Keresés

Részletes keresés

McLek Creative Commons License 2000.09.06 0 0 7
Na megjött! Na nem a havi, csak a poló! Valóban jó minőség. Ma reggel hívtak, hogy tényleg..? Mivel igen, így elhozták a melóhelyre!

Nekem tetszik!

McLek

Előzmény: benojeno (-)
leha Creative Commons License 2000.09.06 0 0 6
én anno dacu nettós pólót nyertem ...
... megjött
benojeno Creative Commons License 2000.09.06 0 0 5
És van köztetek olyan, aki nem rendelt, hanem nyert, mint én? Az ilyen szerencsétlen nyerteseknek meddig kell várni?
Előzmény: Cus (4)
Cus Creative Commons License 2000.09.06 0 0 4
Fekete és tényleg jó az anyaga, egyébként egész gyorsan meg is jött.
Előzmény: benojeno (-)
adjika Creative Commons License 2000.09.06 0 0 3
zöldesszürke és puha,szerintem állat...
Előzmény: benojeno (2)
benojeno Creative Commons License 2000.09.06 0 0 2
Úgy látszik, ha ingyen kell adni, akkor nem sietnek. Én még azt is megírtam, hogy XL-es legyen. És tényleg, legyen 'o' nyakú! De azért már jobban érzem magam, ezek szerint nem csak egy virtuális göncről van szó.:)
Az anyaga milyen, a tapintása??? Legalább ezt tudjam, ha már nincs. Illata, zamata?
Előzmény: citromfű (0)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1
no de "0" nyakú vagy "v" nyakú póló? :-)
citromfű Creative Commons License 2000.09.06 0 0 0
Eddig 1x rendeltem az Indexről, 0 nap sem telt el, és hívtak, hogy valóban én rendeltem-e? 2 nap múlva megérkezett a rendelt cucc.
Előzmény: benojeno (-)
benojeno Creative Commons License 2000.09.06 0 0 topiknyitó
Akiknek ígértek pólót, azok milyen emberek. Talán bennem van a hiba. Francokat. Először azt a címet akartam adni a topicnak, hogy Lófaszt, nincs is póló. Inkább ez a valószínűbb.
Én már több, mint két hete várom a postásbácsit, de nem jön, nem keres senki. Hiába küldtem egy jó viccet, amiből hét vicce lett, hiába írtam meg a címem Kincses kisasszonynak, se válasz, semmi... Na, erre hogy varrjak gombot???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!