Keresés

Részletes keresés

Gejza21 Creative Commons License 2001.01.23 0 0 119
Én mindenkit ismerek! Én vagyok az Isten!!!!!
hool_ Creative Commons License 2000.09.23 0 0 116
andd!

Én ismerlek téged!:))

M.D!:)) Talált?:)) SÜLLYEDT!!!!!!!!!

Hajrá Sopron!

Előzmény: Törölt nick (115)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.22 0 0 114
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.22 0 0 113
img src="http://kep.tar.hu/ragazziverdi/images/pic100269.jpg">
robi25 Creative Commons License 2000.09.22 0 0 112
felhoztam Neked, olvasgasd...
Előzmény: Bai(l)y(eis) (110)
robi25 Creative Commons License 2000.09.22 0 0 111
:))))
Előzmény: Bai(l)y(eis) (110)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.22 0 0 110
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.22 0 0 109
Andd!
Ezt Győrben meg kéne beszélnünk!Mi az hogy vannak
nálunk komoly csoportok IS?
AZ RV nem a kettes de nem mondanám hogy komolytalan!aZ EB ALATT EZT MEGTUDTÁK A ROMÁNOK
IS :):):)
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.09.21 0 0 107
Kis politikai célzás. ;)
Egyébként igen.
Bár én az Irriducibili tisztelője vagyok... :))
Ja, bocs a tudatlanságomért (nem olvasok túl sok topicot), de te Ragazzi Verdi-s vagy?
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.09.20 0 0 105
Állunk elébe! :)
robi25 Creative Commons License 2000.09.20 0 0 104
Nem tudtam máshová rakni, mai NS, nekem nagyon tetszik:

Négy forduló után a Győr-Moson-Sopron megyei bajnokság II. osztály, M-Sport-Kapuvári-csoportjában a bajnoki táblázatot pontveszteség nélkül vezető fertődiek a Nagycenket fogadták, s a papírforma biztos győzelmet ígért. Sokáig simán is mentek a dolgok, de a hajrában, akkor, amikor érezhetővé vált, hogy esetleg elmarad a biztosra vélt győzelem, a játéktéren és a nézőtéren egyaránt izzóvá kezdett válni a hangulat. Az utolsó húsz percben az indulatok fékezése érdekében a játékvezető kilenc sárga lapot is kiosztott, de a hangulat csak tovább izzott, és mivel 1-1-re végződött a találkozó, kezdetét vette a harmadik félidő. A levonuló játékvezetőket szidták, köpködték, mire az egyik partjelzőnél felszökött az a bizonyos „pumpa", és a kezében lévő müanyagbevonatú zászlóbotjával az őt leköpő szurkoló fejére sújtott, mégpedig úgy, hogy a néző megsérült, orvosi kezelésre szorult. Végül a rendőrség vetett véget a csatának, és biztosította a játékvezetők szabad elvonulását. Az ügy a kapuvári labdarúgó-szövetség előtt folytatódik, míg a rendőrség tovább vizsgálja, hogy a partjelző pályán kívüli magatartása kimeríti-e a garázdaság esetét. Az ügy tehát úgy a szövetségi szinten, mint a rendőrségen, esetleg majd a bíróságon is folytatódik.

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.19 0 0 102
Szombathelyen Hali-salak egtek.
Előzmény: Balázs Guardia (101)
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.09.19 0 0 101
Andd!

Csak azt hallottam, hogy valamelyik drapitokat felgyújtottátok Szombathelyen. Esetleg a Monsters-ét? ;) Na jó, nem gonoszkodom. Azért írd le légyszi mi történt (a publikus részét). Köszi!

Giorgetto Creative Commons License 2000.09.17 0 0 100
andd!

Húzós lesz a bajnokság ezen szakaszának vége, mi azért fohászkodunk, nehogy a Sopron elleni utolsó meccs döntsön arról, hogy kiesünk-e vagy bennt maradunk... Nálatok is húzós lenne ez a figura, egy utolsó Tatabányai meccsen. Na de mindegy felesleges most még ezen aggódnom, majd ráérek pár hét múlva...

Előzmény: Törölt nick (99)
contra Creative Commons License 2000.09.14 0 0 98
Olasz!
Nem csodálom, hogy a kanyar hallgatott. Borzalmas mecss volt. Ez is.
Én kellemesen olvasgattam, elsétáltam sörért, és nem maradtam le semmiről. Rúgtunk két gólt, így lett 1:1...szomorú.
Ja, és az a legszebb az egszében, hogy az emberek arról beszélgettek, hogy "Emlékszel, amikor a Gyimesi, meg a Dajka Laci...?"
És az, hogy Plókai hiányozni tud egy csapatból, az mindent minősít. Nem akarom bántani őt, de ...szóval én egész más csapathoz vagyok szokva, és évek óta nem bírom ezt megszokni. Nem véletlen, hogy egyre ritkábban megyek ki meccsre. :-(((

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: Giorgetto (97)
Giorgetto Creative Commons License 2000.09.14 0 0 97
andd!

"Meg sem szólaltatok egész meccsen."
Ez igy van, meg kell mondjam, én már eleve a korzóra mentem, érezhető volt, hogy semmi sem lesz... Sőt életemben másodszor fordult elő, hogy nem is örültem a gólunknak.... Hihetetlen, nem? És azt kell mondjam, ezzel egyre többen vagyunk igy, borzasztó érzés, nem tudom mi kezdi kiváltani ezt belőlem.. Amúgy nem kivánom neked, hogy érezd azt amit én a meccsen éreztem, elnézve a curvá nord-ot....

Előzmény: Törölt nick (95)
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.09.13 0 0 96
Nem voltam kint (on tour Erdély), de az tény, hogy elég furcsa állapotok uralkodnak most nálunk. Ezt inkább nem részletezném.
Ja, hogy jött ide ez a szavazás dolog?!
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.09.11 0 0 94
EX!

Látom nem értettél meg. Pont ezt próbáltam leírni, hogy a klubhovatartozás nem olyan fontos, mint a magyarságunk!
A magyar meccsen történtek a mi magánügyünk, de amúgy nem függött össze a válogatottal. És nem mondtam, hogy egyetértek vele.

Hori!

Ok, ezt nem tudtam.
De szerintem ettől még beleférne. Ez olyan, mint hogy elvileg a 2-es példaképe a Liverpool, az álom meg az összecsapás velük (egyik Hypós interjú).

robi25 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 93
az ár az tényleg nagyon jó, annyira igényes meg úgysem voltam soha....
Előzmény: Polyci (90)
robi25 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 91
most jól megkavartad, vigyázz a moderátorokat nem ilyen könnyü átverni, az is egy kemény brigád
Előzmény: Polyci (89)
robi25 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 88
Hogyne má'. Csak levélben küld, mert Viola meglátja, hogy hol van, aztán odajön és szétüt minket:))))
Előzmény: Polyci (87)
robi25 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 86
Kora reggel ilyen agresszivnak lenni, ilyenek ezek a Fradisták:)))))
Előzmény: Polyci (85)
robi25 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 84
El kellene hivni a kocsmafocira...
Előzmény: Polyci (82)
robi25 Creative Commons License 2000.09.07 0 0 81
Polyci
Ezt a Vilma-Violát látta már valaki élőben?
robi25 Creative Commons License 2000.09.07 0 0 80
Én egy diósgyőrivel, meg egy debrecenivel szurkoltam együtt, de már a szünetben sem volt hangunk...
Előzmény: Polyci (79)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 78
Gyanusak ezek a lilak. Eloszor MTK, aztan most Anderlecht, anno Thank you Ajax... Vagy ez mind csak a veletlen muve? ;-))))))))))))))
Előzmény: HORI (76)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 77
Valakivel (talan eloszor) egyetertek abban, hogy a Hajra Miskolc es egyeb klubrigmusok nem valoak valogatott meccsre! Mint ahogy a mezek sem. Ha a valogatottat illetoen mind ugyanolyanok vagyunk, akkor csak a HAJRA MAGYAROK!!!!!!!!! valo oda, mas nemigazan! Nem lehet azon csodalkozni hogy az olasz-meccs elott van akit irritalt a Hajra Miskolc.
Mindenestre nem ertek egyet azzal hogy ezek a dolgok valogatott-meccsen legyenek lerendezve, vagy ha igen (mert ezt ugysem lehet elkerulni) akkor csak olyanok kozott folyjon aki ezert megy ki, a "normalis" szurkolokat hagyjak beken.
HORI Creative Commons License 2000.09.06 0 0 76
Balázs!

Megnyugtathatlak senki sem fog közülünk a Feyenoordosokkal verekedni, már többen keírták , hogy miért. A jó kapcsolat egyébként nem is Brüsszelben kezdődött, hanem egy nyári tornán Siófokon...
Brüsszelben egyébként több Feyenoordos volt velünk, mivel az Ajaxon kívül az Anderlechtet is igencsak utálják. (Az Anderlecht ugyanolyan zsidó csapat, mint az Ajax...(T. Moderátorok! Ezt nem káromkodva, hanem tényt megállapítva írtam.)) A meccs után mindegyikük elismerően nyilatkozozott, sőt mindnyájunkat "teljesen őrültnek" tartottak.

Üdv: Hori

Előzmény: Balázs Guardia (50)
szúró Creative Commons License 2000.09.06 0 0 75
Először is: Nyíregyházán egy évvel ezelőtt SEM volt mindenki fradista.
Másodszor: Mindenki abban megy meccsre amiben akar, a lényeg a HAJRÁ MAGYARORSZÁG rigmuson van.
Harmadszor: Érdekes módon az még sosem volt probléma, ha valaki Fradi mezben ment válogatott meccsre...
contra Creative Commons License 2000.09.06 0 0 74
Balázs Guardia!
Nagyon szívemből szóltál, amikor azt írtad, hogy mindannyian egyformák vagyunk, csak éppen más-más csapatnak szurkolunk. (Mondjuk Te meg én ugyanannak a csapatnak szurkolunk:-)
Nem tudom, ki hogy van vele, de én először magyar vagyok, és csak azután vagyok Kispest-szurkoló.

Valaki!
Igazad van, én sem szeretem, ha klubszínekben-pólókban jön valaki válogatott meccsre. Csakhogy én láttam néhány symphoniás Fradi-pólót, meg Fradi-címeres dzsekit is...

Viszont MTK-pólót nem láttam. :-))

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: VIOLA_ (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!