Keresés

Részletes keresés

Y3K Creative Commons License 2001.01.25 0 0 10
http://www.debian.org/releases/stable/i386/install.en.txt

5 fejezet reszletesen leirja hogyan.

Előzmény: Tirpak (9)
Tirpak Creative Commons License 2001.01.25 0 0 9
Eppen az lenne a kerdes, hogy melyik *.bin file-t kell kiirni floppyra, hogy a tobbi mar halozatrol menjen.
Vinyo kapacitasom, es halozati sebessegem lenne a telepiteshez, de penzem, es CD-irom az nincs sok :(
T
Előzmény: xyron (8)
xyron Creative Commons License 2001.01.25 0 0 8
Üdv
Asszem csak a megfelelő floppy kell hozzá, és onnantól hálózatról felmegy. De ha vki nem sajnál rá 3000Ft-t akkor javaslom a Linuxvilág első és második számát(dec és januári, szerintem még maradt). Igaz, csak három cd van meg, de a negyediken amúgy is nagyrészt csak a forráskódok vannak, meg én már a harmadikat sem használtam, mert kde-ből már a 2-est raktam fel stb. Szóvan akár 1500Ft-ből is megvan, de az csak két cd.
Meg még ugye a cd-k hez adnak ingyen újságot is:-)
Előzmény: Tirpak (7)
Tirpak Creative Commons License 2001.01.24 0 0 7
Hlozaton kersztul nem lehet debiant telepiteni?
Mindenkeppen ki kell irni CD-re?
Előzmény: AirWeen (6)
AirWeen Creative Commons License 2000.09.03 0 0 6
Hali!

En megirom neked, az ftp.kando.hu-rol szoktam leszedni az image-ket, ha megfelel. (Bar idaig mindenkinek megfelelt... :-))) Erre az emilre irhacc, ott bovebben megtargyaljuk. 4 CD-s verzio.

Udv:

AirWeen

Előzmény: móriczka (3)
MGperY Creative Commons License 2000.09.02 0 0 5
lilo.conf volt elbaszva, a telepítő csinálta én meg biztam benne :)
móriczka emil ment.
Előzmény: MGperY (4)
MGperY Creative Commons License 2000.09.01 0 0 4
a debian 2.2-ről tudni kell h volt egy hibás verzió a ftp.fsn.hu-n nehány napig (?)
nekem van cdn most ismerkedek vele , ha valaki megmondgya h miért nem tudom a lilot a mbr-be iratni : bootolás közben azt irja ki h MBR majd elindul win$ (!!!!!!!), szóval ez azért van mert nekem a hibás cd van vagy azért mert nem értek hozzá ?
mi volt a cd hiba ? okozhatja az ezt ?
ha vki válaszolna és tudnám h ez egy jó cd akkor felirom neked én.
köszi mindenkinek
m.
Előzmény: móriczka (3)
móriczka Creative Commons License 2000.09.01 0 0 3
Igen, igen, köszi, ilyenre gondoltam. Megnézem a listát hátha van olyan Bp-only srác, aki megírja nekem. Tulajdonképpen tudok CD-t vinni vagy el tudok menni az .iso-kért is. Köszi, így teljes a topicnyitó postám.
Előzmény: MGperY (2)
MGperY Creative Commons License 2000.09.01 0 0 2
ja csak nem akarja letölteni.
kérdés h kiir neki ingyen 1-t és főleg hollax h nem kelljen postára se költeni.
esetleg linux levlistán lehetne kérdezni, anno nekem is igy irtak nyersanyagáron, azt értementem
m.
Előzmény: netizen (1)
netizen Creative Commons License 2000.09.01 0 0 1
innen:
ftp://ftp.fsn.hu/pub/CDROM-Images/debian/2.2_rev0/i386/
Előzmény: móriczka (-)
dzsokijuing Creative Commons License 2000.08.31 0 0 0
http://www.leonardo.co.hu/hirek.html címen találsz infót (4e+áfa pénz 4 CD-s változat).
móriczka Creative Commons License 2000.08.31 0 0 topiknyitó
Szevasztok srácok. Volna egy olyan kérdésem, hogy 2.2 verzióra hol tehetem rá a kezem, anélkül, hogy le kellene töltenem >600M datát vagy ki kellene adnom +20k pénzt? Nem vagyok túl nagy linuxos, úgyhogy annó nagyon örültem amikor a chipes 1.3 kijött. Most volt egy hdd upgradem és most megint fel raknám szívesen, de már csak NTFS/fat32 supporttal. RH6.1-hez van elérésem de szeretném a debiant, mivel aztatat jobban ismertem. Segítsetek, hogy mostanában, hogy megy ez a kopizás, beszerzés? Egy kicsit elveszettnek érzem magamat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!