Keresés

Részletes keresés

McLek Creative Commons License 2009.03.23 0 0 89
Kicsit mitha állna ez a topic! :-)
McLek Creative Commons License 2000.12.20 0 0 88
Köszönjük a megtisztelő szavakat!

Küldd a pasit ide!

M.

Előzmény: dalia (87)
dalia Creative Commons License 2000.12.19 0 0 87
Ez egy kitün? évjárat!
/me '75-ös, de els?kézb?l való információm van egy elb?völ? 69-es pasasról! :)))

d.

CAIN Creative Commons License 2000.12.19 0 0 86
Nos, valóban ide tartozom évszámilag.
Az orvvadászokkal meg majd vigyázok :).
Előzmény: Kimberly Clark (84)
McLek Creative Commons License 2000.12.19 0 0 85
Persze hogy tudjuk! Talán azért mégsem fog teljesen kihallni ez a fajta embertípus!
Bár igaz ami igaz! Egyre kevesebb úr vesz minket körbe!

M.

Előzmény: Kimberly Clark (84)
Kimberly Clark Creative Commons License 2000.12.19 0 0 84
Hoppá, egy Cain!
Emlékeim szerint te is ide tartozol!:))
És micsoda 1 úriember vagy, kár, hogy veszélyeztetett férfitípus a tiéd. Nekem annyira hiányzik, hogy a férfiak férfiak legyenek, beleértve ebbe a kabátlesegítést, a kedveskedést és az erős-séget. Sajnos, ez már a mostani negyveneseknél is hiányzik, az úriemberek a mai ötvenesekkel ki fognak halni.
Juj, de nem akarok itt most szépasszony szövegeket puffogtatni, remélem tudjátok, hogy miről van szó:))
Kim
Előzmény: CAIN (82)
McLek Creative Commons License 2000.12.19 0 0 83
Ha nem is a középkorúak közé tartozunk, de ez már az előszoba!
De nagyon jó! Én élvezem, minden nehézségével együtt, ami talán nem is az én/mi kor/unk/omból adódik, mint a környezetükből.

Nekem cca 10 éve az akkori 30-as barátaim azt mondták, hogy majd meglátom milyen nagyon jó XXX-esnek lenni! Ha maga a fordulópont nekem is kisebb traumát okozott, ma már nagyon jól el vagyok vele.

Remélem ti is!!!!???!!

M.

Előzmény: Kimberly Clark (81)
CAIN Creative Commons License 2000.12.18 0 0 82
Szépasszony kornak hívják :))).
Előzmény: Kimberly Clark (81)
Kimberly Clark Creative Commons License 2000.12.18 0 0 81
Halihó!
Lehet, Pingyi, hogy azért szereted annyira a banánt, mert soha nem ehettünk eleget belőle. A mai kölyköknél megfigyeltem, hogy annyira valóban nem áhítoznak rá, mint a régi kölykök.
Más. Az egyik barátnőm a hétvégén ünnepelte a 30. szülinapját. Nosztalgiával gondoltam az én tavalyi jubileumomra. Engem speciel baromira felkavart, tényleg más volt, mint a többi. Az idei pl. semmit sem jelentett, egy nap volt a sok közül. De a 30, az igen. Biztosan azért, mert az már valami. Középkorúnak számítunk, ugye? vagy hogyan is van ez a kategorizálás?
Kim, a rutinos harmincas
Előzmény: PINGYI (80)
PINGYI Creative Commons License 2000.12.18 0 0 80
Sziasztok!

Ehhez a banán témához hozzá kell szólnom. Nekem is minden vágyam, hogy annyi banánom legyen, hogy ne tudjam megenni. Arra is gondoltam, egyszer jól el kellene vele rontani a gyomromat, hogy soha többé rá se bírjak nézni! De ez eddig még nem sikerült. :)
Mit gondoltok, ez azért van, mert gyerekkorunkban ez olyan nagy különlegességnek számított?

Előzmény: Kimberly Clark (78)
McLek Creative Commons License 2000.12.18 0 0 79
Üdv KC!

Hát épp a napoban emlegettük fel a kollégákkal a déligyümölcs korábbi kérdéseit. Hát bizony abban az időben tényleg csak karira hoztak, na jó mikulásra délugyümölcsöt. Emlékszem mindig nagy várakozás előzte meg, hogy az adott idényben mennyi lesz a banán vagy a narancs ára. Ha jól emlékszem akkor a mai áraknál nem volt sokkal kevesebb.

M.

Előzmény: Kimberly Clark (78)
Kimberly Clark Creative Commons License 2000.12.16 0 0 78
Itt vagyok én is, sziasztok!
Bár csak 39 napot éltem 69-ben, s mint év végi szülött, úúútálom, ha már januárban eggyel többnek mondanak, miközben alig fogyott el a szülinapi tortám:( De tény, ami tény: 69-es vagyok:))
A jellemzés nagy része igaz rám is, állapotom a következő:
- gyerek nincs (egyelőre sajnos így alakult)
- most befejezett házasságszerű, maratoni hosszúságú kapcsolat
- kis saját lakás
- költözés gondolata (plusz pénz nélkül)
- eleget dolgoztam már érzés
- hajdani sportolás iránti nosztalgia
- buli éjfél után kizárólag pénteken, vagy szombaton
- jóltartommagam tudat
- a fogorvos újbóli látogatása a rosszemlékű iskolafogászat után tizenvalahány évvel
Amiről - úgy láttam - nem esett szó: néhány éve teljesült gyerekkori vágyam, miszerint már annyi banánom lehet, hogy nem tudom egyszerre megenni. Emléxem jó, hogy anyám szépen beosztotta, ha sikerült beszerezni 1-2 kilót. Igaz, én a hátrányos helyzetű Debrecenben laktam akkor, ahová jóval ritkábban jutott déligyümölcs szállítmány.
Most a kubai narancs hiányzik. Emlékeztek rá?
Kim
Előzmény: McLek (77)
McLek Creative Commons License 2000.12.16 0 0 77
Ez így nagyon karcsú gyerekek!

Hát nincs itt senki aki túl a XXX-en még képes volan írni????

M.

Előzmény: fátyolka (76)
fátyolka Creative Commons License 2000.12.15 0 0 76
Megnéztem ( így legalább itt is van forgalom)
Előzmény: McLek (75)
McLek Creative Commons License 2000.12.12 0 0 75
Most akkor mi Igen??
Él az e-mail címed???

Ha igen nézd meg a postaládát!

M.

Előzmény: fátyolka (74)
fátyolka Creative Commons License 2000.12.12 0 0 74
igen, igen, igen, igen
Előzmény: McLek (73)
McLek Creative Commons License 2000.12.11 0 0 73
Én írok, de a létszám valóban kevésnek tűni!

Írjak neked is??? :-D

McLek

Előzmény: fátyolka (72)
fátyolka Creative Commons License 2000.12.11 0 0 72
Az biztos hogy nem jó a két hely mivel kevesen vagyunk és lusták is.
Remélem az nem fog kiderülni, hogy sótlan, fantáziátlan alakok vagyunk, de valami hiányzik belőlünk, ha ennyire nem irunk - még egymásnak sem. A tűz hiányzik.
( tényleg volt egy jó film régen a tűz háborúja. Szeretném most látni vajon milyen lenne?)
McLek Creative Commons License 2000.12.08 0 0 71
Üdv kollégák!

Az feltámasztott 69-es topicok elvitték a lelkesedést?? Vagy az össevont 60-as?

McLek

DragonE124 Creative Commons License 2000.12.05 0 0 70
Onerdeku kozlemeny!

Kedves 69-esek! Megnyitottuk a 60-as evek klubjat. Kerunk titeket latogassatok el ide (is) es mondjatok el velemenyeteket.

Koszonjuk!
:))

McLek Creative Commons License 2000.12.04 0 0 69
Köszi Pingyi!

Előbb vagy utóbb összevonásra fog kerülni a két 69-es topic, de az sem baj.

A lényeg, hogy itt vagyunk és élünk!!!

McLek

Előzmény: PINGYI (68)
PINGYI Creative Commons License 2000.12.02 0 0 68
Felhoztam, hadd lássa mindenki, annyi 69-es rohangál a fórumon, hogy egy topikba má' bele se férnek!
toniokröger Creative Commons License 2000.10.31 0 0 67
Helló evribári!
Én is 69-ben születtem, és jól érzem magam a bőrömben.
Szerintem-bárki bármit is monnyggyon- ez egy jó évjárat( még valami pia is lett rólunk elnevezeve, ha jól tévedek...), és maga felvetés is jó.
Me Kkkeleknek egy csomó leírása jó volt( de még több nem):
Nekem is vannak 15-20 éves( vagy még régebbi) barátaim
Van feleségem, két gyönyörű kisfiam
Sokat moralizálok, beszélgetek barátaimmal
Van lakásom, de költözni szeretnék

Egyébként a kisdobos avatás nem lehettt 79-ben, mert akkor mr 5.-be mentünk( max. úttörő avatás).
'82, az első engem is érdeklő foci Vb, magyar bajnoki cím kenuban
'84 fájdalmas elválás osztálytársaimtól, izgalmas ismerkedés osztálytársaimam
én szeretek élni, bár nem minden körülmény megfelelő ehhez...
Hajrá '69-esek!

Havária Creative Commons License 2000.10.31 0 0 66
Höhö... Üdv kórtársak! :)))

Hav

McLek Creative Commons License 2000.10.26 0 0 65
Üdv néktek Kortársak!

Külföldön voltam majd beteg, de most ismét itt!!

RAF2 -nek

Jó volt olvasni írásod!
Általános megállapításaimra jól rácáfoltál! De ez így van rendjén!

Hogy milyennek is gondoltom a topicot???? Most egyszerűen azt mondom 69-esnek! Szóval olyan kicsit nosztalgikusnak, kicsit "bölcselkedőnek".

Vader Jedi + Rheia
Üdv nektek is! Maradjatok velünk.

Azt hiszem ez nem az a topic amibe napi több 100 írás lesz olvasható -hisz eddig sem volt így -, de talán egyszer még többre is vihetjük. Majd meglátjuk!!!

Egy kis téma:

Az utóbbi időben - talán koromból adódó problémám van -. Ez nem más mint a "televanahócipőmasokbaromsággal". Bővebben: egyre nehezebben viselem, hogy úton útfélen "etetnek". Nem kimondottan a politikára gondolok, bár politikusaink a főetetők! Akikre én gondolok, az a közértes, a portás, a taxis, a kisiparos vizvezetékszerelő, stb. Mind meg akar "etetni" valamivel. Most vagy én vagyok nagyon érzékeny, vagy kinyilt a szemem és már nem vagyok rest és "kiköpöm" a nekem felajánlott "kaját". És ez a második probléma. Az ilyen szituációkat, mondhatni nem túl diplomatikusan kezelem. Sőt a stílus az valami fertelem. (Nem a szavak, a stílus.)
Na most ezt az egész adok-kapok játékot, már odáig fejlesztettem, hogy már a munkahelyi vezetőm utasításait is meg?jelezem. Ami persze lehetséges, de még soha nem volt kifizetődő.

Ötlet, javaslat! Ha egyáltalán érthető voltam!

Üdv:
McLek

Rheia Creative Commons License 2000.10.22 0 0 64
Csa...
Szinten 69'es lennek

mirol beszeljunk?
70.es evek? gyerekkor,altalanos iskola,kisdobos,uttoro,szot gyermek udulo,csilleberc,turo rudi,leo jegkrem,tarubiszoda,iskolatej,moha es pafrany,futrinka utca?

"onkentes" KISZ, Epitotabor, Abba kontra BoneyM, Hungaria, P.box, Piramis, Karthago, Edda, Lolka es Bolka, Cseh2, 1.5ev katonasag, oroszora.

Vader Jedi Creative Commons License 2000.10.20 0 0 63
69'es club társaim!
Jó év volt 1969:
Woodstock
Holdra szállás
...stb.
Ja,... és én is akkor születtem.
Tehát szuper jó év!
Üdv:
Vader
Előzmény: RAF2 (62)
RAF2 Creative Commons License 2000.10.20 0 0 62
Szerbusz Mclek, es a T. 69.es csapat!

Gondoltam megkerdezem mert nem akartam magamnak dumalni csak.

Honnan van a nicked megkerdeznem mar ne haragudj?

Szoval en is 69.es lennek,tul a 3 X.en.

talan eloszor az Te altalanos megallapitasodat kommentalnam,ez szerintem mar klasszikussa valt itt a topicban,legalabbis joeselye van ra :)):

- már nem akar idősebbnek látszani,

nem ,tenyleg ez igy van

- túl van az első hosszabb kapcsolaton,

ez nem ervenyes ram,10 eve hazas vagyok

- ha most nincs kapcsolata nem is nagyon töri összemagát érte,

nagy valoszinusege hogy igy lenne

- a házasok cca. 40-50%-a túl van a váláson is.

en a masik 50% vagyok,nem lattam statisztikat errol de ez szerintem mivel legtobben 20-25 evesen hazasodnak es 4-5 ev utan kiderul hogy menni fog az egesz vagy nem,igy erre a korra alakul ki ez az arany.

- ha még nincs gyerek (főleg hölgyek esetében) kisebb pánikba esik,

nem tudom van aki igen van aki nem,aki nem az nem is akar kesobb se

- ha eddig kemény munkát végzett, és fontos volt a "hivatal" akkor egy kicsit megpróbál 16 éves lenni. Kipróbál új dolgokat, többet foglalkozik magával az érdeklődési körével, és kevesebbet az előrejutással. (talán mert ezeken már túl van)

ez nem ertem,de nem baj,
a melo nalam a penzkereses funkciojat tolti be,nem sok koze van hozza mit csinalok a szabadidommel

- kevesebbet mozog, bár mindig beszél róla.

3 eve tervezem hogy ujra el kezdek gyurni :)))

- megkezdődik a "valamit kéne csinálni" mozgalom, ami cca. 40 körül átcsap a " valami maradandót kéne csinálni". Az önmegvalósítás kezdetét veszi.

maradandot? mit? minek?

- feltétlen kell egy lakás, (ha még nincs) ha van biztos, hogy költözni akar.

ebben a dologban szerencsem volt,soha se volt lakasproblemam,nem tudom hogy van a nagy atlag vele

- azt hiszem alapvetően nagy társaságot tart, de kapcsolatai zöme csak felületes, az igazi barátságok kialakultak, ezek zöme min. 10-15 éves múltra tekintenek vissza.

nincs nagy tarsasagom,sot,kerulom.nem vagyok visszahuzodo kulonc,jar a pofam allandoan ha tarsasagban vagyok,de nem keresem kulonoskeppen.
feluletes baratsag ja,az van 1,2,3....

- sokat moralizálnak, elmélkednek (lsd)

abszolut nem,sot alapelvem hogy mindenki ugy keresi a boldogsagat ahol tudja.

- valóban keresik önmagukat, nem úgy mint 20 évesen.

nem kellett magam megkeresnem sohase,tudtam hol vagyok

- ránézésre nem is látszik 30 körülinek (főleg a lányok) :-))

ez nagyon invidualis,legyet egy 30 éves haziasszonny 3 gyerek utan 20 kilo felesleggel,vagy egy hajadon bombazo aki hetente otszor aerobicozik,szolarium stb.

nos,hogy tetszik?

mirol beszeljunk? nem tudom nosztalgia topicnak szantad vagy csak gyulekezzunk ide,sorakozo,nevsorolvasas,igen igen vagyunk egyparan,kevesebben mint kellene,kikerulve a huszonevesek eretlen tarsasagabol,nezzunk vissza mert mar elmondhatjuk hogy vissza lehet nezni,mar eltunk,megeltunk dolgokat,ki ki a magaet,hazassag,valas,csalad,gyerekek,melo,munkanelkuliseg stb.
vagy elöre talan? meg messze a negyven de ott var a kovetkezo sarkon,szepen mosolyogva megemeli a kalpjat,udvozol,isten hozott,hogy vagy,de jol nezel ki,atvesz teged es tiz evig egyutt maradtok.

mirol beszeljunk?
70.es evek? gyerekkor,altalanos iskola,kisdobos,uttoro,szot gyermek udulo,csilleberc,turo rudi,leo jegkrem,tarubiszoda,iskolatej,moha es pafrany,futrinka utca?

nem tudom...

nos?

Előzmény: McLek (61)
McLek Creative Commons License 2000.10.19 0 0 61
Persze! Itt vagyok, vagyunk! Csak ritkább a kapcsolat!

McLek

Előzmény: RAF2 (60)
RAF2 Creative Commons License 2000.10.19 0 0 60
Sziasztok!

vagytok meg 69.esek vagy elsullyedtunk mint a Kurszk, gyerekek???

Előzmény: McLek (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!