Keresés

Részletes keresés

hegyivadasz Creative Commons License 2000.11.17 0 0 11
De jó neked! Nekem továbbra is fennáll a problémám.

Kedves Index! Mi a fene ez????

Előzmény: Tiborcsik (6)
Moszka Creative Commons License 2000.11.17 0 0 10
Bejelentkezni be tudok éppen, de eccer elkövettem azt a hibát, hogy kíváncsiságból mindent vörösre állítottam és most nem bírom visszacsinálni az istennek sem. Minden más beállításra reagál a rendszer, de a vörösök átvették végleg a hatalmat! Mit csináljak?
bgrbftby Creative Commons License 2000.11.06 0 0 9
Level ment
Előzmény: batkamanx (8)
batkamanx Creative Commons License 2000.11.06 0 0 8
Gond van!!!!
Méghozzá az hogy elfelejtettem a jelszavamat az eddig használt )mit szépítsem:kedvenc) felhasználónevemhez. Már levelet is írtam de nem lett belőle semmi. Megadom az adataimat hátha tudtok segíteni:
Felhasználónév: Batkaman
E-mail: batkaman@freemail.hu

Segítsetek please!!!!

U.I.:ezt a felhasználónevet átmenetinek szánom.

Vad Creative Commons License 2000.11.05 0 0 7
Kedves Tszerk! jártam a cstabárdnál, letöltöttem a tűzfalat.
Igazán jó kezdeményezésnek gondolom, hogy az, aki azt akarja, hogy a saját szerverén randalírozzanak, különféle lehetőségeket, segítséget is ad hozzá, ingyér!
Ez tök rendben.
De ha valaki elárulja, hogy kell jól beállítani a tűzfalat, annak külön köszönet, mer én nem értek hozzá.
Diagnózis: ha pl. mediumra állítom a védettséget, emilezéskor bejelez, hogy megtámadott a postafiókom
Tiborcsik Creative Commons License 2000.11.04 0 0 6
Oké, megszünt a probléma. Pedig semmit nem csináltam a gépemmel. Köszönöm neked Index és/vagy gondviselés!

Ps. Csak nehogy kiújuljon...

Tiborcsik Creative Commons License 2000.10.23 0 0 5
Hegyivadász!
Neked még jó, ha csak a politika rovatban, nekem mindenhol így van, az első bejelentkezéstől.
De csak az itthoni gépemen.
Előzmény: hegyivadasz (4)
hegyivadasz Creative Commons License 2000.10.22 0 0 4
Tiborcsik
Nekem ugyanez a gondom. A múlt héten írtam is egy levelet keki-nek, de úgy látszik olyan baromi elfoglalt, hogy még válaszolni se válaszolt.
Én sem látom a kedvenceket, ha a Politika fórumban vagyok. Vagyis előszörre még igen, aztán hozzászólok valamihez és utána visszamegyek a Politika lapra és eltűnnek a kedvencek. Hiába jelentkezek be újra és mondja azt az index, hogy sikeres bejelentkezés, a kedvencek nem tűnnek fel újra. Ráadasul nem frissülnek a topicok sem. Minden marad abban az állapotában, amikor először beléptem. Ami furcsa, hogy ha átmegyek más fórumokba, akkor megjelennek a kedvencek.
Jó lenne, ha valaki az Index részéről szólna valamit, hogy mi a búbánat van!
Előzmény: Tiborcsik (1)
Tiborcsik Creative Commons License 2000.10.22 0 0 3
Megnéztem a spéci beállításaimat, a cokikkal nincs semmi gond, máshol lehet a hiba, de hol???
Előzmény: mouser (2)
mouser Creative Commons License 2000.10.22 0 0 2
A cooki-k engedélyezését az internet bállításoknál tudod beállítani, sokkal többet én se tudok, de enélkül nem enged belépni. Egyébként mostanában, ettől függetlenül is kiléptet párszor az index, akkor kétszer-háromszor is be kell lépnem, de végülis beenged.
Előzmény: Tiborcsik (1)
Tiborcsik Creative Commons License 2000.10.22 0 0 1
Namármost. Én sem tudok bejelentkezni. Múlt hétvégén szombaton sem tudtam és most sem. Először azt hittem, hogy véletlen a dolog.
Két dolog más most, mint hétközben, az egyik, hogy szombat van, a másik, hogy nem a munkahelyemről Szegedről, hanem ithonról Szolnokról netezek.
Tulajdonképpen csak a kedvencekbe nem tudok bemenni, ami elég kellemetlen, még szerencse, hogy minden hozzászólásnál külön-külön enged belépni a nicknév és a jelszó, valamint a belépés megadása után, a hozzászólást elfogadja, de utána sem adja be a kedvenceket.
Én meg ilyen coki letiltást, meg ilyeneket nem ismerek. Lehet, hogy valami el lett állítva az itthoni gépemen? Segítsen valaki itt a topikban, vagy az imélemen.
Előre is kösz: Tiborcsik
mouser Creative Commons License 2000.09.06 0 0 0
Bocsi, közben sikerült, nem tudtam, hogyha a cookie-kat letiltom, nem lehet bejelentkezni.
mouser Creative Commons License 2000.09.06 0 0 topiknyitó
tisztelt illetékes !
Az utóbbi 4 órában egyáltalán nem tudtam bejelentkezni. Kb. 20x próbáltam, mindig 'Sikeres bejelentkezés' üzenetet kaptam, majd a következo lapon ismét felszólítottak, hogy jelentkezzek be.
Most mi van ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!