Keresés

Részletes keresés

Nority Creative Commons License 2004.08.22 0 0 7
rádió pont pár tized másodperccel van hamarabb, pont rá tudsz nézni a képernyőre, hogy pontosan mi történt :-)
Rastaman Creative Commons License 2000.10.31 0 0 6
azert azt tegyuk hozza, h o legalabb jo volt!!!

Rastaman

Előzmény: betonfal (5)
betonfal Creative Commons License 2000.10.29 0 0 5
A sportban a rádió lassan használhatatlan.Néha az autóban hallgattam az´Olimpiát, maga a borzalom volt. Nem tudom, hogy miért gondolják ezek a riporterek, hogy kötelezô Humor Haroldnak lenni állandóan.
Ez a Peterdi bűne, ô kezdte ezt hatszáz évvel ezelôtt.
Bf.
Rastaman Creative Commons License 2000.10.29 0 0 4
Hm, hogy is volt ez?
Ki is vitte azt a radiot az orakra?
:))))

Udv

Rastaman

Előzmény: venom (2)
ugrifules Creative Commons License 2000.09.05 0 0 3
Eszembe jutott a szouli olimpia, amikor matekoran a pad alatt hallgattuk a radiot es amikor Sike megnyerte az aranyat, nem birtuk tovabb es felorditottunk, a matektanarno pedig, aki raadasul egy oreglany volt, felszolitott minket, hogy hangositsuk fel a radiot :). Megismetelhetetlen napok voltak.
venom Creative Commons License 2000.09.01 0 0 2
Én alapvetően a TV-t részesíteném előnyben, szerintem sokkal közvetlenebb az élmény. Nem kell egy kommentátorra hagyatkoznod, majdnem mindent a saját szemeddel láthatsz.
De azért nagy szerencse, hogy van rádió is! Az időeltolódás miatt a legizgalmasabb időpontokban épp az egyetemen fogok ülni :( Marad tehát a rádió, mert a legelső évemet nem kéne folyamatos lógással nyitni :)
Előzmény: S.M.I.L.E (-)
borzimorzi Creative Commons License 2000.09.01 0 0 1
Izgalmasabbnak izgalmasabb, hiszen a belso képalkotás sokkal kreatívabb dolog, mint bambán ülni a TV elott, ugyanakkor azonban jóval kevesebbet lehet belole megtudni arról, hogy mi is történt valójában. Ezért ülök majd inkább a TV elé, ha olimpia lesz benne, míg a beszélgetos musorok összehasonlíthatatlanul jobban élvezhetok a rádión, szvsz.
akecso Creative Commons License 2000.08.31 0 0 0
radi0
Előzmény: S.M.I.L.E (-)
S.M.I.L.E Creative Commons License 2000.08.31 0 0 topiknyitó
Kíváncsi lennék, ki melyik médiumot részesíti elônyben. Egyáltalán: vannak még akik a rádiót?
Csak én érzem úgy, hogy a rádió alapvetôen izgalmasabb?

S.M.I.L.E

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!