Keresés

Részletes keresés

bogyóésbabóca Creative Commons License 2020.11.10 0 0 38

Sziasztok! Idei jelentkezés kapcsán is tapasztalom, hogy nem működik jól a feltöltő felület. Be lehet lépni, de kitöltés után hibára fut. Ha a jelentkező részét elfogadja is, akkor a hozzátartozóknál, vagy ha ott sem, akkor a benyújtásnál omlik össze. Szerintem sokan nem tudják beadni, általában ott, ahol család van és több személyt kell megadni. Tavaly is volt ez a probléma, de korábban nem. Ti tapasztaltok ilyet? 

Más. Korábban valahol olvastam, hogy az űrlapot angol karakterekkel kell kitölteni. A tájékoztató viszont az útlevélben szereplő név pontos szövegét várja. Ti használtok ékezetes karaktert, vagy nem a beadásnál.

DaniToUSA Creative Commons License 2016.11.27 0 0 37

Szia, azt olvastam megoldható a dolog, de folyamat hossza miatt megvan az esélye, hogy lecsúsztok a vízumról.

Mérlegeljetek, amúgy nálam is felvetődött ez, de a pénz akkor 2 embernek kellene...

Előzmény: kriszit (35)
Lexi04 Creative Commons License 2016.11.21 0 0 36

Sziasztok!

 

Én is jelentkeztem idén! :)

kriszit Creative Commons License 2016.10.20 0 0 35

Sziasztok!

 

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha kisorsolnak, az élettársamat magammal vihetem-e úgy, hogy a sorsolás után házasodunk össze? Valahol olvastam korábban, hogy ha tudjuk bizonyítani az interjún, hogy korábban is együtt éltünk, akkor ezzel nincsen probláma, viszont nem találok azóta semmi információt erről.

 

Köszi mindenkinek

DaniToUSA Creative Commons License 2016.10.02 0 0 34

szia én jelentkezni fogok, aki már szintén jelentkezne irjon a borsodidani@gmail.com -ra

tapasztalokat megosztani :)

Előzmény: Ramona Sandor (33)
Ramona Sandor Creative Commons License 2016.06.24 0 0 33

Sziasztok! 

DV-2018 as páylázok akadnak ? akik beadják októberben? 

 

 

Happy man Creative Commons License 2014.12.05 0 0 32

Errol az oldalrol lehet letolteni a hirmagazint, 

http://travel.state.gov/content/visas/english/law-and-policy/bulletin.html

 

ha alaposan atbogarasztad lathatod megadjak melyik honapban melyik kontinensen milyen case # rel kerulnek sorra apalyazok

Roandi Creative Commons License 2014.12.04 0 0 31

Sziasztok

 

Engem is kivàlasztottak ès termèszetesen nyàron minden kèrt papírt elküldtem de azòta csak vàrok ès várok az interjùra. Valakinek van már valami fejlemèny? Vagy azt pl honnan tudjàtok hogy mikor kellene lennie az interjùnak??? Minden segítô hozzàszòlàst vàrok. Köszi  elôre is!!!

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.29 0 0 30

Sziasztok

 

Olvasom a Zöldkártya sorsolás feltételeit amit a konzuli szolgálat adott ki lenne egy-két kérdésem.

 

"A törvények és rendeletek megkívánják, hogy minden jelentkezőnek legalább középiskolai vagy az ezzel
egyenértékű végzettsége legyen, vagy az elmúlt öt éven belül szakmai gyakorlata egy olyan szakmában,
ami legalább két éves képzést vagy szakmai gyakorlatot igényel. A „középiskolai végzettség vagy azzal
egyenértékű” meghatározása a 12 éves általános és középiskolai tanulmányok sikeres befejezését jelenti
az Egyesült Államokban vagy egy ezzel összehasonlíthatóan azonos értékű képzést egy másik országban.
Kizárólag nappali tagozatos tanulmányokra vonatkozik ez, levelező vagy egyéb bizonyítvány (mint
például a G.E.D) nem elfogadható. A végzettség és szakmai gyakorlat bizonyítására vonatkozó
okmányokat a vízumtárgyalás során kell benyújtani a konzuli tisztségviselőnek."

 

Ezek szerint ha valaki esti gimnáziumban érettségizett ne is jelentkezzen? Mit jelent a G.E.D?

 

andrusko78 Creative Commons License 2014.09.09 0 0 29

Sziasztok.

 

Én is kisorsolásra kerültem a 2015 zöldkártyalottón.

A sorszámom szerint októberben kellene mennem konzuli interjúra, de eddig még nem értesítettek az időpont miatt. Van valaki akinek már megvan a konzuli beszélgetés időpontja?

Köszi a választ.

Üdv:Norbi

Happy man Creative Commons License 2014.09.07 0 0 28

Hallo, az orszagbol 329 jelolt kerult kisorsolasra. Igy ha te ebbol egyet hasznaltal fel kell lenni meg vagy 328 halk palyazonak.

http://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/diversity-visa/dv-2015-selected-entrants.html

csako

eTongue Creative Commons License 2014.08.26 0 0 27

erre az emailre irjatok: jediejed87@gmail.com

Előzmény: eTongue (26)
eTongue Creative Commons License 2014.08.26 0 0 26

Van valaki aki még megnyerte idén a 2015 vizumlottót? szeretném felvenni a kapcsolatot más 2015 zöldkártyanyertesekkel.

glaci75 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 25

Sziasztok !

Azt szeretném kérdezni, hogy van e köztetek olyan aki nyert a 2014-es lottón, illetve ha már beküldtétek a papírokat kaptatok e visszajelzést a KKC-től a konzuli időponttal kapcsolatban. Nekem 8100-as sorszámom van de még nem kaptam visszajelzést.

Válaszaitokat előre is köszi.

 

EgySzemely Creative Commons License 2013.05.14 0 0 24

Én is "nyertem".

Épp a két form-ot (DS-230 és DSP-122) nézem át és próbálom kitölteni, a két képet most csináltatom meg.

 

Előzmény: Csibehuszár (22)
kormoscica79 Creative Commons License 2013.05.14 0 0 23

Hátha itt találsz:

Íratkozz fel ha érdekel!Zöldkártyával az USA-ban!Sokan vágyakoznak az USA-ba, a szerencséseknek ez valóra is válik. Volt egy fórum ahol a zöldkártyára pályázok és a szerencsés nyertesek segíteték egymást, tapasztalatokat cseréltek. Sajnos azóta megszünt, ennek hiányára reagálva hoztam létre ezt az oldalt. Miért is? Mert anno nekünk ott egy nagyon erős barátság született. Egyik család segítette a másikat, támogattuk egymást. Nagyon nehéz lett volna elkezdeni itt élni nélkülük. Kivánom, hogy minden zk nyertes kapjon érdemi segítséget, támogatást, szövödjenek barátságok, legyetek boldogok! Itt lehet feliratkozni:https://www.facebook.com/groups/zoldkartyasok/

Csibehuszár Creative Commons License 2013.05.11 0 0 22

2014-es, hozzám hasonló nyerteseket keresek:)

Ha van ilyen itt, jelentkezzen!!!

 

Infó: baromira nem elég évente egyszer belépni. Sőt a 6 hónap sem garancia. Ha nem tudod hitelt érdemlően bizonyítani, hogy az USA-ban élsz (lakásbérlet és munkahely!), akkor inkább ne hagyd el az országot rövid időre sem, mert jó eséllyel elveszted a zöldkártyát. Ez egészen addig fennáll, míg meg nem szerzed az állampolgárságot (ideális esetben 3-5 év). Dísznek nem adnak zöldkártyát....

imlak2 Creative Commons License 2013.04.09 0 0 21

VALAKI???!!!:-(((

 

imlak2 Creative Commons License 2013.04.05 0 0 20

Zoldkartya lotton nyersz ( vagy barhogy is jutsz zoldkartyahoz.....Pl.:hazassag..........lotto.......stb.) akkor evente 6 honapot az USA-ban kell tolteni?  Vagy eleg evente 1x belepni amerikaba??  Vagy...................vagy hogy van ez??? :-)) Azert kerdem mert mar nagyon sok verziot olvastam  a neten.

nayan00 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 19
Idén is volt zöldkártya lottó sorsolás. Jelentkeztem is rá, csak nem tudom, hogy elfogadják-e a fotómat. Olyan sok kritérium volt feltüntetve kész vicc.
Előzmény: Epikurosz (18)
Epikurosz Creative Commons License 2004.02.07 0 0 18
Még egy fontos információ:

ENTRIES FOR THE DV-2005 DIVERSITY VISA LOTTERY MUST BE SUBMITTED ELECTRONICALLY BETWEEN SATURDAY, NOVEMBER 1, 2003 AND TUESDAY, DECEMBER 30, 2003. APPLICANTS MAY ACCESS THE ELECTRONIC DIVERSITY VISA ENTRY FORM AT ‘WWW.DVLOTTERY.STATE.GOV’ DURING THE 60 DAY REGISTRATION PERIOD BEGINNING NOVEMBER 1. PAPER ENTRIES WILL NOT BE ACCEPTED.

Forrás: http://travel.state.gov/dv2005.html

Annak, aki nem tud angolul, lefordítom:
A DV-2005 zöldkártya lottóra 2003. nov. 1 és dec. 30. között lehetett jelentkezni, KIZÁRÓLAG elektronikusan! Papír alapú jelentkezéseket nem fogadtak el.

Az idén is valószínűleg hasonló lesz az eljárás, tehát erre az ügyre 2004. nov. 1 körül térjen vissza az, akit érdekel a kivándorlás. A regisztráció amúgy ingyenes.

Epikurosz Creative Commons License 2004.02.07 0 0 17
Regisztráció az amerikai Zöldkártya programra (vizalottó):

http://travel.state.gov/DS-0230.pdf
http://travel.state.gov/DSP-0122.pdf

Előzmény: Epikurosz (16)
Epikurosz Creative Commons License 2004.02.07 0 0 16
A zöldkártya lottóra KIZÁRÓLAG on-line lehet jelentkezni november 1 és december 30 között.
Az Indexen meghirdetett lehetőség egy nagy BLÖFF.
Az Index.hu tehát bűnsegéd egy csalásban, és ezért a rendőrségen fel kellene jelenteni ezt az egész balliberális médiabrancsot!

Hivatalos tájékoztatás az USA kormánytól itt:
http://www.dvlottery.state.gov/

"Thank You!

The application submission period for DV-2005 is now over, and all submission processing at this Web site has stopped. All further processing of DV-2005 applications will take place at the Kentucky Consular Center. "

Előzmény: Pittyke (7)
Snakeins Creative Commons License 2004.02.06 0 0 15
Az ösztönöm azt súgja, hogy ez egy nagy átverés.
SZVSZ akit érdekel a dolog, érdeklődjön az USA követségén az egyébként létező zöldkártya lottó tényleges feltételeiről.
Én úgy tudom, egyébként is ott kell erre a sorsolásra jelentkezni, mivel a folyamatban bennefoglaltatik a követség egy szakavatott munkatársával történő személyes elbeszélgetés is.

Aki minden kontroll nélkül kifizet a hírdetésben megadott számlára 40 dollárt, az meg is érdemli, hogy elveszítse.

Előzmény: Okos Mikulás (14)
Okos Mikulás Creative Commons License 2004.02.06 0 0 14
Azért hozom fel a topikot, mert van valami amit nem értek. Egyre több helyen jelenik meg hirdetésként a zöld-kártya "lottóra" történő felhívás.

A link ahova eljutunk az az alábbi:

http://www.usafis.org/faq/hungarian_faq.asp

Itt folyamatos jelentkezést hirdetnek, ám kiderül, hogy a nyertes mit is kap:

"A nyertesek kapnak: INGYENES repülőjegyet az Ön országából az USA-ba, hogy igényelhesse a Zöld Kártyáját az Amerikai Bevándorló Vízumlottó Program* keretében."

Tehát befizetsz 40 dollárt, hogy nyerjél egy repjegyet, hogy igényelhess egy zöld kártyát....

Nem tiszta. Ráadásul a http://travel.state.gov/ hivatalos oldalról kiderül, hogy a jelentkezés minden évben november 1. és dec 1. között lehetséges. A http://www.dvlottery.state.gov/ szerint most a 2005-ös időszaknak vége.

PLUSZ és itt a legjobb:

A http://travel.state.gov/dv2005.html címen, ami HIVATALOS az alábbi olvasható!

Important Notice
"NO fee is charged to enter the annual DV program. Magyarul a jelentkezés ingyenes.
Szerintem az usafis honlapja minimum megtéveszti a fogyasztót, de nem csodálkoznék, ha az átejtettek csalásnak neveznék az akciót.

Ha úgy hirdetnék meg az akciót, hogy 40 dollárért kisorsolunk egy repjegyet, hányan jelentkeznének? Szerintem ez zaccos.

Törölt nick Creative Commons License 2002.02.05 0 0 13
lehetosegek:
1) zoldkartyalotto (ingyenes!)
2) turistavizum - illegalitas (nem is hinned mennyien csinaljak)
3) hazassag egy amerikaival
4) gyakorlat
5) prostitucio :)
6) meggondolod magad mert tul sok nehezsegbe utkozol, foleg szeptember ota...
2i
Előzmény: Zolcsa (12)
Zolcsa Creative Commons License 2002.02.03 0 0 12
Kicsit késve kérdem: van valami új információ? Én is szeretnék kimenni, akár az Egyesült Államokba, akár Kanadába dolgozni, esetleg kint is maradni. Mik a lehetőségek, vagy hol lehet utánanézni?

Üdv, Zolcsa

Előzmény: kivancsivagyok (10)
MrGuriga Creative Commons License 2002.02.01 0 0 11
Sziasztok!

Akit érdekel itt a talalmanyunk linkje

http://burn-r.fw.hu

Eloljaroban :

Vizbontassal mukodo szerkezet 20% fogyasztascsokkenes, vagy 10% teljesitmeny novekedes, es az emiszios ertekek 1/4-RE csokkennek!

Magyar szabadalom, kereskedelemben nem lesz kaphato elore lathatolag!

kivancsivagyok Creative Commons License 2001.06.04 0 0 10
Kapott már valaki visszajelzést, hogy sikerült? (Persze azok közül akik jelentkeztek)
Május 10-én zárták le, és 101-et sorsoltak ki Magyarországról.
MsOutsider Creative Commons License 2000.09.16 0 0 9
Ja, igen, látom már, amit korábban írtál... szerintem is az egy ügynökség, és persze, hogy ő a pénzre utazik. És persze ígér valami plusz játékban nyerási lehetőséget, meg egyéb szolgáltatásokat.. tehát végülis csak közvetít... Hát nemtom, én a követségben jobban bíznék.
Sok sikert. Engem az érdekelne inkább, hogy nyerés esetén mi van. Gondolom, az induláshoz kell valami pénz, munkalehetőség... ezügyben teljesen magára van hagyva az ember, vagy valamiféle segítséget kap-e? Ha erről tudaz valamit, lécci írd meg. Köszi.
Előzmény: MsOutsider (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!