Keresés

Részletes keresés

GarneTT Creative Commons License 2001.08.15 0 0 25
az a vicc, hogy azt csak a tv2 nevezi reality-shownak pedig max. annyio köze lehet az egésznek hozzá, hogy kiszavazzák egymást, szóval egy kicsit túlzás... de mit vár z ember a tv2-től,ugye...
Előzmény: Beckstadt (24)
Beckstadt Creative Commons License 2001.08.14 0 0 24
Időközben nagy számban kezdenek nyomulni a magyar reality-showk (Bár, legújabban a Máté Krisztina-féle brutál-show)-értelme lenne feléleszteni a topicot.
sz Creative Commons License 2000.09.21 0 0 23
semmi baj :)
Előzmény: evok (22)
evok Creative Commons License 2000.09.21 0 0 22
sorry, sorry, sorry...
igerem tobbszor nem traktallak benneteket az ujsagban olvasott hulyesegeimmel
most szivesen beszkennelnem es belinkelnem a cikket, ha meglenne az ujsag, de kutya se gondolta volna, hogy nekem ebbol meg ennyi bajom lesz...
en magam NEM nezem az itteni BB-t, de ezt el is mondtam, igy hat nem tudom, hogy mennyi volt a dolog igazsagalapja
bombazo szoket nem emlitettem, az egy dolog, hogy a nemetek egy bombazonak alig mondhato szokevel probaltak megnovelni a show nezettseget...
Előzmény: sz (21)
sz Creative Commons License 2000.09.17 0 0 21
Bocs, hogy kijavitalak, de az is lehet, hogy rosszul ertettelek :)
Szoval en egesz nyaron Kanadaban voltam, ahol szinte minden nap neztem az amerikai Big Brother aktualis reszeit. Folyamatosan nezettsegi rekordokat dontogetett a BB, csak neha elozte meg egy masik musor (Survivor). Mikor hatan voltak, akkor vittek be ket borondot, es valaszthattak: penz+szabadsag, vagy megtobbpenz es gyozelem. Szoval nem voltak unalmasak, szo sem volt 'bombazo szokerol'. Bovebben: bigbrother2000.com
Előzmény: evok (10)
rags Creative Commons License 2000.09.17 0 0 20
ORF-en valaki látta a TAXI ORANGE-t?
Véletlenül BB-vel együt volt a nyitó adás :-))
GarneTT Creative Commons License 2000.09.14 0 0 19
nézzétek most az RTL-t, ott épp bemutatják a BB2 résztvevőit.
GarneTT Creative Commons License 2000.09.14 0 0 18
a Big brotherről egyébként itt találtok cikkeket. Természetesen a némethez. Itt pedig a 2. rész szereplőiről vannak infok
Háááát... Ez az Alida yo bőrnek tűnik, a többi nő nem nagy szám. A pasikat döntse el más...:) Viszont most egy csávó a színesbőrű.
Előzmény: GarneTT (17)
GarneTT Creative Commons License 2000.09.14 0 0 17
akkor én nyertem, mert én valami nagyobb helyen láttam... Associated Press! ;)

Egyébként ha belegondolsz, a nyeremény 2%-áért kijönnél, amikor többszörösét nyerheted, és nagyobb is rá az esélyed, mint 2%? (ha már 1x 6an vannak benn, vagy mennyien)

Előzmény: evok (16)
evok Creative Commons License 2000.09.14 0 0 16
pedig biza 10.000 allt az ujsagban...
forras: Star Ledger :-)
Előzmény: GarneTT (14)
GarneTT Creative Commons License 2000.09.13 0 0 15
nickwarren mester, az milyen, mesélnél róla?
Előzmény: nickwarren (13)
GarneTT Creative Commons License 2000.09.13 0 0 14
hello evok, bocs hogy csak most reagálok erre.

Olvastam mostanában én is erről a lefizetéses akcióról, de rosszul írtad, ugyanis 50 rongyot akarták megkenni őket. A vicces az, hogy egyikük sem fogadta el, pedig valami 22 éves szőke bombázó hölgyemény jött volna. így jártak az amerikai, és egyre több helyen olvasni, hogy unalmas :)

Ja, és akit érdekel, a Quios-on ha regisztráltad magad, feliratkozhatsz egy olyan "levelezőlistára", ahol egy fazon írogat SMS-eket a Big brother aktuális történéseiről. Vannak egyébként más kategóriák is.

Előzmény: evok (10)
nickwarren Creative Commons License 2000.09.10 0 0 13
ha jól láttam lesz a csigatv-n FortBoyard
ami viszont nagyon rulz :)

nw

Banita Creative Commons License 2000.09.10 0 0 12
Szia mindenki itt is! :-)
Már nincs messze 17-e, mikor startol az új BB és a Robinson is. Egyelőre a munka-hegyek miatt nem tudok aktívan részt venni a topic életében, de majd igyexem...
ugrifules Creative Commons License 2000.09.09 0 0 11
Cool! :))) Ez hianyzott a nemet BB-bol! Elkepzeltem, ahogy Zlatko es Manu, vagy Kerstin es Sabrina rastartol a boritekra. Szerintem ilyen eksönöket fognak demolék szorgalmazni az uj BB-ben, kulonben a kutya se nezne...
Előzmény: evok (10)
evok Creative Commons License 2000.09.08 0 0 10
Szia GarneTT! :-)

Hogysmint? Gondoltam tiszteletemet teszem mar itt is... :-)

Nos: amcsi BB. Mint mar emlitettem, nem nezem az itteni BB-t, mar reg ment, mire ratalaltam vegre, s Te is tudod, hogy mennyire nehez egy folyo BB-be bekapcsolodni. A minap azonban erdekes cikket olvastam az egyik helyi ujsagban: lenyeg az, hogy most mar csak 5-en vannak a hazban, eleg unalmas banda, s a tortenesek kisse ellaposodtak. Erre azt talaltak ki a szervezok, hogy megprobalnak valakit megvesztegetni a hazbol, 10.000 dolcsit kap az, aki azonnali hatallyal onkent tavozik. Helyebe uj figurat tesznek majd be, aki majd remelhetoleg szint visz az unott hetkoznapokba (mint Sabrina), s ezaltal a nezettseg is megno. Az egeszet ugy fogjak kivitelezni, hogy osszehivjak a csapatot a beszelobe, vazoljak nekik a szitut (penz+szabadsag), s kapnak 2 perc gondolkodasi idot. Persze ok nem tudjak, hogy minderre csupan azert kerul sor, mert unalmasak a kepernyon... Nos aki hamarabb lecsap a 2 perc utan az asztalon hevero boritekra, az mehet. Jo, mi? Mindossze mar csak azt kell tudni, hogy a nyertes osszeg 500.000 dollar...
Persze ciki lesz, ha senki sem akar majd menni, illetve ha tobben ugranak ra egyszerre a boritekra. That's America... :-))

Előzmény: GarneTT (9)
GarneTT Creative Commons License 2000.09.07 0 0 9
Ahogy mondod Cicó

Lehet, hogy Mo.-n nem használták ezt a kifejezést, én máshol olvastam... Igazából ez a Big Brother Club-nak lett volna a folytatása, most hogy indulnak újabb műsorok is, pl az RTl2-n az expedition robinson, ezért nyitottam egy új topicot, ahol ezeket gyűjtjük. Lenne is egy kérdésem: látott-e már valaki néhány epizódot nem-német Big Brotherből? (holland, spanyol, angol, amcsi,stb) ha igen, mesélhetne róla.

Meg a Balatoni naplóról is mondhatnátok magánvéleményt, én még nem láttam. Ez a TV-csatornát pedig berakhatnák a Nesönel Dzseográfik helyett :)

Előzmény: Cicó (8)
Cicó Creative Commons License 2000.09.07 0 0 8
Ezt az adót én is csak akkor nézem meg, ha túlságosan nyugodt vagyok.... Egyébként meg tanulságos dolgok vannak benne. A múltkor egy csajt szedtek ki egy kamion alól, mert a kamion úgy borult fel, hogy maga alá gyűrte a csajt autóstól, mindenestől.... marha izgi volt...
Azt hiszem ez a topic nem a Reality TV, mint egy fogható csatorna miatt született, hanem gyűjtőfogalomként... Nem?
Előzmény: Sárkány (7)
Sárkány Creative Commons License 2000.09.07 0 0 7
A reality tv egy horrorcsatorna. Nem említeném egy kategóriában a balatoni naplóval, bár nem sokat láttam belole, szerintem egész más. Szeretem nézni a reality tv-t, amikor bírom. Soxor csak félszemmel... Nem bírja a gyomrom..
4RESK Creative Commons License 2000.09.07 0 0 6
Kedves GarneTT,

"De nem én találtam ki ezt az elnevezést... lehet, hogy hülyeség a topic címe?"

Nem hülyeség, tévedni emberi dolog.

Egyébként nálunk az UPC nyomatja a Reality Tv-t, a Thas barátunk által pontosan megfogalmazott tartalommal.
Magyarul beszélő, valós, veszélyes, élet-helyzeteket bemutató csatorna dokumentum jelleggel. Van benne baleset, bűnügy, természeti katasztrófa stb.

Előzmény: GarneTT (2)
GarneTT Creative Commons License 2000.09.06 0 0 5
ez egy echte ungárise mondat volt itt a végén :)
Előzmény: GarneTT (4)
GarneTT Creative Commons License 2000.09.06 0 0 4
Igen tisztelt Thas! :)

Te most itt melyik csatornára gondolsz? Vagy télleg van olyan TV, hogy Reality TV? Ez érdekes, még nem hallottam róla :))) És Mo.-n fog6ó?

Mentségemre legyen mondva, a Balatoni napLOVAT még 1x se láttam... mik a történések?

Előzmény: Thas (3)
Thas Creative Commons License 2000.09.06 0 0 3
Kedves GarneTT!

Szoktad Te az említett TV csatornát nézni?! Itt a rendőrség, tűzoltók, mentők által készített felvételek és az ilyen témájú amatőr videók szoktak menni. Ez tulajdonképpen egy dokumentumfilm csatorna, és nem előre beállított helyzetek vannak mint pl. a Balatoni naplóban. Bónuszként néha a lengyel szinkront nyomják be a magyar helyett :)

Üdv.:Thas

GarneTT Creative Commons License 2000.09.06 0 0 2
Kedves 4RESK,

hát úgy, hogy ez a gyűjtőnevük (legalábbis nagyon remélem, hogy nem tévedek nagyot :)) )
Az a Reality TV, ahol igazi emberek (tehát nem színészek) csinálnak valamit, és ezt mások figyelemmel kísérhetik... Ez elég pongyola megfogalmazás volt, de valami ilyesmi :) Pl. a Big Brotherben 10 idegen ember összezárva élt, és 16 kamera filmezte őket éjjel-nappal...

De nem én találtam ki ezt az elnevezést... lehet, hogy hülyeség a topic címe? :-O
;))

Előzmény: 4RESK (1)
4RESK Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1
Kedves GarneTT !

Lehet, hogy én nem értem, de hogy jön ide a Reality TV-s topic cím?

uffihavespoken

Előzmény: GarneTT (-)
szappan Creative Commons License 2000.09.06 0 0 0
szerintem nulla
Előzmény: GarneTT (-)
GarneTT Creative Commons License 2000.09.05 0 0 topiknyitó
Itt az olyan TV-műsorokról mehet a duma, mint pl a Big Brother, vagy a Survivor, esetleg hogy magyart említsek a Balatoni Napló, vagy a Tégla.

Nemsokára indul a német RTL-en a Big Brother 2. szériája... Szerintetek milyen változtatások lesznek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!