Keresés

Részletes keresés

oldlady Creative Commons License 2008.06.08 0 0 15

Hát hogyne, engem érdekelne :)

Nagyon-nagyon régen egy hónapot töltöttem el ott, és ha módom lenne szívesen visszamennék megint.

 

Előzmény: Tuba tanar (14)
Tuba tanar Creative Commons License 2008.06.08 0 0 14
Van még érdeklődés a téma iránt?
Danka Creative Commons License 2003.04.29 0 0 13
nagyon erdekes, kossz az infot.
2000-ben ilyen meg nem volt, sot kinevettek.
eleg exluzivak:

1 hetes ut:
"Az út jellegéből adódóan luxust nem kínálhatunk, de megfelelő kényelmet, s máshol fel nem lelhető, csodálatos élményeket: igen !
Részvételi díj: 319.900,-Ft/fő
Reptéri illeték:kb.15.000,-Ft
Biztosítás: 3.500,-Ft/fő
Vízum: kb.19.000,-Ft
"

Előzmény: Vinnen (12)
Vinnen Creative Commons License 2003.04.29 0 0 12
Magyarországról a Skyline (www.skyline.hu) és a Tour de Maitre (www.tdm.hu) utazási irodák is szerveznek csoportos utakat Algériába.
Előzmény: Danka (11)
Danka Creative Commons License 2003.04.02 0 0 11
Algériába nem szerveznek utazásokat, és látogatóként érkezni szinte lehetetlen, ugyanis vizumot kell beszerezni pesten, es csak kulonleges esetben, hosszadalmas vizsgalodas utan adnak, felteve ha meggyozoen megjelolted uticelodat, van meghivod es szallashelyed stb.
Előzmény: Dtomi (10)
Dtomi Creative Commons License 2000.12.20 0 0 10
Csodaszép élményeim voltak Algériában. Algírban, Kis-Kabíliában (Bejaia környéke) és a Szahara északi részén El-Ouedben voltunk, meg ami útba esett, Timgad, El-Kantara, Kerrata. Az Atlaszban hajmeresztő szurdokok, szakadékok találhatóak. Bejaia mellett van a Cap Carbon félsziget, ami elképesztő, elképesztő, hogy mennyire gyönyörű. Valahogy itt igaz az, hogy a természet hiába szép, ha nem tudunk róla, és az algériaik nem tesznek semmit az ismertségért. Szívesen kirándulnék ott bármikor, de nem tudom, egyéni turistaként mostanság el lehet-e menni. Járt így valaki errefelé, és milyen tapasztalatokkal? Csoportos úton nem lehet annyit nézelődni.
olajbaro Creative Commons License 2000.09.11 0 0 9
Ugy erted a lengyelek nem europaik?
Előzmény: Danka (7)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.09 0 0 8
"Ez most valami vicc akart lenni?" az Molotovicsnak szólt, az előzménynél ott van.
Danka Creative Commons License 2000.09.09 0 0 7
Nem komoly!

Algeria nem egy szabad orszag, es en egy csoporottal egy nemzetkozi zenei fesztivalon vettem reszt. Az egeszet az algir kormany rendezte es fizette a kolcsegeket. Sidi Bel Abbesben voltunk szallasolva, a helyi egyetem kollegiumaban.

Mas europaikkal nem talakoztunk, a fesztivalon csak a lengyel csoport vett meg reszt.

Ezen kivul voltak meg berberek, algeriai arabok, es marokkoiak.

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.08 0 0 6
Ez most valami vicc akart lenni?
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.08 0 0 5
s mondd azok a csajok lemasztak a farol v. a kenyercsucsokre indultak ra?
Előzmény: Danka (4)
Danka Creative Commons License 2000.09.08 0 0 4
Nem!
De azert ejjel nappal 6 biztonsagi es rendor vigyazott a csoportra! Meg wc-re is kozosen jartunk, a tengerbe is, mindehova!

Algeria nepkoztasasag es visum is kell, ha be akarsz utazni. ja es tombol az iszlam.

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.07 0 0 3
Nem féltél ott?Mert a tv-ben elég gyakran hallani azokról a pszichopata seggfejekről , akik ott gyilkolásznak,eddig vagy 80000-en halltak meg ,főleg civilek.
Előzmény: Danka (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.07 0 0 2
nem kell valaszolni, he!
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1
Lágeriában?
csite Creative Commons License 2000.09.07 0 0 0
0-szor voltam! :)
Danka Creative Commons License 2000.09.07 0 0 topiknyitó
Nekem tettszik az ötlet, indítsunk "jártál-e már ..." sorozatot, ha már utazási fórum nincs!

Szóval ki volt már a világ végén,
és Algériában?

Én a idén ellátogattam oda, mondhatom óriási volt!
Oránban és Sidi Bel Abbes-ben jártam, Orán ismerős lehet a Rejtő könyvekből.

Az arab kultúra nem is olyan misztikus, mint az ember gondlja, csak máshogy gondolkodnak az emberek.

No az arab meg a bereber csajok fejethetetlenek, sőt ...

Jövő nyárra egy egész csoportot hívtunk ide!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!