Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.27 0 0 29
igen, ez a filing :)))
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.27 0 0 28
Van, egész jó!
Előzmény: Vandorr (-)
pancho Creative Commons License 2002.03.12 0 0 27
Persze. Mikor biciklin kirakod a karod, hogy kanyarodsz.
Vandorr Creative Commons License 2002.03.11 0 0 26
Két év alatt mi minden változott! Már jóval több fórum lehetőség van mint akkor. Vajon most is van Index érzés?
gigalo Creative Commons License 2000.12.07 0 0 25
Má megint beleittál a lényegbe:)
Előzmény: Wágner úr (24)
Wágner úr Creative Commons License 2000.12.07 0 0 24
Az semmi! De a Tasztal alatt sem lehetne semmit érezni...., ha nem lenne Söröm.... Egészség!
Előzmény: Vandorr (23)
Vandorr Creative Commons License 2000.12.06 0 0 23
Miért nem lehet érezni a Tasztalon, hogy az Indexnek nagyon jól megy?
second Creative Commons License 2000.10.11 0 0 21
Valmi volt, csak már majdnem teljesen elmúlt.
Előbb kicsit beszűkültem, aztán legutóbb az egyik torlódási pontom a szememben ellehetetlenült, amit legalább olvasni szeretnék, azt alig bírom követni, de még kapaszkodom.

Sec.

hóember Creative Commons License 2000.10.11 0 0 19
Tisztára így jártam én is: mondtam, hogy fél ötkor szálltam le és néztek nagyon furcsán:-)

Szerintem ezeknek a szórólap-osztogató kis libáknak elfelejtették megmondani, hogy mi az Index. Nekem 8.

hóMbR

Előzmény: Vandorr (17)
Vandorr Creative Commons License 2000.10.11 0 0 17
Vajjon miért kell az Indexet reklámozni? Ennyire elmentek innen az emberek. De hová? van valakinek valami jó tippje.
Itt Szegeden a fiatal csaj a kezembe nyom egy Indexre fel c. szórólapot mire mondtam neki, hogy épp most jöttem le róla, de nem értette. Ő nem ismeri ezt az érzést.
A Sör Creative Commons License 2000.09.08 0 0 16
81713 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 15
De kérem, kartácsak, ez egy tiszta, száraz érzés. Lehet vele ejtőernyőzni, biciglizni, és nem utolsósorban átsegít a nehéz napokon. :))
dP
cyber.greg Creative Commons License 2000.09.08 0 0 14
Ákosnak van egy ilyen száma a Tarzan filmből:

Mert tudnom kell,
hagyd, hogy lássam,
hogy mitől más
ez az Index-érzés!

Sanyi bácsi Creative Commons License 2000.09.08 0 0 13
Index érzés? Nekem van néha. Általában a telefonszámla kézhezvételekor.
morticia addams Creative Commons License 2000.09.08 0 0 12
Vah ur! :)))

Cecil

Előzmény: Vah úr (7)
kaviat Creative Commons License 2000.09.08 0 0 11
üdv Vah úr Mester a fedélzeten :)))

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Vah úr (7)
Vandorr Creative Commons License 2000.09.04 0 0 10
Nos a kérdés az, hogy mitől lesznek az embernek elvonási tünetei? Mi az ami annyira megfog ebben a helyben. Vagy, ha másik szolgáltatónál tenném ezt, akkor is ez lenne az érzésem?
leha Creative Commons License 2000.09.01 0 0 9
hehe
hát mesélném anyámnak, hogy az indexen így, meg úgy, de neki még az internet is magas ...

meg ott a politika, ahol az emberek nem olvasnak, csak írnak ...
meg itt a Wágnerem(nerom?), mindannyiunk kedvelt sztrovacsekja, aki a kétfejű gyerek alól is leissza a spirituszt ...
meg ott a Rejtő szobor, amihez még mindig tartozom 10 lepedővel, meg még egy igazival is ...
meg a HUSZ, ahova nem is merek beírni, mert milesz, ha otthon +tuggyák ...

Vandorr Creative Commons License 2000.09.01 0 0 8
Örülök, hogy a törzsgárda,a nagy generáció szóla hozzá!!!
A nullázásról csak annyit, hogy még újdonsült koromban nagyon megijedtem, hogy mi van, a topikon a nulla, vagy mi, azután rájöttem, hogy a hozzászólások száma számít.
Vah úr Creative Commons License 2000.09.01 0 0 7
Meg aztán van az úgy, hogy láthatatlanná válok, oszt asztán egyszercsak mán nem tudom tovább nélkülözni az Indextet és akkor megin jó.

Vhr

Előzmény: Wágner úr (6)
Wágner úr Creative Commons License 2000.09.01 0 0 6
Nem köll ahhoz raketta, elég ha egy patikusdoktorot találunk... majd elindulunk és akkor indexelünk... és akkor majd ráérzünk, hogy merre is van... nekem van is ilyen biztos index-érzésem, de újabban... hukk, bocsánat... jó néhány éve... főleg a Sörre müx, mer' valami közve' biztos elállítódott, de sosincs időm beszabályoztatni (az ivás mellett nem érek rá)... és az Index, amelyik még iNteRNeTTo is volt valamikor, de aztán arrébb indexelődött vagy mitiscsinált... szóval, ez tehet róla erről is - ez az érzésem... Egészség!
Előzmény: Maz (5)
Maz Creative Commons License 2000.09.01 0 0 5
Szerintem van, és sajnos hamarosan elvonási tüneteim lesznek.

Wágenr úr, nem megyünk el a ruszkikhoz rakétásoknak? Alkoholt használnak hajtóanyagnak. :-))) A hülyék, ahelyett, hogy az egészet meginnák.

Előzmény: Wágner úr (4)
Wágner úr Creative Commons License 2000.09.01 0 0 4
Há' te meg mitet nevecc?! Ez igenis így van! Megissza a zember a Söröt, de rendesen ám, és akkor tántorog jobbra és kacsingat, aztán tántorog balra és villog, na csak hogy érezzék a sztrovacsekok, hogy ez milyen egy index és honnan nem szabad előzni a korsó irányába'... na..., há' ez az igazi megérzés indexelve vagy hogyanis... Egészség!
Előzmény: dalia (2)
Kilroy Creative Commons License 2000.09.01 0 0 3
Én azt hiszem, van Index-érzés. Hogy kinél miben nyilvánul ez meg, és hogy meddig tart, na ez valszeg mindenkinél más és más... :-)

Kilroy

Előzmény: Vandorr (-)
dalia Creative Commons License 2000.09.01 0 0 2
:-)))))))

dália, méghogy Index érzés! :)

Előzmény: Wágner úr (1)
Wágner úr Creative Commons License 2000.09.01 0 0 1
Jól érzed, cserélődnek, cserélődnek... hukk, bocsánat... mindig jön egy ilyen tag és akkor aztán elcserélődik Egy Pofa Sörre és az egy Lyó érzés... és indexelni is lehet.. Egészség!
Előzmény: cinquecento (0)
cinquecento Creative Commons License 2000.09.01 0 0 0
Nullás érzés biztosan van!
Előzmény: Vandorr (-)
Vandorr Creative Commons License 2000.09.01 0 0 topiknyitó
Van olyan, hogy Sziget érzés, s van-e olyan vajon, hogy Index-érzés.
Pl. Mikor hazamész, s azon jár az agyad, hogy hűű mennyi mindent nem tudtál még elmondani, meg ezt és ezt, s ennek ezt, stb. Vagy arra a kérdésre, hogy hol hallottál valamit, csak annyi lenne a válasz, hogy az Indexen.
Én mikor idekerültem, sokszor pörgettem magamban a témákat este is.
Szerintetek cserélődnek a tagok? Én úgy érzem, igen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!