Keresés

Részletes keresés

teddybear Creative Commons License 2000.09.11 0 0 23
Ez most a Tan-túra és nem a Jorgos :)
Előzmény: Mercurius (22)
Mercurius Creative Commons License 2000.09.11 0 0 22
Mellesleg konkrétan csak a Scientológia kapcsolat merült fel, ami ha pártkapcsolatokkal rendelkezik, akkor még leginkább SZDSZ. (A Scientológi kapcsolatról külön topic van).
teddybear Creative Commons License 2000.09.11 0 0 21
Semmilyen pártra nem utaltam, csak személyekre. Hogy a volt KISZ-esek most melyik pártban vannak? Szerintem az MSZP-ben. A vita a KISZ és a FIDESZ között dúlt annak idején, hogy nem tartom valószínunek, hogy a FIDESZ átvette volna oket. A párttagokról ezt inkább el tudom képzelni, ok többen váltottak pártot.
Előzmény: Töfröcsó (20)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.09.11 0 0 20
"Úgy vélem még most is kiemelt védettséget élvez."
Ezzel most a Fidesz vezetésének KISZkáderi multjára utalsz, vagy a Kisgazdapárt és az MDF Mszmp-és múltjára? Emlékeztettlek hogy most ez a 3 párt van a toppon.
Előzmény: teddybear (17)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.09.11 0 0 19
Begyulladtak a skacok ;-) (a vizsgálat hírére)
Előzmény: Bimbum (16)
kopaszkukac Creative Commons License 2000.09.10 0 0 18
ja, szinte veletlenul... elotte valo heten pedig mar osszepakoltak az iratokat amikor a rendorok erte jottek kicsit korabban mint vartak oket...
Előzmény: Bimbum (16)
teddybear Creative Commons License 2000.09.10 0 0 17
Szerintem a Tan-túra megér egy külön topic-ot. A rendszerváltás előtt diákok üdültetésére, tanulmányi utak szervezésére alakult, erős KISZ támogatással. Érdekes módon az irodát a 90-es évektól főleg volt KISZ vezetők vették át, és innentől már szó sem volt olcsó diákutakról, szinte kizárólag a legdrágább relációkba utaztatott. Úgy vélem még most is kiemelt védettséget élvez.
Előzmény: eszetlen3 (14)
Bimbum Creative Commons License 2000.09.10 0 0 16
Hát vér nem folyt, de sajnálatosan kigyulladt a Jorgos irodája és minden irat megsemmisült.
Előzmény: norica (15)
norica Creative Commons License 2000.09.07 0 0 15
Jól van, nem csak nekem tunt fel a dolog. Szóval a kis A/5-ös téli Tan-túra prosin az utazásszervezo rubrikában a HTC szerepel, úgyhogy befizetés helyett inkább adjátok a pénzt valami jótékonysági célra. Azt hiszem, az adónkból már így is elég Mercedes-t finanszírozunk.
Tegnap azt hallottam, hogy egy milliárddal szaladtak el - ennyivel már érdemes manapság megcélozni Dél-Amerikát??? Állítólag megjöttek a görögök, akiknek tartoznak - szép is lesz, amikor vér folyik a Jorgos kirakatán.....
Előzmény: eszetlen3 (14)
eszetlen3 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 14
tantura utjait szinten a HTC szervezte. mivel ez megszunt ezert csondben folytatjak tovabb tevekenyseguket az uj irodajukban, a regitol par uccara. az erdekessege a dolognak az, hogy elvileg utazasszervezo tevekenyseget ok nem vegezhetnek, mert visszaadtak az erre vonatkozo jogositvanyaikat, mikor megalakult a htc, hasonloan a jorgoshoz.
mivel a regi fo tulaj Harci ur el lett tiltva az utazasszervezestol 5 evre ezzel az uggyel, az eddig is a cegnek dolgozo kisfia viszi tovabb az ugyet. a szinvonal marad a regi, ugyhogy lehet menni befizetni, kiraly lenne ottragadni par napra pl thaifoldon.
egyebkent nagyon funni, hogy probaltak rejtegetni a kapcsolatot a hiradasokban, szinte szoba sem kerult a tantura neve. azert ovatossag sosem art, szoval ha viszitek a let befizetni gondoljatok erre is.
sittre kellene vagni az egesz vezetoseget, mielott meg a papirokat eltuntetik es lelepnek kilfeldre
egyeszetlen
badcard Creative Commons License 2000.09.06 0 0 13
mindig mondtam, hogy a HTC helyett válaszd a THC-t
jobban jársz :)))
norica Creative Commons License 2000.09.06 0 0 12
Miért, te mit tudsz ?
Előzmény: krz (1)
norica Creative Commons License 2000.09.06 0 0 11
Gyerekek !

Mi ez a nagy csönd a Tan-túra körül ? Belül ?
Ok is a díszes társasághoz tartoznak és már kijött a téli prosijuk ?! Hogy is van ez ?!
Csak aztán késobb ne sírjatok, ha Honoluluból nem tudtok visszajönni az évezred küszöbén !

Előzmény: aper (5)
inside1 Creative Commons License 2000.09.05 0 0 9
Nem érted Te ezt!
B@zd el a pénzt és fogd a Szadeszre. Ez a jelszó mostanság.
Kiváncsi lennék, hogy a Kkisgizda képviselő úr, még mindig büszke a lobbyzására.
Legközelebb a tv-ben úgy fog szerepelni, mint aki ellenezte Pannon Airlines polgári cég müködését.
Előzmény: dakota (8)
dakota Creative Commons License 2000.09.05 0 0 8
Dohány utca egy jelszó?
Dohány utcában nem üzemelhet egy Fidesz-Kisgazda cég?
Molnár (fogyókúrás) képviselő úr, a tévében kijelentette, hogy Ő egy menedzser tipusú képviselő és lobbizott a Pannon Airlines érdekében.
?Molnár úr a Dohány utcában lakik?
Előzmény: Törölt nick (7)
aggályos Creative Commons License 2000.09.05 0 0 6
A Jorgos hosszú évek óta sikeresen, a "kispénztárcájú" polgárok irodája volt két szárnyon, nény keréken.
Nem egy napi fellángolás.

Mi vitte el ?

'96 - ban velük utaztam, nagyo elégedett voltam,
'97 - ben is két hetet nyaraltattak, hát voltak vitáink ...

azóta nem választottam őket,de katalógusaik megvannak és, azt látni, hogy a kedvező elhelyezésekről lemaradtak (tengerpart, úszómedencés ház stb.)

aper Creative Commons License 2000.09.05 0 0 5
A Tantúra mag a 168 órában hírdet.
Előzmény: BITBULL (-)
krz Creative Commons License 2000.09.04 0 0 3
off

megtettem

Előzmény: Törölt nick (2)
krz Creative Commons License 2000.09.04 0 0 1
off

tudol vmit pl a club orientalrol?
thx

Előzmény: Törölt nick (0)
BITBULL Creative Commons License 2000.09.04 0 0 topiknyitó
Nemrégiben Fidesz-es és FKgP-s képviselők valóságos hadát hívta meg "avató ünnepségére" a Pannon Airlines,kimondva,hogy mindez hálából,sikeres lobbizásukért a cég érdekében.
A Pannon Airlines társtulajdonosa az a Havas Tamás, aki szintén tulajdonosa a most botrányos körülmények között csődbe ment HTC utazásszervező irodának és a Jorgos Travelnek,mely cégek sok-sok milliós kárt okoztak ügyfeleiknek és a biztosító társaságuknak egyaránt.
Engem azért az érdekelne,hogy hova lett a százmilliós nagyságrendű lóvé,főleg,hogy az utazni vágyók jelentős része még csak el sem indulhatott.

Az is érdekelne,hogy mekkora politikai felelősséggel tartoznak azok a képviselők akik ilyen cégek érdekében lobbiznak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!