészülési versenyen is indultam, hogy beidegződjön a depózás, frissítés stb. meg a sok technikai részlet.

 

 

Előzmény: Elm (21084)
Elm Creative Commons License 2014.02.20 0 0 21084

Lehet láma kérdés, de jól rémlik, hogy Atádra nem kell se licenc, se sportorvosi, csak azoknak, akik az OB-n akarnak indulni?
Vagy valami napi licenc-t kiállítanak ott a nevezésnél?

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.16 0 0 21083

Vettem anno egy Rose kerékpárt és azóta kapom a leértékelésekről a híreket. No, akkor miután itt páran triatlon ruhát kerestek: http://www.rosebikes.hu/products/topajanlatok/ruhazat/ruhazat/bodiek/

A cég korrekt, és nem, semmi előnyöm nincs ebből.:))

atizone Creative Commons License 2014.02.12 0 0 21082

Szia!

 

Én a nagyon amatőrök közé tartozom, de pár éve befektettem egy ORCA alap triatlonos mezbe. Tud mindent amit kell, nagy melegben jön csak elő a "hátránya", azaz hogy kevésbé jól szellőzik, a nem "hálós" felső rész miatt a szervezet nem tud annyi hőt leadni mint egy jobb ruhában.

Próbáltam én is futógatyát biciklire ill. biciklisgatyát futni kombinációkat, de a sportolnijó érzés helyett inkább a mikorleszmárvége jött elő. Ha anyagilag nem fér bele a külön mez én a futónadrág opciót ajánlanám. Egyrészt duatlonon arra kétszer van szükséged, másrészt nekem a tekerésnél kevésbé zavart a betét hiánya.

Markus ill. a dunafit biztosan jó választás, egyszer láttam a budaőrsi dekában is.

 

Jó edzést!

Előzmény: Törölt nick (21078)
Andris90 Creative Commons License 2014.02.09 0 0 21081

Kedves  Tisztul_A_Visztula,

 

Nem kell feltétlenül versenyruhát venni, jómagam mindig kerós nadrágban teljesítem a távokat, sőt még úszni is abban úszok, a neoprén alatt is tökéletesen elfér. Felsőrésznek meg jó akármi, bár én ujjatlan végig cipzáros mezt használok.

 

De ha mindenképp szeretnél egyet, wiggle.co.uk

100 font felett ingyenes házhoz szállítás.

zsuga Creative Commons License 2014.01.19 0 0 21080

Szia!

 

Sajnos szinte nincs Mo-n olyan bolt, ahol fel tudnál próbálni jó ár/érték arányú triatlon verseny ruhát. Sokan csináltatnak (klubok), és sokan külföldről rendelik.

 

Tavalyi kutatási eredményem alapján végül a Dunafit cégnél vettem meg (dunafit.com). Bár netes cég a Jászberényi úti raktárban egyeztetett időpontban fel tudtam próbálni Orca Core 2 részes ruhát. 

 

Én abszolút amatőr vagyok, de ha komoly terveid vannak a verseny időt/eredményt illetően gondolom triatlon ruha kellene tényleg. A két részest szerintem jobban lehet használni, esetleg kombinálni más ruhadarabokkal. Hosszabb duatlonnál pl bicaj felsőben illetve futó trikóban menni közben az alsó ugyanaz. Persze ez időveszteség, de akinek 1 perc belefér, annak így kényelmesebb lehet...

Előzmény: Törölt nick (21078)
luiapple Creative Commons License 2014.01.08 0 0 21079

Szóval van olyan duatlonos ruha, amiben futni is jó, de a bringán is kényelmes? Ha csak duatlonban gondolkodom, akkor is triatlon ruhát kell keresnem?

Szerintem igen. Kicsit szokni kell, nem a versenyen kipróbálni. Én nyáron sokszor használom bringázáshoz, futáshoz.

 

Bármelyik is igaz, tudtok ajánlani ruhatípust belföldön (lehetőleg Bp-en vagy környékén) helyet, ahol fel is tudok ilyen ruhát próbálni, mielőtt megveszem vagy megrendelik nekem?

 

Én még anno tíz éve vettem Marcustól(Proathlon) az elsőt, most nem tudom milyen készletekkel rendelkezik.

Ajánlani tudom még Harsányi Zsuzsit http://www.triatlon-shop.hu ő biztos tud segíteni.

Előzmény: Törölt nick (21078)
Elm Creative Commons License 2014.01.01 0 0 21077

Mondjuk már van fent excelben is idei versenynaptár, talán már nem is csak tervezet.

Előzmény: Elm (21061)
atizone Creative Commons License 2013.12.31 0 0 21076

... azaz boldog új évet kívánOk mindenkinek!

atizone Creative Commons License 2013.12.31 0 0 21075

(nemcsak) sportsikerekben gazdag boldog új évet kívánik mindenkinek!

 

riki15 Creative Commons License 2013.12.23 0 0 21073

Idöközben elértem Obort! :-)

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és jó felkészülést mindenkinek a jövöévi versenyekre!

Előzmény: riki15 (21071)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2013.12.23 0 0 21072

Írtam egyet, de az régi, nem ismerem a szavatossági idejét.

Előzmény: riki15 (21071)
riki15 Creative Commons License 2013.12.23 0 0 21071

Sürgösen kellene Obor telefonszáma! Megvan valakinek? Ha igen ide küldje: erika.langer@porsche.co.at

Elm Creative Commons License 2013.12.22 0 0 21070

Pelso se rossz ötlet, majd elgondolkozom rajta, de általában közel van hozzá a Velence10, idén arra gondoltam menni. Szigorúan 7-8 kör, csakis 180 km környéki táv... :o)

Előzmény: zsuga (21067)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2013.12.22 0 0 21069

Lebuktunk.

Előzmény: Törölt nick (21068)
zsuga Creative Commons License 2013.12.21 0 0 21067

idén is voltam rajta, jövőre is neveztem rá. A frissítés kiváló volt szerintem, és jövőre csak egy depó lesz ami még egyszerűbbé teszi a dolgunkat. Nem olcsó verseny, és egy éjszakát előző napi futócucc leadás, stb miatt ott kell aludni, de ár-érték arányban még így is elmegy talán.

 

Korábbi féltáv helyett én a Tour de Pelsot javaslom. A bicajra nagyon jó felkészülési verseny. Még aznap vagy másnap még rá is lehet egy kellemest futni:) Rengeteg triatlonos vesz rajta részt. Rá két hétre meg jöhet a Balatonman.

Előzmény: Elm (21066)
Elm Creative Commons License 2013.12.21 0 0 21066

Köszi, a helyzet az, hogy Kaposvárig egyrészt nem szeretnék menni - elég lesz Atádra majd, amúgy utálok utazni, de hát ez az én bajom -, másrészt inkább előbbit keresek  Balatonmanhoz képest, mint későbbit, illetve az idei Orfűi rendezők (ironmteam) jövő évi versenynaptárában nem szerepel már ez a verseny. Szóval per pillanat nem tudok masik féltávot. De ezt is dícsérték, a kemény bringapálya ellenére, jó volt  szervezés, úgyhogy már hajlok rá...

Előzmény: zsuga (21064)
luiapple Creative Commons License 2013.12.21 0 0 21065
Előzmény: Elm (21063)
zsuga Creative Commons License 2013.12.21 0 0 21064

Hm, nem vagyok éppen tapasztalt triatlon versenyző, de segítő szándékkal írom, hogy Orfűre emlékszem mint májusi féltávú versenyre illetve a Balatonman után 2 héttel június végén a Deseda környéki Nagyatád kistesója hasonló távú menetre. Az utóbbin több ismerős is volt és tetszett nekik. 

Előzmény: Elm (21063)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!