Keresés

Részletes keresés

centerhalf Creative Commons License 2001.01.10 0 0 71
Ezt a felmérést az rtlklupp készítette. Gondolom megkérdezték a szerkesztőt, a takarítónőt, meg a Kokó ükanyját. Aztán beleírták még az Eb-döntőt, hogy ne legyen nagyon feltűnő...
Vicc
Nem kell komolyan venni.
Előzmény: Tuba (67)
huszabi Creative Commons License 2000.12.29 0 0 70
Valóban az!

Csak azt nem értem, hogy az olimpia nincs sehol.
Senki nem nézte pl. a vizipóló döntőt? Nem is éjjel volt, ráadásul hétvégén.
Mi itt az igazság?!

Az rtl meg elmehet a ...-ba a nulla boxmeccseivel!

Előzmény: antipro (68)
VIOLA_ Creative Commons License 2000.12.29 0 0 69
Ez szép, a közeljövő hasonló eredménnyel várt műsortervéről is hallhatunk pár szóban?
Előzmény: Tuba (67)
Tuba Creative Commons License 2000.12.28 0 0 67
Csak egy kis adalék! A legfrissebb felmérések szerint az év 10 legnézettebb sportműsorainak sorrendje a következő:
1 RTL BOXKLUB BENNE: KOVACS ISTVAN - STEVE ROBINSON, KALOCSAI ZOLTAN - ARTUR GRIGORJAN
2 RTL BOXKLUB BENNE: KOVACS ISTVAN - LOPEZ
3 RTL FUTBALL KLUB MAGYARORSZAG - OLASZORSZAG VB SELEJTEZŐ
4 RTL BOXKLUB BENNE: KOVACS ISTVAN - JUAN MANUEL CHAVEZ, VLAGYIMIR KLICSKO-PAEA WOLFGRAMM
5 UEFA - EURO 2000 FRANCIAORSZAG - OLASZORSZAG EB DÖNTŐ
6 PROFI BOX-MERKOZES GRACIANO ROCCHIGIANI - DARIUSZ MICHALCZEWSKI
7 RTL BOXKLUB BENNE: ERDEI ZSOLT - WILLIE MCDONALD, JUAN CARLOS GOMEZ-JORGE FERNANDO8 UEFA - EURO 2000 FRANCIAORSZAG - PORTUGALIA
9 LABDARUGO EB HOLLANDIA - JUGOSZLAVIA10 LABDARUGO EB FRANCIAORSZAG - SPANYOLORSZAG

Gondolom mindenki tudja, hogy mi melyik csatornán volt.

KáPePe Creative Commons License 2000.10.18 0 0 66
Megmondam,hogy az rtlklub nem fog közvetíteni!!
Buzi rtlklub!!
huszabi Creative Commons License 2000.10.10 0 0 65
Remélem az MTV1 csomagban veszi meg a vb- sel. jogait.Az RTL meg csak nyomassa KOKÓ meccseit,hiszen ott biztos a nézettség.
TUTISTÁK.Pfuj.
Eddig is rühelltem az RTL-t,de most végképp szép bizonyítványt állított ki magáról.
rosbi Creative Commons License 2000.10.10 0 0 64
És akkor Krézi közvetít? Hurrá...
Előzmény: kbatis (61)
VIOLA_ Creative Commons License 2000.10.10 0 0 63
És ugyanez az MTV anyagi okokból történő esetleges visszalépése esetén?
Előzmény: SZTL (62)
SZTL Creative Commons License 2000.10.10 0 0 62
Az utolsó mondaton van a lényeg!
Előzmény: kbatis (61)
kbatis Creative Commons License 2000.10.10 0 0 61
Na hova lett a nagy lelekesedés az RTL-nél? Szerdán megint az MTV1 közvetít :-)))
Igaz nem az Olaszokkal játszunk.
SZTL Creative Commons License 2000.09.08 0 0 60
Nem lesz könnyű, mert a filmeket ide készen hozzák, de persze azért megpróbálom!
Üdv
Előzmény: MCsaba_d (59)
MCsaba_d Creative Commons License 2000.09.08 0 0 59
SZTL!
Egy személyes kérés, ha lehet:

Tegnap este 8-or kezdődött Nálatok egy film (Joe és a vulkán). A film nekem nem tetszett, nem is néztem túl sokáig, de a legelején a felvezető képek, szereplők, stáb, stb. feliratozása közben egy szenzációs blues szólt.
Ha valahogy megtudnád az előadót, és a szám címét, nagyon megköszönném.

SZTL Creative Commons License 2000.09.07 0 0 58
Nos a Bundesliga kapcsán szerintem nálunk már csak a 2001/2002-es szezonról van szó, az pedig még messze van. Addigra kiderül, hogy a UPC mire mennyit áldoz.
Szerintem hasonló lesz a helyzet, mint Németországban. Ott a külföldi összefoglalók szinte kivétel nélkül a sportcsatornán (DSF) vannak, mert nekik alapvető érdekük, hogy olyan műsort szerezzenek meg, ami sok műsoridőt megtölt (ráadásul ismételni is lehet; napi 12 óra nagyon sok!).
A kiemelt sportesemények nagy része viszont máshol van:
foci válogatott, foci vb + Eb, olimpia -> ARD, ZDF
foci BL, Forma-1, profi box -> RTL
profi box, hazai focibajnokság -> SAT1
Nálunk azért kicsit eltérő lesz a helyzet, mert a német tv-k sokkal több pénzből gazdálkodnak, tehát itthon az előbb felsoroltakból is lesz a UPC-n.
Ezek mind személyes vélemények és tippek, semmit ne vegyetek kézpénznek!!!

Üdv!

Előzmény: VIOLA_ (57)
VIOLA_ Creative Commons License 2000.09.07 0 0 57
SZTL!

Az induló UPC sportcsatival mennyiben tudjátok felvenni a versenyt? Úgy értem, például ha együtt pályáznátok a heti Bundesliga-összefoglalóra - melynek elnyerése szerintem is=a sportkedvelő közönség nagyszerű kiszogálásával -, lenne arra reális sansz, hogy velük szemben /mint adásidejének 100%-ában sportot nyomó, ám többek számára nem elérhető, ez mellett nyilván merész tervekkel rajtoló vadiúj csatorna/ Ti kapjátok a jogot?

SZTL Creative Commons License 2000.09.07 0 0 56
Jól tudod, de ha a TV3-n 1% volt a nézettség, akkor nálunk mondjuk lenne 5%. Az kevés :-(
Angol foci: az MTV-n láttam egy előzetest, szerintem ők.
Előzmény: kbatis (53)
MCsaba_d Creative Commons License 2000.09.07 0 0 55
SZTL!

A Balcsin miért olyan sz..ul jön be az RTL adása?
Akármilyen antennát tettünk fel, alig volt látható.

Más: A _d nem kell a nevem után, csak azért kell a belépéskor megadnom, mert tavasszal, mikor az index átalakult, csak ilyen toldattal lehetett a régi nicknevet és jelszót használni.Vagyunk itt a kocsmában így jónéhányan a régiek közül.
Én is unom, előbb-utóbb nicket fogok változtatni.

rosbi Creative Commons License 2000.09.07 0 0 54
Bundesliga???
Amen!

Én elég nagy RTL-rajongó vagyok, legalábbis nálam messze a "közszolgálati" előtt vagytok (nem Esmeralda miatt...), de ha a Bundesliga bejön, akkor végképp leragadok nálatok!

Üdv!

Előzmény: SZTL (52)
kbatis Creative Commons License 2000.09.07 0 0 53
Hát nem tudom ehhez Te jobban értesz de azért a TV3-mat azt kb az ország fele látta az RTL-t meg majdnem az egész ország. Szerintem azért meg kéne próbálni lehet hogy bejönne bár biztos nem éjjel :-))
Ki vette meg az angol meccseket?
SZTL Creative Commons License 2000.09.07 0 0 52
Sziasztok!

Hú, most jól megkaptam!
Szóval, csak azt akartam mondani, hogy alapvetően akkor jó a műsor, ha a nézők szeretik, vagyis magas a nézettsége. Ez (sajnos vagy nem sajnos) egy elég objektív dolog, már a műsor másnapján szembesül vele az ember. Azoknak a műsoroknak, amik most futnak, azoknak a legmagasabb a nézettségük. Sajnos ezt el kell fogadni, még akkor is, ha mondjuk itt az indexen nem mindannyian vagyunk Esmeralda-rajongók... (tényleg az nálunk van?)
Persze mivel kereskedelmi tv vagyunk, nem árt, ha a pénz is stimmel.
Vagyis egy sportműsor elkészítésére akkor van esélyünk, ha magasabb nézettséget csinálunk mint az a film stb., ami helyette menne.

vezerstr
Valóban nem az én asztalom, és valóban sajnos :-)
A román meccset persze én is nagyon szívesen megcsinálnám, remélem időben lépünk!

MCsaba_d
"Sajnos" a Kokó-meccsek és az olasz-magyar nézettséggel elég magasra tettük a lécet (elsősorban magunknak), amit bármelyik kosármeccsel nem hiszem hogy überelnénk. Úgy értem, olyan kiélezett a verseny, hogy nincs lehetőség "kísérletezni".
Egyébként nyugodtan kötözködjél (mindenkinek szól!), azért vagyok itt!!!

kbatis
Ha korábban azt mondtam, hogy a kosárlabda a kedvencem, akkor főleg az NBA-re gondoltam! Vagyis én lennék a legboldogabb, ha lennének nálunk NBA-meccsek, de szerintem azokat is élőben kellene adni, az meg ugye nincs a legjobb időben! És arra is elég objektív mutatók vannak, hogy annak idején mennyien nézték a TV3-on. (Persze az nem volt országos adó... Én mindenesetre mindig néztem!)

Mirrmurr
Úgy tudom, az angol összefoglalót erre a szezonra már eladták.
Egyébként meg szerintem ha valamit megpróbálnánk megszerezni, az a német Bundesliga lenne, hiszen ott több magyar is van. Ez pedig az egyik (vagy talán a) legfontosabb szempont egy sportközvetítésnél nálunk.

pipi
Sajnos valóban túl drága ahhoz, amennyien megnéznék. (l. kbatis)

Üdv mindenkinek!

vezerstr Creative Commons License 2000.09.07 0 0 51
SZTL,

szerintem azokba a bizonyos rétegekbe a sportot szeretők is beletartoznak. Nem tudom mennyibe kerül egy szappanopera 1000 része, s még lehetne egy-két műsort említeni, de ez nem a Te "asztalod." (Sajnos ?) A meccset 2,5 millió ember nézte, persze az ellenfélnek is köszönhetően. A románok elleni is nyerő lenne Nektek, remélem időben tudtok lépni.

MCsaba_d Creative Commons License 2000.09.07 0 0 50
SZTL!

Tudom, Te sportos vagy, de azért kicsit kötözködnék Veled.
Azt írod, hogy kereskedelmi tv vagytok, és sokféle, rengeteg embernek kell műsort készíteni. Ez igaz, de én azt látom, hogy a műsorok többsége egy bizonyos (nagyszámú, de beszűkült) rétegnek készül, és minden csak nem változatos: szappanoperák, "magas szintű" (nem Vágóra gondolok, hanem a telefonos) játékok, vetélkedők,Zámbó Jimmy, 3+2, stb.
Azért a nézettség nem minden, még egy kereskedelmi tv-nek is fel kéne vállalni bizonyos szolgáltatást, színvonalat, esetleg "nevelhetné" a nézőket valóban színvonalas műsorral az olcsó, igénytelen standard programok helyett.
Erre egyik lehetőség a sport.

Előzmény: SZTL (46)
kbatis Creative Commons License 2000.09.07 0 0 49
SZTL

Ne haragudj de mondjuk nem az imént elmondottakat tükrözi a valóság. Mert ugye a napi 3-4 dél-amerikai szappanopera nem túl változatos a napi barátokközt sem tűnik annak, és ha minden héten mondjuk lenne sport akkor az sem lenne kevésbé változatos.
Ha már a kosárlabdánál tartunk (Knézy szavaival élve ami a szívem csücske) én például tuti minden héten ott ülnék ha mondjuk NBA meccseket adnátok. És szerintem lenne annyi nézője mint mondjuk a Heti Hetesnek (azt spec. nem nézem) És ha őszinte vagyok engem például néha egy-egy esti filmmel sikerül az RTL-re csábítani (Na meg a Magyar-Olasszal és Kokoval) mert a többi műsor nagyon tucat. Szóval szerintem a sport éppen a változatosságot jelenthetné. Márcsak azért is mert nincs két egyforma meccs soha sem.

Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.07 0 0 48
SZTL!

Nem tervezitek az angol bajnoki összefoglaló megszerzését és normális idopontban való musorra tuzését? Vagy lehetne - ahogy korábban - argentin összefoglaló is. De az angol mindenek elott.
Help me, please!

Előzmény: SZTL (41)
pipi Creative Commons License 2000.09.07 0 0 47
NBA, NHL éjszakánként? vagy az nagyon nem éri meg?

Előzmény: SZTL (46)
SZTL Creative Commons License 2000.09.07 0 0 46
Sziasztok!

Elhihetitek, nekem nem kell bizonygatni, hogy mennyire jó a kosárlabda, legszívesebben minden hétem adnék egy meccset. De nem szabad elfelejteni, hogy ez egy országos kereskedelmi tv, és rengeteg embernek készülnek a műsorok, amelyeknek éppen ezért változatosnak kell lenniük, hogy minden réteg nézzen minket. Ezért a heti rendszerességű sportközvetítésekre nem sok esély van. De az olyan események, mint például egy kosárlabda bajnoki döntő, vagy Euroliga Final Four természetesen sok nézőt érdekelnek, így azon nyilván elgondolkoznánk.

pipi
Milyen eseményekre gondolsz? Kérlek vedd figyelembe a fentieket!

Üdv!

kbatis Creative Commons License 2000.09.07 0 0 45
Ha jól emlékszem akkor az UFA-nak Laczkóék adták el a válogatott meccsek jogdíját, de mivel Bognár mindenhol ahol pénzt szerezhet a fociból ott van és a szaknévsor reklám is ment a meccs elött gondolom ő is benne volt az üzletben.
VIOLA_ Creative Commons License 2000.09.06 0 0 44
Ennek örülök, nemes kezdeményzés lenne! Nézettség szempontjából szerintem nem kell aggódni, a maga nemében mind a két nem mutat látványosságot, a nőknél a két élcsapat ugye Európa elitjébe tartozik, a férfiaknál pedig jórészt az amerikai légiósok révén látványos csaták alakulnak ki, ez leginkább a rájátszáson csapódik le. Mindössze meg kell kedveltetni a közönséggel.
Anyagilag a főnök helyében megadnám a lehetőséget, hogy tv-m révén ennek a sportágnak a zászlóvivője legyek.
Pécsett olyan kosármeccseket élhettem meg, amit sajnáltam, hogy csak a helyszínen lévők tapasztalhattak. Hatalmas Euroliga-csaták, bajnoki- és kupadöntő, forró hangulat, tomboló lelátó. A sportág rendszeres műsorra tűzése mindenképpen meghozná ennek a labdajátéknak az ázsióját - aki eddig kérdezte, hogy miben lehet látványos, izgalmakban gazdag egy-egy 4x10 perc, az pár ki-ki meccset látván nem kérdezősködik többet. Csak a soron következő meccs kezdését várja.
Előzmény: SZTL (41)
pipi Creative Commons License 2000.09.06 0 0 43
SZTL, külföldi sporteseményt nem terveztek közvetíteni?
vezerstr Creative Commons License 2000.09.06 0 0 42
SZTL,
köszi, megkaptam az emilt.
A kosárlabda jó ötlet, egyre népszerűbb Magyarországon (is). Az elmúlt szezonban keveset adtak, a rájátszásból pedig, ha jól emlékszem, semmit, szintén valami jogvita miatt. Meg kellene próbálnotok a szövetségekkel egyezkedni...
SZTL Creative Commons License 2000.09.06 0 0 41
Őszintén szólva, nem tudom, hogy hány éve az UFA-é a jog!
Ami a többi sportágat illeti, semmi nincs kizárva, csak nagyon át kell gondolni egy-egy közvetítést. Pénz, nézettség, tervezhetőség stb.
Nekem kedvenc sportágam a kosárlabda, úgyhogy én nagyon szívesen adnám!
Előzmény: VIOLA_ (40)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!